Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

405GRX Creative Commons License 2001.07.16 0 0 459
Egyébként topik ON:
7végén faterékkal vásárolni mentünk, hát nem "véletlenül" rossz irányba kanyarodtam és a Fábián udvara elött kötöttünk ki?:-)
Kint álltak a 307-esek és megnézettem velük, ha már ott voltunk...
Eléggé bejött nekik, foleg amikor rövid ár/érték számolgatásba kezdtem. De azért sürün mutattam a középkategória képviseloi mellett álldogáló nagyobb gépekre is:-)))...
Elképzeltem, oszes (összes) hajához egész jól állna a sötétkék/sötétbordó. Nézegettem KépesAutó Xpress-t 2,6-2,8 körül már egész elfogadható példányokat kináltak. Igaz, a facelift elöttieket, de ez végülis nem kizáró ok.
Hmmmmm, elgondolkodtam:-)...
Előzmény: sabian (457)
405GRX Creative Commons License 2001.07.16 0 0 458
Nahát, nahát!
Mik ki nem derülnek!
Én a Bécsi útnál, Kandóhoz közel leledzem. Bár még csak 1 éve köbö. De azért rulez! Foleg hogy 5 perc a melóhely:-)
Igaz, traktorral:-(
Előzmény: sabian (457)
sabian Creative Commons License 2001.07.16 0 0 457
GRX

...ne mond el senkinek, de sosem volt más bejelentett állandó lakcímem, mint a III kerben.
10. éve Csillaghegy a menő (manó)...

talán Te is???

sabian

Ui.: lokál patrióta sem vagyok, de azért ez a legjobb hely....

Előzmény: 405GRX (456)
405GRX Creative Commons License 2001.07.16 0 0 456
sabian,

Hogyhogy a Szentendrei úton?
Csak nem Te is a háromkerben nyomulsz?

Előzmény: sabian (455)
sabian Creative Commons License 2001.07.16 0 0 455
Cs! MaT!

Ehhez a hírhez viszont még hozzá tenném, "hogy a 406-ok is élénk kereslettel szembesültek és gazdára talált az év 406-a is áprilisban. A boldog tulajdonost nem sikerült elérnünk, mert vagy a traktorokat 'alázza' a Szentendrei úton, vagy a 406-os topicba írogat. Az év 406-a azóta nevet is kapott: Lucifer." :))))

Sansali
megatenksz a logóért! ...bárcsak minden hétfő így indulna...

üdv:
sabian

Előzmény: 405GRX (454)
405GRX Creative Commons License 2001.07.16 0 0 454
Hali,

Nem tudom ezt megnéztétek-e már?

http://index.hu/totalcar/rhirek/?main:2001.07.13.&59600

Elég jó hir a mostani inséges idökben...
Viszont továbbra sem tudok linket betenni:-(...tudom, lééééééémer...

sansalvador Creative Commons License 2001.07.15 0 0 453
Hi!:-)

DaddyPop,

helyedben nem mondanám le, nekem is gyári riasztóm van és teljesen elégedett vagyok. Nincs hozzá külön kapcsoló, az autó zárásával/nyitásával aktiválódik ill. deaktiválódik. Azt mondják, hogy a multiplex rendszer miatt egyébként is kissé komplikált bele más riasztót tenni, de persze nem lehetetlen. Egyesek szerint a gyári védelem a legjobb védelem. Fene tudja, még nem derült ki, nem is lenne jó ha működni hallanám...:-))
Egyébként védelemben több ponton blokkol állitólag, mint egy átlagos riasztó, van benne belső térvédelem is. Mondjuk pánikriasztást nem tud.

Peggy,

605 SV24? Nem rossz.:-) Szerintem vegyesben 11-12 körül kell számolnod, vidéki hosszabb használatban 9-10. A város durvább lehet 13-15 akár. A V6-osokban aktiv futómű van, rettentően stabil az autó vele. A futómű egyébként is kiváló alattuk, saját tapasztalatom szerint a saját 160 lovas 406-osomon nagyobb a hajtási befolyás, mint a V6-os 605-ösön. A 605-ös előnye a nagyobb saját tömeg, a szélesebb gumik és a jobb futómű. Ettől persze még elsőkerekes marad, de szerintem nagyon korrekt.
Esetleg javasolnám neked a 95-ös és azután gyártott modelleket, mert akkor volt modellfrissités és azok már a módositott lámpákkal vannak (pl az elsők nem üvegből, hanem már műanyagból), szebb, jobb belsővel, műszerfallal. Km óra: biztos lehet, de ha valamit nagyon meg akarnak variálni, akkor meg is teszik. A V6-os mellett ajánlom alternativaként a kettő literes turbót (nekem volt), nagyon jó menettulajdonságokkal bir, és az adója/üzemanyagigénye azaz fenntartása is olcsóbb lehet. A 605-ösnek nincs tipushibája, arra kell szerintem csak figyelni, hogy nem volt-e törött az autó.

Franky_t,

Szvsz országút 7-8, város 10-12, vegyes 9 körül.

franky_t Creative Commons License 2001.07.15 0 0 452
Hi, All..

Peugeot 406 vásárlása előtt állok, a kiszemelt áldozat egy 96-os, 2000-es, SV kivitel. Érdekelne, hogy a fogyasztása hogyan alakul.

Üdv
Franky

Peggy Creative Commons License 2001.07.14 0 0 451
Sziasztok!

Látom nagyon szép kis logot hoztatok össze, gratulálok!

Már nagyon égeti a pénz a zsebemet, úgyhogy kérlek titeket, hogy hűtsétek le egy kis fogyasztási adattal :-).
Szóval a kérdés, hogy tapasztalat szerint milyen a fogyasztása vegyes használatban, illetve tisztán vidéken egy 605 SV 24-nek? És miután szegénykém elsőkerekes :-( mennyire lehet érezni a hajtási befolyást erős gázadáskor úthibáknál? Ez ugyanis nagggyon nyugtalanít, mivel hátsókerékhajtás-párti vagyok :-) 604 RULEZZZ

Egy 93-94 modellt akarok kifogni, külföldön. Milyen hibákra figyeljek? Van valakinek tapasztalata külföldi vásárlással kapcsolatban?

Még egy uccsó kérdés: lehet-e ellenörizni a km órát mondjuk a board computerrel?

Ha tudjátok a választ ne kíméljetek!!!!

Előre is kösz
Peggy

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.13 0 0 450
Sziasztok,
most olvasom, hogy szerintetek szar a gyári riasztó - valaki felvilágosítana ezügyben? Tegnap rendeltem meg a 307-et riasztóval együtt, ezek szerint az utóbbi rossz lépés volt? Lemondjam? Mivel tud ez kevesebbet mint a többi?
?
Előre is kösz a segítséget
Előzmény: ZZZZZZZZZ (83)
sansalvador Creative Commons License 2001.07.13 0 0 449
Sziasztok!:-))

Örülök, hogy tetszik! Köszönöm a dicséreteket! Ennyi tényleg megjárt nekünk is! Jó hétvégét minden Pugosnak! Az egyik haver most vett egy 406-ost, kerti grillpartyval ünnepeljük meg! Meg persze iszok egy pohárral a logo-ra is!:-))

Zoldalma Creative Commons License 2001.07.13 0 0 448
Elfogultság nélkül kénytelen vagyok megállapítani, hogy a logo nagyon jól néz ki :-) Én egy pár napra eltünök nyaralni, búcsúzóul egy kis hüsítö ebben a nagy melegben:

(Na nézd csak, nekem is ilyen a felnim :-)
Zoldalma Creative Commons License 2001.07.13 0 0 447
Akkor marha a hirdetö, mert 1.1-esnek írta :-) CTI-nek néz ki, az biztos. (Meg kicsit "felfrissített" fényezésünek, mert a müa. díszcsík asszem fekete gyárilag.)
Előzmény: pizo (443)
T.Z. Creative Commons License 2001.07.13 0 0 446
Sokáig küzdöttetek, míg eldöntöttétek, melyik a nyerő, de tényleg jó lett. Ennyit megérdemelnek a 406-osok is, nemdebár? :))).

Üdv:
Zoli ( akinek 405-je van )

Hawaii Creative Commons License 2001.07.13 0 0 445
Egyszerűen no comment, csak 100%-ban csatlakozom 405GRX véleményéhez. A legszebb logo a mezőnyben :-))))
Üdv,
H. (aki ma reggel sokáig keresgélte a régi, megszokott topicfeliratot, mire végre feltűnt neki a logo, pedig a szemét kiszúrhatta volna... :-))) )
Előzmény: 405GRX (444)
405GRX Creative Commons License 2001.07.13 0 0 444
Siiiirááááááááj!

VAN LOGÓNK!

Sansali ISTEN vagy! Következö talinkon szerintem néhány sör formájában ki is fejezzük hálánkat:-)
Bearanyoztátok a hétvégémet...

pizo Creative Commons License 2001.07.12 0 0 443
Már találkoztam vele...
Nem TU1 motor (1,1 l) van benne...

Zoli

Előzmény: Zoldalma (441)
Zoldalma Creative Commons License 2001.07.12 0 0 442
Ja, és hogy ne osszam meg a társaságot: jó az a fehér hátteres logo is :-)
Zoldalma Creative Commons License 2001.07.12 0 0 441
Az egyik netes használtautós site-ról továbbra is jönnek az eladó 205-ök adatai. A mai egész érdekes:

Tetszik :-) Mondjuk az kicsit gyanús, hogy alufelni, színrefújt tükrök, ültetés, aztán van benne egy 1.1-es motor :-/

Z.

sabian Creative Commons License 2001.07.12 0 0 440
Csövi! Megy a traktor???

két napig nem vagyok és úgy elszalad a topic, hogy győzzem utolérni (traktorral nem is lehetne).

Maxi köszönet a logótervekért, minden nagyon konkrétan jó!!!! Szavazatomat a 434/2-re adom le, amelyre GRX is tette. A rendszámmal pedig a szerző gondolat világának megfelelően kell eljátszani = szabad kéz.

Sansal
A taxi kép nagyon okés!!! Komolyan itt röhögök a gép előtt, a többiek meg komplett dilinyósnak gondolnak.... Wallpaper lesz belőle!

Üdv:
sabian

405GRX Creative Commons License 2001.07.12 0 0 439
Banyek úgylátszik mindenki nyaral, csak én szivok mint állat. Na mindegy, az én szavazatom áll továbbra is. PUG-406 rendszám überkirály:-)
Előzmény: sansalvador (438)
sansalvador Creative Commons License 2001.07.11 0 0 438
Mi ez a nagy csönd? Mindenki döglik? :-) Most már kellenének a szavazatok, hogy végre legyen egy topiclogónk. Ja! A PUG-406 rendszámot lefoglaltam a topic részére!:-)))


Hawaii Creative Commons License 2001.07.11 0 0 437
"Oda kellene beirni hogy "Cs!MaT?"...:-)"
Igen, igen, igen!!!!
Előzmény: 405GRX (436)
405GRX Creative Commons License 2001.07.11 0 0 436
Jajjj ez naggyon jó!
Oda kellene beirni hogy "Cs!MaT?"...:-)
Tudtam én hogy miért ezt választom...
Előzmény: sansalvador (435)
sansalvador Creative Commons License 2001.07.10 0 0 435
Még csak annyit, hogy ha a szemben lévő 406 variációt nézzük, akkor még van lehetőség a rendszám helyére olyanokat beiirni, mint pl:


Persze ez ne befolyásoljon benneteket...

Előzmény: sansalvador (434)
sansalvador Creative Commons License 2001.07.10 0 0 434
Hi!:-))

A traktor naná hogy poén volt. Nem is akarom mások idegeit borzolni vele, csupán csak a "Csövi! Megy a traktor?" kedvéért raktam be egy Merdzsót, hiszen a Taxi1-ben is egy ilyen tipus kapta a hires megszólitást!:-))

Az eddigi szavazatok:

Hawaii:

405GRX:

Zoldalma:

Eddig abszolut döntetlen...Az én szavazatom még várat magára, nem igazán tudtam dönteni. Talán holnap.

Hol vannak a többiek? Uraim! Várjuk a szavazásaikat!:-)

Zoldalma kérése a GIF konvertálással kapcsolatban, ime:

1.

2.

3.

4.

Hát ilyen GIF formátumban. A fehér alapú kicsit gyanús, vannak benne pöttyök. Talán azért mert a GIF csak 256 szinben pompázik, ellenben a JPEG 16M szinével??? Nem tudom...

Zoldalma Creative Commons License 2001.07.10 0 0 433
Szerintem 1. verzió, fekete háttérrel (szép munka!) Tényleg, nem tudnád GIF-ben elmenteni? Sajna a JPG-nél kicsit elmosódnak a részletek. A szétesett traktort láthattam én valamikor jó régen a japán/német/fika topikban? :-) Valahogy ismerösnek tünik...

Z.

Előzmény: sansalvador (426)
405GRX Creative Commons License 2001.07.10 0 0 432
Khiráj!!!
Azért a "powered by traktor" felirat egy kicsit húzós:-)))
Szavazat: 2. verzió fehér háttérrel, utolsó szavam, uff, én beszéltem! Ez van, ha nem ez lesz a megoldás, azzal is tudok élni, engedek a tömegnek, és elfogadom a bázisdemokráciát:-)
Előzmény: sansalvador (426)
Hawaii Creative Commons License 2001.07.10 0 0 431
Egyébként töredelmesen be kell valljam, hogy pontosan az ezen a képen látható régi "traktor"-típus számomra még a szebb "trakotorok" közül való. (Gyerekkorom egyik kedvence... Matchbox-ban megvolt :-)) ) Ebből egy jó állapotú darabot azért elpátyolgatnék hobbiautóként.(Jajjj, ne bántsatok!!! :-))) )
Előzmény: sansalvador (429)
Hawaii Creative Commons License 2001.07.10 0 0 430
Sansali,
You made my day!!! Qrva jó! Megvan az új képernyővédőm :-)))))
A második is penge... De azzal talán ne borzoljuk mások idegeit ezen a topic-on kívül, nem?! ;-))
Na ma már jöhet bármi! :-)
Üdv,
H.
Előzmény: sansalvador (428)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!