Keresés

Részletes keresés

ANDREA014 Creative Commons License 2018.12.04 0 0 1465

Sziasztok! 27 éves lány vagyok Solymár és környékéről akár Pest, keresnék hasonló korú személyt

akivel lehet akár csak jókat csevegni, vagy eljárni valahova, stb. Szeretem az állatokat, szeretek csavarogni, moziba járni vagy akár csak egy kávéra beülni valahova, csajos napot tartani stb..Szóval ha barátkozni szeretnél velem nyugodtan írj..

email: becky9690@gmail.com

laguna0 Creative Commons License 2018.12.01 0 0 1464

Barátnőt keresek pilisvörösvár környékéről közös csajos programokhoz.Szeretem 70-80 évek zenéit,színházba járni,
sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová és mindent megbeszélni .54évesen szeretném az egészséges életmódot követni .

kissspista Creative Commons License 2018.11.29 0 0 1463

Barátokat keresünk.
Mi egy átlagos termetű,debreceni, hatvanas, hetero,hp, vagyunk.Hasonló párt keresünk, barátkozáshoz.Tudunk utazni és fogadni is.Ismerkedjünk!
789keres@gmail.com

vityus.kadar Creative Commons License 2018.11.28 0 0 1462

Amúgy harminchárom éves vagyok tényleg.

Igaz, hogy autistán éldegélek mindig.

vityus.kadar Creative Commons License 2018.11.28 0 0 1461

A Baráti Körök Házában (amikor bármit is ünnepelnénk) csak nyugodtan
reménykedjünk lelkileg és agyilag sokáig is!!!!! Hátha találhatunk
magunknak sok barátot is; és aztán hátha beteljesíthetünk már lassanként olyasmiket, amikre régóta szoktunk vágyni, illetve
amiket sokszor kívánunk már szinte évek óta is!

vityus.kadar Creative Commons License 2018.11.28 0 0 1460

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kedves Srácaim!

Hogyha én is bekerülnék egy másik közösségbe, akkor én is keresnék néhány barátot magamnak;
és EZ nagyon is természetes dolog! Persze az idegen személyekből igencsak könnyen
barátokat tudunk varázsolni a nemes gesztussal, a szeretetteljes gesztussal, és a kedves gesztussal
is egyaránt! És ez nyilván nemcsak tapintatos dolognak számít, hanem illedelmes dolognak is
számít (a közérzetünk öröme szerint).  A templomban lévő karácsonyfák között tudnánk igazán
meghirdetni a barátságot, az ünnepséget, a szerelmet, az áldást, az örömködést,
és a vidámkodást egyaránt. Valószínűleg ez így van. A templomban belüli karácsonyfák
remélhetően a teljesíthetőséget tudják jelképezni, és tudják szimbolizálni Nekünk (lelkileg-agyilag).

 

Amúgy remélhetően mindenféle munkahelyen is kereshetünk barátokat magunknak,
ha engedélyezi a főnökünk, vagy ha tényleg mindent megenged Nekünk a sors.
Mindannyian belátjuk, hogy a lelkünk öröméért, valamint a közérzetünk öröméért
ténylegesen sokszor megtörténik a barátaink megkeresése manapság
(akár élőben, akár interneten belül, ha jól tudom netalán).

 

Hogyha ilyen templomba jönnénk kirándulni, ahol karácsonyfák vannak egyszerűen, akkor
egyre könnyebben tudnánk imádkozni az Istenhez, aztán áldásokat kaphatunk a sorstól. Ja!

 

Ha gyakran keresünk barátokat magunknak, akkor biztosan fogunk is találni
jó néhányat! Ha már találtunk néhány barátot bőven, akkor bármit megbeszélhetünk
a barátainkkal! A barátok rendszerint arra jók, hogy segítsenek Nekünk mindenben
(főleg abban, hogy teljesüljenek a vágyaink, az óhajaink, és esetleg a kívánságaink)!

Ilyenkor aztán reményteljességről beszélünk, ha tényleg szinte mindent beteljesítenek
a barátaink. Hogyha beteljesítjük a barátaink kívánságait, akkor ők is be fogják teljesíteni
a mi kívánságainkat. Így működik az életünk természetesen (remélhetőleg)!!!!!

A nagyobbodó barátságunk csakhamar igencsak könnyen elősegítheti a teljesíthetőséget; ez
fontos dolog!  :)  Nem véletlenül szándékoztam az előbb beilleszteni a karácsonyi képet!
A templomi karácsonyozásaink segedelmével a leginkább talán a teljesíthetőségre
kellene gondolnunk, és kellene emlékeznünk is szinte örökkön-örökké. De viszont nyugodtan
továbbra is beszéljünk a barátaink felkereséséről, ha éppen sokáig szándékozunk nézegetni
ilyen képet, melyet az előbb beillesztettem szinte Nektek! Ahhoz, hogy igazából beteljesüljenek
már a vágyaink és/vagy a kívánságaink, bizony ténylegesen szükségünk lesz néhány barátra,
akik majd körülöttünk cseveghetnek, nevethetnek, társaloghatnak, és aztán teljesíthetnek
olyan dolgokat, amiket csak tudnak egyáltalán!

 

Az itt látszó templomi karácsony csak hadd szóljon a nagy barátságunk megőrzéséről is,
az emlékeink megőrzéséről is, az óhajaink beteljesítéséről is, a nagy vidámságról is,
a könnyű teljesíthetőségről is, a hatalmas örömről is, az értékeink megáldásáról is,
az érdekeink képviseletéről is, és a rendkívüli boldogságról is!
Kár, hogy a barátaink között sem tudjuk beteljesíteni a kívánságainkat, a vágyainkat,
és esetleg az óhajainkat olyan könnyen! Hiszen sajnos ilyen szegényes a sorsunk!  :(

 

Nagyjából ennyit kívántam írni Nektek.

Sok szeretettel üdvözöllek Benneteket: Kristóf
(Kádár Kristóf) - A Napraforgó Fogyatékosok Klubjának egyik tagja

DémoniNő Creative Commons License 2018.11.28 0 1 1459

Natasa vagyok, 176/60/35 éves,  Budapesten lakom ( Új Buda ), egyedül élek, dolgozom , halak a csillagjegyem, családommal szuper a kapcsolatom,NEM dohányzom, gyerekem nincs.

Harminc fölötti  ( huszonévesek kérem ne írjanak !!! ) , szintén budapesti, FONTOS hogy GYERMEKTELEN barátnőmet (imet) keresem, akik szintén egyedül érzik magukat ebben a nagyvilágban, és nyitottak új emberek megismerésére, és akarnak is ismerkedni.....

Olyan valaki(kik) társaságát keresem, akikkel lehet jönni/menni, moziba, kirándulni, túrázni, utazni, nyaralni,koncertre,színház,étterem, egyszerűen bárhová, és mindenre nyitott, nem finnyáskodik, kellőképpen életrevaló,és nem csak én keresem az illető társaságát, hanem mind a ketten benne vagyunk a baráti kapcsolatban. 

Különben magára/környezetére nagyon  igényes, nyitott személyiségű, intuitív,beszédes,empatikus, JÓINDULATÚ nő vagyok.

Külföldön élők kerüljenek !!!!!!!! Pasik dettó!!!!!!!!!!!!!

 

 Aki  esetleg gondolja, Facebookon írjon rám,egy bemutatkozással!  :  Kirch Natasa

 

 

 

Rb0 Creative Commons License 2018.11.28 0 1 1458

Sziasztok !

21 éves Debrecenben az orvosi karon  tanuló lány vagyok , szívesen leveleznék új emberekkel , elég magányosnak érzem magam , úgy érzem szükségem lenne egy barátra . Ha úgy érzed , lenne kedved beszélgetni , s te is csalódtál már az emberekben , írj nyugodtan .coloryzer3@yahoo.com

Fekete130 Creative Commons License 2018.11.27 0 1 1457

zvegy nyugdijas nő vagyok.Keresek a 60-70-es korosztályból barátokat beszélgetésre,levelezésre,esetleg közös karácsonyra,ha egyedül van.Email cimem:ilona29@citromail.hu

Edina8607 Creative Commons License 2018.11.25 0 1 1456

Sziasztok! 

Edina vagyok 32 éves, és barátnőket keresnék, beszélgetni, vagy közös programokon részt venni! Sajnos nem nagyon vannak barátaim és egyedül érzem magam most nagyon! És ez ilyenkor ebben a téli depis időszakban nem a legjobb. Elsősorban Vas megyeiek jelentkezésének örülnék. Amúgy egy normális megbízható embernek tartom magam, érzékeny lélekkel. Szeretek lovagolni, biciklizni, a természetben sétálni, filmet nézni. 

nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2018.11.25 0 1 1455

No, mi van?

Idősek nem találtak erre a fórumra?

Nincs okuláré? 

Pandika88 Creative Commons License 2018.11.23 0 2 1454

Sziasztok! :)

 

Én egy 26 éves lány vagyok. Miskolc és vonzáskörzetében keresek barátnőket.

E-mail címem: a.panda0808@gmail.com

Dettus99 Creative Commons License 2018.11.23 0 1 1453

Szia 😊 még aktuális a beszélgetős barát keresés lányokkal?

Előzmény: Joeee86 (1388)
Gabóka91 Creative Commons License 2018.11.22 0 1 1452

Sziasztok!

 

Abszolút szociális embernek érzem magam... Általában vidám és kiegyensúlyozott vagyok. Furcsa még magamnak is, hogy itt próbálok barátokra lelni... Pár évre Budapestre költöztem, boldog kapcsolatban élek, jó állásom van, de egy valami hiányzik, méghozzá a barátok, akik vidéken maradtak. Természetesen találkozok velük is, de itt alig van olyan, akivel rendszeresen programot szervezhetnék, vagy csak csacsoghatnék nőies témákról. Szeretek magammal lenni, de hiányzik a női társ. 

 

Szeretek bulizni, hangosan áténekelve az éjszakát. (Bár ezt alkohol nélkül teszem egyéb okok miatt.) Imádok sportolni. De legtöbbször csak elmélkedek itthon, pszichológiai előadásokat hallgatva.

 

27 éves vagyok.  Enngem nem szokott zavarni, ha valaki fiatalabb vagy idősebb nálam a barátom, a lényeg, hogy feltöltsük egymást erővel, energiával és tanuljunk egymástól, miközben jól érezzük magunkat.

 

A következő e-mailre tudtok írni és a sorsra bízom magunkat. :)

 

gabokagaboka91@freemail.hu

 

 

 

 

Szofi 46 Creative Commons License 2018.11.19 0 1 1451

Szia szívesen beszélgetek veled bár nem vagyok győri. Ha gondolod írj a karicsszofia@citromail.hu-ra

Előzmény: Marcsi37 (1449)
Fecopapa70 Creative Commons License 2018.11.18 0 1 1450

sziasztok!

 

49 éves budapesti férfi vagyok. boldog házasságban élek .keresem hasonlo koruak társaságát szabadidő közös eltöltéséhez. szeretek horgászni.dartsozni,kátrtyázni jokat beszélgetni. szeretek jokat fözni.

  budapestiek elönyben. Fecó

Marcsi37 Creative Commons License 2018.11.17 0 1 1449

Sziasztok!

 

Keresem 45 körüli új barátnőm/beszélgető partnerem. Ha lehet győri legyél, mint én!

Jómagam  45 éves vagyok, boldog házasságban élek, tehát nem társat keresek. 

 

 

a6bazsa Creative Commons License 2018.11.15 0 1 1448

Sziasztok 40es pár ismerkedni barátkozna Fejér megyeben

Tritoni Creative Commons License 2018.11.15 0 1 1447

Keresem kezdetben levelező/chatpartnerem, lehetőleg nő személyében, elsősorban a 25 körüli korosztályból.

Szeretem a kutyákat, az igényes zenét, informatikai területen dolgozom.

Egyelőre nincs különösebb célom azon kívül, hogy társaságot keresek tartalmas beszélgetésekre, leginkább olyan emberét aki nem tőmondatokban társalog. 30 éves, agglomerációban élő, introvertált férfi vagyok.

hyperion@gmx.com

Mumuska73 Creative Commons License 2018.11.14 0 1 1446

Tiszteletem.

45 eves ember vagyok, hazas, van felesegem, es par gyerekem. De baratom nincs (Egy eve temettem el a legjobb baratom, aki mint a ocsem lett volna) Nehezen nyilok meg (Sajna sok a rossz tapasztalat) de jo lenne valakivel (Mindegy ferfi vagy no) jokat beszelgetni lelkileg  (Amit PL felesegemmel nem lehet) egy KV melett. Bp-i vagyok. Ritkan alkoholizalok, (Nem jarok szorakozohelyekre, kocsmaba)... Cukorbeteg vagyok.....

Megbizhato vagyok, baratot megbecsulom, de azt ki kell erdemelni vagy mi:)

gozzer@freemail.hu az emailem

Chloe85 Creative Commons License 2018.11.13 0 1 1445

Sziasztok!
33 éves vagyok, Budapesten élek egyedül és nagyon szeretnék barátnőket találni.

Szabadidőmben szeretek biciklizni, sétálni, kirándulni, sorozatokat nézni vagy csak beülni valahová egy jót beszélgetni.

Barátaimmal eltávolodtunk és már nagyon hiányzik egy igaz barátnő, akivel mindent meg tudunk beszélni.

Elsősorban nem levelezőtársat keresek, a személyes találkozásokban és kapcsolattartásban hiszek.


Elérhetőségem: chloe.dk85@gmail.com

Szofi 46 Creative Commons License 2018.11.13 0 1 1444

Sziasztok még mindig keresem barátnőmet 40-50 év körülit, Budapest és környéke. Email: karicsszofia@citromail.hu

Marika1987 Creative Commons License 2018.11.12 0 1 1443

Marika vagyok 31 éves nő barátokat keresek. Egy kicsit lelkileg megvagyok törve és szükségem lenne igaz barátokra. De ezen kívül még társat is keresek. Olyan férfi személyében aki egy kicsit szintén gyenge lelkileg vagy ha nem is éppen az akkor megértő. Pécsen lakom írjatok bátran. Ezen a címen elértek: szexicsajszi30@gmail.com

DémoniNő Creative Commons License 2018.11.12 0 1 1442

Sziasztok,

 

Natasa vagyok, 176/60/35 éves,  Budapesten lakom ( Új Buda ), egyedül élek, dolgozom ( munkámban sikeres vagyok ), halak a csillagjegyem, családommal szuper a kapcsolatom,NEM dohányzom, gyerekem még nincs.

 

Harminc fölötti  ( huszonévesek kérem ne írjanak  ) , szintén budapesti, FONTOS hogy GYERMEKTELEN barátnőmet (imet) keresem, akik szintén egyedül érzik magukat ebben a nagyvilágban, és nyitottak új emberek megismerésére, és akarnak is ismerkedni, TALÁLKOZNI

 

Olyan valaki(kik) társaságát keresem, akikkel lehet jönni/menni, moziba, kirándulni, túrázni, utazni, nyaralni,koncertre,színház,étterem, egyszerűen bárhová, és mindenre nyitott, nem finnyáskodik, kellőképpen életrevaló,és nem csak én keresem az illető társaságát, hanem mind a ketten benne vagyunk a baráti kapcsolatban. 

Különben magára/környezetére nagyon  igényes, nyitott személyiségű, intuitív,beszédes,empatikus, JÓINDULATÚ nő vagyok.

Kérem, hogy  befordult, nem e világi,magunknak való, jaj nem tudom mit mondjak, kényeske  csajok nagyon kerüljenek ( halálom ) 

 

Aki  esetleg gondolja, Facebookon írjon rám:   Kirch Natasa

 

Egy bemutatkozó, fényképes levelet várnék, nem csak egy szimpla szia-át..arra nem reagálok!

30 év alattiak, pasik, párok, lezbik, bisexek, akik külföldön élnek, akiknek nincs szabadidejük, gyerekesek NEEEEEEEE!

 

BP.

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 0 1 1441

Sziasztok!

 

Én egy 26 éves lány vagyok. Sajnos nincsenek barátnőim, és nagyon egyedül szoktam érezni magam. Nagyon hiányzik egy barátnő, akiben megbízhatok, és akivel megbeszélhetnénk az élet dolgait. Olyanok jelentkezését várom, akik szintén nagyon egyedül érzik magukat, és nem tűnnek el minden szó nélkül, ha már megunták a levelezést! Korban hozzám illő barátnőket keresek. Zárkózott természetű vagyok, emiatt nehezen barátkozom, de tudok nyitni, ahogy jobban megismerem a másikat. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, filmet és sorozatokat nézni, sétálni, moziba járni...Ha felkeltettem érdeklődésed, és Te is barátkoznál írj! E-mail: sunlight26@indamail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.08 0 1 1440

Sziasztok!

 

Dél-pesti (18. ker.) "közszférás" 36 éves férfiként szeretnék végre én is találni valaki(ket), akik nem laknak 10+ km-re tőlem (legalább is az a tapasztalatom, hogy ez sokszor kizáró ok), és korban közel állnak hozzám (de nem idősebbek nálam). Mivel itt nem párkapcsolat keresése a célom, ezért hölgyek kérem kíméljenek! A családos emberek se biztos, hogy nyerők lennének, se a túl "nyers" egyének. Tudom, nem vagyok valami rugalmas új ismeretségek kötésekor, de ez csak azért van, hogy a kölcsönös csalódások elkerülhetőek legyenek. Van szabadidőm munkán kívül, amit jó lenne tartalmasabban eltöltenem, de nincs kivel beszélnem, programokat szerveznem, mert senki nem keres, aki megtehetné, én meg belefáradtam hogy mindig én kezdeményezzek. Levelezőtársak nem kellenek, és senki ne várja, hogy majd "kérdezz-felelek tesztalany" leszek és belőlem pár soros bemutatkozást kicsikarva unottan eldobhat, mint egy használt rongyot. Akinek ez nem tetszik, hát ez van...legalább annyival kevesebb alkalmatlan, üres ember talál meg. Aki hasonlóan érez, az írjon nyugodtan!

Candi1228 Creative Commons License 2018.11.07 0 1 1439

Sziasztok!

 

34 éves nő vagyok, Budán élek a párommal, és nagyon szeretnék új barátnőket találni.Imádom a természetet, az állatokat, és a spirituális, önfejlesztő dolgokat.

Van itt esetleg valaki Perbál és környékéről? Tavasszal költözünk oda, jelenleg felújításban vagyunk. Nincs sok szabadidőm, de szeretnék Interneten vagy telefonon beszélgetni, és ahogy időnk engedi összefutni egy kávéra, mozira, beszélgetésre:)

Ha Te is olyan vagy, hogy elfoglaltságaid közepette is keresed a barátnődet Interneten vagy telefonon, és számodra is fontos, hogy egy barátságban jóban-rosszban számítsatok egymásra, akkor várom a leveledet az andrea.csikos83@gmail.com-ra.

 

rozsalovag68 Creative Commons License 2018.11.06 0 1 1438

Szia. régen keresek/keresünk egy klassz csajt, aki ( mint te) nyitott, nem mellőzi a másikat, érdeklődik és jókat lehet vele nevetni. Nem mellesleg belevaló, szeret utazni és szeret kultur programokra járni. Én párommal élek. És keressük azt a klassz csajt aki.....fentebb írtam :-)

Elfoglalt vagyok kicsit.....de arra van idő amire szakítunk.

nem pont a te korosztályod vagyok/ vagyunk. De nem a kor, külsőség vagy éppen diploma a fiókban az ami számít.

Adok egy email címet.....ha gondolod írj

rozsalovag68@gmail.com

Szia

Előzmény: Törölt nick (1435)
Marika1987 Creative Commons License 2018.11.05 0 1 1437

Marika vagyok 31 éves Pécsi lakos. Barátkozni beszélgetni szeretnék hasonló korú lányokkal fiúkkal. Elsősorban olyanokkal leveleznék akik lelkileg gyengék és megértőek. 

sandyrocks Creative Commons License 2018.11.04 0 1 1436

Szia manillaroll!

 

Na végre valaki, koncertek, fesztiválok! Én is nagy zene rajogó vagyok! "hardcore, punk, rock, industrial, rockabilly" - eléggé bírom ezeket a műfajokat, és a spirituális érdeklődés, természet szeretete is passzol! Nagyon szimpatikus vagy, szívesen barátkoznék veled!

 

Andi, 25/L

Előzmény: manillaroll (1228)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!