Keresés

Részletes keresés

Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 691

Szia Tucsi!

 Én sem vagyok hive a seftes  kétes dolgoknak... nyilván annyit ellopni ez a foszer sem tud hogy tönkretegye  a magyarországi terjesztését a lapnak... ettől félni nem kell! A másik hogy én is remélem hogy nem játszák el mint 2008 ban az 5. számnál abbamaradt! Sokat nem mutogathattam a földrajz órán a modelt:)) Ja és nem szeretem a konyakot és nem vettem ágynemügarniturát   sem csak hallottam.. hogy volt vele egy kis baj:)

 Amugy a mars és a Füld ugye nem müanyag?

 nekem csak a Merkur van meg.... 6 szám hiányzik sajnos nekem de majd beszerzem... de az alkatrészek ismélödnek elég rendesen... Majd segíthetnél a szerelésben egy két jótanáccsal:) üdvözlettel: Szabolcs

Előzmény: tucsi54 (690)
tucsi54 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 690

Szia Biosztanár!

 

Én csak attól félek, hogy az ilyen akciók miatt a kiadó besokall, és beszünteti a magyarországi terjesztést.

Ha már belevágtam, szeretném végigcsinálni az 52. számig, és megépíteni a modellt.

Én semmiképpen nem fogok ilyen kétes forrásból beszerezni számokat, még akkor sem, ha majd 1000 Ft-tal olcsóbb.

 

Egyébként a fogaskerék rézből van. Mágnessel ki lehet próbálni. :o)

Előzmény: Biosztanár36 (689)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 689

Tucsi! Én is meglepődtem, de bizakodó vagyok hogy nem a Moszkva téri 4 csillagos konyak esete amelybe belefecskendeztek teát... és nem az utcán eladott ágynemű esete amiben csak a nagypárna huzat volt a többi pedig ujságpapír és még sorolhatnám! Az ember joggal kételkedik a mai világban hogy honnan van meg hasonlók... Nyilván ha olcsobban kaphat az ember valamit és tényleg ugyanaz akkor azzal élni kell!  Én azt gondolom egyetlen egy próbát mindenképpen megér, nézd meg nem e müanyag.. és megvan mind a 19 oldala:) Ezt tudnám így mondani.. Hát természetes hogy 19 oldal  és egy rezezett fogaskerék nem  ér 2490 ft ot  hiszen akkor senki nem dolgozna két percet sem vele! Maximum ezer ft... de ugyanakkor egy autó sem ér 3 miliot mert csak fém és műanyag... de valaki ezt a Naprendszermodellt megtervezte dolgozott vele és csinálják... és ez teljesen rendben van, hogy haszon van rajta.. További szép napot Tucsi és  majd meglássuk a vak is azt mondta:)

Előzmény: tucsi54 (688)
tucsi54 Creative Commons License 2014.05.19 0 0 688

Nem fikázok, csak meg vagyok lepve. Azt tudtam, hogy komoly haszna van a kiadónak és a terjesztőnek.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen legális (?!) forrásból lehet ennyivel olcsóbban beszerezni?

Nem félsz, hogy ennek jogi következményei lesznek?

Minden 2. héten a megrendelt mennyiség "le fog esni a kamionról"?

 

Előzmény: Törölt nick (687)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 687
Gyerekek, ha a mai világban van lehetőséged vmit olcsobban megvenni, akkor egyből le kell fikázn ugy hogy ráadásul még csak nem is láttad hogy tényleg ugyanaz!
és igen még 1600ft-ért is van rajta hasznom, és mint mondtam nem kínai, nem külföldi, hanem magyar és ugyan az amit az ujságostól megveszel! én segíteni akarok, hogy ne adjatok ki érte annyi pénzt, jah és hogy válaszoljak kérdésedre, hogy honnan van : "leestek a kamionról"
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 686

szia Tücsi! Szerinted amit az újságosnál adnak az nem Kinai:))?? ÉN egyet megnézek milyen:) é persze kibontom hogy nem műanyag fogaskerék:)

Előzmény: tucsi54 (685)
tucsi54 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 685

Biztosan kínai utángyártás :)

tucsi54 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 684

Kedves b.pisti89!

 

Áruld el, honnan tudod beszerezni ilyen olcsón?

És ezen még hasznod is van?

Az előfizetés nem lett olcsóbb.

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.17 0 0 683
igen, annyi volt még pár napja, de megnéztem és elöfizetéssel kb.2000ft-ra jön ki az újság, és úgy nem hiszem hogy tőlem vennétek meg, ezért vittem lejebb az árát:)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 682

Előzmény: Törölt nick (680)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 681

szia! Pár napja még 2000 . ft volt:))))

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.17 0 0 680

Sziasztok!
Akit érdekel a naprendszer modell a legújabb számtól bontatlanul 1600ft-ért tudok folyamatosan hozni!
e-mail címem pityuli83@freemail.hu

firpo1 Creative Commons License 2014.05.16 0 0 679

sziasztok!

1-18ig bontatlanul eladó a modell.

30.000ft..   így több mint 10.000ft-al kedvezőbben mint ha az újságosnál vetted volna.

firpo1@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.15 0 0 678
Sziasztok!
Akit érdekel a naprendszer modell a16ik számtól egészen a legujabb számig bontatlanul 2000ft-ért tudok folyamatosan hozni!Budapestiek elönyben, de a postázást is megoldjuk! ;)
e-mail címem pityuli83@freemail.hu. csak a tárgyba irjátok be lécci hogy naprendszer, mert annyi szar reklámot kapok hogy ki ne töröljem véletlenül! várom a lelkes gyüjtök jelentkezést, akik szeretnének 500ft-ot sporólni az ujságon!
Csopi79 Creative Commons License 2014.05.15 0 0 677

Az oroszok hihetetlen begyorsultak, már a 66. számnál járnak:

 

Csopi79 Creative Commons License 2014.05.12 0 0 676

Szia Speede05!

 

Bocsi a késő jelentkezésért! Nos a kérdésedre válaszolva nem tudom, nálunk hogy lesz, én azt tartom legvalószinűbbnek, hogy ugyanúgy, mint náluk. Vagyis, hogy az 52. számmal már jön valami ismertető a Telluriumról is. De nekünk ez még olyan messze van, a naprendszer modell 2015 augusztusban lesz komplett, a Tellurium újabb 52 szám, vagyis újabb 2 év...azaz 2017 nyara valamikor. Uhh Ki tudja hol leszek én akkor? :D Meg hát persze ez attól is függ, hogyan alakul az érdeklődés nálunk. Én is kibírnám most már a heti megjelenést, az elején ez nem volt így, de ha nem kéthetente jelenne meg, akkor valószinűleg kevesebben vennék, kisebb lenne az érdeklődés és akkor nagyobb eséllyel szüntetnék be a terjesztést. Ez a naprendszeres rész, azaz az első 52 szám most már valószínűleg kifut, mert már aki eddig vette, ezután is fogja, nagyon a kereslet nem fog változni (nőni sem :( Jövő nyáron lesz majd kérdés, hogy hányan vágnak bele az új modell építésébe, így az egyáltalán nem biztos, hogy elindul...sajnos... Az oroszoknál hetente jelenik meg, ezt csak abból gondolom, hogy a csávó hetente teszi fel a videóit. Náluk jövő ilyenkorra már meglesz a Tellurium is, mi akkor még csak az Uránusszal fogunk bíbelődni. Plusz én még valami csúszást is el tudok képzelni, mert az egyik videón (azt hiszem brit volt) még olyan számokat is láttam, amik nem voltak számozva és nem alkatrész járt hozzájuk, hanem dvd. Az oroszoknál ezt már nem láttam. Én is szeretném gyorsabban szerelni, így elég sokáig kell tárolni a félkész modellt, de hát ez van. Meg 4 év elég hosszú idő az ember életében...

 

Nos majd meglátjuk, a vak is azt mondta...

 

Bocs, hogy hosszú lett a végére!:)

Üdv: Csopi

Előzmény: speede05 (662)
firpo1 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 675

Sziasztok!

Csak egyben,ha szétdarabolom,nehezebben tudom eladni.Így egy bontatlan szett...

Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 674

szia! Nekem vannak hiányzó számaim! egészében szeretnéd eladni vagy  számonként is meg lehetne venni tőled? köszönettel: Szabolcs

 

Előzmény: firpo1 (673)
firpo1 Creative Commons License 2014.05.08 0 0 673

Sziasztok! 1-18 ig..bontatlanul eladó a modell.

 

Ár:35.000ft

firpo1@freemail.hu

 

speede05 Creative Commons License 2014.05.08 0 0 672

Facebookon megosztottam ismerőseim között... Sokan szerették volna elkezdeni, és most nincs meg nekik minden szám. Hátha lesz valaki, aki meg is venné :)

Előzmény: Benga82 (671)
Benga82 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 671

Hello,

 

Sajnos eladósorba kell helyeznem a modellemet.A 18-adik részéig sikerült összeállítanom,innen lehet tovább építeni vagy élvezni a már most müködöképes modellt. Az ára 30000 Huf amely tartalmazza az eddig megjelent magazinokat és a postaköltséget is.Képeket kérésre küldök,ha  érdekel akkor az nhajnik@zoltek.hu cimen keres,alku lehetséges.

speede05 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 670

De valamire csak felhasználod a dohányzásból megspórolt pénzt :) Bőségesebb ebédek, kis nasi, vagy egy kis szórakozás, mozi, színház, koncert, ilyesmi. Vagy azért hagytad abba, mert az árak emelkedése nem engedi, hogy tovább szívjad. De egyébként ha nem is tudsz felmutatni helyette valamit, amit abból a pénzből veszel, akkor is gondolj arra, hogy lényegesen egészségesebb vagy ;)

Előzmény: Wiccesring (669)
Wiccesring Creative Commons License 2014.05.03 0 0 669

De nem is dohányzol :D

Előzmény: Biosztanár36 (668)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.02 0 0 668

ne is törödj vele én tíz éve nem tudtam elmenni:) Mármint nyaralni, de ha ez vígasztal akkor telelni sem voltam:)

Előzmény: Wiccesring (667)
Wiccesring Creative Commons License 2014.05.02 0 0 667

Igaz, hogy tavaly január óta nem dohányzom, de nyaralni nem tudtam elmenni tavaly :(

Lehet, valamit rosszul csinálok?

Biosztanár36 Creative Commons License 2014.05.01 0 0 666

 Egy apró kis különbség azért van: A modell legrosszabb esetben is  ha nem is teljes áron, értékesíthetö ha kész és ugy gondolod kijátszottad és kigyönyörködted benne magad! A füstöt amit kifujsz azt aligha tudod pénzzé tenni. Nincs baj a dohányosokkal, csak senki ne irigykedjen a nyaralásra.. ami az egyharmada az éve cigaretta adagnak!

 

Előzmény: speede05 (665)
speede05 Creative Commons License 2014.04.30 0 0 665

Én nem dohányzom, és egyébként mindig ezzel érvelek, hogy annyit költök a modellre havonta, mint pár ismerős dohányra hetente... ilyenkor egyből elgondolkoznak. Meg amikor megkapom a vádakat, hogy azért tudok nyaralni menni, mert jó a fizetésem, akkor szoktam szembesíteni őket azzal, hogy gyakornok vagyok csak, ők pedig havonta 30-at elszívnak...

Előzmény: Biosztanár36 (664)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.04.29 0 0 664

 Remélni tudom csak, hogy ha befejezik ezt a Naprendszermodellt, utána kezdik futtatni a  másik modellt. hogy vállalható legyen, nagyon sokan nem tudnának kifizetni havi xy ezret!!!!  És itt az a cél hogy aki ezt megszerette és hbbyját örömét lelte benne. 

        Aki a csillagászat iránt érdeklődik  az végiggyűjti azt is!  Nem tudom ki dohányzik közületek. A mostani modell 130 ezer ft nál áll meg! de ezt nem egyszerre kell kifizetni..  5000 ft havonta nem  sok összeg annak aki dolgozik. A cigi sokkal többe kerül éves szinten mint 70 ezer!

Előzmény: speede05 (662)
Biosztanár36 Creative Commons License 2014.04.29 0 0 663

Szia András ! Köszönöm a leveled! Minden nap nem lógok itt, de azért köszönöm szépen a leveled, jólesett, hogy nem ignoráltad hanem válaszoltál rá!  Nem tudom ki, miként van vele, nekem most a  legkissebb gondom is nagyobb a Naprendszermodell építésnél. Szóval ez hosszó... lehet nem egy szerencsés bolygóállásban születtem de most aggaszt a munkahelyem..... és minden emi ennek a következménye  lehet.. Majd  lehet kérek egy kis segítséget a szerelésnél, mert  még csak a Merkurig van megépítve és két számom hiányzik is!  de majd pótlásra kerül valamikor! 

köszönettel : Szabolcs

Előzmény: speede05 (661)
speede05 Creative Commons License 2014.04.29 0 0 662

Szia Csopi! 

A videóból nekem úgy tűnik, hogy egyből folytatták nekik a Tellariummal, tehát megszakítás nélkül küldték. Szerinted ilyen gördülékenyen fog menni nálunk is? Vagy esetleg az utolsó számra a naprendszer modellből addig várunk majd, amíg behozzák a Tellariumot? :D 

Persze itt ugye kérdés az, hogy vajon itthon is kapható lesz-e. Illetve ahogy nézem nekünk még van időnk, mert az oroszoknál gyorsabban jelent meg. Nálunk is mehetne a havi 4 szerintem. Most ezt a magam nevében írom, de szerintem másra is igaz, hogyha valaki ki tud fizetni havi 5e Ft-ot erre, akkor az 10-et is ki tudna, hogy fele annyi idő alatt kész legyen. Aki nem engedheti meg magának, az gondolom neki se állt nagyon a gyűjtésnek. Kivéve persze, ha közbejött valami, de akkor meg akkor se tudja folytatni, ha 2 havonta 10e Ft.

Előzmény: Csopi79 (659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!