Keresés

Részletes keresés

trizs77 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86967

Ő az ura három-négy kertnek.

Van vagy 3-4 pince, faház, szerszámos ahová ki-be járkál.

 

Ha meleg van, az egyik pincébe megy (a ház 1929-ben épült) ahol igen hűvös van.

Több csap is van a kertekben, víze mindíg van.

 

Sajnos nagy madár pusztító.

Mivel igen csendes, kertes a környék, a madarak sűrűn leszállnak a földre.

Varjú kivételével mindent megfog.

Még szarkát is.

 

 

 

Előzmény: szepi (86966)
szepi Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86966

Be tudott menni a házba, vagy valahol kinn volt?

 

Garázs, kazánház.

Előzmény: trizs77 (86963)
szepi Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86965

Nekünk itt Svédországban már elmult a höség pár napja, de eddig nagyon meleg volt. Findus nagyon élvezi éjjel is szivesen van kinn.

Előzmény: Csimpolya (86962)
szepi Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86964

Kösz, most akarom fogyokurára venni 4 éves és 7,5 kilo. A feleségem sajnálja, hogy éhezni fog.

Előzmény: Lora1213 (86961)
trizs77 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86963

Lukréciát 5 napra magára hagytuk.

Szomszéddal megbeszélve, hogy minden nap, 15,30-15,45 között (szigorú az időbeosztás !) a kikészített macskakajákból megeteti.

Ok.

 

Nem szóltunk neki, hogy elmegyünk.

Gondoltuk ezért, ha hazajövünk, kapunk egy macska fegyelmit....................:-((

Jogosan.

 

Hazajöttünk.

Semmi.

Se duzzogás, se semmi.

 

A macska kajákból 1 db hiányzott, mert első nap elfogadta a szomszédtól, a többi napon elő se került.

Ami nem csoda hisz egész héten +36-37 fok volt a kertben, a műszer szerint.

 

Valószínűleg vadászott.

Sajnos nagyon jó vadász.

Soxor látjuk eredményes tevékenysége nyomait..................:-(((

 

Úgy fogadott mintha tegnap találkoztunk volna.

Síma vissza illeszkedés.

 

 

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.14 0 0 86962

Meg tudom érteni! Naponta kétszer nézem a távlati időjárásjelzést, és reménykedem.

Előzmény: szepi (86960)
Lora1213 Creative Commons License 2018.08.13 0 0 86961

Gyönyörűség !

Előzmény: szepi (86960)
szepi Creative Commons License 2018.08.13 0 0 86960

Nem birom ezt a meleget.

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.07 0 0 86959

Együttérzek vele.

Előzmény: p21-feri-tb2 (86958)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.08.06 0 1 86958

Csimpolya Creative Commons License 2018.08.01 0 0 86957

Hát még egy macskanőnek! Annak vannak aztán titkai, méghozzá a javából, ezért olyan érdekes egyéniség.

Előzmény: trizs77 (86956)
trizs77 Creative Commons License 2018.08.01 0 0 86956

Mondtam már neki, árulja el honnan tudja előre, hogy esni fog ?

 

De azt válaszolta, egy nőnek mindíg legyenek titkai.

Úgy marad érdekes.

 

 

Előzmény: Csimpolya (86955)
Csimpolya Creative Commons License 2018.08.01 0 0 86955

Ezek szerint Lukrécia úgy ítélte meg a helyzetet, hogy ami sok, az sok! Milyen igaza volt!

Előzmény: trizs77 (86954)
trizs77 Creative Commons License 2018.07.31 0 0 86954

Ma délután úgy fél négy felé Lukrécia önként bejött.

A +33 fokból.

????????????

 

Rá 10 percre zuhogott az eső.

Igaz, hogy csak 5 percig + utána 5 perc csendes eső, de esett.

Őfőbundasága a 10 perc esőt átaludta a hűvös szobában.

 

Az ablakba ülve várta meg amíg az eső utáni pára el/fel húzódik, majd közölte :

Ő most kimenne.

S távozott mint egy úri nő.

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2018.07.31 0 0 86953

Most már biztos, hogy meleg van! Ha eddig nem jöttem volna rá, kiderült abból, hogy Silver most nem a napsütötte konyhaablakban heverész, hanem a jóval hűvösebb szobában. Együttérzek vele, de csak annyit tehetek, hogy kiváom a hőhullám végét.  

Csimpolya Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86952

Nehéz lenne nem kényeztetni!

Előzmény: trizs77 (86949)
Csimpolya Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86951

Dehogy hűtlenkedett! Összehasonlította a különböző ételeket, lehet, hogy éttermi kritikus lesz belőle!

Előzmény: trizs77 (86946)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86950

trizs77 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86949

Fogalmunk sincs mit eszik Lukrécia a szomszédokban, de - szerintem - túl kényeztetik.

 

 

Előzmény: pajaci (86948)
pajaci Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86948

Az enyém ennyire nem lett elkényeztetve mostanában, de mint kiderült imádja a főtt kukoricát.

 

Előzmény: trizs77 (86946)
trizs77 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86947

Jaaaa.

Ma reggel előkerült.

De csak finnyogott a macska kajára.

 

Mindeféle csúnya dolgot mondtam neki, mit teszek a bundájával és köszönje meg, hogy...........................de ahogy láttam semmi fajta lelki törést nem okoztam neki.

 

 

trizs77 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86946

Lukrécia hűtlenkedett......................:-(((

 

Tegnap a kertben grill partit rendeztünk, 12 fővel.

40 szelet sült hús + 1 kiló gomba + 1 kiló grill sajt + kb. 50 db alkoholmentes citromos sör, 10 fő vak embernek.

Ok.

Jól sikerült.

 

az illatok miatt három kerttel arrébb is lehetett érezni, hogy mi folyik nálunk.

Őfőbundasága egész délután + este nem került elő.

Nem hozta oda az orra.

?????????

 

Sőőőőt.

A délutáni - menetrendszerinti - étkezésére, 15,40-kor se jött elő.

.....................:-((((

 

Ma kiderült.

A környéken, egy kb. 200 méteres körben még másik négy grill parti is volt.

Mindenhol a ......Jajdeédescicuska  felkiálltással fogadják, ölbe kapják, símogatják és etetik.......

 

Ha tudna beszélni és tűzdeltfácánt kérne mittudomén milyen mártással, még azt is megcsinálnák neki, ott, izibe.

 

Hiába no, el kell ismerni. Nehéz a macska élet nyáron, grillező, söröző kertekben.

 

 

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2018.07.29 0 0 86945

Én sem, de a történet így is érdekes. 

Előzmény: pajaci (86943)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 86944

pajaci Creative Commons License 2018.07.19 0 0 86943

https://cukisag.blog.hu/2014/11/20/egy_vak_cica_aki_imad_kirandulni

 

A cikk végén említett videót nem látom sehol.

Csimpolya Creative Commons License 2018.07.18 0 0 86942

Kukuccs! Csak én vagyok, a mumus!

Előzmény: p21-feri-tb2 (86941)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.07.18 0 2 86941

:-)))))))))

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2018.07.17 0 0 86940

Csimpolya Creative Commons License 2018.07.17 0 0 86939

Meg kell adni, ötletesek! Az viszont biztos, hogy nem is tudnám utánuk csinálni.

Előzmény: trizs77 (86938)
trizs77 Creative Commons License 2018.07.17 0 0 86938

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!