Keresés

Részletes keresés

Space Cowboy Creative Commons License 2004.12.22 0 0 298

Hát a kollégát csúnyán kimoderálták... szvsz helyesen tették.

 

SC

Előzmény: hunserv (297)
hunserv Creative Commons License 2004.12.22 0 0 297
Mi tortent itt, nagytakaritas? :(
hunserv Creative Commons License 2004.12.21 0 0 295
Jo. Amig valaki maganak csinalja, addig kicsi az eselye, hogy elmeszeljek... de reklamozni mar kevesbe bolcs dolog :) AMugy nekem is lett volna lehetosegem illegal cuccokra, csak nem ernek meg annyit, hogy kockaztassak... altalaban ugyis mindent megszivok, ha rossz utra keveredek... :) aztan biztos vannak nalam makosabbak is.
Előzmény: Törölt nick (294)
hunserv Creative Commons License 2004.12.21 0 0 292
nah, figyu, akkor viszont miert kerdezel BARMIT is itt a forumon? AMi kell azt ugyis megszerzed, megcsinalod, nem? Kulonben meg ha illegal dolgokkal akarsz uzletelni miert nem kabszerrel kereskedsz, konnyu eloallitani, nagy a haszonkulcs, es arra nagyobb keresleted volna, mint holmi illegalban atalakitott/gyartott cuccokra...
Előzmény: Törölt nick (284)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 291
"

azt hiszem, a legtöbbet te profitálhatsz egy ilyen legális kinálatból.

ha lenne."

 

Lasd elozo hozzaszolasom: nem _lenne_, hanem VAN legalis kinalat. persze lehetne tobb. De nem illeagalis forrasbol.

Előzmény: Törölt nick (290)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 289
"

nem akarom ezt itt eröltetni, ha nincs rá érdeklődő, de szerintem van egy rakás elfekvő tárgy gyárakban, amiket talán könnyebb értékesíteni, ha megfelelnek bizonyos elmebeteg korlátozásoknak."

 

Szerintem nyitott kapukat dongetsz.

Megcsinalta az "elesbol eloltoltos" dolgot:

- Uberti

- Pietta

- Remington

- Ruger

- Savage

- Keseru:-))

Előzmény: Törölt nick (288)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 287

Sipaki Lorant Ur,

kezdhetjuk ujra, de itt nem kene illegaliakat kitargyalni.

 

Lofegyver kaliberenek megvaltozatatasa, fodarabok csereje egyertelmuen eng. kot. tevekenyseg. Meg akkor is, ha van engedelyed a kiindulasi fegyverre (Gasserre...haaat ugye), es akkor is, ha a vegtermek nem eng. kot.

 

A dolog utja: megkerni a gyartasi enegdelyt a dologra, annak minden joxabalyi/szemelyi/targyi stb felteteleivel egyutt.

 

Ez van. A tobbi ugyanannyira torvenyes, mint venni egy Kalasnyikovot a szabadkai piacon es hazahozni.

Előzmény: Törölt nick (286)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 285
"

csak egy tárcsere az egész."

 

Node nem.

A pl. Uberti-fele Pecamaker eloltoltosoknel nincs lofegyver fodarab. A dob ertelemszeru, a tok pedig oylan, hogy nem fogadja be az eles kozp. gy. elsutoszerkezetet, oldalra eltolt (ott kifurt) utoszeggel es tuzfallal bir. Uj tok es dob is kene, a cso pedig ha jol emlexem nem ksizerlhetoen van rogzitve.

 

No, akkor mit is tudsz hasznalni eles lofegyverhez belole? Sem a tokot, sem a csovet, sem a dobot, sem az elsutoszerkezetet.

 

Markolathejak?:-))

Előzmény: Törölt nick (281)
hunserv Creative Commons License 2004.12.21 0 0 283
Ha nincs benne blekkpuder probajel, hanem csak nitros megszopod, mert akkor hiaba a tar mas, de a tobbi meg lofegyver fodarab... a tobbirol meg kerdezd gvass-t :) Szolva kulfoldon sem 1szeru. Ja, ezek mellesleg fekaporos letukre is import eng. koteles motyok lennenek, ha keresk. forgalomba akarod oket hozni (meg egy iranyzek is az) es kulfoldon is kell gyart. eng. hozzajuk... szolval lentebb leirtakat nem uszod meg, hacsak nem illegalkodsz, de az ugye megint szopacsveszelyes...
Előzmény: Törölt nick (281)
hunserv Creative Commons License 2004.12.21 0 0 282
Egesz biztos vagy benne? :)
Előzmény: end111 (280)
end111 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 280
KOH, KNO2 cc. forro oldataban aztatva a holmit.-amugy ezek közül mindkettő engedélyes,igaz előállíthatóak KOH könnyen,kno2 kicsit nehezebben.csak szembe kerülve=vakság!!
hunserv Creative Commons License 2004.12.21 0 0 279
Persze. Gyartasi engedely, meg 2 raklap papir es nemi felszerszamozott muhely + munkaero kerdese az egesz :)
Előzmény: Törölt nick (278)
chariot Creative Commons License 2003.06.06 0 0 277
Nézz körül a www.nimrodderringer.hu/board -on, mostanság ott többen foglalkoztunk a dologgal.
Előzmény: szücsil (276)
szücsil Creative Commons License 2003.06.06 0 0 276
Üdv GVASS1!
Az általad megadott hideg barnító vagy kékítő folyadék készítésével kapcsolatban kereslek.
HA az elkészítéséről, beszerzéséről bővebb infóval tudnál szolgálni nagyon megköszönném, az a nagy helyzet, hogy se a vegyjelekkel se a keverési arányokkal nem vagyok tisztába, ha kérhetlek konyhanyelven próbáld elő adni!
A kotyvalék egy jóképű Hawkeen-woodsman fémrészeinek antikolásához lenne.
Előre is köszönettel!
Előzmény: gvass1 (272)
springer440 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 275
OK. köszönöm a felvilágosítást!
Előzmény: gvass1 (274)
gvass1 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 274
hi,
imho telefonalgasd korbe a fegyverboltokat, hatha van eppen valahol. Jobb otletem nincs.
Előzmény: springer440 (273)
springer440 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 273
Dear gvass!

ha egy kicsit részleteznéd, pl. beszerzési hely, stb.

kössz: springer

Előzmény: gvass1 (272)
gvass1 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 272
hi,
nehol lehet kapni hidegbarnito folyadekot, vagy magad is tudsz iylent csinalni KOH, KNO2 cc. forro oldataban aztatva a holmit.
Előzmény: springer440 (271)
springer440 Creative Commons License 2003.03.04 0 0 271
sziasztok!

kérdésem lenne a tisztelt puskaműves urakhoz. a probléma: acél távcsőszerelék színe. hogy lehetne a vas színt szép feketére változtatni?

kösz: springer

Space Cowboy Creative Commons License 2003.02.28 0 0 270
Ja! Az ország egyetlen kovás-dipteres puskája a tiéd! :-)) Tényleg, műxik már rendesen a kovás lakatod? Nekem teljesen jól sikerült Pedersoli Kentucky konvertálása!
Előzmény: Vgaby (269)
Vgaby Creative Commons License 2003.02.14 0 0 269
Sziasztok !

Nagyon meghalt szeretett topicom, ez részben nekem köszönhető mert nem csináltam mostanában semmi különöset. :(
Összesen egy zártirányzékos cserecsövet a Hawkenemhez. Az első irányzékot is én csináltam hozzá mert nem tudtem gyárihoz hozzájutni.
Állítólag jó lett. :) Cserélhető inzertes, az inzertek plexiből készültek. Majd csinálok képeket róla. A hátsó irányzék egy gyári Pedersoli gyártmányú Mortimer irányzék. Ehhez csak a beépítéshez szükséges inzerthüvely kellett megalkotni mert az sajnos nem volt hozzá :( Azt hiszem a Hawkenemből mostmár sikerült mindent kihoznom ami lehetséges, mert gyakorlatilag a különböző variációkat nézve négy puska lett az egyből ! Mert ugye kovás-csappantyús és nyílt- zártirányzékos. :)

Üdv: Vgaby

Vgaby Creative Commons License 2002.04.24 0 0 268
Örülök ha meg vagy elégedve ! :)) Az esetek döntő többségében a legegyszerűbb megoldás a legjobb !

Üdv: Vgaby

Előzmény: AGabi_ (267)
AGabi_ Creative Commons License 2002.04.24 0 0 267
Szia Vgaby!
Értem! Egyszerű és hatékony. Gratula!

Hali: Gábor

AGabi_ Creative Commons License 2002.04.24 0 0 266
Vgaby! Arany kezed van! Tökéletes a pisztoly sütéserőssége. Ezer köszönet.
Most pedig szétszedem, és megpróbálok rájönni hogyan csináltad! :)

Hali: Gábor

AGabi_ Creative Commons License 2002.04.23 0 0 265
Ami a jópár lövést illeti, azt jó esetben majd szeptemberben. Május negyedikén meg majd reménykedem. :)

Hali: Gábor

Előzmény: Vgaby (264)
Vgaby Creative Commons License 2002.04.23 0 0 264
Semennyire nincsenek belőve ! Általában aláhordanak, le kell reszelni az első irányzékból.
Persze ehhez előbb lőni kell vele jópárat.

Üdv: Vgaby

Előzmény: AGabi_ (263)
AGabi_ Creative Commons License 2002.04.23 0 0 263
Aha, igazad van. Így a célszerűbb.

Köszönet a műtétért. A rugóval kapcsolatban megnyugtattál! Végső esetre egy golyóstollat mindíg viszek majd magammal :)
Délután elmegyek a pisztolyért. Már ha odaérek zárás előtt.
Szerinted mennyire vannak ezek a fegyverek gyárilag belőve? Ha már beneveztem a Klapka Kupára, jó lenne legalább a lőlapot eltalálni :)

Hali: Gábor

Előzmény: Vgaby (262)
Vgaby Creative Commons License 2002.04.23 0 0 262
Köszönöm az elismerést. A kupakokat méretre készítettem, így húzósan illeszkednek na nem h7 illesztéssel de szorosan. :)) Ezenkívül a balesetek elkerülése miatt Pattex Supergéllel fel is ragasztottam őket. A keményforrasztás nem lenne szerencsés mert az összes kupak ónnal van forrasztva. Ez az egyetlen felfüggesztési mód amitől nem leng-lobog a cuccos, valamint nem a kupakot terheli a közel 0,6 kg-os súly (tele) Szerintem nagyon stílusos ha nem is szép.

Üdv: Vgaby

P.S. Holnap ott lesz a boltban a pukkantód ! Az elsütőemelő rugóját nem bántottam mert nem szükséges, megvárjuk míg eltörik. :))

Előzmény: AGabi_ (261)
AGabi_ Creative Commons License 2002.04.23 0 0 261
Szia Vgaby!
Csatlakozom a T. kartácsok dícsérő szavaihoz: Ez nagyon szép lett!!!
Elő is kotortam a ládafiából az évek óta csaknem feledésbe ment agancsdarabot, aztán sajnálkozva állapítottam meg, hogy nagyon kicsi egy utánzathoz. Mondjuk kulcstartónak elég lenne :)))
Hogyan erősítetted fel a rézkupakokat?
A tartószíjat kicsit másképpen tenném fel: Csak egy kis lapos szemet keményforrasztanék az adagoló alá és abba füzném. (de hát ízlések és pofonok...)

Hali: Gábor

Előzmény: Vgaby (249)
blekpúder Creative Commons License 2002.04.19 0 0 260
dok halidéj se volt túl népszerű vájet haverja mégis esküdött rá.
szabad akarat!
nekem is vannak érdekes ismerőseim.
Előzmény: Vgaby (259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!