Keresés

Részletes keresés

lilive Creative Commons License 2022.10.05 -2 4 5878

Szerintem Bea-Dani nem rossz páros. 

Én imádom Bea rajongását, tisztaságát. Nagyon szimpatikus, ahogy örülni tud, ahogy értékeli az apróságokat. Szép, de ezt természetességgel viseli. Imádja a párját, nem okoz neki gondot, hogy az morci, mert valószínű ő mélyebben ismeri.  

Nagyon jó természete van ennek a lánynak. 

 

Danit meg azért tudom kedvelni, mert én is ilyen típus vagyok. Ez nem érzéketlenség. Egyszerűen nem vagyok olyan érzelem mutogatós-kitörős mások előtt, így könnyen tűnök unottnak, érzéketlennek

Ha kettesben vagyunk, -vagy ismerős közegben- akkor teljesen fel tudok oldódni a másikban. 

Még az is közös bennünk, hogy én sem viselem el, ha belém fojtják a szót, ha nem hallgatnak végig. Én is simán felállok, és elmegyek ilyenkor. 

 

Velem, illetve ilyen típusú párral Dani nem érezné jól magát. Neki pont egy olyan cuki-lányra van szüksége, mint Bea. Az a lány olyan "tiszta".

 

Előzmény: Cappuc Cino (5877)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.05 -2 1 5877

Igen, emlékszem hogy írtál róluk.

 

Nekem még akkor nem nagyon tűntek ki mint esélyes párosok, a kapcsolatukat én eléggé problémásnak gondoltam. Túl messze voltak látszatra egymástól egy ideig, de ez mostanra a szememben változott.

 

A nagy szavazásnál meg remélem, hogy nem Bea szépsége dönt. Emiatt nem hiszem, hogy irigységből ellenük szavaznának. Szerintem sok párossal nem volt különösebb afférjuk, nagyon is nyíltan és őszintén játszottak eddig, amit remélem majd díjaznak a többiek. És összetartanak, ügyesek!

 

(Közben bejön egy páros, mindig le vagyok maradva.

A legizgalmasabb nyilván az Enikő-Szabi páros lenne, de én örömmel venném Begiéket is.)

Előzmény: Ilhilla (5867)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -4 3 5876

...akkor már ketten is ugyanazt láttuk! :-)

Előzmény: flamingó88 (5874)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -5 2 5875

Ha azt írom, hogy "kerekesszékben tolta a párját és jól megetette bekötött szemmel", ugye rémlik? ...és az is, hogy ezzel a "győzelemmel" a nézőket etették (én kizártnak tartom, hogy a leggyorsabbak voltak (30 másodperc?).

Előzmény: Apádfüle (5869)
flamingó88 Creative Commons License 2022.10.05 -7 6 5874

Nekem a szakadék fölött játéknál tűnt fel, hogy Bence az elején 5-ször, 6-szor ment vissza, mert nem volt jó a sorrend, Pamelának mégsem állították egyre gyorsabbra a futópadot. Még a végén is csak sétált. A Dani-Bea párosnál sokkal gyorsabbnak tűnt Dani, keveset is tévesztett, Beának mégis futnia kellett. A legjobb idő meg Bencééké lett. Hogyne.

Amúgy az órát simán meg lehet állítani közben, nekünk úgysem mutatják. Olyan időket mondanak a végén, amilyeneket akarnak. Persze, értem, hogy összevágott műsort látunk, de a szereplők mozgásán azért látszik, ki gyors és ki nem.

Előzmény: Ilhilla (5873)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -5 4 5873

Szerintem olyanok, mint akik legalább 40 éve házasok és már nagyon unják a másikat. Pamela mindig csak összehúzza magát, úgy gubbaszt a férfi mellett (mintha állandóan büntetésben lenne), aki nem törődik az asszonnyal, soha egy szerelmes pillantás, egy érintés, csak az agyalás jön le róla, mindig a "taktikán" jár az agya! Csak nehogy hamarosan az utcán  találják magukat!

Oké, a játékokban jól teljesítenek (bár a napraforgós csendélet hiánya a begyemben van), az órát tegnap sem láttuk, csak azt, nem tudta egyik választ sem, tehát újra és újra fel kellett tenni a kérdéseket, mégis második idővel végeztek. 

Előzmény: gombóc63 (5871)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -4 5 5872

Igen, játszani kell, de senki előtt nem lehet kétséges, hogy sem Veronikáék, sem Begiék nem teljesítettek jól a játékokban, Szabiék viszont igen. Az sem lehet kétséges, hogy a másik két párnak nem volt konfliktusa, illetve Begi feleségének egy ici-pici Bélával, de arra nem lehet a jövőben "balhés műsort" építeni.

 

Amikor korábban visszakerültek versenyzők, nekik is játszani kellett: teljesen nyilvánvaló volt akkor is, hogy a nagyszájú Zsanették nyernek, a pelenkázó asztal összeszerelésével, illetve Zita nagyasszonyt is vissza kellett hozni, mert még nem döngölt földbe mindenkit! :D 

Előzmény: r.tonyo4 (5868)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.05 -2 4 5871

Ugyanezt gondolom én is. Savanyú a szőlő...sajnos pontosan az jön le róla, ami benne volt a paródiába. Nem tetszik neki amit a görbe tükör mutat. Pedig ez a valóság. Számomra ő nagyon nagy csalódás, bár mint tudjuk a bulvár minden csak nem a valóság.

Előzmény: Apádfüle (5870)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.05 -4 7 5870

Nekem tetszettek a tegnapi paródiák, szinte mindenki jól megragadta a lényeget.

 

Nem értettem viszont Pamela sértődött lamentálását. "Csak ennyi jött le belőlünk? Csak ennyit látnak bennünk?" Eltűnődtem, vajon mit kellene látni bennük? A férfi legalább focista volt, olyan, amilyen, de valamiben nevet szerzett magának. Pamela egy karót nyelt, savanyú nő. És mit is kell tudni róla? Van valami szakmája, végzettsége, letett bármit is az asztalra? Egy botrányhős neje volt, onnan lett ismert. Erre olyan büszke?

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.05 -4 5 5869


Tavaly is volt ilyen, Pataki Zitáék tértek vissza, a játékosok és a nézők közös bánatára. Arra már nem emlékszem, hogy mit kellett ezért tenniük. A műsor óta ráz a hideg ettől a nőtől. Tudálékos, karót nyelt, a humor szikráját is nélkülöző nőszemély.

Előzmény: r.tonyo4 (5868)
r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.05 -1 0 5868

Valamilyen játékot kell megnyerni ahhoz, hogy a kiesett hármasból valaki visszakerüljön. Az előzetesből nekem ez derült ki. 

Előzmény: Ilhilla (5866)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -5 3 5867

Nekem elejétől a legszimpatikusabbak, csak Danival kapcsolatban volt hasonló érzésem, ám megfejtetem: nem akar rossz benyomást kelteni, ha elengedi magát, ezért kissé görcsös (de azért tegnap odabújt Beához!)

A csatornához fűződő szálak miatt esélyes is, hogy nyernek és a játékokban is mindig jeleskedtek. Sajnos a többiek szavaznak és azok között elég sokan irigyek rájuk (főleg a nők, Bea szépsége miatt, ami smink nélkül is százszor szebb és csinosabb!), ezért ha végső szavazásra kerül sor, a másik párra többen szavazhatnak.

Előzmény: Cappuc Cino (5865)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -3 2 5866

Hűűű, ma ismét lesz "nagy visszatérés"! Azt hiszem, nem lesz nehéz kitalálni, melyik páros tér majd vissza! A játékok alapján (és a benti kavarás miatt) úgy gondolom a leghelyesebb, ha Szabit és Enikőt hozzák vissza!

Béla feje a hír hallatán duplájára nőtt és máris be van kaksizva! :D

 

...és szavazás nélkül kiesik a leggyengébben teljesítő páros? Ilyen még nem volt a hat évad alatt! Gondolom már unják a szerkesztők, hogy Patrikékat bent tartják esetleg sajnálatból, ezért menniük kell?

 

Jaaa, végre a férfiakat szívatták! :-)

Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.04 -3 6 5865

Mára odajutottam, hogy az eddig történtek alapján csak Dani és párja, Bea érdemli meg azt, hogy nyerjenek. 

 

A többi páros emberileg vagy jellembeli hibák miatt nálam elbukott. Elborzasztott a táncos versenyen Bence, a Csilláék párosa és Béciék is. Nem a táncuk miatt, hanem az elfogadhatatlan pontozásuk miatt. Hát Patrik meg, bármennyire is tarto(tta)m egy kedves és jó embernek, lehetetlen a viselkedése. Nyafog, nyűglődik, hisztizik, nem tudom, hogy a párja hogy bírja elviselni!

 

Dani és Bea sem egy "igazi" nyerő páros az általam elvártak alapján, de az látszik, hogy ott vannak a játékokban, nagyon nyerni akarnak és közben még emberek is maradnak. 

Hiányolom a lángoló szerelmet közöttük,(igaz Beán ez valamennyire látszik is, Dani meg lehet nem szereti a külvilág felé mutatni), de magasan a többiek felett állnak. Szinte mindenben.

 

Drukkolok nekik! 

lilive Creative Commons License 2022.10.04 0 1 5864

Nem Patrik. A Zsoltira használom, mert elég egyszerű, gyermeteg, és üvölt. :) 

 

A kivénhedtet meg Irhilla már megmagyarázta Bence esetében. 

Amúgy én többnek nézem, mint 30 egy-két éves.

Előzmény: Ashley-d (5861)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.04 -4 2 5863

Nem az életkora miatt írjuk ezt, ennyi idősen még bőven focizhatna jobbnál jobb csapatoknál (csak ahhoz tehetségesebbnek kellene lennie?). Inkább a viselkedése, az "én akarok lenni az alfahím" miatt írjuk így? :-)

Előzmény: Ashley-d (5861)
Molzsu Creative Commons License 2022.10.04 0 2 5862

Igen  minden betegseg nagyon összetett, de még a bőrbetegsegekre is igaz (sőt ott alkalmaztak először pszicho szakembereket), hogy a stressz rontja a betegség tüneteit.

Előzmény: gombóc63 (5860)
Ashley-d Creative Commons License 2022.10.04 -1 1 5861

A csecsemő-ősember az Patrik akarna lenni?

Többen írtátok, h Bence kivénhedt; én vhogy annyira nem látom idősnek. Így sem, h a matuzsálem Szabi kiesett🙄

Előzmény: lilive (5849)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.04 0 1 5860

Ennél azért ez összetettebb probléma, de lehet ha lelki oka van. Amúgy neurológiai betegség, az agyi ingerületátvitellel kapcsolatos. De ennyit tudok róla.

Előzmény: Molzsu (5859)
Molzsu Creative Commons License 2022.10.04 0 2 5859

Egyébként sok pasinak vannak idegrendszeri tünetei, ha a csaj minden IS akar, ház, gyerek, plasztikai beavatkozások garmadája, menő cuccok.......

Előzmény: Molzsu (5858)
Molzsu Creative Commons License 2022.10.04 0 2 5858

Szerintem Zsolti az Ázsia expressz alatt még nem tikkelt, de az tuti, hogy nem ilyen extrém módon.

Szerintem a vérnyomását is ellenőrizni kellene, mert lehet hogy ez az "olaszos családmodell" számára akár kifejezetten egészségromboló.

Nyilván zsák meg a foltja, de hogy Csilla az autóban háttal ülve is komanyozni akar, az szerintem nem frankó.

Előzmény: gombóc63 (5857)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.04 -1 3 5857

Zsolti röviden tikkel. Idegrendszeri probléma, irányíthatatlan.

Előzmény: Ilhilla (5855)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.04 -4 0 5856

"Mi a Tourette-szindróma?Rövid ideig tartó, sztereotip módon ismétlődő, irányíthatatlan mozgásokkal és hangadásokkal járó idegrendszeri betegség".

 

Nem ez a probléma. Sajnálom szegényt, kellemetlen lehet így tárgyalni pl. ügyfelekkel, idegenekkel. Lehet, hogy emiatt alakította úgy a személyiségét, hogy egy örökké vidám, bohókás fickónak tűnjön. 

Előzmény: Ilhilla (5855)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.04 -3 1 5855

Nem tudom, ezért is írtam idézőjelbe. A "tourette szindróma" nem az, amikor vannak a rángások (nem csak az arcon) és közben rondán kiabál is a páciens? Megnézem wiki-n. 

Előzmény: r.tonyo4 (5854)
r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.04 -2 3 5854

Az nem tourette szindróma?

 

Daniék hattyúk tava előadása nagyon ott volt, nálam tízes volt.

Velük kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, mert úgy tűnik néha hogy Dani mintha viszolyogna Beatól. Mintha nem párként működnének. Aztán lehet hogy ez azért van mert nem játszák meg magukat. Bea teper, Dani pedig fanyar arckifejezéssel hárít. 

 

Bence tegnap zelenszkijnek öltözött /zöld póló, szakáll, befeszült arc /

Előzmény: Ilhilla (5852)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.04 -9 3 5853

Öt mínusz erre? Azt hittem, egyértelmű: alig várják, hogy kiszórják Patrikékat, mert azzal is gyengítik Daniékat! Már Béciék is meginogtak a "szövetséget" illetően! ...és hazudnak, mint a vízfolyás, mert Bencééket  múltkor nem az ő szavazatuk, hanem Patrikék szavazata tartotta bent! 

 

A tegnapi "táncverseny" eredménye bizonyította: Patrikéknak -szerintük- menniük kell! 

 

Bence hiába erőlködik, asszonykája lelkileg nagyon megtört, nehogy aztán ők legyenek a veszélyzónában! Igaz, ha ismét "elcsalják" a játék eredményét, minden megtörténhet. A "kép kirakós" játékban Bencéék úgy szereztek jó helyezést, hogy nem volt kész a kép, hiányzott a falról a háttérben a napraforgós csendélet! 

Előzmény: Ilhilla (5847)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.04 -5 4 5852

Már-már kezdtem elfelejteni Csilla asszonyság "múltját" és azt gondolni: ők lesznek a nyerő páros, erre tegnap mindent megcáfolt ő is, a párja és Bence is....és mekkora lelkifurdalást okoztak Pamelának! Nem normális a törtetésük!

 

 

Egyébként egyre feltűnőbben látszik Zsolti "arcidegzsábája", pedig igyekeznek nem mutatni. Nagyon rossz lehet így élni. 

Előzmény: Apádfüle (5851)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.04 -4 5 5851

Ez tegnap valami rossz vicc volt?

"X. produkciója tetszett legjobban. Y-é pocsék volt, de neki adom a legtöbb pontot, mert haver. X-nek meg egy nagy túróst, mert ők a legjobbak, nehogy még ők nyerjenek a végén!"

Micsoda nemes vetélkedés!

Rossz volt nézni tavaly a hideg víz alatt vacogó párosokat, de remélem, az idén is valami hasonló döntő lesz. Nem ilyen szadista és egészségre veszélyes, de mindenképpen valami olyan, ahol a teljesítmény dönti el a sorrendet.

lilive Creative Commons License 2022.10.03 -1 3 5850

Át kéne nevezni a műsort: "A legcikibb páros"-ra. 

 

Lenne tülekedés :)

Előzmény: Apádfüle (5848)
lilive Creative Commons License 2022.10.03 -4 2 5849

"Béláék naGGYon meg fognak lepődni, azt hiszik, hogy Szabi távozásával most átvehetik a vezető szerepet! :" 

 

Pedig át fogják venni. Az ilyen erőszakos emberek mindig nyernek a normálissal szemben. 

 

És ugye Daniék meg  Patrikék teljesen rendben vannak emberileg. Az erőszak ellen nincs fegyverük.  

Az az üvöltöző nagy csecsemő-ősember engem ugyan irritál a csajával egyetemben, de nem trógerek, nem szemetek. Egyszerű mindkettő, mint a faék, de nem aljasok. 

A Béci gyerek erőszakos, aljas, számító, alattomos, tökéletes párja a csajának. Az a kivénhedt együgyű focista pedig csak szart kavarni szeret. A Pamela pedig eddig bizonyított önmagáról a választott párjai alapján: egy vasalt herés meg egy buta focista. 

 

Megérdemelnék, hogy egymás ellen kelljen harcolniuk.

Előzmény: Ilhilla (5844)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!