Keresés

Részletes keresés

Kutyafüli Creative Commons License 2007.07.24 0 0 52

Sziasztok Cicások,

SÜRGŐSEN gazdit keres 3 darab 1 hónapos forma cicus. Kép mellékelve, de 2 fekete és 1 cirmoscica van. Önállóan táplálkoznak.

A feketék fiúk (úgy tűnik) a cirmos lány.

Keressétek Jucát: 20-431-3381
Budapesten vannak a ciccek

cardigan Creative Commons License 2007.07.24 0 0 51

Sziasztok!

 

10 kis macsek várja örökbefogadók jelentkezését.

Kb. 1,5 hónaposak, fiúk-lányok vegyesen. Fekete, cirmos és fehér-cirmos színűek.

Szobatiszták, kutyához szokottak.

 

maya_petrilla@hotmail.com   vagy 06-20-338-5828

 

Igény esetén a szállításban segítek.

 

Sziasztok,

Maya

Renesz Creative Commons License 2007.07.23 0 0 50
Sziasztok!

Van két cicusom, akiknek mihamarabb gazdát kell keresnem, mert sajnos nem tudom megtartani őket. Most múltak két hónaposak, a szürke fiú, a fehér kislány. Nagyon játékos, értelmes, szeretetre méltó cicák!
Remélem tud valaki segíteni!
E-mail címem: smallheart@freemail.hu, vagy írhattok ide, a fórumba is!
Előre is köszönöm!




Törölt nick Creative Commons License 2007.07.23 0 0 49
Sziasztok!

Keresek ingyen elvihető kiscicát (lehetlőleg 1,5 - 2 hónapos és ne vörös)
FÓT környékéről.
Augusztus közepe környékén tudnám elhozni.
Nagyon fontos névnapi ajándék lenne...
Ha valaki tudna segíteni az elérhetőségem: tiborus@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.
zillah Creative Commons License 2007.07.06 0 0 48
06.27-én találták Újpesten egy papírdobozban ezt a cicalányt, a tesóival együtt.
A többiek már otthonra találtak, egyedül ő vár még szerető gazdára:
6 hetes, nagyon nyugodt, kedves, bújós klasszikusan szép cirmoscica .
Szeret ölben hanyattfeküdni, hasat,pofit vakartatni és kéjesen dorombolni, kíváncsi és játékos, jókat alszik.
Teljesen egészséges. Féregtelenítést, bolhairtást kapott.

Csak lakásba, felelősségteljes gazdinak.

Ha valaki esetleg pont ilyenre vagyik, ne habozzon jelentkezni,
mert ahol jelenleg lakik ott nem maradhat egy vadásszellemben működő husky miatt. Ez a tény sajnos a
cicus egészsegi állapotanak gyors romlását idezheti elő,
ha nem kap uj gazdit:).

További képek: http://husky.hylea.net/?q=image/tid/8

Érdeklődni: 06-20-312-7841, lulu@hylea.net

cica
Marcy23 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 47
Sziasztok!
4 fiú 3hónapos szobatiszta kiscicáknak keresek gazdit,nagyon arik.Akit érdekelnek az hívjon:06705054006,AnikóarikDizsiDióTigris
sipirc Creative Commons License 2007.06.28 0 0 46

Gazdit keres két árva kiscica. Kb 4 hetesek, már önállóan isszák a tejecskét. A barnásabb színű kisfiú, a másik kislány. Érdeklődni a mailemen lehet.

 

Az első a kislány, hátsó a kisfiú:)

 

A kislány:)

evat Creative Commons License 2007.06.28 0 0 45

Tündéri 7 hetes kiscicák ajándékba!!!! Fiú is, lány is van, kérésre képet is tudok küldeni. ( nem tudom hogyan kell képet feltenni :(  )

 

Tel. szám: 06/30 2149332  

nikolett011 Creative Commons License 2007.06.25 0 0 44
Szia.Nekünk nagyon kellene ez a cicus.Már írtam e-mailt is.Lehet hogy olvastad.A cicus jó helyre kerülne,mindene meglenne.Nekem is van cicám csak épp hajdú bihar megyében 250km re innen,őt ritkán látom.A cicus itt lenne pesten a X.ker.be,ha gondolod vagy gondoljátok bármikor meglehetne látogatni.
Előzmény: GINI (40)
ny63 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 43
iwiw-ről:

Cicák
Tündéri kiscicák (kb 8 hetes cirmos és cirmos-fehér fiúk, lányok vegyesen) várnak szerető gazdira! A ciusokat ideiglenesen fogadták be Budapesten, mert aranyos gazdijuk utcára tette őket. Segítsetek! 06-20-365-9172
ny63 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 42
A cica gazdira talált :)
Előzmény: ny63 (39)
Lobengula Creative Commons License 2007.06.12 0 0 41
Gyönyörű fekete-fehér nyolc hetes, kiscicák elvihetőek. Fiúk lányok vegyesen, négyen vannak.
Érdeklődni lehet a +36 30 402 6964 -es telefonszámon!









GINI Creative Commons License 2007.06.12 0 0 40

 

Ennek a brit cicának keresek gazdit. Azért szeretnénk őt elajándékozni, mert nem jön ki a család új jövevényével, egy kisfiúval.

Olyan befogadókat keresünk, akik csendesek, nincs másik cicájuk, vagy kutyájuk, és gyerek sem lakik a lakásban. A macskusz kicsit mufurc, csak akkor kedves, amikor neki van kedve hozzá, nem ölbe bújos fajta. De nagyon lehet szeretni, csak a neki megfelelő módon. Nem egyszerű eset tehát!

További részleteket emailben: ginimanokukacmailboxhu

ny63 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 39
Cicások, segítségre van szükségem!
Ma kaptam hirét, hogy idős rokon házaspár - két héten belül mindketten - meghalt. Maradt utánuk egy csak szobában tartott, 8 éves cica (nemét elfelejtettem megkérdezni lányos zavaromban, kondoleálással egybekötve) Amit tudok: a cica csak szobában élt, egyedüli cica volt, eléggé elkényeztetve. Cirmos, fehér tappancsos, pocakos.
Naponta megy a fiuk etetni, cirógatni, szeretgetni az üres pesti lakásban (Pest környéken lakik egyébként...) . Én felajánlottam, hogy magamhoz veszem, amig találok gazdit neki, hogy legalább ennyivel segitsek, de azt mondta, nem szeretné kétszer kitenni a jószágot sz utazással járó sztressznek, amit az nehezen visel...
Ha hallotok valami megfelelő megoldást kináló lehetőséget, kérlek szóljatok nekem. Én közvetítek... (mail publikus!)
Ők is próbálkoznak közben más vonalon persze...
Köszönöm előre is....

Jéjt, és szép álmokat...
Előzmény: szomszed007 (38)
szomszed007 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 38

Sziasztok!

2 fiu cica 6 hetesek félhosszú szőrrel Miskolcon ingyen elvihetőek.

Szobatiszták esznek mindent amit csak meglátnak (farmer a kedvencük) és lusták :)

Képem van róluk, csak ide túl nagy a méretük hogy felrakjam, de emailben át tudom küldeni.

 

Üdv!

Én!

szomszed@chello.hu

 

Wandaaa Creative Commons License 2007.05.29 0 0 37
Nagyon barátságos, játékos, szobatiszta cica.l
Wandaaa Creative Commons License 2007.05.29 0 0 36

Sziasztok !

 

Ez a kis aranyos lány cicus gazdira vár....:-))) (7 hetes)

scacico Creative Commons License 2006.11.25 0 0 35
Még mindig gazdit keresnek. Közben persze 7 hónaposak lettünk:-)







Előzmény: scacico (32)
Slica Creative Commons License 2006.10.29 0 0 34
inkább levelet irjatok, akit érdekelnek a cicák
Előzmény: Slica (33)
Slica Creative Commons License 2006.10.28 0 0 33
Szép estét!
Unokanővérem 5 kiscicája gazdit keres
6 hetesek 4 hófehér, 1 szurokfekete,..anyjuk révén perzsabeütéssel.
Információért irjatok, a vendégkönyvembe,..meg is nézhetitek a kutyáimat közben

tibetskarma
scacico Creative Commons License 2006.10.01 0 0 32
Sziasztok!

Gazdit keresek két befogadott cicámnak. Jelenleg 5-6 hónapos körüliek, egy kandúrka és egy kislány. Lakásban tartottak és barátságosak, bolhátlanítva és féregtelenítve vannak. Saját cicám sajnos igen agresszív velük szemben, ráadásul szinte száműzte magát a lakásból, így nem maradhatnak.:-(

Elérhetőségem: hlcmasscyg@freemail.hu

06702037124







Filemon









Nyivánka






Mikolt Creative Commons License 2006.09.05 0 0 31
eppen aludtam, de ha minden igaz, ma elmegyunk erte:)
Előzmény: Wandaaa (27)
eMM Creative Commons License 2006.09.05 0 0 30
Van kert is.Meg vízpart.A doki meg hozzánk jár oltani,remek bolt vagyunk neki!
Az egyszerűbb macskabetegségeket(meg néhány kevésbé egyszerűt) megtanultuk már magunk is ellátni.
Előzmény: Wandaaa (29)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.05 0 0 29

5 macsek ? Akkor jó nagy házatok lehet, meg állandóan járhattok oltásokra az állatorvoshoz. :-))

Előzmény: eMM (28)
eMM Creative Commons License 2006.09.05 0 0 28
Ha nem tud törökül akkor nem is kell.:)
A török macska is hófehér,de az imád úszni meg halászik is.Csak magyagországon ritka mint a fehér holló.
Kösz van 2 kis gézengúzunk meg 3 nagy annyi azért elég..:)
Előzmény: Wandaaa (15)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.05 0 0 27

Hamarosan megcsörren a telefonod, figyeld :-))

Előzmény: Mikolt (26)
Mikolt Creative Commons License 2006.09.05 0 0 26
ok. a szamomat mar ezerszer leirtam az Indexen, most sem titok: 30/4588359.
Előzmény: Wandaaa (25)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.05 0 0 25

A VII.kerületből vihető el a cicus, ha gondolod, küldd el e-mailben a telefonszámod, és akkor megbeszéljük a részleteket.

 

Előzmény: Mikolt (24)
Mikolt Creative Commons License 2006.09.04 0 0 24
akkor szolok:)
Előzmény: Wandaaa (22)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 23
Köszi, tényleg nagyon bájosak. :-))
Előzmény: minden lébe kanál (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!