Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11007

Tavaszra vissza szállok újra a baromfiba. Egyenlőre csak az új fajtát tudom csinálni, de ott már jövőre kell a segítség.Tavasztól keltetek újra aztán majd meglátjuk. Egy biztos, hogy a brahma lerágott csont. Egyenlőre az biztos felejtős.

Előzmény: Gyálimanus (11005)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11006

Hétvégén Mi is kitárgyaltuk a Mélyen Tisztelt Nagytudású Mindenható Szeretett Drága Elnök Urunkkal ( Allah növessze nagyra a faszát és varrjon a nyakába jóóó nagy adósságot  négy feleséget és tíz gyereket) a díszbaromfi tenyésztés jövőjét. Minket jövőre csak és kizárólag az anyagiak vezérelnek. Ennej tudatában tenyésztünk.

Előzmény: Gyálimanus (11005)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11005

Na, ez fogós, ravasz dolog lessz, kb. 4-5 párról tudom hogy csak magában költ, amugy agressziv mint az állat de a többi kétesélyes lessz, majd kiderül,

Kanári nem lessz, ami volt eladtam, maradnak a nimfák, hulik, 1 pár rubinó rozi és 1 pár sárga meki, jelenleg.

csá.

Előzmény: kishármas (11003)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11004

Kanárikkal mi újság? lesznek?

 

Előzmény: Gyálimanus (11001)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11003

Ja, az nem tudtam, hogy az öregekről van szó! A hullámosok egyben lesznek vagy majd szétszórod őket?

Előzmény: Gyálimanus (11001)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11002

Az 5 pár az marad mert azok külön vannak, DEHÁT tudod hogy az üzlet nem áll meg mint ahogy az élet sem!

Előzmény: G.Zoli (11000)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11001

Már nem költenek okoska!

Fiatalokat meg oduból eladtam, ami még volt, a helyzet az hogy külön kellene szedni öket két-két páronként de nincs annyi helyem, és akkor kb. 1 költésre lenne 50 fióka a 12 pártól, ami külön van 5 párom, azok pöpec módon költenek,/ esetleg ha valami elvetemültnek kell belöle, lehet kiszedni párokat  belöle/ de igy nem tudom már kik kivel van mert nagyrésze fehér-sárga.

A helyükre meg berakom a hulikat, kb. 20-25 pár.

csá.

Előzmény: kishármas (10999)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.17 0 0 11000

Hali

Az összes nimfát eladod? Mi lesz a bizniszeddel akkor? :) Mik lesznek helyettük?

Előzmény: Gyálimanus (10998)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10999

Mennyi kicsi van? Nem érdemes kitartani őket tavaszig?

Előzmény: Gyálimanus (10998)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10998

Csak egy törpeara tojó / huli/ volt, semmi extra, Lópici barátom éppen jött errefelé és elhozta szivességböl, rögtön meg is háláltam neki, vehetett tölem feketenapraforgót!

Most eladom a nimfacsapatot a röpdéböl, kezelhetetlen igy a helyzet, a kézzelnevelt himet kiveszem + tojót hozzá és a többi megy!

csá.

Előzmény: kishármas (10995)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10997

Hát ha Te nem tudsz szerezni akkor senki!

Előzmény: Gyálimanus (10988)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10996

Csak felfordulnak, hogy a nyakuk nyújjon meg!

Előzmény: Gyálimanus (10994)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10995

Milyen papit kaptál már megint?

Előzmény: Gyálimanus (10988)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10994

Az igazság szóljon belöled Vajákos DR.  Barátom!

 

 

Előzmény: kishármas (10991)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10993

Jajj drága tezsvírem, Te hunnan gyütté egyem a szívedet.

Előzmény: A Gázsi (10984)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10992

A mikulást se várja senki jövőre. Idén is csak hitegetett ,hogy jön. Hát most Én meglátogattam. A szarvasa nélkül szinte semmi. Alig tudott szaladni ,így gyorsan meg bírtam fogni. Most itt van kitömve  a kirakatban nálam. 200ft-ért meg lehet simogatni 300-ért lehet vele fényképezkedni.

Előzmény: G.Zoli (10977)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10991

Győzike kiszállt a sóbizniszből és az x faktorból! Az x aktában utazik. Az igazság odaát van! Remélem álátogat ő is a népes pereputtyával és rokonaival együtt!

Előzmény: Gyálimanus (10989)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10990

Itt sincs semmi különös. A madarak még meg vannak kivéve a két kakast. Az orpi ,kakas nélkül maradt (a jérce nem kellett a vevőnek) , de annyira nem bánom . Nem lett valami szép, majd a lapátra kell tenni azt is. A többi még nem fagyott meg és nem halt éhen!!!! Várom a tavaszt a jóidőt és az isteni sugallatot. Egyenlőre egyik sincs.

Előzmény: Gyálimanus (10988)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10989

Aki tud az tud!

Majd gyözike a szárnyai alá veszi, kiforgatja minden pénzéböl és megtanitja rendesen csalni,lopni,hazudni!

csá.

Előzmény: kishármas (10987)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10988

Szeva Te Isten Király!

Látod, harcikakasaim már vannak!

Tojogatnak, napi 5-7 tojás van tölük, próbálok kakast szerezni az orpikhoz de nem nagyon megy a dolog.

Fekete lenne de az csak a világoshoz lenne jó, a kékekhez nem, ezért kéket akarok beszerezni.

Nálad mi a pálya?

csá.

Előzmény: kishármas (10986)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10987

Druszám! Mindenki az x faktort nézi! Hogy örülj adtam(tunk) neked  a megyéből még egy dzsuva cigó énekest!!! Na örülj!!

Előzmény: Gyálimanus (10980)
kishármas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 10986

Szia Druszám! Akkor mit fogsz tenyészteni?? A törpe cochin viadort? Ezzel be lehet törn iaz expresszre!! A nagyok( keverékek)  tojnak már?

Előzmény: Gyálimanus (10969)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.16 0 0 10985

Ilyen időben még etetni sem megyek ki szívesen! Téli álmot alszunk de majd tavasszal...

Előzmény: A Gázsi (10984)
A Gázsi Creative Commons License 2012.12.15 0 0 10984

Á devlá csokoljon homlokon mindenkit há nágyon hálodik á topic hogy á foliasátratok gyujjon meg facebukozás küzbe meg á lovatok hajjon meg

Briana Moore Creative Commons License 2012.12.15 0 0 10983
Pedig elviselnélek ott szívesen,de ha nem,hát nem :) nem erőszak a disznótor :)
Előzmény: Gyálimanus (10982)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.15 0 0 10982

Nem is lessz!

Előzmény: Briana Moore (10981)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.15 0 0 10981
Észbukkon van Mindenki... Gyálimanus nevű felhasználó még sajnos nincs ;)
Előzmény: Gyálimanus (10980)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.15 0 0 10980

Na mi van Elvtikéim? Sz@r az idö , eltüntetek fát lopni és a pincében apritjátok?

Egy kis vidámség!

csá.

Mórickáékhoz két tanfelügyelő érkezik oroszórára, és beülnek a
leghátsó padba, Móricka mögé. Zajlik az óra.
A tanár néni felír egy mondatot oroszul a táblára:
- Na, gyerekek, ki tudja lefordítani?
Néma csend, az osztály meg van illetõdve , egyedül Móricka jelentkezik.
A tanár néni gondolkozik: Móricka világéletében csont hülye volt az
oroszhoz, de talán most, most megmenti az órát! Felszólítja:
- Na, mit jelent a mondat?
- Azt, hogy "Figyeld milyen jó segge van a tanárnõnek!"
A tanárnõ elvörösödik, dühösen rákiabál:
- Nem elég, hogy buta vagy, még szemtelen is! Azonnal ülj le!
Móricka leül, de közben hátraszól a tanfelügyelõknek:
- Minek súgnak nekem, ha maguk sem tudnak oroszul?

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.13 0 0 10979

Mert az Ismerd meg Hazádat mozgalom tagja vagy!

Előzmény: G.Zoli (10978)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.13 0 0 10978

Hazafele M5 totális dugó, teljes útzár tűzoltok mentők minden ami kell. Alsónémedi felé szintén totál dugó. Mehettem dunaharasztinak. Hosszúak ezek a Gyáli túrák! :)

Előzmény: Gyálimanus (10976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!