Keresés

Részletes keresés

alguien Creative Commons License 2005.07.24 0 0 40
köszi, sztem is ;)
Előzmény: explosives (39)
explosives Creative Commons License 2005.07.24 0 0 39
Sztm szép.
Előzmény: alguien (29)
alguien Creative Commons License 2005.07.24 0 0 38
ismerös..;) evekig zavart, h hogy a francba lehetek ilyen "selejtes"..;) de ez nem volt amolyan veszes baj, szimplan csak elgondolkodtam, h mitöl lehetne röviditeni azt a hosszabbat..:P
Előzmény: Törölt nick (32)


Róka69 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 37
Ésmás a tulaja:)) az, az igazi különbség:)))
Előzmény: Törölt nick (34)
alguien Creative Commons License 2005.07.24 0 0 36
ugy gondolom, en spec a mai napig, h ez teljesen ferfi, e fökent ferfikor függö.. kifejtem: persze mindez sajat tapasztalat: egy huszovest nem igazan erdekel mas, csak a mell, a fenek, es a punci.. 20onevesekhez nem volt szerencsem, nah, de, paromat 29evesnek ismertem meg, egy evvel ezelött.. :)) ugy erzem, az a korosztaly azert erre az egeszre többet ad.. persze ehhez talan az is hozzatartozik, h ugye ilyen-olyan fetisek, imadatok, sm, D/s, ez meg az.. egy Dom elvarja a subjatol, h mikior Vele talalkozik, tökeletesen nezzen ki, es a körme festett legyen. ismertem olyan ferfit is, aki pl a vörös körmökre gerjedt, de nagyon..
ahany haz, annyi szokas.. de, ha alaposan belegondolunk, szexelnel egy olyan lannyal, akinek koszos a körme? en biztos, h nem. persze mindenkivel megshet nemi kerteszkedes utan kis piszok a köröm alatt, de pl randi elött illik kitakaritani a dolgot.. de sajnos erre nem mindenki figyel.. perzse van, akit ez nem erdekel.. mindenkinek mas a fontos.
lenyegeben azt tapasztaltam, h a "ferfiasabb" korosztalynak inkabb fontos, h szep, hosszu körmök legyenek,e s gerjednek egy-egy lakkra, a 20, v alattiaknak pedig teljesen mindegy, ha van formas kis cicko, popsi, meg egyebek.. sööt, naluk az is lenyeg meg, h a köröm rövid legyen, (pedig sztem olyan nöies a hosszu..;D dehat nem minden munka mellett elönyös..) , mert különben könnyebben serülnek az erzekenyebb testreszeik.. ;)
de mondom, köztes korosztaly kimaradt... ;) meg a fölötte is..;P

egyeb: 1 olyan kepemet sem raktam be meg ide, ahol ne lenne lakkozva a karmom, mas kerdes, h mennyire natur az a lakk..))
Előzmény: _ Liar _ (35)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.07.24 0 0 35
és számit a szexben?
Előzmény: alguien (29)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.24 0 0 33
és vajon mi lehet a különbség a te bal lábadon a nagygyujj mellett lévő lábujj és az ő bal lábán a nagyujj mellett lévő lábujj között?
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.24 0 0 31
és mi a különbség a jobb lábadon a nagyujj mellett lévő lábujj és a bal lábadon a nagyujj melletti lábujj között?
Előzmény: Törölt nick (30)
alguien Creative Commons License 2005.07.24 0 0 29
a mai.. :)
1
alguien Creative Commons License 2005.07.20 0 0 27
igen, nyilvan hozott anyag jelentösen szamit! de mas esetekben is...
:)
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 26

köszi:-)

 

Nálam a manikür körömvágást jelent:-) Abszulut nem értek hozzá igy nem is próbálkozom. DE az igazán szép körmű nőket mindig irigyeltem, mert nagyonvonzóvá teszi a kezet. Ez azonban valahol adottság kérdése is, mint minden más.

Előzmény: alguien (25)
alguien Creative Commons License 2005.07.20 0 0 25
manikürösnel en nem jartam meg, mert hasonloan negativ tapasztalatokat hallottam roluk.. helyette vagy en magam csinaltam meg a körmeimet, v pedig egy bnöm..:) en sem lakkozom mindig, de a paromnak (is) tetszik, ha vmi szep szin van rajta, v csillog a napon :)

szep a kezed, köszi a kepet! :)
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 24

én sosem lakkozpm a körmeimet és manikűrösnél is - szégyen vagy sem - kétszer jártam életemben. Másodjára olyan sokáig vérzett a körömágyam, hog yazóta sem kívánkozom vissza.

Egy koszos kéz viszont visszataszító.

 

alguien Creative Commons License 2005.07.20 0 0 23
1
alguien Creative Commons License 2005.07.20 0 0 22
elegge körömmmanias vagyok, de ez nalam nem azt jelenti, h mindennap mas szinekben pompaznak a karmaim, pusztan annyit, h pattogoztt lakk rajtam nemigen lathato pl utcan..:)
sok lakkom sincs, viszont ezekt annal inkabb hazsnalom :)) mindig alkalomhoz, ruhahoz illöen..;)

.pocis Creative Commons License 2005.07.18 0 0 21
Hát örülnék én is, ha olyan kezem lenne, mint neki:-))) Így sajnos ide biztos nem fogok képet berakni, csak irigykedve nézem a szépkez? lányokat... nem baj, van rajtam más, ami meg nekem erôsségem, és sokan dícsérik:-))) Így kerek a világ!
Előzmény: Snakeins (17)
alguien Creative Commons License 2005.07.16 0 0 20
123
Elizabeth Creative Commons License 2005.07.16 0 0 19
A körmöm a gépelés meg a házimunka miatt szinte mindig tövig vágott és csak különleges alkalmak előtt növesztem meg egy kicsit. Egyszer volt műkörmöm, két napig, aztán amikor elkezdtem a gáztűzhelyet pucolni, a tűzhelytisztító spray-től sorba potyogott le mind, én meg döbbenten láttam, hogy alatta a saját körmöm teljesen tönkrement a ragasztástól és kb. két hónapig tartott, mire rendesen lenőtt. Ilyet valszeg soha többet, bár érdekes, hogy körömlakkból kisebbfajta gyűjteményem van.
Elizabeth Creative Commons License 2005.07.16 0 0 18
Snakeins Creative Commons License 2005.07.15 0 0 17
Hát V_H-é nagyon bejön - komolyan! :-)

Egyébként pedig - legalább is a számomra nem elvonatkoztatható a személy egészétől
- legalább is én még nem találkoztam ilyesmivel.
Előzmény: .pocis (6)
alguien Creative Commons License 2005.07.15 0 0 16
Hmmm.. :))
Előzmény: kacagógerle (15)
kacagógerle Creative Commons License 2005.07.15 0 0 15
Egyáltalán nem,sőt.Mikor fogja a szerszámomat azokkal a kezekkel hm..... hát begerjedek rendesen.:-)))
Előzmény: alguien (14)
alguien Creative Commons License 2005.07.15 0 0 14
es a szexben nem zavaro a dolog?
Előzmény: kacagógerle (13)
kacagógerle Creative Commons License 2005.07.15 0 0 13
Sziasztok!

Én férfiból vagyok,és nagyon bejön a hosszú festett köröm,a műkörmök meg egyszerűen felizgatnak.:-))Ha egy lánynak nincs hosszú körme/műkörme már labdába sem rúghat nálam.Egyszerűen imádom.:-))
Előzmény: alguien (12)
alguien Creative Commons License 2005.07.15 0 0 12
köszönöm szepen a kepet :D


nah es lenne megegy kerdesem: a mükörmökhöz mit szoltok?? persze ma mar azokbol is akad egesz szep.. de sztem latszik, h mü, v ratett cucc.. nem tudom.. engem irigyelni szoktak az ismerösök, a hosszu karmok miatt.. es akad, aki nem hiszi el, h igazi.. aztan körömlakk nelkül mar egyertelmüen latja..:))
Előzmény: Törölt nick (8)
Róka69 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 11

ezt nem mondanám..látszik az ápoltság...a tucatkéz nem hosszú újjakból és vékony kézfejből áll:))

 

de Te, tudod a tiéd..nekem tetszik:))

Előzmény: Törölt nick (10)
Róka69 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 9
Szép kezed van...emlékeztet valakire:))
Előzmény: Törölt nick (8)
alguien Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7
a kerdes engem is erdekelne.. :))

mindenestere köszönöm szepen az eddigi valaszokat! :)

piros labköröm.. hmm, en szeretem ;)

hosszu köröm a lanyokon vajon elönyös? nem biztos, h mindig..:)
Előzmény: .pocis (6)
.pocis Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6
A párom állítólag a kezembe szeretett bele elôször. A kezembe, amit mindig rejtegettem, nem szerettem, kicsi kéz, kicsit "ráncos" ujjak, kicsi körmök... ápoltak persze, de mégsem az a tipikus hosszú ujj, szép ív? körömmel. És beleszeretett. Azt mondta, nem abba, ahogy kinézett, hanem ahogy tartottam az ölemben, ahogy használtam, ahogy a "részem" volt.

Szerintem nagyon fontosak a szép kezek-körmök, nôknél-férfiaknál egyaránt, a személyiség (egyik) tükre a kéz. Ha valakinek nagyon nem tetszik a keze, az általában az életben sem szimpatikus.

Lenne egy kérdésem, furdalja az oldalamat a kiváncsiság:-)))

Fiúk, nektek milyen kéz jön be inkább? Dámás kezek, hosszú ujjak, hosszú körmök, vagy kicsi, aranyos, manós, védelmeznivaló kezek? Hmmmm?

Idétlenkedôk kíméljenek:-)))
greenwood Creative Commons License 2005.07.14 0 0 5

a topikcím által feltett kérdésre: számomra egy ember keze alapvető fontosságú, nem is csak a szexben - mindenki kezét megnézem, nagyon sokat lehet megtudni ebből az illetőről. van olyan, hogy valaki első látásra nem szimpatikus, de a keze miatt felfigyelek rá. (ha Dosztojevszkij lehetett lábfetisiszta, akkor én szerényen kézfetisisztának mondanám magam :)

 

szeretem, ha akár férfiről, akár nőről van szó, erős keze van; nők esetében elriaszt a hosszú köröm, ha pedig lakkozva is van, az számomra meglehetősen visszataszító. (pláne: műkörmök. brrr...)

azt, hogy egyes nők hogyan képesek - és miért - kifesteni még a lábkörmeiket is vörösre, számomra a rejtélyek netovábbja.

 

nem csak a szem az, amit a "lélek tükrének" lehet nevezni; a kéz ugyanez a kategória.

számomra az is vonzó tud lenni, ahogy egy nő pl. megfogja a tollat, és ír. (mint ahogyan az is, ahogyan olvas- de ez nem tartozik a témához :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!