Keresés

Részletes keresés

Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 662
Ha lyól tudom, a szervező felelőssége, hogy a résztvevők rendben elhaggyák a helyszínt...
Előzmény: zuglo_14 (655)
jakobi Creative Commons License 2006.10.24 0 0 661
Én azt pontosan nemtom, hogy mire jogosít a képviselőség (szondát nem megfújni pl.), de a kivezényelt rendőrnek jótanácsot adni biztosan nem. Ez maga a szent együgyűség a képviselő úr részéről, ha jóhiszemű akarok lenni.
Előzmény: Indián (657)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 660
De a Kálvin tér és a Deák tér között hogyan válasszon szét? Túl hosszú, túl zeg-zugos a topográfiája... Meg hogyan visz oda csapaterőt? Le köllött vóna cövelekniük az Astoria közelében, hogy onnan kifelé lehessen nyomni a csürhét... Ahhoz meg előre oda köllött vóna menni, és akkó' gyakorlatilag mozgásképtelenek...
Előzmény: Törölt nick (654)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 659
"hogy a képviselői igazolványát lobogtatva ment a oda rendőrökhöz, hogy békességre incsen... "

Képviselőként elöször kezdje el tanulmányozni a hatájos jogszabályokat, aztán ha képes volt megérteni a jogait és kötelességei utánna lobogtasson:-)))))
Előzmény: Indián (657)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 658
"Először hazavitte a gyerekeit."

utánna meg viszament kicsit "csititani":-)))

Elnézést.....

Off
miért is kellett a gyerekeit hazavinni?
on
Előzmény: Törölt nick (652)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 657
Meg valami ollasmit is dünnyögött, hogy a képviselői igazolványát lobogtatva ment a oda rendőrökhöz, hogy békességre incsen... Basszameg, az a flepni nem jogosíttya fel intézkedésre...
Előzmény: zuglo_14 (651)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.10.24 0 0 656
Üdvözlök mindenkit megérkeztem, egészben mondtam Crazy Horse-n nem fog a gumilövedék :-) agyatlanok a rendőrők, és a tüntetők is, ha lett volna eszük, ezt a csatát simán megnyerhették volna, nem vittem magammal sok fegyvert, a fák között bujkáltam egy 5 kg os kalapácscsal amely önvédelmi célokat szolgált, viszont kénytelen lettem volna használni ha igazoltatnak, mivel jóindulatre ekkora birdbrainoktól nem számíthat az ember másik ok mert személyi nem volt nálam, viszont a sötétben várakoztam és figyeltem távcsővel a csatát...


zuglo_14 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 655
Én viszont megkérdezném szijjártó urat, hogy hol volt és mit csinált a fidesz naggyülés szervező gárdája?

Mit tett azért, hogy a grasszáló csöcselék ne keveredjen a "békés" nagyülésének résztvevőivel...

Esetleg mindjárt megnevezhetné a felelősőket akik rendezők, szervezök voltak.....
Előzmény: Indián (653)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 653
A legnaobb gond a zegésznapos grasszálás vótt... ha a Kálvin tér felől és a Deák tér felől blokkolnak a kiskörúton, akkó' Szíjjártó epilepsziás rohamot kap élő egyenes adásban, hogy a komenyista zsandárság akadályozza a vekkerpárti szeánszot...

Ráadásul akkó' a Rakparttól a nagykörútig végig, minden kis szir-szar uccát is le köllött vóna zárni. Akkó' talán nem keverenek eleve...
Előzmény: zuglo_14 (649)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 651
Ha igazak a hirek olyan 19,40 után történt.....

Keresztkérdés:
Máriusz mi a lótudött keresett háromnegyed nyolckor az astóriánál?
miután ugye a fidesz rendezvénynek 18,00kor vége volt?
Előzmény: Indián (650)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 650
Hidd el, nem örülök neki... ha tévedek, legfőjjeb szénné zrikánnak a Kartácsak, oszt' jónapot...

De kezdenek érdekes nüancok is előgyünni: a Vekkerpárt szeánsza köbö 40 perccel hamarabb ért véget, mint ahogy zsandárság harcbavetette magát... vagyis magát a rendezvényt nem verte szét a yard. Aztán... a vekkerpárti szenánsznem ünnepi megemlékezés vótt Vekker úr beszéggye alapján, hanem bizony egy festői tüntetés a mexorítások ellen, '56 ürügyén...

Máriusz esetének még utána köll nézni, hogy mi is törpént valójában?
Előzmény: jakobi (648)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 649
"Hogyan tutta vóna megakadályozni a zsandárság, hogy kevereggyen a két tömeg?"

Hát...... esetleg egyféleképpen:

Akinél ugye vekker volt, az fidesz nagyülés....

akinél nem az meg ugye vesen magára......

:-))))
Előzmény: Indián (647)
jakobi Creative Commons License 2006.10.24 0 0 648
Egy Kasszandra szólt belőled (már napokkal ezelőtt). Emlékszel rá, mert szöget ütött a fejembe, amiket írtál, pedig amúgy zsigerből utasítom el az összeesküvés elméleteket.
Előzmény: Indián (647)
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 647
Nna, kérem, egy térlépvázlat... a ződd vonalon grasszált fel-alá egész nap a csőcselék, narancs színnel a vekkerpárti szeánszot jelöltem... Hogyan tutta vóna megakadályozni a zsandárság, hogy kevereggyen a két tömeg?
Előzmény: Indián (645)
geva54 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 646
Mit is mondott Orban vezir anno?? A tomeget az vigye utcara, aki utana haza is tudja kuldeni. Mert nem kuldte haza? Ragaszkodtak az Astoriahoz, nem voltak hajlandok mashol naggyulni. Nem veletlen.  
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 645
Urál kartács kronológiai gyűjtése... Tehát a csőcselék egy része az Astoria felől közelített, egyidőben a Vekkerpárt rendezvényével... A Corvin köz felől jövet elkeverettek Vekker úr fanjaival... vagyis az élőpajzs jókor, jó helyen vótt...
Indián Creative Commons License 2006.10.24 0 0 644
Bakker, hogy viszel oda 30-40 busznyi csapaterőt? A Nagymező uccán? Ott elég egy defekt és beragad a konvoj...
Előzmény: Turulmadár (641)
kamerasmobil Creative Commons License 2006.10.24 0 0 643
Vizagyuval meg tobbszaz rendorrel nem jo otlet mellekutcakban manoverezni ahol meg se tud fordulni meg biztositani se lehet. Valami elelmes zavargo esetleg kifigyeli oket es fel perc alatt fel is gyujtjak a locsolokocsit (copyright hirteve riporterek), tudod ahogy a pancelosok se jo otlet varosi harcban.

Az Andrassy johet meg szoba csapatmozgasokhoz, de mire odaertek volna mar ott volt a tomeg. Leven arra maszkaltak a zavargok a Corvin koz felol.
Előzmény: Turulmadár (641)
ex_lx Creative Commons License 2006.10.24 0 0 642
Részt vett abban, amit - eléggé el nem ítélhető módon, és a fia által hálistennek eléggé elítélve - Gyurcsány apja forradalomnak (sic!) merészelt nevezni?
Előzmény: Seki Waker (636)
Turulmadár Creative Commons License 2006.10.24 0 0 641
Akiknek viszont oda fel kellett volna vonulni valahonnan, de veletlenul pont ott volt a Fidesz.

Jaj. Te nem Baranyából Budapestre vezényelt rendőr vagy véletlenül? :] Mert legfeljebb ebben az esetben elfogadható, hogy azt képzeled, a Bajcsy csak az Astorián keresztül közelíthető meg. :)
Előzmény: kamerasmobil (639)
Turulmadár Creative Commons License 2006.10.24 0 0 640
Neked is van vezéred, Seki, bárhogy tagadod. Gyurcsánynak hívják, ő forrasztotta egységbe maga mögött az utódpártot és a strabagdemokratákat... ;)
Előzmény: Seki Waker (636)
kamerasmobil Creative Commons License 2006.10.24 0 0 639
Jo, akkor mint a hulyegyereknek.

Rendbontok kiernek a Bajcsyra, es ott mehetnek del vagy eszak fele. Eszakon feluljaro van, eleve kevesbe szimpatikus irany mint a szep, szeles ut del fele ahol tovabbi szovetsegesnek tekintett tuntetok vannak. Egyvalamivel lehetett volna eltantoritani oket ettol az iranytol, ha del fele rohamrendoroket latnak. Akiknek viszont oda fel kellett volna vonulni valahonnan, de veletlenul pont ott volt a Fidesz.

A tomeg tehat kiert a Bajcsyra es del fele fordult. Innentol baromira nem lehetett mit csinalni veluk, nem tudtak mogejuk kerulni egyik iranybol sem, teccikerteni?
A rendorok ezutan meg legalabb 2 orat vartak, hogy a Fidesz befejezhesse a gyuleset es csak utana kezdtek szoritani a tomeget. Gondolom erositesre is varniuk kellett, meg voltak mindenfele incidensek buszokkal es tankokkal is arrafele.

Az egyebkent is eleg fura hogy valaki be tudta inditani azt a tankot, arra keszulni kellett, szoval valoszinuleg tobb rendbonto is direkt a Deak terre akart menni emiatt.
Előzmény: Turulmadár (630)
Turulmadár Creative Commons License 2006.10.24 0 0 638
Szemét dolog, hogy védsz valakit akinek elég csak az utolsó 15 hozzászólását megnézni ahhoz, hogy a neonnyilast túl elnéző jelzőnek érezhessük.

Megnéztem azt a bizonyos 15-öt. Úgy érzem, ha ennyi kell hozzá, akkor én is neonnyilas vagyok - és még nagyon sokan az ismeretségi körömben. Viszont ha már ilyen jó kis jelzőt találtál ránk, akkor nevezhetlek téged ávós pribéknek? Csak a kiegyensúlyozottság jegyében. :)

utódpártozás duma

Egy kicsit sem szégyelled magad ilyenkor? 2000 magasságában te mondtad, hogy 2 vállalhatatlan párt van: az utódpárt és a MIÉP.

Előzmény: Seki Waker (634)
csodaturmix Creative Commons License 2006.10.24 0 0 637
ennek a gyf-nek nincs helye itt ebben az országban, letagadja h ő irányitotta a rendőröket, mikor a multkor maga mondta h ő irányitotta őket..

hazudik? még mindig és egyfolytában. nem ember.
Seki Waker Creative Commons License 2006.10.24 0 0 636
Vezéred neked van. Én viszont többek között az apám helytállásra szoktam emlékezni október 23-án.
Előzmény: PBGI (632)
csodaturmix Creative Commons License 2006.10.24 0 0 635
belőled ömlik a szaráradat, hagyd abba és menj a purgatoriumba.
Előzmény: Seki Waker (634)
Seki Waker Creative Commons License 2006.10.24 0 0 634
Szemét dolog, hogy védsz valakit akinek elég csak az utolsó 15 hozzászólását megnézni ahhoz, hogy a neonnyilast túl elnéző jelzőnek érezhessük.  Az utódpártozás duma meg már jó ideje nem egyébb mint az aljasságaid önigazolása.
Előzmény: Turulmadár (628)
Turulmadár Creative Commons License 2006.10.24 0 0 633
Nem, hanem úgy, ahogy este is ment: amerre a rendőrök vannak, arra nem jutnak át a tüntetők. Csak a szándék kellett volna, hogy inkább a nagykörút felé szorítsák őket... De akkor Nyakó István és Gyurcsány Ferenc nem mondhatta volna el, hogy a Fidesz a felelős. :]
Előzmény: kamerasmobil (629)
PBGI Creative Commons License 2006.10.24 0 0 632

Ünneped?

18 éve vezéred még ellenforradalomnak titulálta '56-ot! Most másfele fúj a szél?

Az MSZP, mint az MSZMP és az MDP utódpártja méltóképpen megünnepli az ellenforradalom 50. évfordulóját, ugye? Apró A.-nak kellett volna beszédet mondania a Mansfeld szobornál, vagy tévednék?

Előzmény: Seki Waker (613)
pokémon Creative Commons License 2006.10.24 0 0 631
Megkövetlek, igazad volt :)
Előzmény: Indián (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!