Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2010.09.27 0 0 4599
Appollonio korosztályához képes kifejezetten jó eredményeket szállított, szakaszt nyert a Tour du Limousin körversenyen és második helyen zárt a GP de Fourmies és a Tour de Vendée egynaposokon. Eusebio Unzue, csapatfőnök, a Biciciclismo kerékpáros szaklapnak nyilatkozva elmondta, hogy a fiatal kerekes reményeik szerint idővel a Movistar egyik legjobbja lesz a tavaszi klasszikusokon.


Unzue átalakuló csapatának ezzel az igazolással majdnem teljessé vált a kerete, mivel már 22 versenyzővel rendelkeznek a 2011-es évadra. 15-en maradtak a Caisse d’Epargne-ból, név szerint: Andrey Amador, David Arroyo, Marzio Bruseghin, Imanol Erviti, Rui Costa, Txente García, José Iván Gutiérrez, Vasili Kiryienka, Pablo Lastras, David López, Angel Madrazo, Luis Pasamontes, Rubén Plaza, José Joaquín Rojas és Mauricio Soler. Hozzájuk eddig még heten csatlakoztak, Appollonio mellett Ignatas Konovalovas, Xavier Tondo (Cervélo), Beñat Intxausti (Euskaltel-Euskadi), Sergio Pardilla, Francisco Ventoso (Carmiooro) és Branislau Samoilau (Quick Step)
caisse Creative Commons License 2010.09.24 0 0 4598
az új igazolások közül Pardilla-ra leszek kíváncsi az 1 heteseken jó lehet nagyon is.
caisse Creative Commons License 2010.09.24 0 0 4597
A hírek szerint Murilo Fischer is mindet fog erősíteni jövőre.
caisse Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4596
Hát ez nekem is jobban tetszene:)Először Alejandro "kiesése" most pedig Uran távozása hát engem nagyon rosszul érint a két kedvencem hiánya:(
Előzmény: varyvanda (4595)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4595
Bár megmondom őszintén, én jobban örültem volna egy olyan megoldásnak, hogy Flecha jön vissza ide. :-)
Előzmény: varyvanda (4594)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4594

Másra nem tudtam gondolni, hogy mire kellett a brit nemezeti csapatnak nagy hirtelen egy baszk, meg egy kolumbiai, minthogy Flecha elkezdte őket protezsálni akkor, amikor még nem volt biztos a caisse jövője. Márpedig tudjuk, ha Flecha ákciózik, akkor ott ákció van:-)

Előzmény: caisse (4593)
caisse Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4593
Gondolod Flecha is benne van a dologban?:)
Előzmény: varyvanda (4592)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4592
Hosszás gondolkodás után rájöttem, hogy a Sky-ban egyetlen spanyol van. Biztos egyedül érezte magát.
Előzmény: caisse (4591)
caisse Creative Commons License 2010.09.22 0 0 4591
Urantől és Zandiotől is búcsút mondhatunk a sky-ba folytatják pályafutásukat.Mondjuk ez várható volt a pénz nagy úr, de mért pont abba a balfék skyba?:(
varyvanda Creative Commons License 2010.09.19 0 0 4590
varyvanda Creative Commons License 2010.09.19 0 0 4589


Uran a Bole del MUndon.
caisse Creative Commons License 2010.09.16 0 0 4588
García Acosta interjú:

http://www.spanyolbringasok.hu/2010/09/16/txente-garcia-acosta-mindig-tudtam-hogy-hol-a-helyem/
caisse Creative Commons License 2010.09.12 0 0 4587
Hát ez a mai szakasz nagyon rosszul sikerült a csapatnak:( A 2 legerősebb versenyzőnk is bukott és Plazanak is gondjai voltak:(
varyvanda Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4586
A jövő évi sprinteretek Fran Ventoso megnyerte a Párizs-Brüsszel klasszikust.

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=30366
HPéter1978 Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4585
Szerintem a Moviestar igazolásait két tény tükrében kell vizsgálni.

ad. 1.) Unzué családi ezüstje, aranytartaléka és szeme fénye jelenleg épp illegalitásban van, meddig is? ha jól emlékszem 2012 január elsejéig.

ad. 2.) A baszk mester kijelentette vala, hogy 2013-tól igényt tart a spanyol kerékpársport legfényesebb csillagára.
Márpedig Unzué nem szokott a levegőbe beszélni, azok a pénzemberek és politikusok akik összegrundolták a csapat megmaradását minden követ meg fognak mozgatni, hogy hazaszerződtessék Contadort.
És tudvalevőleg a lassú víz partot mos.

Szóval szerintem a 2011. évi keret nagyjából arra szolgál, hogy mikor a kiszemelt kapitányok megérkeznek jól bejáratott csapat legyen mögöttük.
Ha még közben nyernek is ezt-azt, az persze nem lesz hátrány. :-)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4584
Szerintem Uran is elég nagy tehetség.:)Ma is elég jól ment a végén még kinéz neki egy jó összetett hely:P:)
Előzmény: GAM3R (4582)
gugugaga Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4583
Intxausti is nagy tehetségnek van kiálltva. Nekem nagy csalódás ezen a Vueltán.
Előzmény: GAM3R (4582)
GAM3R Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4582
Ez szép, és jó, de nem véletlenül említettem Henao-t külön. Már egy ideje elég nagy tehetségnek tartják, de szinte csak Amerikában versenyez, pedig valószínűleg elég könnyen túlszárnyalhatná Solert, vagy mondjuk Urant.
Előzmény: gugugaga (4580)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4581
Van egy olyan érzésem, hogy a Movistarnak sokkal nagyobb szüksége van a Talpasra, mint neki Movistárra. Txente 15szezont dolgozott végig az Ibanesto különböző formációiban. Ez mindig nagy csapat volt, és mindig jól fizetett. Amilyen szerény ember, összegyűjthetett annyit, amiből az unokáit is Amerikában járathatja egyetemre. Hálásak lehetünk, hogy vállalta, és az új projekt mellé állt.
Előzmény: gugugaga (4580)
gugugaga Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4580
Megérdemli, a hosszú évek munkája dícséretéül.


Gam3rnak mondanám h ha nemis hegyi menőket de azért 2 dél amerikait már hoztunk Richeze és Pagliarini személyében, illetve egy számomra ismeretlen argentin Diaz fiút is.
Előzmény: varyvanda (4579)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4579
16. szezonja lesz a Talpasnak a csapatnál.
Előzmény: varyvanda (4578)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4578
http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=30246

Txente aláírt még egy évet.

szerintem Unzé a tegnapi esése után belediktált a jó öregbe egy nagy adag törkölyt fájdalomcsillapítónak, és amikor már elég zavaros volt a szeme, gyorsan az orra alá tolta a szerződést. Alighanem a veterán baszknak annyira hiányzik még egy szezon egy teljesen felújított csapatban, mint ablakos tótnak a hanyattesés.
GAM3R Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4577
Hmm. Azért csak a neveket nézve a Sky csapata a Geox közelébe sem ér. A Sky gyakorlatilag egy tavaly Tour 4. Wiggins, és egy tehetségnek kikiáltott Boasson Hagenre épül(t). Van még néhány jobb név, de egyébként semmi extra. A másik, hogy a Geox azért épül egy csapatra, míg a Sky-t gyakorlatilag a semmiből hozták össze. Amúgy még egy olyan "lúzer" csapat, mint a Sky nem születhet. Most nem a Vueltára gondolok, de gyakorlatilag előtte is kész röhej volt, amit csináltak. Talán majd jövőre.
Előzmény: caisse (4575)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4576
Sergio Pardilla is a Movistar csapatába igazol.(idén elég szép eredményei voltak)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4575
A nagy nevek és a sok pénz nem mindig jelent biztos sikert erre jó példa a sky csapata.
Előzmény: GAM3R (4573)
gugugaga Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4574
Konovalovas a TTTkre jó igazolás. Főleg h Kiryienka is maradt. Bruseghin, Plaza, Konovalovas, Ivan Guti, Kiryienka csapattal már nem is szenvednénk nagy hátrányt.
Samoilau a Giron jól ment se előtte se azóta nem igazán hallani rüla, kiváncsi leszek mit alkot.
Előzmény: varyvanda (4565)
GAM3R Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4573
Nem lesz rossz a Moviestar, de azért eddig semmiben sem mérhető a Geox-hoz. Az a csapat nagyon meredek lesz, pláne most, hogy még Duarte is odament hozzájuk. Egyébként a Movistarnak, vagy valamelyik másik spanyol ajkú csapatnak valahogy le kéne csapnia Henao-ra. Mert oké, hogy Uran, meg Solar, de az az ember több perccel nyerte az elég kemény mezőnnyel bíró kolumbiai kört. Mostanában olvasgattam az ott lévő helyzetről, és valahol értem, hogy miért jobb nekik ott versenyezni, de amekkora tehetségek vannak arrafelé, simán lehetne elhozni olyanokat, akik 1-2 éven belül simán GT-t nyerhetnének.
Előzmény: caisse (4567)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4572
:)
Előzmény: varyvanda (4571)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4571
Nem, hát nem. Én annak idején Jean-Paul Belmondo, Alain Delon, Luis de Funes, Maigret felügyelő kalandjain nőttem fel, én szeretem őket.
Előzmény: caisse (4569)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4570
Amúgy nem akarom a falra festeni az ördögöt de tegnap a hegyen mintha Plazanak gondjai lettek volna,Uran,Arroyo de legfőbbként Bruseghin nagyon könnyedén vette a hegymenetet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!