Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

capa Creative Commons License 2001.06.18 0 0 315
405SRi!

Mennyit eszik az SRi-d városban (de csakis a színtiszta igazat :-) ?
(A tied már az újabbfajta, az 1998 cm3-es motorral, ugye?)

405GRX Creative Commons License 2001.06.18 0 0 314
Ez nagyon jó:-)...405-ös hiba nincs?:-)
Szerintem a talit úgy lehetne hogy egy teljes nap, vagy délután, oszt itt a környéken (pl. Dunakanyar) furikázni, meg vmi piknikfélét csinálni. Mit szóltok hozzá?
SRi,
Köszönöm a jókivánságokat, most hogy igy megláttam a gépedet, meg is jött a kedvem hogy mégiscsak magamnál tartsam a GRX-et...pláne hogy a Gablini két példánya ilyen ronda volt.
sabian
Yo volt a rendezvény, a traktor elvitt söt szombat éjjel haza is rongyoltam vele...traktor kontra M7 rulez:-)...
Előzmény: Zoldalma (313)
Zoldalma Creative Commons License 2001.06.18 0 0 313
Érdekesség: van ugye a webszervereknél egy ún. 404-es hiba, ami nem létezö oldalra hivatkozásnál jön elö. Ugye mindenki sejti, hogy a peugeot.com-on ilyenkor milyen kép jön elö? :-)))
http://www.peugeot.com/szandekosanrosszcim
405SRi Creative Commons License 2001.06.18 0 0 312
Sziasztok pugosok!!!
Én is nagyon jól éreztem magam de tényleg egy kicsit rövidkére sikeredett.
Szerintem már most el kéne kezdeni szervezni a következő talit,de valami komolyabb kirándulással és ebéddel egybekötve!!!!

307
Egy kicsit tényleg népautós lett,de majd megszokjuk ezt is mint minden mást.

sabian
telefonszámot küldöm mailbe,előre is köszönöm a bizalmat.

zöldalma
Remélem minnél hamarabb meggyógyúl a kisoroszlán.

405GRX
Neked meg kívánom,hogy mihamarább lecsrélhesd a traktort egy pugra.

hali
405SRi

Zoldalma Creative Commons License 2001.06.18 0 0 311
Jobb reggelt...
Utálom a kontakthibákat. Az injektor vezérlésében valahol van egy laza kábel, és emiatt hol indul a kocsi, hol meg nem (utóbbi két napban egyértelmüen nem). Szeretném már egyben tudni a kocsit, mert amikor megy, akkor nagyon jóóóó.
Tali jó volt, kár, hogy a 206-os kollégákkal épp csak összefutottunk.
A következö alkalomhoz kedvcsinálónak egy kép egy holland összejövetelröl :-)
Előzmény: 405GRX (309)
sabian Creative Commons License 2001.06.18 0 0 310
Csövi! Megy a traktor?

csak szép sorjában:
Pugfan
Nagyon szép munka volt ottan alább azzal a 306. bejegyzéssel. Legalább annyira mint magával az ezüst oroszlánnal. Élőben még jobban nézett ki, mint a képen...

Tali
Nagyon kellemesen töltöttem a szombat reggelt, köszönet érte. SRI-nek köszönet a szervezésért. A többieknek meg az "ottlétért".

405GRX
Hogy sikerült a júniális? Odáig még csak-csak elzötyögött a traktor nem??? :)))

405SRI
Gyorsan szerezd meg a papírokat, aztán kérek egy telefonszámot, mert mégiscsak kell egy törzsutas, nem???

Zöldalma
Remélem a hétvégénmeg a hét további részeiben is pöcc-röffre indul majd a gép...

307
Szerintem sikeres autó lesz. Kicsit amolyan népautósra sikeredett, de nem baj, mert ebből lehet eladni majd mennyiséget. Gondolkodtam rajta, hogy vasárnap a Kovácsnál kipróbálom a gépet, de inkább a lakástakarítás mellett döntöttem, mert így a festés és tapétázás után úgy nézett, mintha bomba robbant volna odabenn...

Következő tali
Ahogyan azt GRX mondta: a következő tali legyen egy kicsit hosszabb és hajtsuk is meg a gépeket. Egy kellemes ebéd is belefér majd.
Remélem a többi kolléga sem fog egyéb elfoglaltságra hivatkozni (külföld stb.) és akkor őket is megismerhetjük majd....

üdv:
sabian

405GRX Creative Commons License 2001.06.18 0 0 309
Pááááálinkás jóreggelt mindenkinek!

Ismét ránkköszöntött a hétföreggel, hálisten. Hol vagytok topiklakók? Felfalt Benneteket a Gablini oroszlánja?
Yo volt a szombati tali, nem? Nem tudom Ti hogy vagytok vele de én igazán örültem hogy végre élöben is láthattam a kedves topiktársakat és kedvenceiket. Kár hogy ilyen rövidkére sikeredett de majd legközelebb meghosszabbitjuk az eszmecserét.
Igy összegezve, utólag megemésztve a szombatiakat, mit szóltatok a 307-eshez? Engem dizájntól függetlenül meggyözött az autó, ár-értékben szerintem verhetetlen. Gondolkoztam vasárnap hogy elmegyek a Fábiánhoz meghajtani a gépet, de elég xar idö volt, meg egyedül feleannyira sem fun. Igy inkább az alvást választottam:-)
CsMaT
GRX

Jugó Creative Commons License 2001.06.15 0 0 308
Üdv. mindenkinek. Gyorsan túltettem magam a felnivásáron. Aki keresett már 406-ra nem gyári felnit az tudja mekkora sz*pás. A 4*108 még nem gáz de az ET15 annál inkább. 100 megnézett felniből 20-jó 406-ra, abból csak 3-4 tetszett, de raktáron 1-se volt. Ha megrendelem 1-2 hónap alatt megjön. Persze ez még viccnek is rosszul hangzott. Egy helyen meggyőztek hogy van raktáron felni, odahozzák, ha nem tecccik visszaviszik. Megnéztem és nem kellett visszavinniük. Élőben teljesen más. Az említett példány egy hétküllős AEZ Technomagnesio 16"*7"-os. A gumik rá Semperit 205/55ZR16-osak. Asszimetrikus, erősen forgásirányos gumik. Igazán sok tapasztalat még nincs, de a komfortérzet nem, viszont a stabilitás jelentősen változott. Azért is kértem a segítségetek, mert nem két napra vesz az ember felnit, és nem igazán sok 406-ot láttam amin nem gyári felni van. Szivesen megnézném a tiedet is MetaCode.
capa Creative Commons License 2001.06.15 0 0 307
Ügyes! :-)))
Előzmény: Pugfan (306)
Pugfan Creative Commons License 2001.06.15 0 0 306
306
Pugfan Creative Commons License 2001.06.15 0 0 305
1
Pugfan Creative Commons License 2001.06.15 0 0 304
2
maadie Creative Commons License 2001.06.15 0 0 303
nah kis narancssarga testverrel megyek sajna 605 nemjon mert osszetortek, digifenykepelo sajna nem lesz ;( de mi ott leszunk...
Zoldalma Creative Commons License 2001.06.15 0 0 302
302... No sebaj, ebben a topikban amúgy is a 406-os hozzászólásra kell igazán hajtani :-)
Más: én továbbra is tartom, hogy megyek a talira. Csak a kocsim nem biztos :-((( Tegnap volt szervizben (már oda se akart elmenni), ott kicserélték az AC pumpa reléjét, de szerintem ma reggel megint amiatt nem indult. Próbálok még egyet szerezni ma, de ha nem megy, akkor egy nagy kék Ikarussal fogok megjelenni :-(

Z.

Előzmény: sabian (301)
sabian Creative Commons License 2001.06.15 0 0 301
Csövi! Megy a traktor?!

Ahogy látom a 300-at bebuktam, de mit számít...
301!!!! :)))

405SRI
nincsen ok az eképp lekettyenő ajkakra :((((, tudod sosem a mennyiség, hanem a minőség a fontos!!!

Részemről, hatalmas karikákkal a szemem alatt (otthoni lakásfelújítás eredményeképpen), feltétlenül megjelenek a 9:30- összejövetelen. Légterelő még nem lesz Luciferen, mert a "szerelőim" elmentek az OB rally futamára és csak hétfőn lesznek (és ez így igaz!!! - ezt mondták a Kovácsnál, hogy miért nem pénteken teszik már fel)

Van ott a Gablininél valami konkrétum, ahol összegyűlünk, vagy a helyzetfelismerésre bízzuk magunkat, hm???

üdv:
sabian

Előzmény: 405SRi (299)
405SRi Creative Commons License 2001.06.15 0 0 300
300!!!!!!!
405SRi Creative Commons License 2001.06.15 0 0 299
Sziasztok!!!!Bocs hogy eltüntem egy kicsit,de.....Eddig 8-an vagyunk elvileg de remélem ott a helyszínen nő ez a szám.Nem vagyok egy szgép zseni,ezért nem tudok olyan szépen listát írni,mint ti.A teljesség igénye nélkűl:maadic,Pgaalien,Pugfan,sabian,zöldalma,12qper,405GRX,405SRi.Eddig ennyien vagyunk(leszünk szombaton fél 10-kor a Peugeot Gablini M3-nál. :o(((
Pugfan Creative Commons License 2001.06.14 0 0 298
Ezt a hatást!

Eredetileg a felni miatt raktam be (eredeti gyári a P306 cabrióra 185/55R15), de elég homályos... na de megérte, ha így mindenki észreveszi (mondjuk jó nagy és jól lelassít...)!

A chiptuning megvolt, sajna hivatalos mérés nem volt, csak jobban megy az autó...;-)

A talira megyek, általam ismert koordináták: Peugeot Gablini M3, 9:30 szombat (júni16). Nem maradok soká, mert 10:30 után a konresszusi kzpontnál kell lennem (Citrom tali, Balaton).

Előzmény: 405GRX (295)
MetaCode Creative Commons License 2001.06.14 0 0 297
Hahóó

nem mind arany, ami fénylik:

Ma Váci út, jönne ki egy 605-ös. Hjajj, márkatárs, kiengedem. Erre a pirosnál - öltönyös "úriember" - átszól: mit villogsz, bazmeg... Oszt csodálkozott, amikor szóbahoztam a felmenőit, valamint az ősember vadászezközéhez hasonlítottam.

Épp elszontyolodtam, jön egy 406, alig van különbség - egészen pontosan 37 - a rendszámaink között. Frankón elvigyorogtunk egymással egy pirosnál. Ja, az ürge olyan tartozástérítéssel foglalkozhatott. Most akkor ki az ember, és ki nem?

Jó talizást, szombat éjjel érek haza, ha látlak még Benneteket ott dumcsizni, megállok..:-)

Vasárnap meg kimegyek megnézni az új szépséget.

M. (aki lélekben csak, de megy a talira)

KariAti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 296
Pugfan,
mintha chiptuningot emlegettél volna régebben.
Megcsinálták végülis? Ha igen mik a benyomások?

KariAti.

Előzmény: Pugfan (294)
405GRX Creative Commons License 2001.06.14 0 0 295
Tiszta gyönyör...full silver rulez:-)...gyári felni?
Tényleg Pugfan jössz talira?
Előzmény: Pugfan (294)
Pugfan Creative Commons License 2001.06.14 0 0 294
Frosty Creative Commons License 2001.06.14 0 0 293
Sziasztok!

Ajánlok egy nagyon jó kis oldalt, érdemes kipróbálni. Ez amolyan felnivarázsló oldal. :-)

www.wheel-machine.de

Jó szórakozást. :-)

Előzmény: Jugó (290)
Zoldalma Creative Commons License 2001.06.14 0 0 292
Régen volt kép :-) Kicsit keresgéltem a neten, szerintem a 406 Coupé felnijei jól néznének ki...
Előzmény: Jugó (290)
MetaCode Creative Commons License 2001.06.14 0 0 291
Szia Jugó,

valszeg csak szimplán elsikkadt a kérdésed, nem hiszem hogy szándékos volt a skip.

Az ár qrva jó. Én amikor vettem, Vectra 1,8 lista 5,870,000, semmi benne csak egy manu klíma, az Oroszlán meg majdnem full extrával 5,435... és összehasonlíthatatlan azzal a porosz traktorral kényelem és minden szempontból.

Én a gyári alufelnit használom, 15 zollos. Ha túl nagyot, széleset, sportosat rax rá, szerintem rontja egy picit az eleganciáját, nem sportautónak tervezték dizájnra sem. Persze ez az én magánvéleményem...

Kép az még sajna nincs, talán a második tali után lesz...:-(

M.

Előzmény: Jugó (290)
Jugó Creative Commons License 2001.06.13 0 0 290
Üdv. minden Peugeot tulajnak. Mátol én is az vagyok (406) Igaz megkérdeztem tőletek hogy mi a véleményetek az árrol de le se sz*rtátok a kérdésem. Most feltennék még egy körkérdést, ha valakinek van kedve válaszoljon. A héten kicserélném az oroszlánom mancsait egy számmal nagyobbra, de nem tudom milyen formájú felnivel nézne ki igazán jól. Ha van valakinek képe a szeme fényéről amin nem lemezfelni van, az felrakhatná, hogy segítsen a választásban.
Üdv.: Jugó
405GRX Creative Commons License 2001.06.13 0 0 289
Úgy értem ez a nemes feladat Rád hárul:-)
Előzmény: 405GRX (288)
405GRX Creative Commons License 2001.06.13 0 0 288
SRi kéne update-elni a listát...Te mint föszervezö:-)
Már kezdek félni ennyi oroszlán között a traktorral:-)
12qper Creative Commons License 2001.06.13 0 0 287
én is remélem, hogy lejutok
egy kék kisPug kocsival

de sajna még semmi sem tuti

igyexem ott lenni

qper

Előzmény: maadie (286)
maadie Creative Commons License 2001.06.13 0 0 286
Ujabb kistappancs gurul majd hozzatok GabliniM3ba.
Megprobalok eljonni mert az elso 206 talit is lecsusztam errol nemakarok.
Remelem egy 605 STDT-is le tudok cipelni de lehet hogy csak a gazdit tudom az anyosulesre szijjazni...
Amugy en egy narancssarga 206 Sport (xs) al tipegek hozzatok a konzolon egy digifenykepelovel.
Alien ha tre` van nalad sikitok....
pa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!