Keresés

Részletes keresés

ben_ben Creative Commons License 2005.11.03 0 0 29
Nikone jó, szerintem a másik oldalt szlejer képviselje, adjunk neki egy lehetőséget.
Oszt, ha nem eléggé harcolnak vissza lesznek híva :)
Előzmény: Abrash (2)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 28

keresztpapi! úgy indítottál egy topic-ot, hogy színtiszta flame-nek látszik ezt az egy hozzászólásodat leszámítva!

Ne akarj "hit" alapon gyártókat összehasonlítani! Akkor írd azt, hogy a tényekre vagy kíváncsi.

(bár megjegyzem, tényekről beszélni manapság amikor még az is minimum ipari titoknak számít, hogy mivel lehet egy qrva érzékelőt tisztességesen letakarítani...)

No mind1.

Előzmény: Abrash (27)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 27
Ismét megszólalok topikinditóként. A humorát mindenki vegye elő, de az anyázókáját tegye le! Példagondolat, miről beszélgetnék inkább: Lehet, hogy a C kisebb filmflange miatt tud jó teléket, de vacakabb nagylátókat építeni? (Cserébe EOSra felkonverterezhető sok más obi is). Vagy ez nem ilyen direkt összefüggés? Aki pedig személyeskedni akar, tűnjön már el. Nem egymást, a konstrukciókat tessenek buzeráni a T tagoknak!!!
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 26
Ha ezt tényleg nekem szántad,ti. hess hüle kanyonos:Nekem D50em van,és nem adnám oda a 350D-ért.Viszont aki itt bármit is komolyan vesz ugy kell neki!!(a kithez: emlékszel a knight rider sorozatra?és most lesszives nem a gyatra angol tudásomra tessék koncentrálni! )
Előzmény: Fudi (24)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 25
gyk: nem véletlen, hogy nincs ott smiley! Teljesen komolyan gondolom.
Előzmény: Törölt nick (22)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 24
Namost hülye vagyok tudom, vki magyarázza el nekem, hogy miért van az hogy a nikonosok örülnek magukba, a d200nak, meg a d70, meg d50nek és elvagyunk. Namost jönnek erre INTELLIGENS L(v)-társak, és MEGZAVARJÁK A FÓRUMUNK NYUGALMÁT. Mikor jöttünk át fikázni az 5D-t???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GONDOLKOZZATOK MÁR EL, KICSIT SZÁLJATOK MAGATOKBA, ÉS SZERESSÉTEK A CANONT, ISTENÍTSÉTEK MER BIZTOS NAGYON JÓK, CSAK HAGGYATOK MÁ BÉKÉN MINKET.

KÖSZ.

ÜDV. FUDI
Előzmény: Pecarobi (23)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 23
L az nem volt nála,csak kit ;o) legalábbis ezt kiabálta az órájába.....[hehehe]
Előzmény: Fudi (21)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 22
"vallási vita" - ez szerinted mi ha nem egymás buzerálása?
Előzmény: Abrash (18)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 21
Elütni? Azt nem! :) Finomabban bánjunk az L(v)-társakkal... :D
Előzmény: Pecarobi (20)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 20
Kár hogy a vallásviták általában egymás halomra öldösésében szokott véget(?) érni.Én épp most ütöttem el egy kanyonnal hadonászó embert.Ez volt ráirva a neonzöld mellényére:Police.Nem kellett volna elütnöm?  ;o))
Előzmény: Abrash (18)
eke Creative Commons License 2005.11.03 0 0 19
Ni Kohn?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (9)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 18
félreértetted a topikot! itt a gyártókat köll vallásvitázni, és nem egymást buzerálni!!
Előzmény: Törölt nick (4)
OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 17
Vagy egy használt előző generációs igényes félprofi gép. Canon D10, Oly E-1, Nikon D70, D100
Előzmény: OlegGontar (16)
OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 16

Arra elég. De strapabírásnál az odacsapkodást meg por, pára, hőmérséklet, napi 100 feletti lövés, meg ilyeneket szoktak mondani.

 

Ilyen használati mennyiségre minőségileg bőven elegek a felsorolt gépek. Én azért odatenném a minolta d5-öt és az oly300-at is.

Előzmény: szalakota (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 15
persze, mert nem vagyok ott :-D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (14)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 14

Viszont, sosincs verekedés.

 

:)))))

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 13
az mind1. az a kocsma ahol folyton részeg a csapos valahogy nem nekem való :-D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (12)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 12

Nem vagyok én törzsvendég.

De belőlük élek.

 

:)))))

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 11

ehh... jól emlékeztem, hogy volt jobb jelöltem a nyíííííkon oldalra is :-D

(tegnap már majdnem visszamentem a fotoklikkre - de még idejében észrevettem, hogy törzsvendég vagy arrafelé :-)))))))) )

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (9)
szalakota Creative Commons License 2005.11.03 0 0 10
Amatőr vagyok, kispénzű, évente 4-5000 fotót készítek... nincs remény?
Előzmény: OlegGontar (8)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 9

Kérem szépen!

Tanuljuk mán meg helyesen írni a gyártókat.

 

CA.non

 

:)))

OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 8
Szerintem abban a kategóriában nincs értelme strapabíróságról beszélni.
Előzmény: szalakota (7)
szalakota Creative Commons License 2005.11.03 0 0 7
Kérdés: Canon 350D és Nikon 50D strapabírósága... markolat nem érdekel, használhatóság igen. Analóg Canonom van, nem túl jó obikkal....
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 6
Félre! :-P
Előzmény: enakivagyok (5)
enakivagyok Creative Commons License 2005.11.03 0 0 5

És bácsi kérem, a másvallásúaknak hova kell állni?

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 4

Keresztpapi!

Majdnem helyett javasolnám szlejer alias csicskát e nemes feladat ellátására! ;-))))

Előzmény: Abrash (3)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 3
"és" helyett: "én" Majdnemre gondoltam.
Előzmény: Abrash (2)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 2
Remélem benépesül a topik előbb-utóbb...

Ügyrendi javaslat: Nikonos Főinkvizitornak NIKONE olvtársat javaslom.

EOS Főinkvizitorra tegyetek javaslatot, és Majdnemre gondoltam...
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 1
Jó érzés öreg nikkor obikat használni N-en, (meg konverterezve C-n is). Jó, hogy a N nem váltott bajonettet.
Viszont az anno áttervezett bajonettnek köszönhetően jó érzés Yashica és Contax obikat használni Cn, nem beszélve Leica Rről.

Nyert, vagy vesztett a C a bajonett váltással?

És tényleg behozta a N a C digiépes előnyét?
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 0
Van egy F3-asom, meg mégegy, meg van egy EOS 5-ösöm is még. És ha lesz, akkor az 5Dre nikkor fixokat fogok feldugni Les zoomok mellett, szóval én leszek a topikban a "belga". Aztán vagy megtérek, vagy nem. <br><br> Meghirdetek 2 főinkvizitori tisztet, táboronként egyet-egyet - de nem szájhősöknek, hanem szakiknak. Valamint el lehet vállalni a "paraszt", "buzi", "evangelista" és egyéb tiszségeket is, ahogy a jobb sorsra érdemes topikokban már néhányan kiosztották az ellentábort.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!