Keresés

Részletes keresés

helego Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7050
Vett nekem egy mosogatógépet :))

Amióta mosogatnom kell, azóta vágyom rá, de a közelünkbe mindenki lehurrogot. Most, hogy egyszer a múltkor kifakadtam, hogy nem a cselédjük vagyok, csak az egyszem nő a háztartásban (már nem sokáig :) ), és jó lenne, ha nem kellene hálát rebegnem a havi 1 mosogatás, és a kéthavi porszívózásért, vmit elindított benne, és másnap mentük a gépért :) Amit persze kizárólag én pakolok ki és be, de ez már előrelépés.
A hét végén csüt-től "parancsoltam", hogy fiúk szobáit rakassa velük rendbe, mert már nincs erőm se megcsinálni, se vitatkozni velük. Vasárnap vendégeket vártunk. Szombat este összehányták (én látványosan elvonultam otthonról). Ami meg erős kívánni valót hagyott maga után.
lehet, hogy én vagyok háklis.... (és utolért a nyulasodás is )
Előzmény: Kiállhatatlan maca (7049)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7049
Én azt veszem észre, hogy egyre többet segít az uram a háztartásban, kérés nélkül is. No, el nem mosogatna, ha nem muszáj, de elpakolja az asztalról a vacsimaradékot, fürdeti a gyereket, felsöpör, ilyenek.

Mondjuk, a segítgetéssel fordított arányban áll a szexuális zaklatások száma, amikor felelősségre vontam, azt válaszolta, hogy annyit nyűgösködöm, hogy itt fáj - ott fáj, hogy már nem is mer kezdeményezni. Lehülyéztem természetesen. :) A legjobb lenne, ha segítene is, meg néha jelezné, hogy talán lehetek még kívánatos, szexi csaj, nem csak egy ormótlan, hasas bálna. :)
Előzmény: helego (7047)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7048
Hú de csini!
Előzmény: Törölt nick (7041)
helego Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7047
Na, ma nem lesz baba sehol ????

Zé! Zéné ki fogja harcolni, hogy bemehess, ha Neki fontos, tilalom ide vagy oda...

Biribon! A magnéziummal most már óvatosan. Az utolsó hónapban nem szokták javasolni (tudom, még nem az), hogy ne lazítson feleslegesen. Rövidüléssel nincs hiba, lassan ha nyílik sem, bár azzal azért várj (mintha tudnál:) )

Mazsi! Jó fej apátok lehet, ha így aggódik értetek. A miénknek eszébe nem jut, hogy esetleg pihentebb is lehetek, ha segít :(, bár tegnap jól vette, hogy képtelen vagyok velük vacsizni, olyan hányinger kerülgetett, és egrecírizta a fiúkat ő.
sitaki Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7046

A Jahn Ferenc  kórház szülészetéről sok jót hallottam.Az első szülészet talán,ahol a szülésznők olyan képesítést és engedélyt kaptak,hogy levezethetik a szülést akár egyedül is...ezt egy alapítványos előadásukon mondták,ha jól emlékszem..

külsőre elrettentő,jó kis szocreál. épület,a berendezés szintén,de nem az a lényeg.Van 2 szupi alternatív szülőszobája,full extrákkal,és a többi persze csak olyan hagyományos.Függönnyel elválasztott szülőágyak.Ha szerencséd van,üres az alternatív szoba...és tök normális körülmények között vajúdhatsz....én kb 3-4-szer voltam,CTG-n és UH-n,de mindig mindenki nagyon kedves volt.Remélem ez lesz a véleményem szülés után is...szóval összességébennjó híre van...jövőhét után már tapasztaltabb leszek és többet tudok...:-)

Előzmény: Törölt nick (7033)
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7045
Nagyon szépek vagytok! Nekem mindkét ruha nagyon bejön! Olyanok vagytok mintha egy filmből léptetek volna ki. :-))
Előzmény: Törölt nick (7041)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7043
hűűdeklassz az esküvői ruhád
a másik is, de a fehér jobb :)
Előzmény: Törölt nick (7041)
MAYa Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7040

És ez te vagy?;-)

 

Egyébként azon az oldalon, amit betettetek már többen, most január végéig 3500 a mikrogyöngyös szimpla szoptatós párna 3990 helyett. Én most fogok venni, mert a "szoptatós fotelem" (a gyerekek szobájában lévő fotelágy) nem karfás, úgyhogy valami alátámasztás nélkül elképzelhetetlen, hogy hosszabban tartani bírjam a babát. Alváshoz nekem szerintem nem lesz praktikus, mert kisebbik gyermekem minden éjszaka közepén megjelenik az ágyunkban, onnantól vigyázállásban egyensúlyozom az ágy szélén, plusz egy szopis párna igazán nem hiányzik ott nekem.:-)

Előzmény: Törölt nick (7038)
krisina Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7039

Néha én is olyan rúgásokat kapok, hogy még a lélegzetem is elakad. :-)))

 

De ez nem sima szoptatóspárna? Én is igy alszok és valami fantasztikusan kényelmes. Esetleg az a különbség, hogy később pólyát lehet belőle csinálni? De azt lehet a szoptatóspárnából is, nem?

Előzmény: samu2007 (7035)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7037
Mi itt vettük: http://www.amobafotel.hu/index.htm
Előzmény: samu2007 (7035)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7036
jaja, én is ott jártam minap
a babzsákomról nem találok képet a neten sajnos
Előzmény: Törölt nick (7033)
samu2007 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7035

megpróbálom újra feltenni a képet:

az előbb lemaradt a kép
samu2007 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7034

az enyém ilyen

a brendonost csak a honlapon (brendon.hu) láttam, kicsit más a fazonja szerintem.

Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7032
jézusom... én már most a harmincegyenehányadik héten kész vagyok a melóba járástól, a stressztől.

Igaz, a fiammal február közepe-végéig dolgoztam, aztán két hét kórház (munkából), végül március elején megjött a gyerek. Igaz, akkoriban 6 évvel voltam fiatalabb...
Előzmény: kockasfulunyul (7030)
-balazs- Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7031
Otthon vannak a legkevésbé kiszolgáltatva. Kórházvan valszeg a leinkább. Jó, lehet, hogy a hetes buszon a leginkább, de a kórház, ahol jönnek mennek az emberek, (még a szülészeten is,) nem nagyon jó.
Előzmény: Törölt nick (6995)
kockasfulunyul Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7030
Én pedig már csak e hónap végéig dolgozom, várom ezt a két hetet, hogy leteljen nagyon, én D-vel anno az utolsó napig dolgoztam, azaz nem, lett volna még 3 hetem, csak D nem így gondolta és az első nap megszületett. :-))
-balazs- Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7029
A magyar bürokráciát ismerve, lehet, hogy még az anyát sem... :-)
Előzmény: Törölt nick (6992)
kockasfulunyul Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7028
Nem vagy egyedül. :-) Én több mázsányi ruhát kapok majd báráti körből és hát D után is maradt sok, mégis úgy kell visszafognom magamat mindig. :-)
Előzmény: Törölt nick (7025)
kockasfulunyul Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7027
nekem a férjem oroszlán/oroszlán, én pedig bika/mérleg vagyok és frankón megvagyunk lassan 10 éve mi is most a második gyereket várva. :-)
Előzmény: samu2007 (7022)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7026
két napja vettem 390 Ft-ért kötött meleg babasapkát a kiscsajnak, pedig sapkánk is van elvileg... és talán még nagy is lesz rá... no nem baj, jót tett a lelkemnek :)
Előzmény: Törölt nick (7025)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7025
Akkorhát megyünk a babybellbe :) majd vigyázok, hogy mást ne vásároljak fel.

Lányok, mostanában ha beszabadulok egy bababoltba mindent megvennék. Pedig alapvető dolgok már nem hiányoznak, mindene megvan Nórának. De egy-egy kis ruha simán le tud venni a lábamról. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül ezzel...
Előzmény: samu2007 (7023)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7024
ez igaz
bár minden este közelharcot kell vívnom a fiammal a párnáért, állandóan el akarja csórni :)
Előzmény: samu2007 (7023)
samu2007 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7023
a brendonban láttam, hogy 12 - 15 között vannak a babzsákok, azt egy picit sokalltam, de tul.képpen azt is megvettem volna, csak a baby bell közelebb volt. Biztos van eltérés méretben, anyagban, stb. De szerintem minden pénzt megér, h nyugodtan pihenjünk!
Előzmény: Kiállhatatlan maca (7021)
samu2007 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7022

horoszkóp: én alapjában bírom és érdekel is, ha valami komolyabb elemzésről van szó. mondjuk a női lapok "napi/heti előrejelzéseit" nyilván nem lehet komolyan venni :)

én oroszlán vagyok, oroszlán ascendenssel, a párom bika/bika :))) a párhoroszkópok szerint az ilyen kapcsolatot csak a szex tartja össze... hát azt hiszem nálunk már azért más is van, 15 év és majdnem 3 gyerek után :DD sőt, a szüleimnél is ez az alap felállás (az ő asc.ket nem tudom) és ők is jól kijönnek több mint 40 éve

Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7021
7900?
akkor mi bebuktuk némileg...

a látható mozgást mi csak "élien"-ezésnek hívjuk, gondolom kitalálható, miért...
Előzmény: samu2007 (7020)
samu2007 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7020

sziasztok!

babzsákpárna: a legjobb barátom! a 28. hét körül vettem, csak azzal tudok pihenni, aludni, előtte már hetekig szenvedtem. Az Árkádban vettem a Baby bell boltban, 7900 Ft volt. szép plüss huzata van, ami levehető + van hozzá egy plüss zsákszerűség, amivel a babát lehet majd belepólyázni. nekem annyira bejött, h azt fontolgatom, a babának veszek egy másikat és a szülés után se válok meg a párnámtól!

babamozgás: 33 + 6-nál tartok, ha jól számolom, de a baba annyit és akkorákat mozog, hogy sokszor levegőt sem kapok (mindjuk azt általában is csak nehezen, mert szerintem már most minden helyet elfoglal a picike). a család jól szórakozik, mert látszik, ahogy vándorol a pocakom egyik oldalról a másikra :)

kismica Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7019
Szerintem csak jobban érzitek ;)

Én még (kopp-kopp) jól alszom, igaz nappal már nem tudok, de éjjel néha még pisilni is elfelejtek...
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7018
amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, ott bőgtem egy sort a páromnak - az örömködés után természetesen - , hogy harminc-x-évesen hogy lehetek ilyen hülye, megint jön a hányós időszak, az állandó vizsgálatok, a végén a kialvatlanság, mert sehogy nem kényelmes, a szülés etc.

párom a többi problémával nem tudott mit kezdeni, de szerzett nekem tizensok ezerért egy babzsákot (ez volt eddig az egyetlen nagyobb beruházásunk a dokin kívül), amit párna helyett használok, pont ideális a magassága, szélessége, remekül formázható, gyakorlatilag nincs testhelyzet, amihez ne tudnám hozzáigazítani. Szóval én azzal alszom újabban. Nem mindig jó így sem, de többnyire igen :)
Előzmény: Törölt nick (7016)
mel_75 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7017

Jól tetted, hogy kiírattad magad! Jót fog tenni a pihenés is , és jó lesz otthon pakolgatni a baba cuccokat. :o) méhszájrövidülés szerintem annyira nem gáz (végül is nemsokára mi is szülni fogunk... :)), inkább arra kell figyelni, hogy ne nyíljon. És a dokid biztos mondta volna, ha baj lenne.

 

A pelenkázó szekrényt, kiságyat és a függönyt mi már decemberben megvettük ugyan, de az első bevásárlás nálunk is múlt hétvégén volt. :o) Ki is kellett bontanom az első csomag liberót, mert megölt a kíváncsiság, hogy mekkora lehet. Olyan picike... hihetetlen, hogy ilyen kis tenyérnyi lesz majd a baba popsi, ha megszületik... :o))

Előzmény: Törölt nick (7010)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 7016
annyit mondjátok már ezt a zsákot, vagy hogyishívjákpárnát, hogy így az utolsó hónapban esküszöm be fogok én is nevezni egyre :))) és ha utána is vergődni fogok, az már nem a pocaktól lesz :DD
Előzmény: Kiállhatatlan maca (7009)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!