Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.22 0 3 4241

Ennek ugyan mi köze a Hajrá Szeléhez?

Azért ez már a vicc kategória, hogy egy 10éves gyereket hibáztatsz meg a Hajrá Szele csapatot mert nem tudtad megelőzni. Menj máskor le te a gödrökbe!

Ez asszem a legalja az erőlködésnek. Ettől van még lentebb?

Én pedig a társaskörös embereket (NEM A GYEREKEKET!!!) lököm a kátyúkba, ha már szeretik a városukat akkor ugye az utakat is!

Előzmény: MazsolaMegTádé (4240)
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.21 -4 0 4240

Tegnap a Hóvirág útról fordultam a jászberényi útra. A keresztezodesben megvártam a balról érkezó 10+ éves leány gyereket, kék pólóban.

Én is jobbra fordultam. Így kísértem egy darabon. 

Nem kívántam tőle, hogy lemenjen a kátyúk, göröngyök rengetegében. Még két kézzel fogott kormánnyal is necces, nem még, ha fontos konferenciabeszélgetést folytat az egyik kezében, kihangosított mobilon. Hajrá szele pólóban teker előttem.

Kamyarodási szándékát onnan sejthettem, hogy vadul hátra nézett, majd bevágott az út bal oldalára és onnan fordult a Múzeum utra, pechemre Nekem is arra volt dolgom. 

Gondoltam itt már (az egész faluban sztem ez a legjobb út) meg tudom előzni! Ló***t! Enye sikló mozgásban még mindig vonalban(!) teker az ut szélétől 80-100 centire.

Nehezem "megelőztem", ha azt lehet annak hívni akkora sebességnél, métereken keresztül mentünk egymás mellett. Ő beszél én meg néztem, ki ne csapjam az egy kezéből a kormányt a visszapillantómmal. Kikiabáltam, hogy az anyukaj nem tanította meg, hogy kell közlekedni? Tán meg se hallotta.

Úgyhogy az új polginak javaslok kresz tanfolyam indítását az általános iskolások részére, mert nem Hajrá szele póló nem ment meg egy 2 tonnás vastól! 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 4239

Igazad van sok tekintetben, de

maradjunk annyiban, hogy a tényeket nem neked kell itt bizonyítanom azt hiszem.

Előzmény: Törölt nick (4238)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 4238

Ezek a " nyugdíjfizetés  után megjelenik a doki" pletykák évek óta divatosak kis falunkba. 

 

Először is, senkit nem köteleznek arra hogy borravalót adjon.

Másodszor, szabad orvosválasztás van. Ha gondom van a dokimmal mehetek másikhoz. És ha még sértegetem és rágalmazom is, akkor ne csodálkozzak ha felajánlja az orvos változtatást.

Undorító ez a lejáratás ami most a doki ellen folyik, de a legsuttyóbb dolog, alaptalanul részegesnek beállítani valakit, ha éppen semmi más vádat nem tudunk kikiabálni ellene. 

 

Egyébként a jó hírnév védelme mond valamit?

Előzmény: Törölt nick (4237)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 4237

Évek óta a hónap második felében rendszeresen felkeres Pap doki háziorvosunk,

aki tudja is, hogy mikor esedékes nyugdíjunk, hiszen személyes a kapcsolat és nincs titkolni valónk. 

Ami végtelenül szomorú, hogy ezt a embert,...  

és feleségét - azt a részeges... - sajnos megtűrjük itt Tápiószelén?

 

Szégyene a városunknak, 

 

meddig kell ezt eltűrnünk? 

 

Kedves doktor úr?

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 1 4236

Szerintem biztos tenni fog lépéseket érdekünkben.

Biztos, hogy nem fogja azt tenni, hogy ez nem a mi dolgunk, oldja meg a Magyar Kőzút...

azt, hogy a buszmegállóban hetekig áll a tócsa, mert a ... 

csak úgy finoman jegyzem meg ... ki volt az aki a Rákóczi úti kátyúba virágot ültetett?

Biztos, hogy tenni fog valamit.

Az is biztos, hogy nem kap büntetést, ha akár betonnal betemeti a hónapok óta meglévő kátyút - de előtte írjon az illetékes elvtársnak, ha nem csinálják meg x napig, akkor kénytelen lesz ezt a balesetveszélyes helyzetet megoldani bebetonozással... és szó sem érheti, hogy ne tegye.

Még az is lehet, hogy a határidő előtt megjavítják? - mert nem K F a polgármester?

Ennyi.

Előzmény: Begit (4234)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 4235

 Való igaz:

Az igazságot és a tényt nehéz elfogadni, ha szembesül az ember... De sajnos vannak, akik azt soha nem is akarják elfogadni, mert tükőrbe sem mernek nézni.

Bátorságra buzdítalak, merj belenézni; már félig teljesült a kitűnő szlogen: Együtt, Másként, Jobban. Elértétek, hogy ne K F és ne M T legyen a polgármester. Elértétek azzal is, hogy indultatok és szavazatokat hoztatok el mindhárom táborból.

A szüretet nem kell bemutatnod, ismerem, más csak élveznünk kell a jó termést, amiért megdolgoztunk.

Előzmény: Future-20 (4233)
Begit Creative Commons License 2019.10.20 0 2 4234

Ha az új polgármester, a szelei emberekért dolgozik, felügyeli, javítatja az utakat, a temetők rendbetétele, tájékoztatja a szelei embereket mindenről, mert eddig a színes vastag újság sok pénzért üres tartalommal jelent meg, akkor meg lesz elégedve mindenki, lényeg a  szeleikért dolgozzon, akkor hálás lesz neki a szelei nép.

 

 

Future-20 Creative Commons License 2019.10.19 -1 0 4233
Az igazságot és a tényt nehéz elfogadni, ha szembesül az ember... De sajnos vannak, akik azt soha nem is akarják elfogadni, mert tükörbe sem mernek nézni.

A szőlő pedig annak savanyú, aki azt sem tudja mi a szüret!
Feldolgozásának menetéről meg már nem is teszek további említést, hisz annak az már túl bonyolult...
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.19 0 1 4232

Minden soroddal egyetértek és nagyon remélem,

hogy tudnak együtt dolgozni a testület tagjai.

Előzmény: Törölt nick (4230)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.19 0 1 4231

Kedves Future-20

 

tényleg azt kell hinnem savanyú a szőlő... ?

 

Mindenbe bele akadtok Workzone olvtárssal, amibe csak tudtok.

 

Vajon kinek a szlogenje volt: Másként, Együtt, Jobban? - persze felkiáltójelekkel.

 

Az azért meglep, hogy ha tényleg így akar tenni, akkor még az is baj lenne? 

 

Koppintotta a szlogent?

 

Előzmény: Future-20 (4229)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.19 0 3 4230

Nem tudom az emberek mire számítanak, milyen nagy volumenű dolgok fognak itt történni.

A manipulálás nem volt nehéz, ígérgetni lehet , a baj az hogy sokan el is hiszik.

Annyira érdekli az embereket Szele sorsa, de a testületi üléseket 80-100 embernél több nem nézi meg a Youtubon.

Pedig ha néznék akkor talán ki tudnák szűrni hogy mi megvalósítható és mi nem. Tisztában kellene lenni a lehetőségekkel, azzal hogy kedves kormányunk mennyi jogkört elvett az önkormányzatoktól.  

 

Példának csak az iskola, szemétszállítás, vízszolgáltatás.

Lehet ezekért szidni az önkormányzatot, de tenni csak annyit tud hogy továbbítja a szolgáltató felé.

 

Olvasgattam panaszokat a víznyomásról, erről is volt szó testületi ülésen, meg kellett volna nézni.

Az hogy a szolgáltató mit számláz azt szintén nekik kell jelezni. 

Láttam bankért áhítozó megnyilvánulást. Egy hatezer fős településre?Most komolyan ennyit nem tudnak az emberek hogy szolgáltatók, üzletek a lakosságszám alapján működnek. Örüljünk ha még van posta. 

Nem fog itt üzletet nyitni egyik áruházlánc sem, ennyi lakosra, pláne hogy 20 kilométeres körzeten belül több tucat van. 

Mozi? Ne vicceskedjünk már.

 

A  fiatalok szórakozása is felkapott téma. " Majd az új polgármester megoldja." Az új polgármester majd nem fog foglalkozni a Sportszelet miatti jelentgetésekkel? Mostmár üvölthet a zene reggelig?

 

A csatornára visszatérve pedig, nehogy már azt gondoljuk hogy egy másik polgármester nem hajtotta volna. Majd ő leállítja a behajtásokat?

És azt se gondoljuk már hogy majd most milyen turpisságok fognak itt kiderülni és visszakapunk egy csomó pénzt. 

Ahhoz túl magasra nyúlnak a szálak. Kivitelező Mészáros és Mészáros, mint ahogy a most zajló vízhálózat felújításnál is. Szerintem ez mindent elmond és lezártnak tekinthetjük az ügyet.

 

Szóval álmodozni szép és jó,a baj csak akkor van ha felébredünk és bilibe lóg a kezünk.

 

 

Future-20 Creative Commons License 2019.10.19 -2 0 4229
Egyetértek Workzone-val. A pm most kéne lebegtesse a 200 oldalas programját!
Ha arra volt affinitása, hogyan kell kampányt szervezni és embereket manipulálni, akkor most vegye elő a 200 oldalas programját is!
Mi az, hogy majd mi ötleteljünk? Nem elég, hogy a szavazóktól, lakosságtól bizalmat kapott, ergo megbízik benne Szele, hogy ő alkalmas e pozícióra? Elvárná, hogy a fizetéséért még mi dolgozzunk? Na akkor most kinek kitől, mit kell elvárni?

Úgy látom jócskán hiányzik az a hányados, mely egy ekkora bajban megülepedett településhez igen nagy szükség lenne!

De televíziós szereplések egyeseknek már igazán jól mennek 😄...
Ez itt a magyar Hollywood, a világ közepe! Szín az már van hozzá....

Közámítás, butítás a köbön. Szégyen, hogy itt tartunk emberek!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -2 0 4228
Ezeket a gondokat nem itt kell leírni, mert ezek okos dolgok! Van egy nagyszerű pm -ünk a hivatalban, neki kell ezeket elmondani, hogy oldja meg! Ez nem az a fórum, ahol megoldják a problémákat! A problémákról nem itt kell beszélni. Ez más jellegű fórum!

De úgy látom mondjuk, hogy csupa értelmes, művelt, olvasott ember írkál!

Szeressétek egymást és az általatok imádott és választott pm -et. Csak és kizárólag gratulálni tudok a felelőssegteljes szavazáshoz! Csak aztán nehogy oszlatás legyen a vége a kompániának! Jövőre nehogy új szavazás legyen, mint 2015 -ben.
Megérdemli Szele ezt az egészet amiben van. Ilyen gondolkodással, amivel a többség rendelkezik, ennyire elég. Sajnos a többségnek erre van igénye!

Hát akkor hajrá Szele!!!
Előzmény: Begit (4226)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 0 4227

Mert azon a keskeny, rosszminőségű Vörösmarty úton mennek mint az állat. Ezt írtam nemrég, hogy onnan valahogy le kellene terelni az átmenő forgalmat. Azok száguldoznak ott akik lecsapják a főutat. Fekvőrendőr kellene minden bekötő úthoz, majd meggondolná hogy arra megy-e. Nemrég pont a rendőrség kerítését vitte ki valaki. :D 

Előzmény: Begit (4226)
Begit Creative Commons License 2019.10.18 0 0 4226

Buta emberek, még mindig a kampánycsenden vitatkoztok, okosak nem tudtok írni, mit kellene tenni, hogy városunk jobban fejlődjön, az utak, a temetők, balesetveszélyesek a közutak kijáratok, bokrokat tesznek és nem látni ki tőlük, nincs aki felhivja a figyelmüket arra, hogy ne gátolják a kilátást. A mult napokban kocsival láttam, hogy valaki jött ki a Halász útról ki kellett menni, majdnem az út feléig, hogy kilásson, és pont jött egy autó, majdnem baleset lett, én kerékpárral pont akkor érte oda. De aki kiülteti a bokrok, legyen már több esze.Okosakat írjak már, olyan értelmeseket, amivel Tápiószele szebb, élhetőbb lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 0 1 4225

Jobban is teszed, ha ráhagyod az okostojásra... annyira tud mindent.

Semmilyen csoportosulás NEM tilos sehol,

de szavazás idején a szavazóhelyiség 150 m-es kőrzetében kampány-tevékenységet folytatni TILOS. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4224)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 0 2 4224

Neked még mindig nem sikerült értelmezni azt hiszem...

 

Nem vitatkozom tovább, értelmetlennek tartom.

 

Legyen úgy ahogy akarod, rád hagyom.

Előzmény: Törölt nick (4223)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 -3 0 4223
Na itt van az, mikor nemtudunk valamit értelmezni...
Kicsivel több olvasás, segíti a szövegértést, nemi műveltséget ad!!!
Próbáljuk már összeszedni magunkat ember!
Próbálom mégegyszer elmagyarázni, hátha most sikerül megértened!!!
Akkor fussunk neki mégegyszer!

főszabály: NINCS kampánycsend. Kivétel, ami ugye erősíti a szabályt, hogy 150 méteren belül nem.lehet csoportosulni, éppen azért, mivel nem lehet tudni, miről beszélgetnek.

Ennél érthetőbben nemtudom elmagyarázni!!!

Olvassunk már utána! Az internetet használni is tudni kell!!! Ezt esetleg átadhatnád DI úrnak is!!!

Előzmény: Törölt nick (4220)
Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.16 0 0 4222

Az emberek java ma ilyen. Mindig oda áll, ahonnan kapni remél. Tegnap MT, vagy KF, de sokan épp VE mellé, aztán rohannak amoda, ahhoz, aki többet, szebbet, jobbat ígér. Kétsége se legyen senkinek, ha jön majd más, és az ígér többet, oda fognak zúdulni.

 

Épp ezért kellene megbecsülni azokat, akik őszinték mernek lenni, akár saját érdekeik ellenében is. 

 

Nem lehet mindenkit megvenni, lekenyerezni, elkábítani szép szavakkal, jól hangzó ígéretekkel. Nem mindenki esik hasra egy polgármester előtt, csak mert "nem hülye" szavazói megszerezték neki a címet. Vannak - sajnos iszonyú kevesen, de azért még vannak -, akik nem váltogatják az elveiket, mint mint luxus prosti az alsóneműt, és nem abban mérik a vezető rátermettségét, hogy mennyit ad, és mennyire irányítható. 

 

Mosolyogni pedig szabad! Csak bátran! :)

Előzmény: Törölt nick (4221)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 0 0 4221

Gyorsan átváltoztak az emberek: Már nem is úgy gondolja ahogy gondolta, már tud kulturáltan is kommentelni, már köszön is az utcán, már ismerős, .. Ilyenek az emberek. 2 nap eltelt és már nem is bántotta senki DI-t

Ezen a mondaton pedig egy jót mosolyogtam:

"Az új polgármestert sem sértegette senki"...., de azt ne várja, hogy véleményt sem fogunk mondani róla! Mindenki elviselte a saját idejében a község száját, akár meleget, akár hideget kapott, nagy baj, ha erre a kisdobos nem készült fel. Egyelőre szabad véleményt nyilvánítani, s már miért is ne élnénk ezzel a jogunkkal?

 

 

Előzmény: Nem.jött,de.megy (4217)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 0 2 4220

Most akkor van kampánycsend vagy nincs?

Saját magadnak is ellentmondasz!

Ha két-három ember beszélgetve megy a szavazóhellységbe?

Vagy a szavazó helyiségben ! A csoport előtt azt mondja: nem tudom ki győz, de gratulálok niki nektek pedig jó munkát kívánok majd a szavazat számláláshoz.

Térfigyelö kamerával bizonyítható, hogy az iskola kapujában kik beszélgettek és miről?

 

Egy lényeges szó kimaradt kedves Workzone; a befolyásolá!

 

Ez az amit még írogatsz itt egyszerűen csak okoskodás - mint minden jóslatod - amit már megszokhattunk. Semminem jött be bármit jósoltál!

 

Előzmény: Törölt nick (4216)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 4219

Nem a számokon és az arányokon volt a hozzászólásom lényege. Azért annyira nem érdekel a dolog hogy neki üljek kikopizni és kiszámolni a pontos számokat.

Erre a mondatra reagáltam: " Hiába volt ez a nagy csetepaté amit itt fejenként 5-5 néven nyomtok. Egymásnak írogatva." 

Tudja valaki hányan vannak itt regisztrálva, mennyi az aki csak olvas és mennyi ír? 

Miből sikerült kiszűrni azt hogy hány ember írogat. Miből gondolja azt, hogy csak 2-3 ember írogat több fiókból amikor tudott hogy minimum 1500 nem rá szavazott.

És mégegyszer ismétlem, nem a szavazási arányokon van a hangsúly.

De mostmár kezd unalmassá válni a téma, úgyhogy csókolom csókolom mindenkinek, nem kívánok rá több időt pazarolni. :) 

Majd öt év múlva egyeztetünk a választás eredményességéről, addig is szívesen olvasok konstruktív bejegyzéseket.

Előzmény: Törölt nick (4218)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 0 1 4218

Igazad van, ha a matematikai számításokat nézzük, mivel már ismerjük a pontos számokat:

Érvényes szavazat: 2377

- 1573 személy nem akarta, hogy pm legyen, ezért nem szavazott D I-re, de 32.98 %-al mégis nyerni tudott.

- 1678 személy nem akarta, hogy pm legyen, ezért nem szavazott K F-re, 28.57 %-al ő lett a második

- 1813 személy nem akarta, hogy pm legyen, ezért nem szavazott M T-re, ezért 23.73 %-al a harmadik lett

- 2027 személy nem akarta, hogy pm legyen, ezért nem szavazott V O.néra, ezért 14.72%-al a negyedik lett.

 

Azt hiszem az eredmények magukért beszélnek még akkor is, ha ennyi embernek más volt az elképzelése.

Az élet nem áll meg; reméljük, hogy tudnak majd együtt dolgozni településünk javára és gyarapodására.

 

Sok sikert kívánok az új polgármesternek és a képviselőknek.

Előzmény: Törölt nick (4215)
Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 4217

Erre csak azt lehet mondani, amit a vak is mond.

 

"MEGLÁTJUK"

 

De ha netán mégis hülye ennyi ember, és mégsem változik semmi, akkor mi fog történni? Ki sír majd a leghangosabban? És akkor majd azt hiszi mindenki, milyen jó érzés azt ismételgetni, hogy "én megmondtam"? Már most elárulom, nem, nem jó érzés. Örülnék, ha nem is kellene. Legyen úgy! Én - aki egyetlen fiókból írogatok, akár hiszitek, akár nem -, lelkesen, és kíváncsian várom a következő hetek, hónapok történéseit, várom, hogy az új, "képzett, fiatal, agilis, szakember" polgármesterünk megmutassa mit tud, ugyanis úgy szavazott rá a szavazói java, hogy nem is ismeri. Beleláttak valamit, amit ő láttatni akart, és amire a szavazói olthatatlan szomjat éreztek - de legyen úgy, kívánom, hogy valóban legyen is ott az a valami. Lehet, hogy én örülnék a legjobban! LEPJEN MEG!

 

Az egyetlen, amit nem értek, hogy miért kell sértegetni a másik három volt jelöltet. Mire jó ez már? Megmérettették magukat, ki mertek állni, és nem hiszem, hogy rossz szándék vezette volna őket, hiszen MT is bizonyított már, Nála többet senki, VE is nyílt lapokkal játszott, ismeri az egész község (Nem, nem város!). KF az, aki, ő is megmutatta, mit tud, és az okos többségnek az ismeretlen kellett, szentül hiszi, hogy ezzel tett jó lóra. Az eredmény az lett, ami lett, de továbbra sem hiszem, hogy Tápiószele a béke, és a fejlődés útját vágyná járni, amikor a végeredmény ismeretében is még mindig a sárdobálás a fő. 

 

Az új polgármestert sem sértegette senki, de azt ne várja, hogy véleményt sem fogunk mondani róla! Mindenki elviselte a saját idejében a község száját, akár meleget, akár hideget kapott, nagy baj, ha erre a kisdobos nem készült fel. Egyelőre szabad véleményt nyilvánítani, s már miért is ne élnénk ezzel a jogunkkal?

 

Főleg, mert én személy szerint nem keresem készakarva azt, hogy miként lehet őt lejáratni, vagy mocskolni, miként lehet óvodás módjára csúfolni, hajánál fogva előrángatott érvekkel. Engem csak és kizárólag az érdekel, mennyit teljesít azokból az ígéretekből, amikkel bűvöletbe ejtette Tápiószele lakosságának "nem hülye" részét. Lássuk hát, Hajrá Dobos úr!

 

A vitát részemről itt rövidre is zártam. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4214)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -2 4 4216
A tudatlanság azért felüti a fejét minduntalan!
Legalább azt tudni illik, még DI nek is, aki ráadásul hanyatt homlok megy jelenteni a választási irodába, hogy van aki megszegte a kampánycsendet.
Akkor innen üzenem nektek, hogy eltörölték a kampánycsendet. A sza bály kimondja, hogy a szavazás napján szavazásra kijelölt helyszínek 150m sugarában 2 főnél több ember nem tartózkodhat, mert csoportosulásnak minősül, ami meg szegi a jelen szabályokat.
Ráadásul ha DI még ezt sem tudja, akkor elég nagy a baj....
Nem volt ez a szavazás átgondolva! DI alkalmatlansága hamarosan ki fog derülni. Aztán lehet gondolkodni, csak késő lesz.
Falnak fogja vezetni a települést. Mint fent írtakból is jól látszik, még a törvényekkel sincs tisztában ugyanúgy, mint az a támogatója, aki azzal érvel, hogy DI -nek nem kellett megsértenie a kampány sendet!

Ebböl lesz a baj emberek! Fogalma sincs semmiről!

Előzmény: Törölt nick (4214)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -2 2 4215

Nem kell matematikusnak lenni ahhoz hogy kiszámoljuk, szavazott kb. kétezerháromszáz ember, akkor több mint 1500 DI ellen van.

Nem tudom miből sikerült levonni azt a következtetést hogy több regisztrációval beszélget valaki, amikor kétszer annyian vannak ellene, mint mellette. De ha neked ez megkönnyebülést okoz, akkor gondold azt hogy csak két-három ember nem örül neki.Magánügy.

A szánalmas pedig nálam ott kezdődik, hogy józan észnek gondoljátok egy olyan ember megszavazását a város élére, akiről az elmúlt kb. öt évet leszámítva semmit, de szószerint semmit nem tudtok, csak amit ő állít magáról.

Csak reménykedni merek hogy nem lesz ebből a "józan eszű" szavazásból nagyon nagy szívás.

Azt pedig nem állítanám ilyen határozottan hogy ennyi ember nem hülye. Olvasgatva a kommenteket a Facen. De lehet hogy egyeseknek csak nincs szerencséjük amikor gondolkodnak.

 

Előzmény: Törölt nick (4214)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 0 0 4214

Győzött a józan ész! Hiába volt ez a nagy csetepaté amit itt fejenként 5-5 néven nyomtok. Egymásnak írogatva. Szánalmas.

VO-né és a képviselői a legutolsó helyeken. Van ez így!

Tibi bácsinak meg már ezt nem kellett volna erőltetni mindenki tudta.

KF pedig bármennyire is pedálozott minden földi jót bevetve már hiteltelen!

Még csak szoros sem volt. Fölényesen nyert DI.

A kampánycsendet sem kellett megszegnie.

MT jelöltje osztogatta magát Facebookon Vasárnap?

VO-né privát üzenetet irkált mindenkinek?

KF harcosai meg a hivatal előtt parádéztak?

Mind hiába!

 

Ennyi ember nem téved és nem hülye.

Még sör se kellett és CZ állítólagos levele sem.

Ha VO-né nem indul akkor vajon ráduplázott volna DI, MT-re és KF-re?  Még az is lehet!

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 4213

Most olvastam Facebookon hogy tíz évre tervez. Annyit simán ki lehet húzni. Ráfogják a testületre, a csődre, az üres kasszára és mire észreveszik a választók a változatlanságot, addigra szépen letelik a tíz év, el lehet menni nyugdíjba. 

Előzmény: Nem.jött,de.megy (4208)
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.15 -1 1 4212

XD

 

 

Még nem olvastam pumukli eme bejegyzését, de ezt már enélkül os gondoltam.

Most a következő min. 3évben sopánkodunk, hogy a fantasztikus választásaink eredménye képpen mekkora kakikban vagyunk. Majd a megmaradt 2 évben, érzve a választás lehelletét csinálgatnak majd valamit. 

Előzmény: Nem.jött,de.megy (4208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!