Keresés

Részletes keresés

fisherhu Creative Commons License 2005.11.03 0 0 37
Úgy látom az evangelista már megvan....
Előzmény: Fudi (36)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 36
KEDVES NIKONOSOK!
KÉRLEK TITETEKET, HAGGYUK EL EZT A CSATIT, MENJÜNK VISSZA A MAGUNK VILÁGÁBA.
HA MÁR NEKIK NICS ESZÜK, MI LEGYÜNK OKOSABBAK, ÉS HAGGYUK ŐKET.

AMÚGY MINDENKINEK SZÉP ESTÉT, ÉS SZÉP KÉPEKET, LEGYEN CANONOS VAGY NIKONOS.

ÜDV ALL.

FUDI
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 35
Jól választottál, ha esetleg galériád valahol elérhető, vagy az lesz, NE ITT, hanem maj emailbe dobd a címét.
Előzmény: Pecarobi (34)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 34
Még jo hogy csak kattintottál,nem ütöttél. ;o))Mindkét gép benne volt a kalapban,csak sikerült hozzájutnom ehhez jo áron.Igy nálam nem vallási alapon ment a választás,bár tény hogy a nikonnak van jopár olyan tulajdonsága ami miatt ujra azt vennék.És még a beépitett zajszürő is tetszik.(lusta vagyok utolag ilyen dolgokkal t****ni)
Előzmény: Fudi (32)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 33

Valamint el lehet vállalni a "paraszt", "buzi", "evangelista" és egyéb tiszségeket is, ahogy a jobb sorsra érdemes topikokban már néhányan kiosztották az ellentábort.

 

 

Erre mondják, hogy öngól? ;-)

Előzmény: Abrash (31)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 32
Nemneked, bocsi. Rád kattintottam a válaszra. Holló a hollónak nem :)
Előzmény: Pecarobi (26)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 31
olvasd már el a (0)-t wazze.
Előzmény: Törölt nick (28)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005.11.03 0 0 30
ha a d200 hozza az elvárásokat, akkor azt látom igazolni, hogy a nikon anno jól döntött, hogy megtartotta az F bajonettet és a csodás kis AIS lencséket.

(a bessa az más kéremszépen. más világból származik. ne szennyezzük itt a nyikhajokkal és a kanyonokkal:-)
Előzmény: Abrash (27)
ben_ben Creative Commons License 2005.11.03 0 0 29
Nikone jó, szerintem a másik oldalt szlejer képviselje, adjunk neki egy lehetőséget.
Oszt, ha nem eléggé harcolnak vissza lesznek híva :)
Előzmény: Abrash (2)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 28

keresztpapi! úgy indítottál egy topic-ot, hogy színtiszta flame-nek látszik ezt az egy hozzászólásodat leszámítva!

Ne akarj "hit" alapon gyártókat összehasonlítani! Akkor írd azt, hogy a tényekre vagy kíváncsi.

(bár megjegyzem, tényekről beszélni manapság amikor még az is minimum ipari titoknak számít, hogy mivel lehet egy qrva érzékelőt tisztességesen letakarítani...)

No mind1.

Előzmény: Abrash (27)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 27
Ismét megszólalok topikinditóként. A humorát mindenki vegye elő, de az anyázókáját tegye le! Példagondolat, miről beszélgetnék inkább: Lehet, hogy a C kisebb filmflange miatt tud jó teléket, de vacakabb nagylátókat építeni? (Cserébe EOSra felkonverterezhető sok más obi is). Vagy ez nem ilyen direkt összefüggés? Aki pedig személyeskedni akar, tűnjön már el. Nem egymást, a konstrukciókat tessenek buzeráni a T tagoknak!!!
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 26
Ha ezt tényleg nekem szántad,ti. hess hüle kanyonos:Nekem D50em van,és nem adnám oda a 350D-ért.Viszont aki itt bármit is komolyan vesz ugy kell neki!!(a kithez: emlékszel a knight rider sorozatra?és most lesszives nem a gyatra angol tudásomra tessék koncentrálni! )
Előzmény: Fudi (24)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 25
gyk: nem véletlen, hogy nincs ott smiley! Teljesen komolyan gondolom.
Előzmény: Törölt nick (22)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 24
Namost hülye vagyok tudom, vki magyarázza el nekem, hogy miért van az hogy a nikonosok örülnek magukba, a d200nak, meg a d70, meg d50nek és elvagyunk. Namost jönnek erre INTELLIGENS L(v)-társak, és MEGZAVARJÁK A FÓRUMUNK NYUGALMÁT. Mikor jöttünk át fikázni az 5D-t???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GONDOLKOZZATOK MÁR EL, KICSIT SZÁLJATOK MAGATOKBA, ÉS SZERESSÉTEK A CANONT, ISTENÍTSÉTEK MER BIZTOS NAGYON JÓK, CSAK HAGGYATOK MÁ BÉKÉN MINKET.

KÖSZ.

ÜDV. FUDI
Előzmény: Pecarobi (23)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 23
L az nem volt nála,csak kit ;o) legalábbis ezt kiabálta az órájába.....[hehehe]
Előzmény: Fudi (21)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 22
"vallási vita" - ez szerinted mi ha nem egymás buzerálása?
Előzmény: Abrash (18)
Fudi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 21
Elütni? Azt nem! :) Finomabban bánjunk az L(v)-társakkal... :D
Előzmény: Pecarobi (20)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.03 0 0 20
Kár hogy a vallásviták általában egymás halomra öldösésében szokott véget(?) érni.Én épp most ütöttem el egy kanyonnal hadonászó embert.Ez volt ráirva a neonzöld mellényére:Police.Nem kellett volna elütnöm?  ;o))
Előzmény: Abrash (18)
eke Creative Commons License 2005.11.03 0 0 19
Ni Kohn?
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (9)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 18
félreértetted a topikot! itt a gyártókat köll vallásvitázni, és nem egymást buzerálni!!
Előzmény: Törölt nick (4)
OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 17
Vagy egy használt előző generációs igényes félprofi gép. Canon D10, Oly E-1, Nikon D70, D100
Előzmény: OlegGontar (16)
OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 16

Arra elég. De strapabírásnál az odacsapkodást meg por, pára, hőmérséklet, napi 100 feletti lövés, meg ilyeneket szoktak mondani.

 

Ilyen használati mennyiségre minőségileg bőven elegek a felsorolt gépek. Én azért odatenném a minolta d5-öt és az oly300-at is.

Előzmény: szalakota (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 15
persze, mert nem vagyok ott :-D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (14)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 14

Viszont, sosincs verekedés.

 

:)))))

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 13
az mind1. az a kocsma ahol folyton részeg a csapos valahogy nem nekem való :-D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (12)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 12

Nem vagyok én törzsvendég.

De belőlük élek.

 

:)))))

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 11

ehh... jól emlékeztem, hogy volt jobb jelöltem a nyíííííkon oldalra is :-D

(tegnap már majdnem visszamentem a fotoklikkre - de még idejében észrevettem, hogy törzsvendég vagy arrafelé :-)))))))) )

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (9)
szalakota Creative Commons License 2005.11.03 0 0 10
Amatőr vagyok, kispénzű, évente 4-5000 fotót készítek... nincs remény?
Előzmény: OlegGontar (8)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.03 0 0 9

Kérem szépen!

Tanuljuk mán meg helyesen írni a gyártókat.

 

CA.non

 

:)))

OlegGontar Creative Commons License 2005.11.03 0 0 8
Szerintem abban a kategóriában nincs értelme strapabíróságról beszélni.
Előzmény: szalakota (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!