Keresés

Részletes keresés

rocko2 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 239
Nagyon komolytalanok,vagytok!!!
rocko2 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 238
Vandi!Ezeket is küld el nekem,légyszi.köszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 237

 

Előzmény: oscarsevilla (232)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 236

Sanya a klassica primavera-n

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 235
Nekem igen, de ez az én koromban már + tulajdonságnak számít.
Előzmény: vidor23 (233)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 234

:-D :-D

 

Lehet, hogy hiba van az elméletben, mert tegnap az asturiasi tévé sportkommentátora egyik kollégájának az arcát se simogatta meg. (de lehet, hogy akkor tette, amikor nem mutatta a kamera)

Előzmény: oscarsevilla (232)
vidor23 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 233
nektek mindenről csak ez jut eszetekbe? :))
Előzmény: oscarsevilla (232)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.05.02 0 0 232

Amiatt vajon, hogy két fülbevalója van? :P

csak eszembe jutott :))

Előzmény: Törölt nick (230)
rocko2 Creative Commons License 2007.05.01 0 0 231
Igen.Még ártatlan,fiatal,önzetlen.Nincs még elrontva,tud örülni más győzelmének is.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.01 0 0 230
Nekem az tetszik ezen a képen, hogy di Luca milyen gyöngéden fogja a Sanyi arcát:-)
Előzmény: rocko2 (229)
rocko2 Creative Commons License 2007.05.01 0 0 229
Nagyon aranyos,szinpatikus az a Sanyi.Hogy gratulált.DiLucanak.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.01 0 0 228
rocko2 Creative Commons License 2007.04.29 0 0 227
Lám, a győztes!
rocko2 Creative Commons License 2007.04.29 0 0 226
Azért Valverde,megint jó volt.Kár,hogy későn indult meg,Schleck és DiLuca után. azért 2.helyre ért be ismét. A liege-bastogne-liege eredménye 1.D.DiLuca-2.A.Valverde-3.F.Schleck
rocko2 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 225
És itt a tavalyi L:B:L_győztes! Remélem tud duplázni,már ha akarja.
rocko2 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 224
Ez is a mi Valverdénk!
rocko2 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 223
Jól van,látom betettétek a képet,én is a Bettininél találtam.Jó látni Valverdét a dobogón.Szerintem semmi baj az arckifejezésével.Lehet,hogy duplázni akart,de azért,második lett.Én ennek is állatira,örülök!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 222
Még mindig nem olyan mérges, mint a Killer:-)

Ezeknek az olaszoknak úgy látszik mindegy ki győzi le őket, csak ne egy másik olasz legyen:-)
Előzmény: e. (221)
e. Creative Commons License 2007.04.25 0 0 221
Háát, Valverde vágott már szebb arcokat is. :)
Előzmény: Törölt nick (220)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 220
Előzmény: rocko2 (217)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 219
Ma volt a második nap.

Ez egy nagy múltú ötnapos kontinentális verseny, amit a girora készülő nagymenők afféle erőfelmérésnek és kabalának tartanak. 2003-ban Simoni, 2004-ben Cunego nyerte meg. Tavaly is a Szöszi nyert, ha valaki fejbe nem vágja egy palack jeges teával, akkor valószínűleg ezt az ideit is ő nyeri meg. :-)
Előzmény: rocko2 (214)
e. Creative Commons License 2007.04.25 0 0 218
Ez biza a sárga óra egyik kiegészítő darabja. :)))
Előzmény: rocko2 (215)
rocko2 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 217
Szia,mindenkinek!Nagyon tetszett a mai verseny is.Biztos voltam benne,hogy Valverde,jóbb lesz mint az Amstel-on.Ott már megmutatta magát.Jól jött fel a szökevényekre,az emelkedöket is jól birta.A Fleche Wallonne,eredménye: 1.D.Rebellin/rákerült a Pro Tour trikó/ 2.A.VALVERDE- 3.D.Di Luca.
rocko2 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 216
Ezt is találtam!99'-es kép.Jóéjt mindenkinek!!!
rocko2 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 215
Ezt nézzétek mit találtam!Nagyon komoly a szemüvege!
rocko2 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 214
Nem ismerem ezt a trentoi versenyt.Mióta van?Nem kisértem figyelemmel.
rocko2 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 213
Gratulálok!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.24 0 0 212
A topic másik fele megnyerte a trentói körverseny első napját. A kép alapján nem mehetett valami könnyen.


rocko2 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 211
Emlékeztek a tavalyi Fleche Wallonne győztesre?IME!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.23 0 0 210
De szinte majdnem. A tények ugyan makacs dolgok, de sok függ attól, hogy ki és milyen szemszögből nézi a tényeket. Az én emlékeztem így őrizte meg ezt a mondatot:-)

Láttad az Annie Hallt?
Előzmény: Hawkeye Pierce (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!