Keresés

Részletes keresés

Spotted Dream Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2143

mai Metro-újság:

 

 

pshappy Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2142

Sziasztok!

 

Szép estét mindenkinek.selkirk rex naon fáj torkom:(,hogy kajálok majd?:D

Gabinet Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2141
Az Én emlékezetem szerint egyedűl a tulajnak voltak gondjai. A párod teljesen férfiasan, kisebb szülési fájdalmakra emlékeztető, elhaló hangon tett esküt a tavalyi évre vonatkoztatva. Most viszont már 2006-ot írunk!
Előzmény: selkirk rex (2122)
Beauty of Buda Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2140
Ezt nézzétek meg!








Atahualpha Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2139
ja, van rosszabb is....
Előzmény: Hedzsnelke (2138)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2138
Az tök jó tárgy.
Előzmény: Atahualpha (2137)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2137
rendezvényszervezésből:-)
Előzmény: Hedzsnelke (2136)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2136
Oké! Jegyeztem. Egyébként milyen tárgyból írsz zh-t?
Előzmény: Atahualpha (2134)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2135
Inkább egy kalappal neki és most lehet szidni is.
Előzmény: Hedzsnelke (2131)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2134
rajta vagyok a témán:-) kb szombaton 8-10 között
Előzmény: Hedzsnelke (2131)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2133
én sem fogok aznap:)
Előzmény: selkirk rex (2130)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2132
A macsok simán túlélik. Te is, hiszen szereted őket.
Előzmény: selkirk rex (2130)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2131
Ha elárulod mikor kell Rád gondolni, akkor szorítunk. (persze tanulni se árt)
Előzmény: Atahualpha (2128)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2130

Hogyne.Egésznap nem is fogok enni.

Csak addig még túlkell élnem a hosszú utat egy csopmó macskával.

Előzmény: Atahualpha (2128)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2129

Jaj, de aranyosak!!!!!!

Nagy kéjenc lehet mindkettő.

Előzmény: Beauty of Buda (2127)
Atahualpha Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2128

Jó reggelt:-)

 

Ej miből maradtam ki tegnap csak mert a laptop szervízben van...:-D

 

Selkirk, gyúrtok már a péntek esti kézzel/lábbal kajálós estére???:-)

 

Szombaton mindenképp kinézek Fancsival a vizsgám után:-) Azért gondoljatok rám és szorítsatok a ZH-m-hoz!!!

Beauty of Buda Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2127
Én meg ezt!:-)

selkirk rex Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2126

De én azért sajnáltam a Vilit.

Az jó ötlet,csak ne lenne  olyan hosszú az út.

Előzmény: Gabinet (2124)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2125
Én talán ezt szólom az egészhez és tovább lépek.Szerintem mindenki ezt teszi.
Gabinet Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2124

Amikor elmentünk valahova kiállításra,mindig emlegettük azt a hétvégét.Biztosan csuklott olyankor a Vili.Megegyeztünk a Spottedékkel abban,hogy oda el kelllene  mennünk egy hétvégére.A Hapi is megérdemelné.

 

Előzmény: selkirk rex (2122)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2122

Meg lángoló itókát?És vasárnap akkor ki fog kimenni a kiállításra?Mert annó elég veszélyes volt a reggeli elindulásotok./Főleg a páromnál/    :))

 

Mamca mitszólsz,hogy mire készülnek a fiúk.

Előzmény: Spotted Dream (2121)
Spotted Dream Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2121

Én viszek kést, a biztonság kedvéért.

WC-s nénit meg szerzünk valahonnan....

 

Előzmény: Gabinet (2119)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2120

Ezt nektek. :))

Lehet nem alszunk?

 

Előzmény: Gabinet (2119)
Gabinet Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2119
Na végre lehet egy normális szombat estére készülni. Geri, figyelsz? Fényképezőgép, videó lesz, csak a WC-s néni fog hiányozni. Konyhai eszközöket viszünk, vagy kérünk a hajón?
Előzmény: selkirk rex (2118)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2118
Igen,már pénteken fent leszünk.Lehet,hogy felszaladunk a Lurdiba ha lesz időnk.
Előzmény: Gabinet (2117)
Gabinet Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2117
Pároddal jössz?
Előzmény: selkirk rex (2116)
selkirk rex Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2116

 

Remélem ezzel a képpel mosolyt csalok az arcotokra/ezekután/.Gyerekek ébresztő hétvégén kiállítás és végre talizunk.

Nagyon jó és izgalmas kiállítást kívánok minden PMC-s  clubtársamnak és pesze nem clubtagoknak is.

Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2115

Szerintem okos cica, és rájött, hogy a simi jó dolog.

A másikhoz való alkalmazkodás, stílus, szavak átvétele az emberek körében előfordul. Szerintem simán előfordulhat a leírt eset, nemcsak nálad, hanem máshol is.

Előzmény: Beauty of Buda (2114)
Beauty of Buda Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2114
Azt szeretném kérdezni tőletek,létezik olyan,hogy egyik cica átveszi a másik cica természetét?
Van egy házi cicám aki nem volt egy bújós típus,sőt ha felvettem rögtön kiugrott a kezemből,az ágyba meg be sem jött hozzánk!
Amióta „bandázik” a ragdollommal azóta az ölembe ugrik,velünk alszik és hagyja magát simogatni!
Lehet,hogy rosszul gondolom,de az biztos,hogy teljesen megváltozott!
Szerintetek??
Gabinet Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2113

Kedves Topikatagok!

 

Azt szeretném kérni,hogy ezt a témát fejezzétek be. Ne válaszoljatok a szabadország cimszó alatt beiró,mocskolódó,vádaskodó alaknak.

 

Az ilyen ember sajnálatra méltó alak.

 

A kiállításra két nevezési lapot küldtünk vissza.Mindkét  tulajdonossal én személyesen  beszéltem.A klubnapon elfogom mesélni a tagoknak,de itt a nyilvános topikon nem óhajtom ezt kiteregetni.

 

Beckmann Lászlóné

PMCE elnók

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!