Keresés

Részletes keresés

Hawkeye Pierce Creative Commons License 2007.04.23 0 0 209

Azért ez nem teljesen ugyanaz...

 

"Erfolgsaussichten: Wenn Cunego inzwischen begriffen hat, dass sein Sieg in 2004 zu großen Teilen davon abhing, dass Simoni sein Teamgefährte und nicht Konkurrent im fremden Trikot war, ist vom Lampre-Kapitän das Giro-Podest zu erwarten, je nach Stärke der Gegner auch der Sieg. "

Előzmény: Törölt nick (207)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 208
Sziasztok!Jóéjt mindenkinek!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.22 0 0 207
A Radposrtnews.com még a szezoneleji beharangozóban:


http://radsportnews.net/2007/2007cunegor.html


Előzmény: Hawkeye Pierce (205)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 206
A Gazette-ben,abban is volt egy hasonló cikk. Egy haverom forditotta le nekem.
Hawkeye Pierce Creative Commons License 2007.04.22 0 0 205

Melyik újság írta ezt?

Előzmény: Törölt nick (203)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 204
Vandikám!Teljes mértékben eggyet értek veled!Örülök,hogy Te mondtad ki,a lényeget.Elfogadom Cunegot,de sokat kell még tanulnia./Gibotól is./
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.22 0 0 203
Egy újságban olvastam, hogy Cunego akkor válna nagy versenyzővé, ha végre bevallaná önmagának, hogy a girot Martinelli parancsára Simoni nyerte meg neki. Ebben van valami. A Szöszi sokkal tartozik Gibonak. Ennek ellenére én kedvelem, mert tavaly nem volt formában, és mégis az utolsó utáni másodpercig harcolt, hogy utolérje egykori mesterét a giron.
Előzmény: rocko2 (198)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 202
Ja,csak lett volna Sanyinak lehetősége/talán?/dobogóra állni.De ne legyünk telhetettlenek.A tavalyi éve,azért csúcs volt.Nem csak Fleche wallonne-t,Liege-Bastogne-Liege-t nyert, Tour-on Nyert szakaszt,DE ővé lett a PRO TOUR trikó is.A Vueltán,hogy második lett,nem a gyengeségét mutatja,Sőtt!!! Egyszerüen Vino erősebb volt!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.22 0 0 201
Sanyinak szerintem ölég volt, hogy a döglött sorból fel tudott zárkozni a a favoritokhoz. De a végin lenyomta Bettinit is:-)

Előzmény: rocko2 (199)
e. Creative Commons License 2007.04.22 0 0 200
Sanyi tavaly a tavaszi klasszikusokon nagyon jól ment, aztán a Touron bukott, a Vueltán meg Vino levetkőztette. Tartogassa csak a csúcsformát a Tour-ra, a Pireneusokban sziporkázó Valverdét szeretnék látni idén. :)
Előzmény: rocko2 (199)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 199
Sziasztok! Jó volt a verseny,leszámitva a végén,mikor Schumi kilött, nem ment útána senki.Pedig drukkoltam nagyon,Sanyinak. Az Amstel Gold Race eredménye:1.S.Schumacher-"2..D.Rebellin-3.D.Di Luca...és 6.Alejandro Valverde,ami nem rossz eredmény.
rocko2 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 198
Bocsi Vanda!Ahogy neked nem kedvenced a CSC,úgy nekem Cunego.Jó kerékpáros,némelyek szerint.Szerintem nincs benne elég kraft.De nem ez a lényeg.Mindenkinek van kedvence.Azért nincs harag?Éljen SAUNIER DUVAL/ Caisse D'epargne!!!puszi Vandi:Zsu
A. Armstrong Creative Commons License 2007.04.19 0 0 197
Pedig igazi kerékpáros-fülei vannak :-).
Előzmény: vidor23 (194)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 196
na jó, de hány hasosz kell, hogy össze tudják húzni hátul a cipzárat? :))
Előzmény: ccsőszami (195)
ccsőszami Creative Commons License 2007.04.19 0 0 195
Sztem tök jól menne a fejéhez a turos trikók egyike, ha jönne a kedvese is csak a Girot javallanám!
Előzmény: vidor23 (194)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 194
ő furán mutatna nyeregben :D
Előzmény: A. Armstrong (192)
e. Creative Commons License 2007.04.19 0 0 193
Mily meglepő. :)))
Előzmény: Törölt nick (189)
A. Armstrong Creative Commons License 2007.04.19 0 0 192
 :-)?
Előzmény: vidor23 (190)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 191
ja nem, az időfut is jó volt
visszaszívtam :))
Előzmény: vidor23 (190)
vidor23 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 190
na igen
nekem össz-vissz egy jó szakaszom volt, akkor is Shrek nyert...
Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 189
Na de kérem. Nekem az egész tavalyi touron - már ugye az saunier duvalt leszámítva- Cunego tetszett egyedül.
Előzmény: rocko2 (188)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 188
Sziasztok!Én is hiszem,hogy Valverde a legjobbak között végez,a touron.Szeretem őt is. Boonen mellett ő a másik kedvencem.Azt hiszem tavaly a Fleche Wallonne-on,Liege Bastogne-Liegen ésa Vueltán bizonyitotta,hogy nem egy középszintü versenyző.Remélem nem úgy végzi,mint Sevilla.Ő is felkapott lett hirtelen,aztán nem sokat mutatott,évek óta.Aztán betett a dopping gyanú.Cunego,detto,csak ő még nem volt sáros.Tőle is többet vártam.Majd meglátjuk,hogy birják a fiatal csikók.
e. Creative Commons License 2007.02.05 0 0 187
Csak egyszer már menne végig! :) Lehet, ha egyszer végre végigmegy, meg is nyeri? :)))
Előzmény: oscarsevilla (185)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.02.05 0 0 186
De az is biztos, hogy kerékpározik. :))
Előzmény: Törölt nick (183)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.02.05 0 0 185
Én se sokat, csak annyit, hogy Valverdét a Tour nagy esélyesének tartja. Remélem nem jár úgy, mint fociban Pelé a nagy tippjeivel :)).
Előzmény: e. (182)
e. Creative Commons License 2007.02.05 0 0 184

Valószínűleg nem erre gondolt Oscar. :) De jó meglátás! :)

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.05 0 0 183
Azért egy információ biztosnak látszik a melléje tett képből: Eddy bácsi megint elkezdett hízni:-)
Előzmény: e. (182)
e. Creative Commons License 2007.02.05 0 0 182
Biztos érdekes, de egy mukkot sem értek belőle. :(
Előzmény: oscarsevilla (181)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.02.05 0 0 181
e. Creative Commons License 2007.01.26 0 0 180
Nagy tervek... Gondolom a PT trikót is szeretné azért megint, de nagyon meg akarja nyerni már azt a fránya szivárványost egyszer. Na de azért a Vuelta is csak egy karnyújtásnyira volt idén, én azt gondolom neki fog futni idén is. Legalábbis bízom benne. Bár azt szeretném igazán, ha végre a Tour úgy sikerülne neki, ahogy szeretné.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!