Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 3638

Pesti, azt hiszem. :P biztos nem. Más adataitok nem stimmelnek.

Előzmény: Törölt nick (3637)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 3637

Basszus - lebuktam :D ??

Előzmény: Törölt nick (3636)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 -1 0 3636

Nem, de közszereplö volt. :) de pici

Előzmény: Törölt nick (3635)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 3635

Na :) ! OV feleséget keres  - vagy mire gondolsz :D :D ?

Előzmény: Törölt nick (3633)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 3634

Persze tudom :) - és a panaszok által női oldalról is ismerem. Csak épp ez egy öngerjesztő folyamat. Túl sok a hülye és hülyévé teszik a rendszert és elriasztják az értelmesebbjét. Lehet, hogy igaza van azoknak, akik visszasírják a 10-15 évvel ezelőtti társkeresőket és csetoldalakat..

Előzmény: Törölt nick (3632)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 3633

de valós emberke, csak éppen nem készített Tinderre külön képet, hanem beadott vmi hivatalos, nyilvános(értsd: nem csak ami Facen fent van, hanem annál nyilvánosabb)  fotót. ez hiba :)

Előzmény: Törölt nick (3631)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3632

Ez amúgy tényleg romboló, hogyha "le se szarnak", kicisben, de átéltem most ezt.

Ugyanakkor ezek az oldalak (sajna) így működnek, ugratunk-ugrunk.

Előzmény: Törölt nick (3630)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3631

Valahogy nem tud meglepni :) ..

 

Előzmény: Törölt nick (3629)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 -1 1 3630

Én még pihentetem a Tindert pár hétig szerintem. Egyszerűen nem adott már be semmit a végén..

A Badoora néztem vissza pár havi kihagyás után, de sokat nem veszítettem. Lett is hamar kedvelésem, de 90%-ban elhízottak, idősek. A badooval ez a fő bajom. A Tinder talán túlságosan túlidealizált businesswoman-es, pálzacicás felület, míg a Badoon sokkal több a kevésbé dekoratív hölgy. Párba álltam egy szép alföldi hölggyel és elkezdtem beszélgetni, de már megint az a fránya távolság..

Ráirogattam a környékemen pár átlagos lányra, de nulla válasz, így hamar el is ment a kedvem az egész badoozástól. Legutóbb többet dobott fel az első pár napban és több párba állásom volt. 

Valahogy nincs most ehhez türelmem. A való életben a környezetemben kedvelnek a nők, jól el tudok velük beszélgetni, sok dícséretet kapok. Most épp egy helyi civil szervezet alapításán fáradozok - amit én is fogok vezetni és nemes céllal csináljuk páran önkéntes alapon. Ennek keretében is több korombeli nővel lett munka jellegű kapcsolatom és tök jól együtt tudunk működni - kedvelnek, tisztelnek. 

Aztán az ember fellép egy társkereső oldalra és ennek a teljes kontrasztjával találja magát szembe. Levegőnek nézik, le sem sz@rják olyanok, akik a való életben valószínűleg egészen máshogy állnának hozzám, ha ismernének kicsit is. Valahogy meg tudom érteni azt a rengeteg elvált és szingli embert is, aki inkább nem is keres egyáltalán társat aktivan. Jellemzően sokaknak hasonló a tapasztalata, akikkel beszélgettem.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3629

kiadott mindenféle plakátokat :D

Előzmény: Törölt nick (3628)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3628

Kivágtam a képet, be gúgliba, kiderült, h ki. 

Előzmény: Törölt nick (3627)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3627

Én match után alapvetően mindig szoktam férfiként írni. Néhányszor volt kivétel - mégpedig úgy, hogy elkezdtem húzogatni, aztán a hölgy később húzott be engem, de addigra már valakivel beszélgettem és nem akartam több szálat tartani. Illetve ilyenkor volt, hogy töröltem is. 

Szóval nem érdemes ezt azért annyira túlgondolni - sokszor racionális oka is lehet, csak neked nem biztos, hogy eszedbe jut mindjárt. 

Előzmény: Törölt nick (3624)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3626

és a legjobb, hogy két páromra azt írta a Tinder, egy hónapja álltunk párba.

Nme is Tinderezem egy hónapja, és őket biztosna nem olyan régen húztam jobbra. Tehát ez kb lehetetlen, szval nem értem

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3625

Tehát nem nem reagáltam, hanem nincs mire reagálni.

Előzmény: Törölt nick (3624)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.05 0 0 3624

Közben EGY hete nézzük egymást két "párommal". nem írnak.

 

Közben befutott még egy(akit azért szerettem volna), akit egy hete húztam jobbra és tegnap álltunk párba(lehetnek ilyen csúszások)

Nyilván s ekép, se hang, kb egy napig párban voltunk, utána törölt.

Előzmény: Törölt nick (3623)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.02 0 0 3623

Unortodox párkeresés :) .. Miért pont magadból lett eleged?

Előzmény: Törölt nick (3622)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.01 0 0 3622

Nem.

 

Picit elegem lett magamból is, így kiírtam szövegnek, hogy látjátok, még egy normális képet se bírok feltenni. (amin rendesen látszom)

 

Vissza is írt vki, hogy ez ugye társadalomkritika? :))

 

 

Előzmény: Törölt nick (3621)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.31 0 0 3621

Tán előfizettél :) ?

Előzmény: Törölt nick (3620)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.31 0 0 3620

Megnéztem. Ez, h több szuperlikeot adhaddak vagy hogy több embert huzhsssak el, legyen kiemelés, nem érdekel, de a többi opcio...hmm. bocs, reggel. Telefon. Elgépelés:D

Előzmény: Törölt nick (3619)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.31 0 0 3619

Semmi akadálya belesni a kulisszák alá - csak legyen nálad elég zöldhasú :D :D ..

Előzmény: Törölt nick (3618)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3618

A mechanizmus érdekes nekem is; múlt héten akit jobbra húztam, rögtön match lett kb, pár órája húzgáltam picit, azokból meg (még?) semmi. Ha véletlen ebből mondjuk akár 3 match lesz, meg vagyok lőve. Kérdés,  beadagol-e engem nekik vagy ha igen, mikor.

 

Egyik mukit kb. 10X járatja nekem fel s alá. :)

 

Egyszer belesnék a kulisszák mögé, kik likeolnak, hadd helyezzem már el magam. 

Előzmény: Törölt nick (3617)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3617

Amúgy én tegnap töröltem is magam Tinderről, mert annyira manipulált, hogy az elmúlt két hétben 3-4 hónap aktivitás után már idegen városban sem volt match ugyanazokkal a fotókkal, amikkel az elején egy csomó. Holott egyre több kedvelést kaptam, de nem dobta be őket. 

Most érzek egy csomó offline lehetőséget, így nem érti meg az energiát pöccintgetni ide-oda. Ha nem jön össze az offline, akkor néhány hónap szünet után legfeljebb visszanézek. ez be szokott válni Tinderen és Badoo-n is. Túl rafinált a motorjuk logikája - máshogy nem megy a match - kivéve persze az előfizetést. 

Előzmény: Törölt nick (3616)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3616

Én teljesen megértelek, hogy így tettél, de itt  és a legtöbb társkeresőn is "farkas-törvények vannak". Ők ezt nem tudják és sokszor egészen másnak vélik. Nagyon kevés empátia van a sok megkeseredett/komfortzónáját nehezen elhagyni képes társkeresőben. 

Az elején az ember megsiratja, de egy idő után érdektelenné válik és rutinból elküldi a 'csába azt is, akiből egy kis kínlódás után esetleg az élete párja lett volna. Itt lesz ördögi kör az egész és ezért nehéz sikert elérni szerencse nélkül online...

Persze tök könnyű ezt kívülállóként mondani, de szerintem te túl görcsösen állsz hozzá :) .. Én azt érzem a hozzászólásaid alapján, hogy a lelked mélyén már nagyon vágysz egy normális párkapcsolatra - a nagy ő-re - de elveszel a részletekben. 

Most pl nekem is egy hasonló esetem van.  Egyszer online összefutottam egy gyönyörű és értelmes, de az előző kapcsolata által pszichésen tönkretett hölggyel. Beszélgettünk, taliztunk, aztán megrémült és kiugrott. De valahogy nem eresztett el, mert lassan egy év után is nagy ritkán tartotta a kapcsolatot. Nem azt mondom, hogy csak vele, de vele pl el tudnám képzelni,mert EQ és IQ terén ott van, ahol kell lennie. Szeretni való lenne, ha nem rombolták volna le az egóját és nem parázna egy kapcsolattól. 

Mostanság ért egy csomó siker az életben - széles körű megbecsülés, sok támogatás, új ötletek, új életcélok és én tolom a szekeret rendesen és szerencsére nem érzem magam ilyen téren egyedül és annyi dolgom van, hogy a társkeresés kicsit háttérbe is szorult. Szóval ez az exkapcsolat nekem most csak egy mellékszál, de most már van türelmem megtörni a jeget, nem tolakodónak lenni - mert a gondolataim nagyját jelenleg nem a kapcsolatok keresése köti le a sok teendő miatt. És repedezik a jég ..

A kapcsolat kialakításban a legnagyobb gát a bizalom hiánya. És ez annál nagyobb, minél inkább nagyot esett valaki korábbi kapcsolat után. Nekem férfiként iszonyú nehéz a harcom bebizonyítani, hogy én teljesen  más alkat vagyok, mint az előző. Aki nem elég bevállalós nő, ahhoz rengeteg türelem kell - pedig valójában szerintem közöttük vannak a legkülönlegesebbek sokszor. Türelme pedig nagyon kevés társkeresőnek van  - ezért a sok kudarc. Az embereknek már nincs kedve a sok kudarc élmény után harcolni egy kapcsolatért...

Előzmény: Törölt nick (3614)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3615

Nekem a párhuzamos íráshoz nincs annyira kedvem valahogy. Régebben ment, pl. az msn-en, három emberrel szimultán. Égett a kezem alatt a billentyűzet. 

Előzmény: Törölt nick (3613)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3614

Igen, ez lehetett, hogy becsúsztam.

 

Sztem viszont érdemes ráhagyni pár napot, mert én pl. nem kapok értesítéseket, nincs ikonja, akkor látok bármit, ha belépek.

Hétfőn pl. totál elfelejtettem, hogy "tinderezek", kedden estig nem voltam telefonközelben se, hát így.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (3613)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.30 0 0 3613

Ez nem tudom, hogy hogyan lehetséges, mert tudtommal az asztali verzióra is csak akkor lehet belépni, ha a telefonra telepített programmal regisztrál először az ember a hitelesítés miatt. de aztán lehet, hogy idővel változott..

A nők jó része elvárja, hogy lehetőleg match után azonnal, de max pár órán , fél napon belül ráírjon egy férfi. A nők 90%-a match esetén nem szokott kezdeményezni beszélgetést, hanem azt a férfitól várja el.

Az viszont nemtől függetlenül - így rám is igaz- hogy sokszor az ember túl gyorsan húzogat és becsúszik olyan, amit megbánt. Ilyenkor én is törölni szoktam és engem is gyorsan törölni szoktak, hogy ne alakulhasson ki kommunikáció. Bunkóságnak tűnik,  de talán jobb így mindenkinek.

Én akkor is törölni szoktam (hivatalosan ugye szétválni) ha matchelünk, ráírok, de cseszik válaszolni. Néha várok pár napot, de legtöbbször egy nap után. Aki ennyi idő alatt nem veszi észre, hogy matcheltünk, az minek tinderezik? Én ugyanis match után (az ugye férfiként azért nem fordul olyan sűrűn elő) nem szoktam addig húzogatni tovább, amíg ki nem derül, hogy lesz-e beszélgetés belőle, mert utálok párhuzamosan több szálon bemutatkozni, kérdezgetni. Lefáraszt agyilag, hogy a futószalagon jövő kapcsolatoknál ki mit mesélt, kinek mit meséltem - kellemetlen visszakérdezni, hogy ezt meg azt írtam-e már. 

Előzmény: Törölt nick (3609)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.29 0 0 3612

A másik, hogy utána kell nézzek bizonyos sportágaknak. Már hogy egyáltalán mik ezek. 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.29 0 0 3611

(mintsem azon a 2 napon múljon)

Előzmény: Törölt nick (3610)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.29 0 0 3610

Pörgetni kell, persze, de azért 1-2 nap.....férifként gondolnám, ritkább a match azért.

Előzmény: Törölt nick (3609)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.29 0 0 3609

Elég gyorsan mennek ott a dolgok......

 

Vkivel párba álltam talán vasárnap? DE, biztosna vasárnap. 

Nincs telepítve a Tinder  a telefonomra, igaz, telefonon is belépek(vagy lehet, ez egy és ugyanaz :D) és asztali gépen, mindezzel csak arra utalok, nem kapogatok jelzéseket, hacsak be nem léptem épp.  

 

Lényeg, hogy volt match, nincs match. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!