Keresés

Részletes keresés

bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 417

nálam van különbség a: butuska vagy a menj az anyádba közt....

 

lehet hogy ez óvodás de ez van....

Előzmény: Törölt nick (415)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 414
nem válaszoltál..
Előzmény: Törölt nick (411)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 413

ez így van, sehol anyázás ...........

ez a másik félről nem moöndható el..........

 

:-))

 

ez van ,

Előzmény: Törölt nick (412)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 409

gondoltam, hazudsz valamit aztán a bízonyitás már nem megy :-))

 

átlátszó vagy gyerek....

Előzmény: rali (408)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 408
Várhatod, hatelemis bunkó.
Előzmény: bleroy (407)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 407

másolj be már egyett amin én anyáztam, érdeklődve várom, ...

persze megszoktam, hogy folyamatosan hazudsz......

 

várom gyerek...

Előzmény: rali (406)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 406
Te voltál a kettes számú csúcsbunkó - lötyögtesd csak egy oldalba a mosogatólevet a fejedben és emlékezz vissza.

Bizony, te voltál, aki a legkisebb kételkedő megnyilvánulásra azonnali anyázással reagált.

De ennek treális megítélése nem rád van bízva - szerencsére.
Előzmény: bleroy (404)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 405

persze neked nem hiteles más, csak ami a te sötét fejedben megszületik,

 

Még mindig nem tudod mi a különbség a két kereskedelmi forma közt, ne égesd magad azzal hogy semmi, habár ennél jobban már nem tudod.

Előzmény: Törölt nick (403)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 404
Szegény butuska Rali

 eddig csak te anyáztál egyedül, ugye ezt, mát el is felejtetted?

Nem csodálkozom.

Előzmény: rali (400)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 402
Ne reménykedj, Albertinka - nem lesz ilyesmi hitelt érdemlő garfikon.
Előzmény: Albertinka (401)
Albertinka Creative Commons License 2005.02.06 0 0 401

Leegyszerűsítve, de talán minden mlm-üzletnek az a lényege, hogy a cégnek évről évre több törzsvásárlója legyen, és aki segít ezt a célt elérni, azt jutalékkal jutalmazzák. Komoly jövedelmet csak a törzsvásárlói kör bővítésétől lehet remélni, különösen akkor, ha olyan belépőket is találok, akik szintén bővíteni szeretnék a hálózatot.

 

Nos, ilyen munkára az nyerhető meg, aki:

- nem elkötelezett tagja még egyik mlm-rendszerű üzletnek sem

- alkalmas ilyen jellegű munka végzésére

- akar ilyen jellegű munkát végezni

 

Van egy provokatív feltételezésem: Magyarországon már elfogytak ezek az emberek, nincs több lekötetlen vegyérték. Legalábbis nem annyi, amelyre dinamikusan fejlődő létszámnövekedést lehetne alapozni.

 

Ezt a kissé merész állításomat azzal lehetne cáfolni, ha összeszednénk a különböző mlm-es cégek évről évre alakuló létszámadatait. Tehát arra kérnélek Benneteket, minden általatok ismert számot írjatok be ide. Minden mlm-es cégről szeretnék valami hasonlót grafikont elkészíteni, mint amilyen az alábbi.

 

rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 400
Szerencse, hogy ez a versenyző viszonylag kulturált - nem anyázik, köcsögözik összevissza, mint az elődei.
Előzmény: Törölt nick (398)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 396

Tudod, az nem fordult meg a fejecskédben, mert igaz is lehet?

 

Hiszen hogyan tudunk egyformán hazudni, ha nem is ismerjük egymást?

 

Én sem akarok azonos dolgokat leírni többször, de eddig még minden tényeken alapuló írásomat kétségbevontad, ironízáltál rajta, akkor ezek után te még beszélgetnél egy kávézóban az illetővel?

 

Mert ezzel az állítod, hogy hazudok. 

 

Gyere, találkozzunk a Maxval boltja közelében, és előtte megmutatom Neked a jutalékértestőmet (gyorsan gyártok egyet) és a bankszámlámat, ( azt is gyorsan hamisítok) és utána megmutatom a Maxval drágább termékeit, amelyek mlm-ben olcsóbbak.

 

Oké?

 

Többet kár erről itt írni, úgyis felesleges, ha a tényeket ti másképp látjátok.

 

 

Szia 

 

 

Előzmény: Törölt nick (390)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 395

Én is nevetek azon, amiket írsz, hogy mindent kétségbevonsz. 

:-))))))))))))))))))))

 

Az egész világ egy Mátrixban él.

 

:-))))))))))))))))))

 

De csak Te látod a valóságot és a frankót.  :)))))))))))

Előzmény: Törölt nick (392)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 394

:-DDD Ezt nem hiszem el. Ugyanaz a szöveg mindegyikőtöknél. :-DDDDDDD

De ugye nem te vagy az, aki ennyit keres? Te is csak hallottál róla hogy van ilyen.

Esetleg ismersz pár embert -akinek mellesleg nem láttad a bankszámláját, ergo azt mond amit akar-. "

 

Ez vagy!

 

Te kétségbe vonod más írását!

 

Itt kezdődik az egész!

 

 

Miért kell azonnal ironizálnod, hogy én vagyok-e.

 

Vagyok annyira gerinces, hogy megírtam volna, ha én keresnék ennyit.

 

Ez a bankszámlás duma teljesen inkorrekt.

 

Te mikor láttad más ember bankszámláját?

 

Menjd oda egy Villa tulajdonosához és kérd meg, hogy mutassa meg, mert te nem hiszed el, hogy ezt legálisan kereste meg. Hogyan nézne rád?

 

Szerinted a jutalékértesítőkön kamu számok vannak, és nem is akkora a forgalom, és nem is annyi jutalék százakék jár neki. Ugye?

 

 

Mindenki benne van a nagy átverésben!

 

Bitosítás esetén sem kapja meg az éves díj 70%-át, az üzletkötő aki megkötötte, csak a többieknek játszák el.

 

Azt a mindenit! Ezt a gondolkodást!

 

Akkor mindenki átvan verve, és csak te és a barátaid kapnak igazi fizetést 

 

 

:-))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (390)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 393

"Barát. Egy MLM-es "vasalóügynök" soha az életben nem lesz konkurenciája egy  hagyományos kereskedőnek. "

 

Te miről beszélsz?

 

Az egyik gyártó (és még másik kettő is), akkor miért akarja velünk forgalmaztatni a temékét???

 

Mi ez a vasalóügynők hülyeség?

 

Soha életemben nem hallottam ilyenről. Te kevered a direkt eladással foglalkozó teleshop és egyéb ügynökőket az mlm-es hálózatépítőkkel.

 

Mondom, a többieket betudjátok etetni evvel a vasalóügynők dumával, de engem nem.

 

Másik.

 

Igenis az eléggé konkurencia, ha egy termék olcsóbb egy országos klubban, mint a gyógyszertárban, vagy Maxval picike boltjában.

 

 

Előzmény: Törölt nick (388)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 391

Az előbb mintha példákat is felsoroltam volna.

 

Na ezért nem vagytok korrektek egy vitában, mert a példákra misztikumokat írtok.

 

 

Nem emlékszel az Oriflme-Loreál példára?

 

Ja?

 

Ennyire vagytok korrektek általában egy vitában! :(

Kötözkődni azt tudtok, de odafigyelni, mit ír a másik, az none. :( 

 

 

A többiről pedig ígérem megfogod tudni márciusban.

 

Írjál nyugodtan akkor majd egy emlékeztetőt, hogy adjam meg a weblapot.

Oké?

piszkeri@freemail.hu

 

Én tartom mindig a szavam.

 

  

Előzmény: Törölt nick (387)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 389

"Barát. Hetek óta azt bizonygatjuk, hogy az MLM rendszerben az alapítókon kívül senki sem lesz jómódú. "

 

Miféle alapítókon kívül?

 

Több tucat embert ismerek akik az mlm-ben csak a mi cégünknél akik, kétszer-háromszor annyit keresnek, mint ami a jövedelmük, vagy jövedelmük volt előtte.

 

 

Ha valaki kétszer, háromszor többet keres, mint előtte, vagy amit tudna a hagyományos üzletben, akkor az nem jó?

 

Második mondatomban nem írtam, de ismerek olyat is, aki milliós jövedelmet keres ebből az üzletből, hogy nem az elsők között csatlakozott, hanem több év múlva!!!

Ilyenek minden más mlm cégben vannak.

Mindenki annyit keres ebben az Üzletben, amennyit akar és amenyiért tesz is, hogy elérje.

 

Ha létrehozok egy hagyományos céget, de semmilyen marketingtevékenységet nem végzek, akkor bukom a befeketett pénzemet.

Nálunk, ha ugyanezt a tevékenységet elhagyom, akkor nem bukok semmit sem. Mert ami megvásároltam olcsóbban, mint a gyógyszertárban vagy maxval boltjában azt megettem, vagy eladtam haszonnal.

 

Viszont ha megcsinálom amit kell, akkor igenis először többet fogok keresni és több szabadidőm lesz, később jómodú leszek.

 

Mert én nem hazudom azt, hogy itt valaki azonnal milliókat fog keresni.

 

Mert ezt emberek állítják, és nem reális. Ahogyan egy hagyományos üzletben sem az, hogy két hónap után dől a lé.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (385)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 386

"Pontosan ez a legnagyobb hazugság. A "sorsmegváltoztatás" nem egyenlő az "mlm-ezés" szóval, sőt a kettő egymásnak inkább ellentétje. "

 

Nem mondtam, hogy csak az mlm-el lehet sorsot megváltoztatni, de hogy ellentétje lenne egymásnak, ez nem fedi a valóságot. 

 

 

Mert az én esetemben bejött.

 

Aki azt mondja, hogy ellentétje egymásnak, az nincs tisztában szinte semmivel,  vagy direkt szelektíven gondolkodik.

 

Erre a szelektív gondolkodásra már sok példa van, hogy drágább terméket emlegettek, és arról MÉLYEN hallgattok, hogy nagyon sok termék van az MLM-ben ami viszont olcsóbb.

 

Arról is hallgatsz, hogy a Te boltodban is van  több olyan termék is, ami az mlm-ben olcsóbb, mint nálad!! !!!

 

Tehát ezért vagy te mlm ellenes, mert  félted a piacod. Nem fogadod el, hogy konkurencia is létezik a világon.

 

Azt elfogadod, hogy az emberek egy a gyárban, vállalatokban, Tescóban dolgozzák ki a belüket, de a haszonból csak a vezetők részesedhessenek.

 

Nem úgy alakul a világ, ahogy szeretnétek, és ezért támadjátok azt, ami a konkurenciátok.

 

Remélem nem csak mlm-es és ellenzők olvassák ezt a fórumot, és képet kapnak az indítékaitokról, és szelektív gondolkodásotokról!

 

Bármikor kész vagyok elmenni a Pesten lévő boltodba, és rmutatni azokra a termékekre amelyeket te drágábban adsz,mint az mlm-ben, és más hagyományos boltban is.

 

 

 

 

  

Előzmény: Törölt nick (369)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 384
Panaszkodni mindenkinek szíve joga, a tevés meg sokszor lehetetlen.
Előzmény: Gól35 (381)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 383

Ezzel azért vitatkoznék, mert ittam olcsóbb nonit, ami használt is többünknek.

 

Azt mondtam akkor mindenkinek, hogy a citrom az mindenhol citrom.

 

Ha nem lett volna az a Noni jó, akkor senkinek nem használt volna.

 

Üdv: gol36

 

Előzmény: Tahitian Noni (362)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 382

Én például a dupláját kerestem 2004-ben.

 

Mert ahol főállásban dolgoztam ott is kerestem  X összeget (hatszámjegyű), és a 3-ik hónapban elértem (első kettőben is kerestem, de még kevesebbet) ugyanakkora összeget, mint a főállásomban.

 

 

Miközben ha bármilyen mellékállást  választottam volna, több időráfordítással sokkal kevesebb jövedelmet értem volna el.

 

 

 

 

  

 

Előzmény: trollcsi (373)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 381

"Mintha egy MLM műsoros kazetta menne"

 

Te honnan tudod, hogy az milyen?

 

Csak nem? :)

 

 

"Kezdjed azzal, hogy használod az eszed"

 

Használom, és azért nem azok közé tartozom, akik fennálló rendet istenítik, ahol csak az érvényesül, aki meghunyászkodik.

Jó kis rabszolga lesz belőle. :(

 

 

 

"Ne légy te is lúzer."

 

Lúzer az, aki nem tesz azért, hogy jobban éljen, miközben állandóan panaszkodik.

 

Mert vannak akik, nem tesznek, de ők elfogadják és boldogan is élnek.

 

 

Eddig még csak a szokásos rendszer által agymosott válaszokat kaptam.

 

Jöttök olyan példákkal, hogy egy mlm termék drágább. Hiszen a hagyományos piacon is óriási különbségek vannak az árak között, és ti azokat mégsem támadjátok.

Ráadásul ahol drágább a termék, ott a melós nem kap többet, nem lesz soha jómódú.

 

Másik pedig az, hogy nem vesztek tudomást arról, hogy sok mlm-es cég van, amelyik viszont olcsóbb a hagyományosnál. A természetes alapanyagú Oriflame, Avon termékei olcsóbbak, mint a kemikáliás Loreál, Clinic stb. termékeinél.

 

És még van bőven példa, hogy az mlm-ban kapható termékek olcsóbban a hagyományosnál.

 

Sőt, ha ugyanazt a terméket veszed meg mlm-en keresztül, olcsóbban és visszakeresve kapod meg az árut.

 

(ezen majd úgy keresztülsiklotok)

  

Na ez a szelektív gondolkodás!

 

Számomra ti vagytok az agymosottak, akik elfogadjátok a világot így.

 

Tisztelet a kivételnek!

 

Mi példul ugyanazt a terméket, ami a Maxval boltjában is kapható, olcsóbban fogjuk adni. Több ilyen is lesz.

 

Akkor itt hol a  drágaság?

 

Vagy azt a kozmetikumcsaládot, ami a világon mindenhol 5-7ezer között mozog a hagyományos kereskedelemben, nálunk csak 4000 lesz.

Hol a drágaság?

 

És még sorolhatnám.

 

Kicsit jobban meg kellene vizsgálnotok mit bíráltok!

 

Mert én már mindkét rendszert megismertem, és van összehasonlítási alapom.

 

Sziasztok.

 

Előzmény: Törölt nick (375)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 380

Én pedig megírtam már, hogy ide kitartás kell.

 

Nem hiszem, hogy jobban, mint a Biztosítási üzletkötőnek, aki már nemigen talál szűz embert, aki nem csalódott volna a Biztosítási befeketetésben, vagy ne lenne már neki.

 

 

 

Előzmény: Albertinka (372)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 379

"Ha mégis kapsz terméket, annak ára kb. tízszeres!"

 

:)

 

Amikor már manapság ugyanazt a terméket kapod meg olcsóbban mint a boltokban, akkor az mitől tízszeres?

 

 

Engem nem érdekelnek azok az mlm cégek, akik  esetleg drágábban értékesítik termékeiket, mert a hagyományos piacon is létezik olcsó kozmetikai termék (Old Spice) és drágább (Adidas). Mégis elfogadják.

 

"MLM cégnek pedig akkor fizetsz be, ha el akarod veszíteni a pénzedet. Ugyanis ott értékelhető szolgáltatást, vagy terméket nem kapsz a pénzedért"

 

Valamit nem értesz.

 

Nem kell semmit befizetni az MLM cégnek, minden normális mlm üzlet esetében, hanem ha megveszel otthonra valamit, ahogyan írtad is, akkor abból te kapsz jutalékott. Ha Te a Tescóban vásárolsz, és azért utána jutalékot kapnál, mert a barátod is ott vásárolt, akkor tiltakoznál érte?

 

Bezzeg azért nem tiltakozol, hogy amit vásárolunk mindnehol  a hagyományos kereskedelemben, hányan kapnak belőle jutalékot (profitot).

 

Vagy ott van például az a régi öreg Oriflame.

Ott milyen pénzt veszítenek el a csatlakozók?

 

És az baj lenne, ha ugyanígy lehetne vásárolni, pénzt keresni esetleg a Loreál, Gilette termékeivel?

 

"Valóban! Ígéretekre kiadni egy csomó pénzt, ahhoz is fura gondolkodásmód kell."

 

Miféle csomó pénzt?

 

???

 

Szerintem amikor vásárlok, akkor nem ígéretek miatt vásárlok, hanem mert otthonra kell. Nyugi! Annak én sem vagyok híve, hogy olyat vásárolhassunk egy mlm-ben ami sokkal  drágább.

 

És ahogy fentebb írtam, többivel ellentétben nálunk semmilyen kezdőcsomag, belépési díj nincsen, tehát semmiféle kicsi pénzt nem kell kiadni, nemhogy csomót.

 

 

Előzmény: Törölt nick (374)
trollcsi Creative Commons License 2005.02.06 0 0 373
nyomjatok már ide egy 2004-es kereseti mérleget, mondjuk havi leosztásban. csak a "megváltozott az életem" alátámasztása végett.
köszi.
Albertinka Creative Commons License 2005.02.06 0 0 372

Szia!

Félretértettél.

Telítődés alatt nem azt kell érteni, hogy egy országban már mindenki belépett, hanem azt, hogy minden olyan ember belépett, aki nem csak kedvet érez ehhez a munkához, hanem alkalmas is rá. És így még hamarabb telítődik egy terület, mint a Te olvasatodban.

Ez lehet az oka annak, hogy pl. az Amway-ben évről évre dinamikus létszámcsökkenés figyelhető meg Magyarországon. Ennek ellenére hálózaépítésnek nevezik tevékenységüket.

Előzmény: Gól35 (367)
rali Creative Commons License 2005.02.05 0 0 370
Juuuujjj...
Előzmény: Törölt nick (369)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 367

Szia!

 

"Természetesen nem lehet előre tudni, hogy ez a telítődés melyik országban mikor következik be, de ez mit sem változtat a lényegen, vagyis azon, hogy "későn" belépők a rendszer becsapottjai. "

 

Szerintem soha nem fog!

 

Mert az emberek többsége nem nyított, vagy nem akar semmit tennie a sorsának megváltoztatására. Könnyebb szidni mindent.

 

És ez azért jó, hogy nem fut végig, mert tényleg csak aki dolgozik, képezi magát  és valóban akar  változtatni, az lesz sikeres.

 

Egyébként pedig a felvetettet problémádra már régóta megvan a megoldás, és van  ahol ilyen a Marketing Terv is, hogy aki felül van, egy bizonyos idő után meg alul. Tehát mindenki van körforgás eredményeként minden pozicióban.

 

Nekem egyenlőre ez csak azért nem tetszik, mert amiben benne vagyok, az jobban tetszik, de ha egyszer eljönne a telítődés, akkor természetesen elfogadnám. Mint ahogy elfogadjuk a pontok gyűjtését és minden vásárláskor most mást egyre több áruház, üzletben. És van már sok ilyen mlm vég is, aki csak ilyen formában műkődik.

 

Tehát mégegyszer.

 

Telítődés soha nem lesz, mert mindig lesznek több millióan olyanok, akik az emberi tényezők (lusták, szkeptikusak, félelmeik irányítják, céltalanok stb..) miatt nem fognak belevágni egy ilyen üzletbe, vagy ha belevágnak, 1 hét után abbahagyják. 

 

És ezért aki kitartó, teszi azt amit tennie kell, mint egy franchise üzlet esetében (követni a receptet), az sikeres lesz.

 

Azt hiszi valaki, hogy azokat, akik ebben az Üzletben százezreket, milliókat keresnek, érdekli olyanok véleménye, akik úgy bírálnak legtöbbször valamit, hogy nem is józan ésszel vizsgálják meg.

 

Mint ahogy azokat a Rockefellereket és egyéb más minden országban megtalálható gazdag embert sem érdekli, hogy mások verejtékén gazdagodott meg.

Én például ezt nem tartom fair-nek, és ha véletlen kommunizmus lett volna a világban, akkor ezek a gazdag emberek a börtönben lennének.  

Az mlm-ben pedig az keres többet aki dolgozik, és nem az gazdagodik meg, aki felül van. 

 

Igen, ez minden normális mlm-es cégnél így van.

Például Oriflame, Avon, Zepter, FLP, Ökonet, Bionet, Vlnet stb stb..

 

 

Azélrt

 

 

  

Előzmény: Albertinka (365)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.05 0 0 366

"Ti nem a saját véleményeteket mondjátok, hanem azt amit az agymosó előadáson a fejetekbe vertek."

 

 

Na ez nem nyert. :)

 

Mert én úgy szerettem meg az mlm-et, hogy éppen nem voltam benne semmilyen mlm cégben sem. De sem előtte sem utána nem voltam ilyen hülye előadásokon, mert mint minden józan ember, én sem szeretem az agymosást.

 

Viszont arról nem vagyok meggyőződve, hogy akik ennyire elleneznek valamit, azokat nem-e mosták agyilag?

 

Élő példa vagyok.

MLM ellenes voltam.

 

Persze úgy, hogy én sem vizsgáltam meg a tényeket, hanem hallgattam néhány okos emberkére, írására.

 

 

 "A befizetőt már beetted "

 

Ezzel megintcsak nem nyertél, mert nálunk és minden normális mlm cégnél nincs befizető.

 

Amikor befizeted a Matávnak, UPC-nek, ELMŰ-nek, Biztosítónak, Média Marktnak, Tescónak a pénzedet, akkor téged beetettek?

 

Érdekesen gondolkoznak néhányan. :)

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!