Keresés

Részletes keresés

Gaboca 1 Creative Commons License 2007.03.06 0 0 40

Sziasztok!

Takaritást vállalok:leinformálhato Erdélyi lány vaggyok.

Hétfő es kedd egész napos és szerda, csuütörtök délelőt kb.4 orára.5 év gyakorlattal rendelkezem családi házak takarításában. 

Fizetés előzetes megegyezés alapján.

Tel:06205644101

shaish Creative Commons License 2007.03.06 0 0 39

Sziasztok,

 

Takarítónőt keresek a 17. kerületbe, heti egy (hétköznap) délutánra, pár órás munka lenne.

 

A címem:

 

hajnal@molnarnet.hu

Babapiskóta Creative Commons License 2007.02.23 0 0 38
Köszi, de már találtam.
Előzmény: mitigation (37)
mitigation Creative Commons License 2007.02.23 0 0 37

Szia

 

Bár látom, hogy januárban írtál, hátha még aktuális... a testvérem pont most keres takarítási lehetőséget, fő állásban a Accor Duna Mercure hotelben dogozik, úgyhogy van tapasztalata. Érdekelne még?

 

köszi

üdv.

Előzmény: Babapiskóta (35)
marcsi426 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 36
Szia Babapiskóta!
Én tudok egy nagyon rendes, becsületes, lelkiismeretes takaritónőt. Ott is dolgozik, ahol én bébiszitterkedem. Épp a Camponánál szünt meg az egyik helye, ahol eddig takaritott,és engem is kért, hogy szóljak, ha keres valaki takaritót. Irj a marcsi426@citromail.hu-ra és elküldöm a telefonszámát. Köszi! (Ó nem nagyon van internet közelben, azért ez a tiszteletkör)
Előzmény: Babapiskóta (35)
Babapiskóta Creative Commons License 2007.01.22 0 0 35

Sziasztok!

 

XXII. kerületbe (Campona környéke) keresek heti 1 alakalomra takarítás+vasalás tevékenységre valakit. Csak olyan érdekel, aki hétköznap tud jönni. Aki eddig volt, 6 óra alatt végzett mindennel.

Tömegközlekedve a Kosztolányiról lehet eljutni kb. 30-40 perc alatt...

eptefal Creative Commons License 2006.12.19 0 0 34
Karácsony elötti mindenfélére Őrbottyánban keresek valakit (ablak, porcicák, fürdőszoba stb...)
Előzmény: zso70 (14)
dotriporter Creative Commons License 2006.11.25 0 0 33
Szia Csirketojás!

22 éves lány vagyok, hétköznaponként fél hatig dolgozom, de este 6-tól, vagy hétvégenként ráérek. 1000ft-os órabérben dolgozom, nagytakarítást megegyezés szerint vállalok.

Ha még érdekel a dolog, akkor kérlek írj.

Üdv.: dotriporter
Zimizumi Creative Commons License 2006.11.14 0 0 32

Sziasztok,

én is keresnék valakit, aki kéthetente besegít: portörlés, wc, fürdő, konyha, porszívózás, felmosás vagy nagyobb lélegzetű dolgok pl. ablakpucolás, szekrénymosás, ajtómosás. Vasalni nem kell :-)))

XIII. kerületben lakunk, belvárosi részen.

 

zimizumi kukac chello pont hu 

Előzmény: csirketojas (31)
csirketojas Creative Commons License 2006.11.09 0 0 31
Sziasztok,
en is keresek.....

Heti 1 vagy 2x-i alkalomra keresek valakit lakasunk rendbentartasara, a feladatok: felporszivozas, felmosas, furdoszoba rendbeszedese es vasalas. Kb. 3-4 ora alatt lehet vele keszen lenni (vasalnivalotol fuggoen), a helyszin II. kerulet.
(Esetleg most karacsony elott meg besegites a nagytakaritasba, de ez kulon megbeszeles targyat kepezi. :-) )

Koszi,
Cst.
Südve Creative Commons License 2006.10.30 0 0 30
III. kerületi (Békás) lakásba heti egy alkalomra keresek takarítónőt, a szokásos teendőkre (porszívózás, felmosás, vizesblokkok), az extra dolgok külön megállapodás alapján (vasalni nem kell), de egy jó alapos nagytakarítással kellene kezdeni :-) . sudvekukaccitromail.hu
mzsperx Creative Commons License 2006.09.15 0 0 29
sziasztok, jövök megint!
most már végleg elmegy, aki nálam takarított, "rendes" állásba :(
olyan kéne, aki maximálisam megbízható, leinformálható. elvárások: szokásos porszívózás, felmosás, portörlés, kádsikálás, etc. ablakpucolás alkalmanként (úgy szeretném, ha ritkább melót egyet egyet elvégezne minden alkalommal), alkalmi cuccok: szekrények kimosása, ajtó letörlése, stb. vasalás, minden alkalommal van vagy 2 órányi. és el kell tudnia viselni, hogy igen kupisak vagyunk, szóval nem ígérem, hogy mikor jön, előtte csillivilli rendet fogok rakni! nem is várom viszont el, hogy elpakoljon, dobálja fel a cuccot az ágyra, kanapéra, ahova lehet, és kész. jövő hét utántól kellene, heti rendszerességgel, kb 6-8 órára.
köszi!
marcsi426 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 28
Szia Abigél!
Ha még esedékes, én tudok egy takaritónőt ajánlani. Annál a családnál is dolgozik, ahol én bébiszitterkedem.
Ha érdekel irj, légyszi a "marcsi426@citromail.hu"-ra, és elküldöm az elérhetőségét.
Előzmény: Abigél (22)
bmerik Creative Commons License 2006.08.12 0 0 27

Sziasztok!

 

Leinformálható, referenciával rendelkező középkorú nő vagyok, aki alkalmi és rendszeres takarítást, vasalást, háztartásveztést vállal Bp-en (Dél-pest és vonzáskörzete, valamint a XI.,XII. kerület) hétköznap és hétvégén is.

 

Gyermekek gondozását, felügyeletét is vállalom (éjszaka is).

 

- alkalmi takarítás 1.000.-Ft/óra (ablakpucolással 1.200.-Ft/óra)

- rendszeres takarításnál megegyezés szerint

- gyermekfelügyelet 800.-Ft/óra

 

 

 

andixka Creative Commons License 2006.08.12 0 0 26

Sziasztok!

Nem tudtok olyat, aki alkalmi takarítást is vállal? Egy felújítás utáni majdnem üres lakásról lenne szó, kb.1 hét múlva. Mennyiért szoktak ilyet vállalni? (Bp.)

Emilem publikus.

Köszönöm. :-)

Shiro Creative Commons License 2006.08.08 0 0 25
küldtem mailt
Előzmény: hnjúlia (24)
hnjúlia Creative Commons License 2006.08.07 0 0 24
Sziasztok!

Szeptembertől vállalnék takarítást, vasalást Kőbánya-kertváros-ban vagy Rákoskeresztúron, délelőttönként fogok ráérni!
Ha valakinek szüksége van segítségre, szóljatok!
Üdv: Júlia
mitla Creative Commons License 2006.08.06 0 0 23
Én ajánlani szeretnék valakit, aki hétfőnként vállalna takarítást-vasalást (meg ami még kell) Budakeszi környékén, illetve a 22-es busz vonalához közel. Nagyon szépen, alaposan és gyorsan dolgozik. mitla@törzsasztal.hu
Abigél Creative Commons License 2006.08.06 0 0 22
Heti egy alkalomra keresnék valakit, aki takarítana, szükség esetén vasalna. Kb. 6 órás munka lenne heti 1 napon, alkalmanként 5000,- Ft-ért.
Csepelen vagyunk, családi házról van szó.
Természetesen a megbízhatóság az egyik fő szempont (amellett, hogy jól dolgozzon).
mzsperx Creative Commons License 2006.07.19 0 0 21
ok :)
köszi, jó nyaralást!
Előzmény: mammamija (20)
mammamija Creative Commons License 2006.07.19 0 0 20
Pedig azt mondta, hogy elment:(
Na mindegy, végülis nem titok... ma délutános, holnap egész napos, pénteken délelőttös vagyok a gályahelyen:(( ezért nem jön össze a dolog sajnálom:(
szombaton meg megyünk a lányommal nyaralni.
Előzmény: mzsperx (19)
mzsperx Creative Commons License 2006.07.19 0 0 19
nem kaptam meg :(
Előzmény: mammamija (18)
mammamija Creative Commons License 2006.07.19 0 0 18
Írtam mélt.
Előzmény: mzsperx (17)
mzsperx Creative Commons License 2006.07.19 0 0 17
szia, a héten nyaral a takinénim, nem volna kedved egy alkalomra csak beugrani? :)
és együtt megcsinálhatnánk...
mélcímem publikus.
Előzmény: mammamija (16)
mammamija Creative Commons License 2006.07.18 0 0 16
:)
Mert ki gondolná, hogy az SZMK-ban is lehet (mellék)álláslehetőséget találni....

Ha tudtok valakit, aki délelőttre keres valakit - jelentkezem....
Előzmény: tünde.sz (6)
Shiro Creative Commons License 2006.07.18 0 0 15
írtam
Előzmény: Róki (12)
zso70 Creative Commons License 2006.07.17 0 0 14

én keresek, heti 1 alaklom, 8 óra, Őrbottyán? ( vasalás, ablakpucolás..etc)

 

janka9@index.hu

 

mzsperx Creative Commons License 2006.07.17 0 0 13
szia :)
most épp mégis tudott maradni az a lány, aki eddig is takarított nálam, úgyhogy a probléma egyelőre megoldva. de ha másnak kell a topik, welcome :)
Előzmény: Róki (7)
Róki Creative Commons License 2006.07.17 0 0 12
kisrokica@freemail.hu

nem kaptam meg, kérlek küldd újra.
Előzmény: Shiro (11)
Shiro Creative Commons License 2006.07.13 0 0 11
arra a címre, ami az adataidnál meg van adva rókica@freemail.hu s.
Előzmény: Róki (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!