Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13903
Arra gondoltam, hogy ennyi idősen már nem tarthatja úgy kézben a dolgokat, mintha ötven lenne, a pénz nem minden, nyilván van, aki elárulja, ha nem ő a legerősebb kutya az udvarban...
Egyébként 99-ben "halt meg"...
Ezért még az is eszembe jutott, hogy mégis csak ő Vanda-fater: az "ánti időkben" "belügyes" volt, azután meg nem látta...Végül is, még ez is összejöhet...
Vagy kiderül, hogy a Papa Vanda anyukája.. nem tudom.... szégyellem magam, de engem már csak az érdekel, mikor lesz megoldásunk(ha lesz), és mit tudtak kicsiholni magukból megoldás címén az alkotók...
Ha hihetőt, és lezárnak dolgokat, akkor kalap le, és ebben is megtépem a billentyűzetem és hamut szórok a fejemre (vagy fordítva) és átértékelem az évadról alkotott véleményem... ha nem, akkor felőlem lehet 5. évad, eggyel (sőt, kettővel) kevesebb nézője lesz a sorozatnak)
Előzmény: onlyone (13898)
Traider Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13902
Na ugye, hogy minden a helyére kerül :)
Vanda bimbis villanása is nagyon rendben volt, még több (akár funkció nélküli) vizes jelenetet neki!
Keres Emil Rózsahegyiségét (ahogy fel is hördültem rajta legutóbb) a múltkori stáblistában már lelőtték, így már öreg hiba volt erre építeni a filmvégi cliffhanger-t.
Egészében véve tetszett a rész, a Duna TV-s előkészületek bemutatása, csak az akció ért véget megint olyan tűzvonalasan kurtán-furcsán számomra.
Kis mellékes érdekesség: Oberfrank Pál az Álom.net-ben Lillácska apját játszotta, itt meg a pasiját :)
Előzmény: Törölt nick (13887)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13901
Én is meglepődtem, hogy Mike hanyatt-homlok szalad. Viszont lehet, tényleg meg kellett oldani Herczeg megjelenését. Bár, ahogy mostanában mennek a dolgok a sorozatban, ha Herczeg csak annyit mond, hogy: Megjöttem - én bele is nyugodtam volna, nem kérdeznék, hogy mégis miért is jött?
Viszont tényleg gáz, hogy a kocsit nem lehet odaadni másnak, mert mi van, ha pont megbuherálták a féket...
Előzmény: Törölt nick (13900)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13900
Én egy dolgon gondolkodtam, lehet megint lehülyézni miatta: elvileg Mike kapcsolata Gregor Bernadettel nem tart nagyon régóta, nem? A fiú nem az ő fia.
Mike ellenben vérprofi, vagy annak kéne lennie, ehhez képest elszáguld az első hírre a kórházba aggódni a kisfiúért.
Mondom, szemét dolog, amit mondok, de ha nem az ő fia, a csajt nem olyan régen hajtja, ellenben a munkájában profi, akkor nem tudott volna odatelefonálni és akkor menni, amikor pár óra múlva- készen van a melóval?
Jó, nem volt különösebb jelentősége a dolognak, hacsak az nem, hogy akkor Herczeg helyén lett volna a stúdióban, nem tudta volna Julit megmenteni.
Tényleg, Johnnyt eltalálták a villanyszerelők, nem? Őt húzta félre Otyó vagy rosszul láttam? Ha ő volt, akkor hamar felgyógyult...
Előzmény: Gwenllian (13894)
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13899
Johnny elég ellenszenves volt ma, leszámítva a csajozós beszólását, azon hangosan röhögtem.
Kriszta nem hízott egy kicsit?
Előzmény: Törölt nick (13891)
onlyone Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13898
Meglepő, hogy ennyire idős Rózsahegyi? Szerintem nem. Kálmán elmondta pár résszel ezelőtt, hogy 1985-ben vagy 1986-ban disszidált, de már a lányát is ismerte. Meg hogy igazi komcsi volt, stb., azért legalább 60 évesnek kell lenni egy ilyen múlttal rendelkező embernek. Kálmán szándékosan megvezetett mindenkit, ráadásul részegen? Ez azért durva.

Más: mire volt jó ez az egész KMCS-akció, ha végül Stenonis lelőtte azt, aki vallott volna Maricról? Vagy csak erőfelmérő volt, de élesben? Igazi értelmét nem látom. Ki az a belgrádi ember, akiről annyit beszéltek? Tudtam, hogy lesz valami furcsa végkifejlet, mert nem nevezték meg, hogy ki az a belgrádi ember. Amennyiben összekapcsolják a Rózsahegyi-szállal, akkor talán meglátjuk ennek a sztorinak az értelmét, ha meg nem, akkor teljesen fölösleges volt erre 2 epizódot pocsékolni.
Előzmény: Törölt nick (13887)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13897
Szerintem is inkább ez, hogy adnak egy esélyt, mi lesz Stohllal. De én már azt mondom, nem sírnék, ha nem egy ilyen évadkövetkeznek, Keressük meg Bordást címmel. :( Sajnálom, de ha a keresés is ilyen bonyolult lenne, akkor inkább ne keressék, hagyják ott, ahol van. :(
Előzmény: Törölt nick (13893)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13896
Nekem is tetszett, sőt, Palit hallottam, láttam franciául énekelni, feleségével Juhász Róza színművésznővel. Sőt, holnap elő is keresem, ha a telefonnal tudok jó felvételt csinálni tv-ből, felteszem. Egy mukkot sem beszélek franciául, de iszonyat jó az a dal.
Előzmény: Törölt nick (13890)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13895
Igen, valóban nem hiszem el róla, hogy ő is beépített ember. Inkább betanított munkás... De az elején, a szereplőknél simán azt mondanám, hogy titkosügynök lesz belőle, sőt, amikor először láttam meg a szereplők között, akkor is azt gondoltam, biztos kemény szerepe lesz - adtam neki egy esélyt. Nem kellett volna.
Előzmény: Gwenllian (13889)
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13894
"De ma is adtak rendesen a "senki nem az, akinek látszik" alapelvnek... és tényleg csak örülök, hogy Cézár szegény már nem szerepel, mert tényleg kiderülne róla, hogy nem németjuhász, hanem csak egy macska...."

:DDD


Amúgy tényleg muszáj Mike-ot is olyan viszonyokba keverni, mint anno Bordást?
(hivatalos nő gyerekkel plusz szakmabeli ágyas) Juli majd felfalta az empatikus szemeivel, mikor róluk kérdezte, már nekem volt kínos, mint nőnek.
Előzmény: Törölt nick (13887)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13893
Szvsz eddig azt a benyomást akarták kelteni, hogy ő az, mint Kálmánnal meg elterelni a Papa felé, hogy ez nem Rózsahegyi...

Jut eszembe, a kiscsaj, aki beszállította Kálmánt a BMW-be sem volt egy Kossuth díjas csoda... És kérdés, hogy mire kell Rózsahegyinek Kálmán?

Ja, és az is jól el volt dugva, hogy keresik Bordást, VAGY azt, aki elvitte a meghallgatás után. Vagy csak már nekem nagyon kacifántos az észjárásom, hogy ebbe azt látom, hogy előkészítették a terepet, hátha visszatérhet, még pedig akár ebben a szezonban???
Előzmény: krysztasz (13892)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13892
Viszont, Vanda nem Rózsahegyi Vanda, legalábbis a mai rész után. Vagy őt is megvezették...
Előzmény: Törölt nick (13887)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13891
Na, az a kis cicababa is volt egy darab? Kinek a kije, hogy ilyen cincogással szerepet kapott? Viszont a villanyszerelő team meg egész jó volt.

Juli egész jól bírta szuflával a fojtogatást, még szerencse, hogy Mike "arra járt"... micsoda véletlen.

De Herczeg nem lehet a hunyó Mike autójának megbuherálásában, mert ő hallotta, hogy kölcsönadja.
Johnnynak viszont rögtön szimpatikus Herczeg, ha kap tőle egy kávét..
Előzmény: Gwenllian (13889)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13890
Megint csak vessetek a mókusok elé ;-), de nekem pl. tetszett, ahogy angolul beszélt, szerintem volt egy kis szlávos beütés benne. (igaz, csak öt évet éltem szláv területen, viszont nem délen, hanem a cseheknél, de szerintem nem volt rossz)
Mondjuk, Oberfrankért nem rajongok, de ez szerintem jó volt.
Viszont Demsa.... achhhhh.
Előzmény: krysztasz (13888)
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13889
Még mindig sokkal gyengébb a színész, mint amilyenre a karaktert írták.
Nem tetszik Alter bánásmódja a nőkkel. Az a kis ribizli a Teve utcában egy random rajongója volt, vagy egy Szivar-klón? Nagyon hasonlított rá, de nem ő.
Előzmény: krysztasz (13886)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13888
Volt izgi a mai részben, főle, hogy Gáspár Sándor lepuffantotta az egyik gyilkost. Ő volt az a kisfiú, aki Tell Vilmost játszott gyerekkorában, ugye?
Oberfrank Pálnak örültem, kedvelem a stílusát. :) Nem tudom, lesz-e több szerepe, mert ugye a Mester és története is eltűnt..., de ha lesz még jelenete Palinak, örülni fogok neki. Ha ránézek, rögtön Demsa jut az eszembe, méltó utódja lenne. Van humora, de leplezi, ha mégis kiadja, akkor csak módjával, olyan bajusz alatt, visszafogottan, mint akinek mindig van valami a tarsolyában, mindig van egy telefonja. :))
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13887
Na, megvan a szerepe az uszodai Vanda mutogatásnak: hogy egy jó hülye uszodai eligazítást tarthasson Gáspár egy olyan notebookkal, ami érzékeny a vízre, és amin a kis fotót tuti nem látják rendesen a vízből az emberek... kivetítő, projektor, nagyképernyős tv, máshol eligazítás nem játszik, mert ott nem lehetett volna megint megtekinteni a vízből kiszálló Vanda melleit. Kell az eyecandy, na. Nem rádiójáték ez ;-)))

De ma is adtak rendesen a "senki nem az, akinek látszik" alapelvnek... és tényleg csak örülök, hogy Cézár szegény már nem szerepel, mert tényleg kiderülne róla, hogy nem németjuhász, hanem csak egy macska....

Keres Emil nem a Papa, hanem Rózsahegyi... hú, de meg lettünk vezetve, mikor Kálmán az előző részben a Papaként ismerte fel...
Mondjuk, azért kicsit idősnek tűnik Rózsahegyinek, de lehet, hogy csak az én elképzelésem, hogy fiatalabbnak és potensebbnek kéne lennie?
Előzmény: Garbai Sándor (13883)
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13886
Vanda, mármint Labancz Lilla nem is olyan vékonyka, mint gondoltam. Úgy értem, azt gondoltam, ő is bizony 50 kg.
Figyeltétek a szereplők bemutatását az elején? Ott Lilla sokkal jobban néz ki, úgy értem nem az a "plázacirmos" feje van, aki kettőig sem tud számolni. Sokkal normálisabb az a kép róla.
Gwenllian Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13885
Kezdek félni Kolonicstól :D
krysztasz Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13884
Egyetlen rendszernek sem vagyok a rabja, csak a darabja. Nagyon találó. :))
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13883
Lesz szerepe az uszodai jelenetnek: Vanda dublőre úgy fog lebukni, hogy a melle ehy árnyalatnyival kisebb lesz, mint amit a társaság megcsodálhatott. :-)
Előzmény: Törölt nick (13882)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13882
Nem, csak nőként Vanda testének végigsvenkelése nem nyújtott különösebb élvezetet, Johnnyban meg nem a testét kedvelem, hanem a humorát.. ;-)))

Ha meg csak a látványra gyúrunk, nem fontos, hogy összefüggés legyen a történettel, pláne, hogy előremozdítsa meg ilyesmi, akkor, javaslom, hogy a KMCS látogasson el egy nemzetközi szépségverseny öltözőjébe, esetleg, ha mondjuk Labancz Lilla szeret szaunázni, akkor Vanda a szaunában találkozzon Mihalik Enikővel és legyen nagyon meleg..... vagy, hogy a lányoknak is legyen valami, Mike legyen meztelen modell a képzőművészeti főiskola szobrász tanszakán ...

Tudod, az ilyen jelenetekre, mint ez az uszodai, ami nem tesz hozzá sem a sztorihoz, sem a szereplők megismeréséhez, jelleméhez, mondják, hogy "filler", mert csak azzal a céllal jöttek létre, hogy kitöltsék a műsoridőt. Bár, kétségtelen, hogy Vanda testéről és mindkettőjük úszástudásáról alaposabb ismereteink keletkeztek, tehát amennyiben ezek fontosak lesznek még a történetben, udvariasan megkövetek mindenkit, megtépem a ruhám, hamut szórok a billentyűzetre, és negyven napos böjtöt tartok... ;-)
Előzmény: Törölt nick (13881)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13880
Hát, akkor legalább némi irl magyarázat, hogy lehetett olyan kicsi a különbség a befutóban... Más kérdés, hogy azért Johnny, mint meghízott Johnny szerintem aligha lett volna képes lépést tartani Vandával, de ahogy nézem ezek után, ez a jelenet tényleg olyan irl. bónusz és csapatépítés volt a teamnek, nem igazán nekünk szólt (ööö, azaz, persze Vanda testét szeretettel küldték a férfinézőknek ;-), de amúgy történetileg nem tudom, mi indokolta... talán Maričot úszva fogja megmenteni Vanda és Johnny ;-)))
Előzmény: LizzyB (13879)
LizzyB Creative Commons License 2010.10.01 0 0 13879
Sziasztok! Rendszeresen olvasom a fórumot, nekem is hasonló a véleményem, sajna kezd ellaposodni, még inkább hiteltelenné válni a sorozat. Nade! Most inkább a medencés jelenethez és Johnny habtestéhez fűznék némi infót, és ha már valaha elhangzott itt, akkor bocsi! Szóval Bajomi Nagy György és Rázga Miklós (Miklós) igen komolyan vízilabdáztak itt, Pécsen, úgyhogy Johnny biztos örült egy kis alámerülésnek! (Amúgy persze a színpadon is "csodálhattam" őket, BNGy még rendben is van, sőt egyszer Ványa bácsi is volt, de tényleg, de ez a kétszeres Miklós, hááát... ).
Benjy 409 Creative Commons License 2010.09.30 0 0 13878
Teljesen egyetértek Veled én sem tudom elképzelni mi lehetett az ami miatt át kellett írni a forgatókönyvet, kíváncsi vagyok rá.

Amúgy tényleg teljesen mindegy mivel magyarázzák ha valami nem lesz jó, a nézőt nem az érdekli hogy miért nem lett 100% os hanem hogy nem az.

Amúgy még szeretem mindig a sorozatot de Bordás hiányzik.
Előzmény: Törölt nick (13875)
krysztasz Creative Commons License 2010.09.30 0 0 13877

A portás kártyája nagyon ász volt, nagyon tetszett. :))

Előzmény: Benjy 409 (13873)
krysztasz Creative Commons License 2010.09.30 0 0 13876
szerintem sem "normális" dolog,hogy a pszichomokust a legutóbbi részben nem is mutatták, közben az előző részekben igencsak ő és/vagy tette volt a történet vezérfonala...
Előzmény: Törölt nick (13870)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.29 0 0 13875
"Nem biztos, hogy az ő hibájuk minden rossz"
Ha a Stohl miatti kavarról beszélünk csak, akkor lehet valóban, hogy nem a forgatókönyvíróé a felelősség, ő csak nem tudta rendesen megoldani azt a helyzetet, ami a csatorna professzionális (dupla idézőjelben) döntésének volt következménye.... (mint utóbb kiderült, tök feleslegesen)
De a fene se tudja, csak akkor tudnék ítélni, ha tudnám, mi lett volna a story eredeti menete Stohllal, de ilyen tudatlanul azt mondanám, hogy tök mindegy, hogy Mike lett a KMCS főnöke, meg ő nyomoz a Marič ügyben, vagy Bordás... (mondom, ha tök másfelé kanyarodott volna a sztori, akkor pardon, de mi lehet az az irány, amit senki mással nem tudott venni a történet, csakis Bordással????)

"át kellett írni az egész forgatókönyvet mert állítólag kicsit ütős lett volna, én még mindig kíváncsi vagyok mi lehetett az ami az Oroszoknak nem tetszett volna"
Nekem ez egy vicc. Mi az, amiről már amikor LEÍRTÁK, de legkésőbb, amikor ELFOGADTÁKa forgatókönyvet nem derült ki, hogy annyira ütős, hogy beleszólnak majd, csak forgatás közben? Ki ébresztette rá őket? Vagy az oroszok tényleg a spájzban vannak, és már egy egyszerű magyar sorozatocskát is figyelnek?
Magyarán, amikor és aki leírta, amit leírt, nem volt neki gyanús, hogy "hű, ez meredek" és nem kért tanácsot vm nemzetbiztonsági vagy akármilyen szakértőtől, hogy akkor hogyan tovább?
ÉS egyáltalán, mi lehet manapság olyan ütős, ami azoknál az amcsi filmeknél is ütősebb, amikor az oroszok voltak maga Belzebúb és még azért is ők voltak a felelősek, ha esett az eső? (jó, mi nyilván nem vagyunk olyan erősek, mint amerika, de épp ezért nincs is akkora jelentősége a dolognak, hogy mit írnak le egy magyar sorozatocska forgatókönyvében)
De ha már ennyire ütős lett volna a story, akkor simán ki lehetett volna találni, hogy -akár utószinkronnal- nem az orosz medve bajszát húzogatjuk, hanem egy fiktív országét, ami szvsz valamilyen szovjet utódállam lett volna, de hogy melyik.
Lehet, hogy cinikus vagyok, de nekem ez egy ügyes marketing fogás csak a sztori eladására... vagy ami még rosszabb, olyan Karinthy féle "Magyarázom a bizonyítványom... "
De mondom, lehet, hogy ezt csak az én szőrös lelkem mondatja velem, és nem ért velem senki egyet...
Előzmény: Benjy 409 (13872)
Benjy 409 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 13874
Igazad van bocsi.

Mondjuk nem tom hány embernek van ilyen digitális cucc de tényleg így van ahogy mondod.
Előzmény: levees (13855)
Benjy 409 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 13873
Én próbáltam leplezni a barátnőm előtt de nem tudom mennyire sikerült az áll-leesést mikor Vanda a medence szélén állt... :)

Annak mondjuk örülök hogy bevették a KMCS be.

Mondjuk ez a kártyás dolog nekem nagyon sakk utánzat, kicsit gumicsont, viszont az nagy volt mikor mentek a tv be és kérte Mike a személyiket, aztán mondta hogy nem kell.

Vagy lehet hogy én még mindig az első 3 évadot szeretném látni...???
Előzmény: Törölt nick (13871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!