Keresés

Részletes keresés

ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 369
Olyanra, amilyen neked van, nincs is szükségem.
Előzmény: thorsten (359)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 368

neked is külföldi a nicked,hájfej:D

 

(beraktál magadról egyszer egy képet,onnét tudom)

Előzmény: Törölt nick (366)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 367
Én úgy látom, hogy a kérdés csak az, hogy eléri-e a határt az igen, vagy érvénytelenség esetén nagy többséget szerez-e. Mindkét esetben kész az "ütőkártya". Sokan voltak, csak nem voltak elegen a szemét MSZP-kampány miatt. És folytatódik a cirkusz. Ez a szavazás tényleg nem fog hozni semmilyen végleges megoldást. Attól én még azt szeretnék. A hülye kérdésre pedig NEM a válaszom.
Előzmény: Probatbicol (355)
bravo25 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 365

Bravó   :))))))

Az enyémet is népi zene mellett. ))

Előzmény: özv. Bitera Sándor (313)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 364
mellesleg svéd,nem norvég, tudatlan barom.
Előzmény: Törölt nick (362)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 363
na és akkor mi van?
Előzmény: Törölt nick (362)
Nagulnov Creative Commons License 2004.11.22 0 0 360

Ez is olyan jóslatod, mint hogy Kovi köztársasági elnök lesz meg a tobbi.:O)

 

Az egész topik amúgy arra jó,hogy a jbboldaliak által Dunába lőtt testeteken szörnyülködjetek látványosan, ha nemmel szavaztok. Itt hergelitek egymást feleslegesen.

Előzmény: Probatbicol (355)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 359
sajnos meg kell mondani ténylegesen megroskadt a magyarság identitástudata, az itt fröcsögő baloldaliak ennek ékes példái, bár nekik nem megroggyant,hanem soha nem is volt.
Előzmény: noir2 (357)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 358
foglalkozz inkább az orvvadászattal meg az ukrán haverjaiddal....
Előzmény: Probatbicol (355)
noir2 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 357

ugye van a "Magyar vagyok nem turista" póló

 

alig várom a

 

"Magyar vagyok nem Erdélyi" vagy

 

"Állampolgár vagyok, nem turista"  ill

 

"Erdélyi vagyok, nem roskadt identitású magyar"

 

pólókat...

 

Előzmény: Törölt nick (335)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 356
ne csúsztass, az mszp és a szadisok semmilyent nem akarnak adni, beleszarnak a kérdésbe,simán nemet mondanak....akkor miről beszélsz??
Előzmény: geszthi (346)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 355

Dönts, ahogy jónak látod, de az ügynek semmiképp nem lesz azzal vége.

 

Mindenesetre, politikai értelemben, ha nagyon érvénytelen és nem nagyon győz az IGEN, akkor moderált időszak jön. Ha majdnem érvényes és nagyarányú az IGEN, akkor politikailag feltüzelt időszak jön, és el fog tartani 2006-ig, bele fog olvadni a kampányba, és egészen új megvilágításokat fog kapni, miként itt néhány elmebeteg hozzáállásából máris látható.

 

Akkor bizony a Fidesz egyik legfontosabb ütőkártyája lesz.

 

Előzmény: ecinereb (349)
thorsten Creative Commons License 2004.11.22 0 0 354
aha, sztem igen, volt az a landeszmann rabbi....
Előzmény: Probatbicol (9)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 352
Minimum.
Előzmény: Törölt nick (350)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 351
Ennyi ökörséget egy rakáson...
Előzmény: Törölt nick (344)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 349
Tehát akkor inkább ne menjünk el, mert abból azt fogják leszűrni, hogy érdekel ám bennünket a dolog, csak a pártok bölcs belátására akarjuk bízni. Hahaha. Akkor szerinted mi a helyes magatartás, ha azt akarom elérni, hogy pont legyen az ügy végén?
Előzmény: Probatbicol (343)
Waters of Styx Creative Commons License 2004.11.22 0 0 348

Csakhát ti Orbán esetleges hasznát látjátok benne és az Orbán Viktor iránti gyűlöletetek nagyobb, mint a határon túli magyarság kérdésének optimális megoldása.

 

Miután egy személlyel szembeni gyűlölet és a magyarsággal szembeni elutasítás egyaránt kimutatható, itt nem egy mérlegelés végeredményéről, hanem a két komponens additív hatásáról van szó. Kérdezd meg, hogy ha Izraelt az arabok eltraposnák, akkor mennyire tartaná fontosnak az esetleg ide menekülő zsidók pontos jogi státuszának definiálását, vagy már magát a kérdést is fajgyűlöletnek tekintené. Imádom, amikor a hajdani üldözöttekkel szembeni elutasítást és közönyt a megszálló nácik ellenére és miatt a mai napig a magyarsággal szemben felhánytorgatók most hirtelen méricskélni kezdik a saját hasznuknak a szavazás eredményeképpen bekövetkező várható alakulását. Nem csodálkoznék, ha a Daedalon tőzsdei árfolyamat hirtelen megugrana.

Előzmény: Törölt nick (341)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 347

No meg, mire is érv az, hogy az ottaniak többsége mit akar? Ha azt akarják, hogy fogadjam őket örökbe, akkor az rám nézve kötelező? Csak mert akarják?

 

Pillanatnyilag  - leegyszerűsítve - kértek valamit, az MVSZ-en keresztül. Most kezdünk lassan eljutni a követelésig és a leszarozásig.

 

A nyújtott ujj és a követelt kar esete.

Előzmény: geszthi (346)
geszthi Creative Commons License 2004.11.22 0 0 346
Ugye nem is zavar, hogy az SZDSZ es MSZP az ami nem helyesli de ha igen akkor CSAK a teljesjogut akarja megadni, mig a nagy melldongeto Fidesz az aki helyesli, de csak valami masodrndu ledegradaltat?

Es odaig jutottunk, hogy nemzet miniszterelnok hozza Angliat peldanak azert hogy a masodrendu allampolgarsag mellett ervelhessen az idegenszivu kormany teljesjogu allampolgarsaga ellen...

Abszurdisztan....
Előzmény: Törölt nick (341)
things99 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 345

Gerinces ember pedig nem csinál pártpolitikát ebből a kérdésből

 

Nem-e? Akkor szólj a fityesznek!

Előzmény: Törölt nick (341)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 344

a MI, a MI, a MI.. tiszta magyar egoizmus...

 

Tied, enyém, övé??? az istenverte hülye tudatmódosított állapotodat! Te ennyire le tudsz süllyedni?

 

tudod, volt egy hozzászóló, aki a következőket írta:

"Engem nem érdekel sem Szent István, sem Kun Béla, engem az érdekel, hogy a lehető legjobban éljek és anyagilag a lehető legjobban járjak. Ebben pedig a kettős állampolgárság nem fér bele. Tehát NEM."

 

Ha visszalapozol, rátalálsz. A te országod, a te jogrended???? csak nem??? És azt mondd meg, kinek az adópengőiből épült a magyar parlament, amelynek ma padjait koptatják kedves egoista szadeszes képviselőid? Kinek az adópengőiből épült a vigadó??? Mond-e neked a jogrend kérdésében valamit is Mátyás király, II. András Aranybullája, stb.????

Vannak-e még kulturális gyökereid????

 

Javasolom, hozd létre a magyar egoizmus pártját. Elnök lehetsz akár... :(

Előzmény: Probatbicol (339)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 343
Egy népszavazás, amely egy törvény megalkotására kötelez, mindenképpen lebegő végeredményt hoz.
Előzmény: ecinereb (338)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 342
Mint a nép tagja, élek jogommal, és nemel szavazok.
Előzmény: Törölt nick (341)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 341

A népszavazás intezménye NEM ZSAROLÁS, hanem a NÉPSZUVERENITÁS GYAKORLÁSÁNAK JOGA.

 

S ha már GERINCESSÉGRŐL beszélsz, gerinces ember felülkerekedik a pártpolitikai szempontokon és a határon túli magyarokra gondol, akiknek 90%-a szorgalmazza a kettős állampolgárság intézményét, 60%-a pedig élne vele. A nagy többség, amely otthon marad, annak meg csak egy útlevél kell. Azért, hogy "nemzetpolgári mivoltában" se állítsa ki az autót a magyar határőr az EU-sávból ártándon azért, mert a négy bent ülő közül háromnak van ugyan magyar útlevele, de az övé román, így sipirc a "harmadik országok" sávjába a sor végére.

 

Ennyi a kérdés. Csakhát ti Orbán esetleges hasznát látjátok benne és az Orbán Viktor iránti gyűlöletetek nagyobb, mint a határon túli magyarság kérdésének optimális megoldása.

 

Aki gerincességre hivatkozik, az legyen gerinces és ne fideszezzen amikor több százezer ember sorsáról van szó. Vagy már az is baj, hogy a Fidesz támogatni merte a kezdeményezést, oszt ha utáljuk őket, "csakazértis" menjünk velük szembe?

 

Gerinces ember pedig nem csinál pártpolitikát ebből a kérdésből. Mert ennek sokkal nagyobb annál is a tétje, hogy Orbán Viktor vagy Gyurcsány Ferenc lesz 2006-tól az ország miniszterelnöke. Mert lehet aztán akár orbán, akár Gyurcsány, de ha ezt elcsesszük, az atyaúristen se fogja többé visszacsinálni.

 

Tehát IGEN a kettős állampolgárságra!

Előzmény: asta (324)
asta Creative Commons License 2004.11.22 0 0 340

Ha 2 hónapja  volt, az is kevés. Erre  a kérdésre, ha tényleg komolyan vesszük és nem kampány célokra használjuk, több évtized kell.

 

A kormánynak pedig tényleg a legrosszabra kell felkészülnie. Ez minden  felelős kalkuláció alapja bármilyen témában.

Előzmény: suto (330)
Probatbicol Creative Commons License 2004.11.22 0 0 339

Utálnak, megvetnek és lenéznek minket. Valamiféle "lebegő" erkölcsi magaslaton ülnek, minden alap nélkül, mintha mi csináltuk volna Trianont és nekünk lenne kutyakötelességünk helyrehozni.

 

Ezért engem jottányit sem érdekel, hogy milyen a közhangulat arrafelé. Nem is vagyok benne biztos, hogy olyan, ahogy ez a tróger itt sugallni akarja, de nem tudom.

 

Ez itt a mi  döntésünk. A mi országunk, a mi pénzünk, a mi jogrendünk. Ha valaki eddig úgy gondolta, hogy a "mi" tágan és kiterjesztően értelmezendő, az DSZM roggyantós kijelentése óta ez alól erkölcsileg fel van mentve. 

Előzmény: Törölt nick (335)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 338
Hát én meg per pillanat ott tartok, hogy nem akarom, hogy a dolgot tovább lebegtessék, hogy úgy képviseljék a ti. pártok állítólag a mi érdekeinket, hogy azon versenyeznek, ki ígér többet olyanoknak, akik nem is élnek Magyarország területén. A valódi gondokkal kéne törődni talán, nem gondoljátok? Végleges megoldást követelek!!!
Előzmény: Probatbicol (328)
asta Creative Commons License 2004.11.22 0 0 337

Nekik sem lehet véleményük arról, amiről nincs információjuk. Ha nekünk nincs, nekik méginkább nem lehet.

Nemet csak feltett kérdésle lehet mondani ugye? A kérdés mindig megelőzi a feleltet. a kérdést feltevő pedig felelőtlen!

Előzmény: Törölt nick (331)
asta Creative Commons License 2004.11.22 0 0 336
Szerintem is!
Előzmény: Probatbicol (328)
ecinereb Creative Commons License 2004.11.22 0 0 334
Bizony, bizony, lehet, hogy szomorú, de azok az emberek ennek az országnak szeretnének állampolgárai lenni a MVSZ szerint.
Előzmény: Törölt nick (331)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!