Keresés

Részletes keresés

Operator Creative Commons License 2020.11.27 0 0 16765

Roger.

Előzmény: megint itt vagyok (16764)
megint itt vagyok Creative Commons License 2020.11.27 0 0 16764

T. Modi!

Légy szíves, töröld ezt a hozzászólást, mert a benne lévő videó nem nyilvános.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156591510&t=9040638

 

Köszönöm!

illetlenke Creative Commons License 2020.11.26 0 1 16763

A meghagyással az a baj, hogy később valaki úgy értékelheti, hogy ilyet is lehet.

Én csak törölni tudnám a topikot, ami talán túl erős lenne egy miatt.

Ami az IP címet illeti, még csak nem is látjuk.

A szolgáltató nyilván le tudja tiltani, de képzeld el azt az esetet, hogy ő szerez magának másikat.

Majd az ő régijét kiosztják valaki másnak.

Előzmény: topoly (16761)
Morzsa76 Creative Commons License 2020.11.26 0 1 16762

Semmit nem vesztenénk, ha megtörténne.

Előzmény: illetlenke (16760)
topoly Creative Commons License 2020.11.26 0 0 16761

A törlések és a tiltások az elmúlt években nem hoztak túl sok eredményt. Sőt, jót tesztek neki(k) azzal, hogy eltakarítjátok az elég súlyos hozzászólásokat. Ha nem lehet lezárni a topikot vagy ip cím alapján tiltani (gyanítom, jogilag nem tehetitek), akkor maradjon, emlékeztetőül. A zárt osztályon is azt mondták az olvtársak, hogy sokkal jobb így...

Előzmény: illetlenke (16760)
illetlenke Creative Commons License 2020.11.26 0 3 16760

Az elmúlt 5 nap komplett törlését tudom felajánlani. 

Mintha akkor akadtak volna össze.

Előzmény: topoly (16757)
syssy48 Creative Commons License 2020.11.26 0 0 16759

Szerintem is hagyni kell. Minden két hónapban megcsinálják 4-5 napig, utána nyugalom van. Mindkettő makacs, ezen pedig úgysem lehet segíteni. A természetfotós topik egyébként jó, vétek lenne törölni.

Előzmény: topoly (16757)
Morzsa76 Creative Commons License 2020.11.26 0 0 16758

Szerintem hagyni kell, mert ha nem, megindul Szili ámokfutása a többi topikban, és azokat is szétveri.

Nincs erő, ami visszafogná.

Előzmény: topoly (16757)
topoly Creative Commons License 2020.11.26 0 2 16757

Sziasztok,

azt javaslom, hogy véglegesen zárjátok le a természetfotós topikot, maradjon rendhagyó mementónak, hogyan lehet szétcseszni egy barátságos homokozót. Tiltani, takarítani, nem érdemes. Megtettétek sokszor, de valahogy mindig felkavarodik a sz.r, évek óta valahogy mindig ugyanoda jutunk. A többség nem tudja átugrani a yoda-szili féle erősen kiskorú lökdösődést, meg nehéz is úgy írogatni/beszélgetni, hogy ne kerülj valamelyikük útjába.

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.23 0 0 16756
Blackbirdxx Creative Commons License 2020.11.22 0 0 16755

Köszönöm a "megoldást"!

Előzmény: Blackbirdxx (16754)
Blackbirdxx Creative Commons License 2020.11.22 0 0 16754

Tisztelt Moderátorok!

 

A légfegyveres offoló topicban egy delikvens az én nickemhez nagyon hasonló nickel trollkodik!

Blackbyrdxx

 

Megoldható lenne ennek az orvoslása?

köszönöm

Knauszi Creative Commons License 2020.11.21 -1 0 16753

Mi van, miért nem válaszoltok, derogál megmagyarázni az okokat? Úgy érzem magam, mint ifjúmérnök koromban, amikor beadtunk egy újítási javaslatot- tervet - és visszadobták, hogy nem jó! Megkérdeztük, mi nem jó? Válasz: A zsüri bírál,  nem tervez! Na, itt is ez a helyzet? Tényleg kérve - kérem, hagyjatok kis levegőt nekem!!

Előzmény: Ittütmegaguta (16749)
Ittütmegaguta Creative Commons License 2020.11.18 -1 0 16751

Ja.... bocsánat, végleg ki vagyok tiltva ....merthogy nincs semmi értesítés Freemailon??

 

Ittütmegaguta Creative Commons License 2020.11.18 -1 0 16750

Bocsánat, innen is kileszek....!!!?

Előzmény: Ittütmegaguta (16749)
Ittütmegaguta Creative Commons License 2020.11.18 -1 0 16749

Urak, én tényleg nem vagyok az ellenségetek, de azért kicsit rosszulesik, hogy kivágtok mindenhonnan...tényleg ennyire gondot okoz egy ilyen HVF nektek? Miért nem hagytok békében meghalni? Ja...tudom, a győzelem íze..... tényleg sajnálom a Ti hozzáállásotokat!!! Valamelyikőtök érintett a fórumon??? Akkor persze, bocsi!! dr!!

Előzmény: Ittütmegaguta (16744)
bumeráng77 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 16748

Először is, köszönöm a választ.

Ami a vajat érinti, hm, éreznem kellene a finom célzást? Nos, igen, vastagon személyeskedtem (én is) ezzel a bizonyos, kirakhatatlan userrel. Nyitottam is neki egy külön bejáratú topikot, hogy ott kiélhesse beteges hajlamait, ahol eddig ugyan nálamnál kevésbé sarkosan fogalmazva, de személyeskedéstől nem mentes hozzászólásokat rittyentett felém is, pedig bántani (egy nyilvánvalóan mentálisan deficites embert) nem akartam. Egy nem hozzá intézett, de az ő állításaira reflektáló hozzászólásom miatt talált meg és azt nagyon nem szeretem, ha fenyegetnek... pláne a családomat emlegetik egy homályos jogi retorzíóval összefüggésben. Amiket én ezután írtam, vállalom minden értelemben itt az Index fórumain a felelősséget, ha törlést, tiltást érdemlek, ám legyen. Egy biztos: én nem fogok semmilyen hatósághoz futkosni sem azért, mert a Tisztelt Moderáció kirakott innen, de azért sem, mert egy ilyen jellemtelen user fenyeget.

 

Üdv: bumeráng77

Előzmény: illetlenke (16747)
illetlenke Creative Commons License 2020.11.16 0 2 16747

A fórumról bárki letölthet bármit.

Kérdés hol, hogyan és mire használja.

Ránk nézve semmi jogi következmény nincs, ha előtte nem kérte a törlést.

Kérdésedet nézve, azért te némileg érzed a vajat a fejeden.

Előzmény: bumeráng77 (16746)
bumeráng77 Creative Commons License 2020.11.16 0 0 16746

Tisztelt Moderáció!

 

Nem bejelentéssel kívánok élni, csak kérdezni szeretnék valamit, ha erre van lehetőség.

 

Egy bizonyos fórumozó rendszeresen belebegteti, hogy hozzászólásainkat lementi a saját számítógépére, mert azok szerinte személyeskedéseket tartalmaznak és a megfelelő hatóságnál megteszi a panaszát.

 

Kérdezni szeretném: a fórumon található hozzászólások szabadon felhasználhatók, lementhetők bárki (felhasználó) által?

Ha valaki ilyen személyeskedő hozzászólásba botlik és 'kissé' túlreagálva a dolgot a 'hatóságnál' tenne bejelentést, mi a kötelezően lefutandó kör? Először Önöknél jelzi panaszát, majd ha nem történik moderálás, mehet -e egy hatósághoz panasszal amiatt, mert Önök nem töröltek egy hozzászólást?  (Amúgy biztosan mehet, de azon felül, hogy kiröhögik az ügy pitiáner mivolta miatt, milyen egyéb jogkövetkezményei lehetnek Önökre és ránk, felhasználókra nézve... pláne, ha a személyeskedő hozzászólásban megszólított alany nincs nevesítve, elvégre csak egy nicknév látható?)

 

Elnézést, ha nem idetartozót kérdeztem és előre is köszönöm az esetleges választ!

 

Üdv: bumeráng77

Ittütmegaguta Creative Commons License 2020.11.14 -1 1 16744

Na, tudjátok, ez nem az én színvonalam, ha ti itt boldogan tiltogattok, én csak nagyon szomorú tudok lenni, miért nem néztek utána, hogy mi is volt a felháborodásom oka, másnak lehet cikizni a topik tulajdonosát, aki megosztotta ezzel a sok  szakemberrel a tevékenységét????Hát nem tudjátok felfogni, hogy bele lehet taposni valakibe ilyen "fórumosan" is? Még van bennem megbántottság, de belátom, veletek szemben nincs értelme, az értelmet keresni! Ti csak élvezitek, hogy a megbántott vén f..sz itt rúgózik, jól esik röhögni rajta. det alán meg kellene nézni  az előzményeket! Egyébként, ha azt üzenitek - 24 óra, akkor az 24 óra legyen! Bár....hehe, miért is lenne, akinek a korbács a kezében, annak az igazság is - nemdebár?

Ittütmegaguta Creative Commons License 2020.11.14 0 1 16743

Gyerekek! 24 órára lettem kitiltva, oszt mégse tudok visszalépni, ki akartok végleg végezni!?Az nem lenne baj, de udvariassan, közölve a vén f..szal! Megköszönném, ha a saját szabályaitok szerint járnátok el!!

Előzmény: Törölt nick (16735)
WatchFun Creative Commons License 2020.11.13 0 0 16742

Update: peterforum t.társ hangneme... khmm... erősen kívánnivalót hagy maga után. De ha úgy gondoljátok, hogy elfér, persze maradjon.

WatchFun Creative Commons License 2020.11.13 0 0 16741

T. Modik! 

 

A Canon EOs adok-veszek fórumban nem érzem, hogy peterforum t.társ hozzászólásai akár eladásra, akár vételre irányulnának, Szerintem csak higítja a hozzászólásokat.

ergoGnomik Creative Commons License 2020.11.09 0 0 16739

Tisztelt moderátorok!

 

COMMODORE PLUS/4-esek FÓRUMA témában a Commodore 64 Gamez témából nemrég kitiltott tevoltál fórumtárs (számos más nicken korábban is kitiltva mindkét helyről) a 9764-es és 9765-ös hozzászólásaiban megint a szokásos témaidegen agymenéseit kezdi előadni a  nagyérdemű "szórakoztatására". Ha nem ítélem meg rosszul a helyzetet, akkor lehet hogy szükségünk lenne egy kis takarításra.

ergoGnomik Creative Commons License 2020.11.08 0 0 16737

Tisztelt modik!

 

A COMMODORE PLUS/4-esek FÓRUMA témában a 9762-es hozzászólásnak nem biztos hogy ott kellene lennie.

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.03 0 0 16736
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.02 -1 4 16735

A hozzászólásaid tulajdonjoga az Indexre szállt attól a pillanattól kezdve, hogy megnyomtad az ENTER billentyűt (Felhasználási feltételek).

Saját magad törlését meg tudod tenni a 'Beállítások' alatt.

 

Előzmény: dr!! (16734)
dr!! Creative Commons License 2020.11.02 -1 1 16734

Mivel, valami érthetetlen oknál fogva, ebből a topikból még nem tiltottak ki, kérem ismételten Önöket, hogy az Inda Fórum minden oldaláról, topikjából, azokból minden hozzászólásomat haladéktalanul töröljenek, azok a saját elidegeníthetetlen  szellemi tulajdonomat képezik és további nyilvánosságot nem kívánok azoknak adni! Ezen rendelkezésemet tudatni fogom a Fórum ellenőrző részlegével. Nem kívánok semmilyen módon kapcsolatban maradni az Önök rendszerével, szolgáltatásával és méltánytalanul ítélkező hatalmával! A fent jelzett rendelkezésem végrahajtásáról 24 órán belül értesítést kérek és ha Önök mulatságosnak is találják, esetleg kipróbálják, hogy itt is érvényesíteni tudják látszólagos hatalmukat, törölhetik ezt a hozzászólásomat is - de csak a többivel együtt! Gondolják át, hogy egy mélyen megsértett ember mire képes egy jogállamban??? Isten áldja Önöket, ne bízzanak az " úgysem tud mit csinálni" eshetőségben! 

Előzmény: dr!! (16733)
dr!! Creative Commons License 2020.11.01 -1 1 16733

Lehet, de én nem tartom magam egy hatalmas észnek a moderációt illetően, kicsi elmaradott vagyok, de miért kell ezt írnod, amikor azt a választ kaptam korábban-hogy- ja egyébként, nincs lehetőség emberi megítélésre- hiszen semmi rosszindulatú megjegyzés nem hangzott el, legfeljebb Ti tekintettétek annak? 

illetlenke  26 órája    -1 1 84990

Fáradj át az illetékesekhez!

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111587

Előzmény: dr!! (84989)
dr!!  26 órája    0 0 84989

Kérném a tiltásom feloldását a Fegyveres fórum, Légfegyveres topik  adás-vétellel foglalkozó altopikjaiban, azok tiltását nem indokolja a HATSAN PCP-k topikban történtek, annak használatát nem sértik, viszont megakadályozza a lehetséges adás-vételem lezajlását, és én ezt indokolatlan kiközösítésnek érzem! Üdv!

 

Hát ezek után mi a tennivalóm, várjam el, hogy azért mert ti nem szerettek engem, nem is válaszoltok? Lehet valakinek büszkesége, csak dugja fel magának??? Kértem valamit, amit indokolatlanul - mert nem része a kifogásolt hsz.-eimnek - megtagadtok?! Most azt kérem, hogy minden hsz.-emet ,alólocsis témában is, HATSAN-os témában, stb, is töröljetek, engem is tör3öljetek, nekm kívánom semii módon kapcsolatban lenni veletek, ha csak arra van tehetségetek, hogy velem szórakozzatok! Mégegyszer kérfem, tüntessetek el az Index-ből! Egyébként a Moderáció olyan,  mint a Szentszék Inkvizíciója - na, akkor húzom innen a csíkot! Ki a fene érti, hogy melyik a megfelelő topik?????

Előzmény: Törölt nick (16732)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 16732

Beleálltál a moderációba nem a megfelelő topikban. Többször. 

Előzmény: dr!! (16731)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!