"A West Bromwich Albion egyik szurkolói honlapján a Bolton elleni mérkőzés után - emlékezhetünk Gera góljára, gólpasszára - szavazásra invitálta olvasóit. A kérdés rendkívül egyszerű volt: Jason Koumas vagy Gera Zoltán szerepeljen kezdőként a WBA csapatában a következő mérkőzéseken. Nos, azóta már lejátszottak egy bajnokit - a Norwich ellen Gera a kezdőben kapott helyet -, de a szavazásnak csak a napokban lett vége. A WBA szurkolói pedig elsöprő többséggel döntöttek: a szavazók 92 százaléka szerint Gerának jár a hely a kezdőcsapatban, a maradék 8 százalék látja csak erre érdemesnek Jason Koumast."
A vonalmellett is találkozik gyakran tankszerű szélsővédőkkel,és ha azokat betudja szopatni az esetek nagy százalékában,akkor beljebb is eredményes lehetne,de lehet h igazad van,és ott nem tudna érvényesülni
nagyon egyszerű a válasz. szinte minden brit csapatra ez a jellemző: 4-4-2 felállás, a középpálya 2 középső embere általában jó felépítésű, erőteljes, labdaszerző játékos, míg a pengéket kirakják a szélre. Gerát felfalnák középen, nála az egyedüli alternatíva az lenne, hogy Kanu helyére előremenjen csatárnak, de akkor is kell mellé egy Horsfield szerű tank, aki megtartja a labdákat.
Igen-igen ,valóban az a legfrusztrálóbb h amíg a penge gera a vonal mellett rohangál,középen olyan favágók próbálgatnak nagyot alkotni,h rossz nézni. Ha van egy kis szeme MEGGsonnak beljebb viszi Gerát,egyszerűen nem is értem honnan jött az ötlet h ennyire szélen játszassa.
A klubb honlapján volt egy szavazás kit látnának szivessen a kezdőcsapatban Gerát, vagy Koumast?
Gerára 92.7 % szavazat érkezet...
Nem is értettem a feltett kérdést...szerintem a szurkolók sem.
Remélem nem jár úgy Gera mint Dárdai, mert aki látta Palit játszani a 90-es évek közepén a pécsi csapatban, az tudja
milyen fifikás labdarugó volt. Most már sajna csak darálni tud amit nagyon jól megtanítottak neki a Hertában.
Nagyon nagy kár érte.
Szóval Gera remélem nem jut az ő sorsára.
Hát én most láttam először WBA mérkőzést teljes egészében, persze mióta Gera a csapat tagja, és teljessen le vagyok döbbenve.
Ez az edző egy fogalmatlan, hát milyen poszton játszatja Gerzsont???Eddig is olvastam, hogy jobboldali középpályás posztján
szerepelteti az edzője, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire kötötten kell vonal melett futkároznia.
E közben a középpálya közepén olyan fogalmatlan labdarúgók terelik a zsugát, hogy azt rossz nézni!!!
Gerzson nagyon idegenen mozog ezen a poszton, ezt csak a hülye nem látja, de viszont még így is kiemelkedik a
csapatból!
Nem jó ez így!!Nagyon gyorsan tovább kellene állni valami neki való csapatba. Szerintem...
Hát...mint ahogy az előttem író írta is már,alig kapott labdát ..
De amikor megkapta mindig jól oldotta meg,a harmadik percben volt egy jó lövése ,tiz centivel ment mellé,kapusnak esélye sem lett volna,a végén viszont elcsúszott egy lövésnél. Összességében sztem azért így is kitűnt a csapatból.Ma rém gyenge volt a WBA.
sziasztok! elkezdtem onszorgalombol csinalni egy gera zolis weblapot, ha van kedvetek nezzetek meg. Irjatok ha van epitojellegu kritikatok, ill ha barmilyen informacio, ami felkerulhet a lapra. koszi. gerazoli.gportal.hu
nem lattam sok meccset Cp, Newcastle felidot, par golt
Henryt a sarkazasa utan nehez lenne kihagyni,
Butt vagott 1 golt mint vedo alt nagy piros pont jar erte
Savage egy 0, de most majd minden beadasa golt ert
Gera vitan felul van csak nehogy ugy jarjon hetvegen mint San Marinoval hogy 3 gollal bekeruljon a sky osszefoglaloba ;)