Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.04 0 0 736
Offtopik.

Engem is úgy helyrepofozott az egyik macs, hogy csak nyekk...

Seggreul
Előzmény: Jokeva (728)
Magdi60 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 735
Én őrzöm a küszöbön a házat, míg a kutya bent alszik a meleg szobában:
Sisssssssy Creative Commons License 2006.06.04 0 0 734

Gazdi szrint ez a blöki kifejezetten bambino, tehát olaszosra veszi, (sztem amúgy maguk a dorombolások is munkaórát visznek, neeeem? 1000 év pluszban vagyok), vmint  tésztával készíti a bolognait, hihetetlen, mit tesz, így maradok a konzervnél, bár mindenbe az égvilágon belekóstolok, ha kínál, legyen az pl. kínai v. picit currys indiai csirke, v.chili, stb...nyelvpótlék+? Sehol? Sose?

 

Pusz Nektek,

 

Milady

 

ráadásul Kiskorúaknak +int a Frakkot meséli a mami2lábú, prrrsze mindig +hallgatom, de amikor a macskákat piszkálják a mesében, az 1Xűen dermesztő

Előzmény: Jokeva (733)
Jokeva Creative Commons License 2006.06.03 0 0 733

De nekünk sikerült beidomítani a KUTYÁT, hogy segítsen. Egyszerűen nem bírtuk egyedül, de persze a gonoszak ezzel nem törődtek...

A KUTYA egyébként nagyon tanulékonynak bizonyult!!!

 

Teljesen elfogadhatatlan, hogy az idomítással is nekünk kell foglalkozni, még erre sem veszik a ráradtságot!

 

 

Előzmény: Jokeva (732)
Jokeva Creative Commons License 2006.06.03 0 0 732

Azt azért nem, de....

 

Ő az anyám, Szofi. A lusta kétlábúak teljesen ránk (anyura, rám és Sanyi bátyámra) bízták a környék rágcsáló-írtását...

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (730)
vacmarek Creative Commons License 2006.06.03 0 0 731
Nekem kell a cserépkályha tetején port törölni :-))))

Bűvössárkány Creative Commons License 2006.06.03 0 0 729
Fő, hogy a kutyát helyre tudod igazítani, hogy mégiscsak tudja már, ki az úr a háznál!
Előzmény: Jokeva (728)
Jokeva Creative Commons License 2006.06.03 0 0 728

Sziasztok!

 

A nevem Samu, nekem kell (többek között) a kirojtosodott szőnyegek szélét karban tartani... roppant fárasztó - és megalázó - munka!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A kutyát helyre kell pofoznom - a gazdi nem ér rá ilyesmire! Nem is tudom melyikük szemtelenebb, a gazdi vagy a kutya???

 

 

 

 

 

 

Spinderella Creative Commons License 2006.06.02 0 0 727
Csodálod??? Ez nem is gyermekmunka, ez már annál is borzasztóbb: csecsemőmunka!
Előzmény: ZsuR (723)
Spinderella Creative Commons License 2006.06.02 0 0 725
Fú, tök jó az a takaró! Ezalatt sose találnak rád!
Előzmény: Cinnamoroll82 (719)
kaszasj Creative Commons License 2006.06.02 0 0 724
És lehet, hogy azt a piros szörnyeteget is le kell győőőőzni........
Előzmény: ZsuR (723)
ZsuR Creative Commons License 2006.06.02 0 0 723
:)) Ja. . . .:)) honnan tudtad??? De hat nem merem elvenni ettol a felelmetes vadallattol :))!

Aztan meg az utanpotas is itt no fel. . .mi lesz velem? Hol a Veszelyezetetett Ketlabuak Ved es Dacszovetsege?!?!!? Feljelenthetnekem van!!!


Itt a fiatalsag szava. . .meg neve nincs, de mar reklamal. . . mert vigyaznia kell a telefonra es a taviranyitora. . .



Előzmény: Törölt nick (722)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 722
Kéne a távírányitó, mi?!
Előzmény: ZsuR (715)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 721
Cuncimokus! ;-)

Gyönyörü!
Előzmény: Cinnamoroll82 (719)
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.06.01 0 0 720
Itt meg szemceruzát kell ennem... azt hiszik, ebben megvan a kellő vitamin és egyebek, ami ahhoz kell, hogy 5,15-nél nagyobbra nőjek? Ezt a fukarságot!

Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 719

Dolgos nap végén jól esik a pihenés.:)

Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.30 0 0 718
A minimum a túlóra- és az éjszakai műszakpótlék! Szavakat sem találok!
Előzmény: Bonifác (713)
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.30 0 0 717
Hallatlan, borzasztó, felháborító! Itt helyben berosálok!
Előzmény: ZsuR (715)
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.30 0 0 716
Ez bicskanyitogató! Egy ilyen pici cica cipelje a tüzelőt meg salakozzon? Cicák, sztrájkra fel!
Előzmény: Fülöpmami (714)
ZsuR Creative Commons License 2006.05.29 0 0 715
Aztan nekem kell melegen tartani a keyboardot is. . .mikor lesz vege ennek a kizsakmanyolasnak?!?!?
Előzmény: Fülöpmami (714)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.29 0 0 714
mivel huvosek az estek ramparancsoltak hogy gyujtsak be!
Bonifác Creative Commons License 2006.05.29 0 0 713

Itt nálunk valami rettenetes nehéz a helyzet.

A kétlábú hajnaltól éjszakáig dolgozik, a sasok meg csak jönnek és jönnek és jönnek, egyre hangosabbak és fenyegetőbbek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egy percre nem hagyhatom ott az őrhelyemet, mert mi lesz akkor a védtelen többiekkel!?

 

 

Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.28 0 0 712
Hangulatlámpa, egyúttal dísztárgy is! Duplakaját kellene követelned! Ez nem állapot!
Előzmény: ny63 (711)
ny63 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 711
Nálatok is így megy ez...??? Irgalom atyja, ne hagyj el!
Előzmény: Katus870512 (706)
homancska Creative Commons License 2006.05.28 0 0 710
Na és nálunk a kukából a főtt krumplihéj??? A gazdám a frászt kapja, amikor kicsenem onnan... meg van rémülve, hogy valaki meglátja és mit fog gondolni....:)
Előzmény: kaszasj (694)
homancska Creative Commons License 2006.05.28 0 0 709
Nahát... szinte a pontos mása vagyok a fehér cicának...:) Én ilyen szemeket szoktam mereszteni a gazdira az ágyban...
Előzmény: CornFake (655)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.27 0 0 708
Az aksimat szinte naponta kell töltenem.Én azt gondoltam amikor idekerültem,hogy én itt kedvenc leszek de tévedtem,csak sporolnak a villanyon...
Előzmény: Bűvössárkány (707)
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.27 0 0 707
Te szegény, mindez rengeteg energiádat felemészti! Hogy bírod aksival?:))) Mégiscsak több a soknál!
Előzmény: Katus870512 (706)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.27 0 0 706

Sziasztok!Mi még újjak vagyunk itt,de maximálisan együtt érzünk veletek!

Minden este kikell világítanom az egész házat de már nem bírom...

Én meg már a szökésen gondolkozom,de látjátok,nem hadják nyitva az ablakokat,hogy megtudjak lógni.

Bűvössárkány Creative Commons License 2006.05.27 0 0 705
Ez tűrhetetlen! Fogjunk össze, mi, agyondolgoztatott cicák, és jól sztrájkoljunk egyet!
Előzmény: flamingán (704)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!