Keresés

Részletes keresés

Remete Ur Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2637

Pontosan hol vagy, településileg?

Előzmény: Bóra (2636)
Bóra Creative Commons License 2014.11.29 0 0 2636

Köszönöm szépen, írtam a cégnek, elküldtem a képeket, kiváncsi vagyok a válaszukra.

Más alternatívát nem ismertek?

Dunántúlon esetleg valami javítási lehetőség?

Előzmény: Remete Ur (2635)
Remete Ur Creative Commons License 2014.11.28 0 0 2635
Előzmény: Bóra (2634)
Bóra Creative Commons License 2014.11.28 0 0 2634

Szevasztok!

 

Mit gondoltok, van erre valami értelmes megoldás?

K Nándor Creative Commons License 2014.11.27 0 0 2633

ha frissites utan jott a gond, akkor mindenkeppen probalj meg egy visszaallitast, akar 8.1-re is, ha meg lehetseges.

Előzmény: nin.999 (2632)
nin.999 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 2632

Sziasztok! Köszönöm a segítségeteket de sajnos egy kicsit jobban utánna néztem a dolgoknak es wifi chip problémát írnak... Mikor frissítettem a szoftvert akkor jött ez a hiba. nem tudom milyen árban lehet a chip csere de most nem igazán örülök neki :( remelem most átmennek a kepek. 

 

http://indafoto.hu/bninetta93/image/22074691-0689d531/user

 

http://indafoto.hu/bninetta93/image/22074693-85a481ed/user

 

PentaxMan Creative Commons License 2014.11.26 0 0 2631

A repülő mód nincs véletlenül bekapcsolva?

Előzmény: nin.999 (2628)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.26 0 0 2630

A kep sajnos nem jott at. Ha szurke, nem kapcsolhato, akkor probald meg visszaallitani itunesban a gyari beallitasokra. Ha ez se segit, akkor hardver hiba lehet.

Előzmény: nin.999 (2628)
nin.999 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 2629

Bocsánat az előbb nem kuldte el a kepeket..

nin.999 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 2628

Sziasztok! Remèlem valaki tud nekem segíteni ugyanis pár hete küszködök egy kis problémával... Sajnos az Ipad 2-mön NEM lehet bekapcsolni a WiFit.. (lsd.: képen) alul kivan szürkülve, beállításokba pedig nem lehet semmit se csinálni vele.. Valaki esetleg tud nekem mondani valami okosat? :/ 

 

Aszpirin Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2627

Tudod, az iPad az a tablet, az iPhone az pedig egy okostelefon... 

Előzmény: Aszpirin (2626)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2626

Basszus, most látom, hogy az iPhone topikba is betetted a kérdést, akkor most iPhone-ról van szó, vagy iPad-ről? Egyáltalán nem mndegy! 

Előzmény: homár hümér (2624)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2625

Szia! Az iPad-en gyárilag a jelenlegi iOS verzióban nincs "hangjegyzetek" alkalmazás (csak az iPhone-on). Azt nem tudom sajnos, hogy régebbi iOS tartalmazta-e, de ki kellene deríteni, hogy milyen iOS verzió van az iPad-en, illetve, hogy jailbreak-elt-e ("feltört" verzió), vagy valami külön telepített applikáció útján került hangjegyzet alkalmazás az iPad-re

Esetleg az alábbi link segíthet, bár ez iPhone-ról szól:

http://www.macroplant.com/iexplorer/tutorials/export-voice-memos-from-iphone-to-computer

Ezzel sem egyszerű a dolog, mert kell egy PC, amire iTunes-t telepítesz, valamint ugyanezen a gépen kell az iExplore alkalmazás is. Az iTunes-szel viszont csak úgy férez majd az iPad-hez, ha ismered a tulaj AppleID-ját és jelszavát... szóval Neki kell majd segítenie...

Sajnos ennyi infó alapján többet nem tudtam segíteni...

Előzmény: homár hümér (2624)
homár hümér Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2624

Masfel oras ertekezlet szovege a "hangjegyzetek" programmal, egy kek alapon feher mikrofon az ikon, de a keszulek angol leirasaban nem szerepel a mikrofon ikon se.

Előzmény: Aszpirin (2621)
homár hümér Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2623

Nem az enyem, csak az ertekezlet idejere kaptam kolcson es gep sincs, csak a cegnel.

Előzmény: Aszpirin (2620)
Remete Ur Creative Commons License 2014.11.24 0 0 2622

Esetleg nézd meg az adott programban az itunes-on, sok esetben csak ha az adott hangfájlt tartalmazó programba mész akkor tudod kimenteni a fájlokat a készülékből a pcre.

Előzmény: homár hümér (2619)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.24 0 0 2621

Milyen hangfájlról van szó? Zene vagy valamilyen rögzített hang? Ha utóbbi: milyen alkalmazással rögzítetted?

Előzmény: homár hümér (2619)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.24 0 0 2620

iTunes-t telepítettél a pc-re?

Előzmény: homár hümér (2619)
homár hümér Creative Commons License 2014.11.24 0 0 2619

Tudna valaki segiteni, hogy 3G ipad-on hangfajlt hogyan lehet lementeni?

Csak kepeket lehet latni a pc-hez csatlakoztatas utan, mas fajlt nem.

A hangfajlok kulon listaban vannak az ipad-on, de nem latni pc-rol.

Az ipad-on csak megosztast es email-en elkuldest lehet valasztani, de mindig az az uzenet, hogy a fajl tul nagy, nem hajthato vegre.

 

Pzsolt64 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2618

Szia,

Nálam is ugyan ez a helyzet, csak az a gond és a családban is többen jelezték.

A kiszolgálom a T-.......

Szerintem valami bajuk van mert irni akartam nekik jelenleg az USA-ban vagyok és az idöeltolódás miatt csak ezt preferálom. 

Akartam nekik irni egy panaszlevelet mert 1 hónapja vacakolnak, hogy most mivan mert akkor minek fizetek előfizetést?

Leállt az oldaluk ,javítják.

Előzmény: histván (2612)
histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2617

2 router volt egymással összekötve - egy erősebb(TP Link N750) és egy amin jön a TV(cisco) - és amikor sűrűn jött

elő a kellemetlenség maradt a kicsi.Aminek elvileg bírnia kell.Szó van róla,hogy a Telekomtól kapok egy másikat.

De a probléma még fennáll.Mást a gépen nem molyoltam.Az IPTV PLC segítségével jön.

Ezt az SMTP-szerver beállítósdit magam meg tudom csinálni?Mert a szolgáltatósok nem értvén az almához - lepattintanak egyelőre.

Előzmény: Aszpirin (2614)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2616

Egyedul iphone 4-nel volt neha akadas, ha zenet hallgattam es kozbe neteztem. Ezt is csak ios7-tel csinalta, elotte nem volt gond. Ipad 1/2/3 is tokeltesen mukodott.

 

Probald ki masik keszulekkel is. Ha nincs mas airplayes cucc a haznal, akkor ezt telepitsd fel egy windowsos gepre:

 

http://sourceforge.net/projects/shairport4w/

Előzmény: silent hunter 3 (2615)
silent hunter 3 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2615

Neked nincsennek airplay-nal kisebb megakadások? Nekem egy boxee box-ra van küldve a hang és egy - két percenként beakad egy kicsit.Már hozzászoktam , de nem tudom ez az általános-e airplaynál, vagy nekem kell valamit változtatni.

Előzmény: Aszpirin (2603)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2614

Távolról nagyon nehéz valószínűsíteni a probléma okát, de az SMTP-szerverkapcsolattal lehet a gond. Mit csináltál a beragadás előtt, ami eseleg gyanúsítható kenne? Pl. Jelszavakat nem változtattál? Egyéb beállítások? Tűzfal?

Előzmény: histván (2612)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2613

Koszi a tippet! Mar kerdezni akartam ,hogy ki mit hasznal, mert az smart case nalam is szetment 2 ev alatt...:-( Meg egyszer nem vennek ilyet 15e ft-ert...

 

 

Előzmény: Aszpirin (2606)
histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2612

Ha mehet iMac-es kérdés is feltehetem?

Beragadtak a kimenők-be az e-mailjeim,nem kűldi el őket.

Kapni kapok levelet és a szolgáltató irányából is minden ok.

Webmailről(Telekom) semmi probléma az oda-vissza levelezéssel,lehet a gépen kéne valamit ügyködni.

Korábbi levelek továbbkűldésénél lenne most fontos.

Szerinted?

Előzmény: Aszpirin (2609)
histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2611

Remek ötlet,köszönöm!

Előzmény: Aszpirin (2609)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2610

Itunes-ban erdekes modon nekem is vacakolt az airplay, de ios-rol minden szuperul megy. Nem nagyon foglalkoztam vele, mert mindig iphonerol vagy ipadrol osztottam meg a zenet. Hasznaltam denon erositovel es airport express-sel is. Most csak egy allandoan bekapcsolt windows-os gep van nakam, arra is varazsolta airplayt, gyonyoruen mukodik.

Előzmény: histván (2608)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2609

iOS-en sokkal egyszerűbben működik az AirPlay, és rendszerszintű megoldás (az OS-X-ben kell hozzá az iTunes).

viszont ha csak ezért (zenestreamelés AirPlay-jel) vennél iPad-et, akkor inkabb fuss még egy kört az iMac-kel, lehet jó megoldás azza is.

AirPlay-hez iMac-en nekem nagyszerűen bevált az AirParrot nevű szoftver, esetleg Te is próbára teheted (a teljes verzio fizetős ugyan, de van ingyenes verziója is). ez feltesz neked egy hang-drivert is, ami egész egyszerűen az iMac hangját "átiranyítja" az AirPlay-képes hifire. Így aztán bármit (zene, film, játékok, egyebek) bármivel jatszol le, a hifiden szólal meg... Nagyon pofás dolog, és nálam jól működik! (2009 évvégi iMac-em van, most Yosemite-vel, de korábban a Mavericks-szel us jól ment az AirParrot)

Előzmény: histván (2608)
histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2608

Nekem a zene a fő.

iMac +Denon kombóval próbálkoztam,változóan jelent meg az ITuneson az

Airplay.Van sokáig,majd eltűnik...

Minden út a routerhez vezet,zajlik a meccs.

 

Előzmény: Aszpirin (2607)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!