Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KariAti Creative Commons License 2001.08.14 0 0 572
Franky,

Engem nagyon erdekelnenek a kepek az uj felnirol!
Mennyit jelent utfekves, stabilitas, valamint rugozasi komfort szempontjabol ez a kerekmeret?
Mint mar irtam en nem igazan vagyok elegedett az utfekvessel, ezert en is gondolkodom hasonlo meretu felni/gumi cseren.

Udv,
KariAti.

Előzmény: franky_t (570)
sabian Creative Commons License 2001.08.14 0 0 571
franky!

a találkozón ugye résztveszel???!!!!
sabian

Előzmény: franky_t (570)
franky_t Creative Commons License 2001.08.14 0 0 570
Hello

Először is bocsánat az eddigi hallgatásért. Két hétig szabadságon voltam, megjártam közben Horvátországot. Ez alatt a négy hét alatt (mióta az oroszlán megvan) kb 4000 km-t mentem. Volt benne autópálya, hegyi szerpentin, város. A horvátországi út átlagfogyasztása 8 literre jött ki úgy, hogy a klíma majdnem mindig működött, szerintem ez elviselhető 2 literes autótól. Volt egy végsebesség próba is: 225 km/h :-))Összességében idáig pozitív tapasztalataim vannak az oroszlánnal. A tesóm (Matiz) által belinkelt képen az én kis gyönyörűségem látható. Azóta a gyári alufelnik lecserélése megtörtént 17’’ felnire amin 215/45 –ös gumi van, valamint a gyári rádiót kicseréltem Pioneer DEH 7000-es cd-re. Készült még több kép is amit szívesen elküldök a 406-os oldalra.

Üdv Franky

sabian Creative Commons License 2001.08.14 0 0 569
Csövi! Megy a traktor?!

Szerintem olyan 11 körül kellene Kilitin találkozni, hm?
Van valakinek digitfotógépe? Készülhetnének jó, azonnal feltehetőképek. Én viszek normál tükörreflexes gépet, de a diákat utána szkennelni kell stb.

Családot kihoz?

üdv:
sabian

Előzmény: MetaCode (567)
sabian Creative Commons License 2001.08.14 0 0 568
Csövi! Megy a traktor?!

Szerintem olyan 11 körül kellene Kilitin találkozni, hm?
Van valakinek digitfotógépe? Készülhetnének jó, azonnal feltehetőképek. Én viszek normál tükörreflexes gépet, de a diákat utána szkennelni kell stb.

üdv:
sabian

Előzmény: MetaCode (567)
MetaCode Creative Commons License 2001.08.14 0 0 567
Szasztok,

Na ffussunk végig a pillanatnyi listán:

1. Sansali
2. Gyuszkó
3. Sabian - Lucifer
4. 4O5 GRX - meglepi
5. 4O5 SRi
6. Zöldalma - reméljük
7. Szerénységem

Már megütjük a gonoszok létszámát. Európai? Mások? Hahóóóóóóóó!!!

Megyünk együtt Pestről? Vagy ott csődülünk össze?

M.

405GRX Creative Commons License 2001.08.13 0 0 566
Türelem, tornaterem:-)...
Majd meglássátok...
Egyébként van már valami programjavaslat?
Előzmény: sabian (565)
sabian Creative Commons License 2001.08.13 0 0 565
GRX!

A fórum nevében követelem, hogy ne maradjon titok! Tessék elárulni? Talán nem a trakival jössz? Valami oroszlánnal inkább?
Mondd el! Lécci, lécci lécci.....naaaaaaaaa!

üdv:
sabian

Előzmény: 405GRX (564)
405GRX Creative Commons License 2001.08.13 0 0 564
Szevasztok Mindenki!

Ismét itt a civilizált életben a túl rövid szabi után!
A sok-sok szép élmény mellett 2 idevágó: Gyorött láttam egy bordó kupét, szokék nélkül:-)
Mováron pedig feltunt elottem egy fehér Taxi(!), alufelnik, spoiler elöl-hátul, szárnyak, stb. Ez komoly!!! Mint a filmben, azt hittem lehidalok!!!
Sajna elég gyorsan elhúzott mellettem, pedig kiváncsi lettem volna ki száll ki belöle
Taliban nagyon benne vagyok, aug 25. jónak tunik nekem, Kilitit is támogatom. Sot még lehet hogy valami meglepit is tartogatok Nektek autóilag, de ez maradjon titok:-)
Üdv

GRX, a visszatéro

sabian Creative Commons License 2001.08.13 0 0 563
Cs! MaT?!
Ezt a sztorit az autós szégyentáblában olvastam az imént. Ilyen nincs is! Sárga 406? Szerintem az csak egy kupé lehetett...

"Sztori: Tegnap este 7 óra
Róbert Károlyon haladok az Árpád híd irányából a Kacsóh Pongrácz felüljáró felé közepes forgalomban. Egy csiriviri sárga 406-os Pug húz el mellettem a legbelsőben, olyan 100körüli tempóval. Amint elém ér, látom hogy le van szakadva a hátsó dob, ami a földet súrolja és szikrázik ahogy az aszfalton húzza végig. Arra, hogy figyelmeztessem nem volt lehetőség, mert elég sűrű és gyors volt a forgalom, így gondoltam jobb ha kisorolok egyel kijebb, szerencsémre... Ugyanis ahogy keresztezte a Lehel úti síneket, a Pug-ról leszakadt az egész hátsó dob és elkezdett önálló életet élni. A két belső sávban 100-150 méteren keresztül forgott-pörgött-szikrázott és végül a KIKA bejárata előtt állt meg, miközben a mögötte jövők vészfékezésekkel kerülgették. Gondolom a Pug-ban észrevették, hogy hangos lett valamitől a kocsi, mert hirtelen keresztülvágtak a 3 sávon és félreálltak az út szélére, de nem szállnak ki. Melléjük érve látom, hogy az autóban 2 szőke furcsán tekintget hátrafelé és telefon után kapkod..."

És a szomorú, hogy ilyen szösziknek van 406 Coupé-ja, nekem meg nincs. Fogadok, hogy még ráadásul 3 literes is volt... :))

sabian

sansalvador Creative Commons License 2001.08.12 0 0 562
Sziasztok!

Tali ok.

Sabian! Persze, hogy mindenki felteheti a saját oroszlánját, szivesen beszerkesztem.:-)

Üdv: San

405SRi Creative Commons License 2001.08.11 0 0 561
Sziasztok Mindenkinek!!!
Tali nekem is OK!!!
Sabian!!!
Légyszi egy sms-t küldj ha minden realizálódott tali ügyben.Még mindig nincs gépem,de azért néha idenézek!!!

Üdv:405SRi

KariAti Creative Commons License 2001.08.10 0 0 560
Ja-ja. Csak osszejon egy-egy proba. Maskepp nem fog menni, ezt a kereskedo is belathatja.
Előzmény: Az Utolsó Európai (559)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.08.10 0 0 559
Utánajártam a dolognak.
Ezeket jelenleg is használják a Pugos kollégák, illetve az egyiket - poén - a St. Martin...:-))) Elég macerás épp ezért összehozni egy mustrát, meg hát folyamatosan zúdul beléjük a km. Ezzel együtt rajta leszek, hogy 1-2 darabot megnézhessek-kipróbálhassak. A legöregebb is alig múlt egy éves, 5 millióért elég jó ajánlat.
Előzmény: KariAti (557)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.08.10 0 0 558
Hogyne érdekelne. Megnézem őket!
Köszi az infót.
Előzmény: KariAti (557)
KariAti Creative Commons License 2001.08.10 0 0 557
Utolso Europai!

A peugeot.hu-n a hasznalt autok kozt 3-4 hasonlo autot talaltam kereken 5 milaert.
Ha erdekel...

KariAti.

Előzmény: Az Utolsó Európai (548)
sabian Creative Commons License 2001.08.10 0 0 556
Cs! MaT?!

MetaCode
25 Kiliti 1100 ZULU confirmed :)))

Mailcím változtatáshoz írnod kell egy emailt a "moderator@index.hu" címre, azzal a kéréssel, hogy a jelenlegit, milyen címre változtassák meg. Nekem egy nap alatt megtették.

Tegnap este megnéztem a Taxi (1)-et, hogy némi mosolyt csaljak az arcomra így a nyaralás vége okozta sokk következtében... Hát sikerült!

Egy könnyű idézet így ma reggelre:
Daniel átszól a traktroba:
"Mi van öreg kaparsz? Asz' szed te vagy a Schumacher? Feszítesz, mintha te hugyoztad volna a Golf áramot?" :)))

Még most is mosolygok, pedig már aludtam rá egyet...

No szép napot mindenkinek!

Üdv:
sabian

Ui.: este Miskolcra megyek...traktorok vigyázzatok!!!

Előzmény: MetaCode (552)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 555
Hopp, mire javitottam mar elkuldte - bocs!
Előzmény: Törölt nick (553)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 554
Na, ezert lett Traktor a 406-bol :) Egyebkent ma alatett 4 felnit, azzal mar elviselhetobben nez ki; nem a "bumszli" gumik vannak rajta. Majd errol is lesz fenykep, de nem ilyen gaz, amit teso csinal, valami szep helyet keresek neki. (A csaladban van egy 306-os, ha valami bajom esne, es vennek egy 206-ost, milyen szep lenne > 206 306 406 a garazsban :) ...)
Előzmény: sabian (551)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 553
Na, ezert lett Traktor a 406-bo :) Egyebkent ma alatett 4 felnit, azzal mar elviselhetobben nez ki; nem a "bumszli" gumik vannak rajta. Majd errol is lesz fenykep, de nem ilyen gaz, amit teso csinal, valami szep helyet keresek neki. (A csaladban van egy 306-os, ha valami bajom esne, es vennek egy 206-ost, milyen szep lenne > 206 306 406 a garazsban :) ...)
Előzmény: sabian (551)
MetaCode Creative Commons License 2001.08.09 0 0 552
Sziasztok!

Európai: Láttam ma a kiválasztottadat (oda hordom szervizbe a mostanit, nagyon jó csapat), már ha az a kuktaszínű meseautó volt az, a HET meg az ár mindenesetre stimmelt. Ottani ismerősöm ugyanezt mondta, amit írtál, én speciel megbízok abban a srácban.

Tali: Jelentkezők, figyelem! El kéne dönteni, hogy jó-e a Kiliti, írnék a "kistesóknak" is, hátha érdekel valakit közülük is.

Off: Tudja valaki, hogy a nick mellett hogyan lehet átváltoztatni a mailcímet? On

M.

sabian Creative Commons License 2001.08.09 0 0 551
Kedves Matiz!

Félreértés ne essék, de a képen egy traktor sem látható. Én jómagam egy szép oroszlánt látok rajta, mögötte pedig egy jól álcázott, guruló mikrohüllámú sütőt :)))
És aki lemeri traktorozni a bátyád oroszlánját, annak velem gyűlik meg a baja! Irgum-burgum :))))

sabian

Előzmény: Törölt nick (550)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 550
Batyam keresere felteszem ide a traktorjat.

Strasszer Creative Commons License 2001.08.09 0 0 549
Nyilván érdekük, de nagyon mellé nem beszélnek. Én is kereskedésben vettem, a nagyobb egységekre (motor, váltó stb) egy év garanciát is vállaltak.
Ha ők szervizelték, akkor szinte biztos, hogy úgy is van. Esetleg elkérheted a munkalapokat (ezeket szg-en tartják nyilván, tehát meg kell, hogy legyen mindegyik).
De lehet, hogy ez már szőrszálhasogatásnak tűnik.
Előzmény: Az Utolsó Európai (548)
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.08.09 0 0 548
Igen, kereskedésben áll a gép, az ottaniak szerint teljesen tiszta (ők is szervizelték), de hát nekik mindenképp érdekük ezt mondani, mert áll benne a pénzük, nem?
Előzmény: Strasszer (547)
Strasszer Creative Commons License 2001.08.09 0 0 547
Utolsó Európai!
Tegnap elfelejtettem mondani, hogy ha márkakereskedésben veszed, akkor ott jár hozzá egy állapotfelvételi lap, mert amikor beveszik a kocsit, akkor teljes egészében átnézik. Ha magánszemélytől veszed, akkor mindenképpen érdemes bevinni egy márkakereskedésbe, ott átnézetni, és akkor megmondják az összes hibáját (már ha van). Nem tudom, kerül-e valamibe, de ha igen, akkor is megéri szvsz.
Str
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.08.09 0 0 546
Halihó!

Nem HCX hanem HET, és - állítólag - azért adták el, mert a tulaj azonmód egy 2.2 HDi 406-osra cserélte, amint ez utóbbi megjelent a piacon. Már eleve olyat akart volna, de 2000 áprilisában, mikor vette, még nem volt.

Előzmény: MetaCode (545)
MetaCode Creative Commons License 2001.08.08 0 0 545
Szaisztok,

Tali: Sabian a listán! Welcome back!!!!

a 25 továbbra is jó, a Kiliti sem rossz, szegény Gyuszkó vvan dilemmában a tej miatt...

Európai!
Te is feltűnsz néha? Üdv! Ha az a szép 4O6 Su HCX-es rendszámú, írj egy mailt. Lehet, hogy az én exszépségemet mégis megcsinálták volna?

Estére megírom a pillanatnyi listát

M.

sabian Creative Commons License 2001.08.08 0 0 544
Cs! MaT!

Utolsó Európai
Én jó magam is a használt 406-ost javasolnám. Belső tér, zajcsillapitás, elegancia, Supreme... mind-mind mellette szól. Szvsz a 30e km egyáltalán nem sok benne (4 hónap alatt 10e fölöttit sikerült beleautózni a magaméba).
Esetleg azt nem lehet megtudni, miért eladó az az oroszlán? Talán segíthet a döntésben, hogy AZT vedd meg (feltétlen)! :)))

üdv:
sabian

Előzmény: Az Utolsó Európai (534)
N___ Creative Commons License 2001.08.08 0 0 543
Tiszteletem,
ahova eddig hordtam 405-t bezárt szeptemberig, nekem viszont sürgős és alapos átvizsgáltatási kényszerem támadt. Tudtok mondani valami stabil helyet, ahol megbízhatóan végigtúrnák az autót?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!