Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1493
Kedves történet.... és a cicák mindent meghálálnak....:))) Csodálatosak... De ezt már sokszor elmondtam...hihi :)))D
Előzmény: Tücsi*** (1490)
Xexis Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1492
Örülök, hogy hasonlóan gondolkodunk...:)))
Ha nem Téged jelöltelek, akkor visszavonom .....
Ha akarod, hogy Téged megtaláljalak, adj támpontot a mélemre..légyszi:)))
Képzeld el ma új ágyat kapott Nózika. Nagyon aranyosan végigszimatolta, mert levendulás illattal szórtam be neki, azt szeretik a cicók állitólag.. Hát ne tudd meg, megnézegette, átdagasztotta a lábacskáival az egész ágyikóját, aztán szépen belecsücsült.. Néhány perc múlva elterült benne, és azóta nem hajlandó kijönni... Úgy látom szereti...Jól elfér benne... Elég nagy...és természetesen szövetből készült.... Féltem, hogy nem kell neki, mert már sokféle dolgot próbáltam ki, egy sem kellett neki. De ezért máris él-hal...:))))
Előzmény: Tücsi*** (1489)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1491

Szia Pici gazdi!

Mi van veled?

Ugye csak a suli miatt nem vagy és nincs semmi gond?

Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1490

Azért az még el kell mondanom, hogy az én cirmoskám (Tücsike) és a Bejgli testvérek is, ami egyre jobban látszik rajtuk (termetileg).

Az én cicáim munkahelyi (telepi) cicák voltak, de jól érzik nagyon magukat a lakásban, bár a kicsi (Bohócka) 5 hetesen került hozzánk 2 éve, Így ő nem is igazán tudja milyen kint. Szóval így indult nálam a cicalamur.

Előzmény: Xexis (1486)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1489

Szia Xexis!

Hát gratulálok Nózikához, de mint örökséggel tényleg jól jártál szerintem, nagyon bájos. Az én véleményem is az, hogy minden cica tünemény, de igazából amíg nem voltak ők nekem, én sem tudtam milyen klassz dolog cicatulajdonosnak lenni. Szóval maximálisan egyetértek veled. / Az iwiwen nem engem jelöltél, sajnálom/

Előzmény: Xexis (1485)
Xexis Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1488
Pici hazajött a cicád ?
Előzmény: Xexis (1487)
Xexis Creative Commons License 2007.10.24 0 0 1487
Mindenkinek szép napot kívánok....:) Pici merre vagy ?
Xexis Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1486
Köszönjük szépen... Igazán gyönyörűek ők is... :)))
Előzmény: Tücsi*** (1483)
Xexis Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1485
Szia Tücsi :)
Igen, az enyém... és úgy hívják Nózika :))
Örülök, hogy tetszik.... én nagyon szeretem... Pedig nem régen kaptam a lányomtól. Az övé volt, de elköltözött, így aztán az enyém lett... és már nem is fogom neki visszaadni...Meg azt gondolom Nózika sem akar már sehova menni tőlem... Imádjuk egymást.... Most éppen alszik, úgy hogy csendesebben kell lelkendeznem..hihi :))
A Te cicáid is nagyon szépek és aranyosak... Nincs is olyan cica a világon, aki ne lenne szép és tündéri....igaz ? :)))))
/ Remélem Téged jelöltelek a wiwen .. /
Előzmény: Tücsi*** (1482)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1484

Bocsi, de megint nem sikerült a szövegezés sajnos.

További kellemes napot mindenkinek, simi a cicáknak, a betegeknek pedig jobbulást!

Pici gazdi: meg lett a cicád?

Sziasztok és jó éjszakát mindenkinek!!!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1483

Sziasztok!

Mivel most szerkesztettem a képeket, úgy gondoltam nektek is meg kell mutatnom pár képet, bár ők nem az én cicáim, de kedvesek számomra (kolléganőm cicái).

   Ő Bejgli                                                                                                                                                            Ő Dartan"                                                                                                                                                     Ő Aramis
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1482

Sziasztok!

Xexis gyönyörű ez a cicus!

Sajátod?

Hoztam én is pár új képet, remélem tetszenek!

Előzmény: Xexis (1481)
Xexis Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1481
Nos ez a kép lehet, hogy volt már, de most előkerült és betettem ismét, remélem nem nagy baj... :))
Ja, és még annyit, mindenkinek szép napot... Pici neked meg jó tanulást....:)))
Xexis Creative Commons License 2007.10.22 0 0 1480
Szia:)
Látom azért előkerűltél... Helyes !! Oskolában mizújs ? Várod már az évzárót igaz? :)))

Csodás ciccek ők.... Az az ágy alá bújt-beszorult is nagyon édes.... :)))
Előzmény: Pici gazdi (1479)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1479

Sziasztok! :)

Hááát ez jó kérdés :S :D

 

Köszi a tanulás megy :) Cicó/k/? :)

 

 

Előzmény: Xexis (1476)
Xexis Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1478
Szia:) Tényleg eléggé elfoglalt vagy, csak kicsit tudsz jönni, de ennek is nagyon örülünk.:)))
Előzmény: Tücsi*** (1477)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1477

Sziasztok!

Bocsika, hogy nem tudtam jönni, de sajnos egy csomó dolog közbejött és csak mindig bekukkantok, de már írni nincs időm. Mindenkinek kellemes napokat kívánok és sok-sok simit a cicáknak a betegeknek külön gyógysimi és megy a drukk. Jó pihenést és kellemes kikapcsolódást mindenkinek!

Xexis Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1476
Szép napot mindenkinek....
Pici merre vagy ? Ma nincs suli ...:))
És a többiek ?
Xexis Creative Commons License 2007.10.20 0 0 1474
Neked is szépet :))
Hát még én mennyire örülök neki, gyorsabb, és sokkal nagyobb a kapacitása... Már éppen újat néztünk, de ezt jobban szerettem volna, ha jó, mert már nagyon megszoktam... és sajnáltam is.. Igy meg minden rendben van:)))
Hogy megy a tanulás ?
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.20 0 0 1473

Szép estét! :)

 

Örülök hogy már jó a géped :)

Előzmény: Xexis (1472)
Xexis Creative Commons License 2007.10.20 0 0 1472
Szia Pici :)
Látom, hogy ritkán jössz ide Te is, inkább a tanuláson jár az eszed, helyes is... Tanúljál csak, annak jobban hasznát veszed majd.... :))
Nekem rossz volt a gépem, de most jobb, mint újkorában, csak el ne kiabáljam..:)))
Előzmény: Pici gazdi (1471)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.19 0 0 1471

Jó éjt!

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.19 0 0 1470

Sziasztok, szép estét!

Látom ma ,,nem volt nagy ,,forgalom"! :S :( :D

Előzmény: Xexis (1469)
Xexis Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1469
JÓ éjszakát :)))
Xexis Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1468
Benézek ide is, és itt is szép estét kivánok mindenkinek, aki erre jár, és aki nem jár erre, annak is :)))
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1467

Sziasztok!

Szorítok továbbra is FLR-é-kért!!!!

Xexis Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1466
Mindenkinek szép napot kivánok, és hoztam egy kis harapnivalót:)))

Xexis Creative Commons License 2007.10.17 0 0 1465
Jó éjt mindenkinek és nagyon szép álmokat :)))
Xexis Creative Commons License 2007.10.17 0 0 1464
Nos mindenkinek szép napot kivánok... Beteg cicáknak gyógyulást, csavargónak villámgyors hazapucolást.... :)))
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.16 0 0 1463

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, csak bekukkantottam és drukkolok, hogy Cirmi előkerüljön (ha még nem tette meg) illetve, hogy Frigyes meggyógyuljon és kitartás FLR.

Jó éjt mindenkinek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!