Keresés

Részletes keresés

Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 32991
Igen, ö az. :-)
Előzmény: dare2wear (32990)
dare2wear Creative Commons License 2012.08.04 0 0 32990
Előzmény: Guldtop1 (32989)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 32989

Aha, ő meg Izraelből való, én asszem a 4. gazdája vagyok, én az Anditól vettem. :-)

Előzmény: Hibiszkusz (32988)
Hibiszkusz Creative Commons License 2012.08.03 0 0 32988

Ah, akkor rosszul emlékeztem.... szóval Vöri. Vöri az Andinál született , vagy "külsős"  volt?  :)

Előzmény: Guldtop1 (32987)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 32987

Billyt biztos, de Munint nem ő tanította. :-) Csak Vöri van az Anditól, Munin és Toppi dán macsekok, őket én hozattam onnan. :-)

Előzmény: Hibiszkusz (32983)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 32986

Köszi :)

Előzmény: Augies (32985)
Augies Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32985

Továbbra is szuper-cuki.:)

Előzmény: Guldtop1 (32974)
Augies Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32984

Írtam neked e-mailt.:)

Előzmény: Hibiszkusz (32983)
Hibiszkusz Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32983

....egyedül Muninnak van annyi esze, h megtanulta, hogyan kell kinyitni az ajtókat.

 Az Andi megtanította őket  :D

Előzmény: Guldtop1 (32982)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32982

:-))) Érdekes, az enyémek közül egyedül Muninnak van annyi esze, h megtanulta, hogyan kell kinyitni az ajtókat, meg apuék Rebekájától is láttam tegnap. :-)

Előzmény: Hibiszkusz (32980)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32981

Ott próbáltam magához téríteni a csörgős labdájával egy játszós kép erejéig, de ennyire jártam sikerrel. :-) Fél perc múlva már aludt, ugyanebben a pózban, mozogtak a bajszai is álmában. Elfáradt az egész napos vadászatban:

Amúgy marhára el van kényeztetve, már megkapta aputól a második macskabútorát és több játéka van, mint nekem volt gyerekkoromban. :D Ez a Lidl-is egere tetszik a legjobban, ilyet majd én is beszerzek a Toppinak, nálam egyedül ő az egeres:

Előzmény: Nyafkamacska (32977)
Hibiszkusz Creative Commons License 2012.08.02 0 0 32980

Azért egy kis kerettörténet: láttam, hogy bemászott az ágyneműtartóba, én behajtottam az ajtókat, hogy ne ütközzek bele... jóval később eszembe jutott, hogy hol a macska?  fogtam a gépet, "bekopogtam". Ő tolta ki a lábával az ajtót, majd konstatálta, hogy én vagyok és "közölte", hogy igen, jól látod, én itt fekszem, alszom és jó lenne, ha nem zavarnál már ezzel az idétlen vakuzással :)))

Nekem kb. ez jött le a nézéséből...  a legmeglepőbb az volt, amikor többször kilökte az ajtót, (mert az mindig visszahajlott, én direkt nem nyúltam hozzá), és megnézte, hogy mit csinálok még mindig ott  (ez olyan értelmes cselekedett macskához képest, nem? )  :D

 

A végén persze ő győzött, szunyált tovább :D

 

 

 

 

Előzmény: Nyafkamacska (32979)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32979

No :-)

Előzmény: Hibiszkusz (32978)
Hibiszkusz Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32978

No comment  :))

 

     

Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32977

Nagyon édes :-)

De az alsó képen leselkedik ;-)

Előzmény: Guldtop1 (32974)
Augies Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32976

Jaaaaj.... nagyon-nagyon cuki!!!!

Előzmény: Guldtop1 (32974)
Hibiszkusz Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32975

Jaj-jaj-jaj  de édes   :))

Előzmény: Guldtop1 (32974)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32974

És újabb off, de meg kell mutatnom, h Rebeka, aki már nagyot nőtt, így tud aludni, szájában egérrel...

Meg így is :-)

Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 32973
Hát az szuper és persze most lesz, amikor dolgozok, amikor nyaralok meg tuti esni fog. :-
Legalább az állatorvos megnyugtatott nagyjából tegnap, h nem epilepsziás, csak hasonló tünetei voltak, mert annyira felidegesitette magát egy kutyát sétáltató szomszédon, h begörcsöltek a lábai, folyton elesett, hanyatt is esett, közben marha ideges volt, hányt is, aztán pár perc alatt rendbejött. Kapott egy kálium-magnéziumos Panangint meg vmi C betüst, amit epilepsziánál is használnak a nyugtató hatása miatt, mert be kell nyugtatózni, h ne legyen ilyen "roham" többet.
Előzmény: Augies (32971)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.07.31 0 0 32972

Most nem az van?

Előzmény: Augies (32971)
Augies Creative Commons License 2012.07.31 0 0 32971

és állítólag megint jön a kánikula...

Előzmény: Guldtop1 (32970)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.29 0 0 32970

:-( Ez az idő úgy néz ki megőríti az állatokat. Nálunk Kirával van most probléma, remélhetőleg nem olyan komoly, mint amire gondolunk, jövő héten megyünk dokihoz (szabin van, a többiben meg abszolút nem bízok), akkor talán megnyugtat...

Előzmény: Augies (32969)
Augies Creative Commons License 2012.07.29 0 0 32969

Részben megoldódtak, de van ami felett nincs befolyásunk...

A kölykökel kínlódtam rengeteget, nagyon nyamvadtak voltak, ami annak köszönhető, hogy az anyák megbolondultak - feltehetően a kánikulának, vagy nem tudom minek köszönhetően, kórusban tüzelni kezdtek 4-7 hetes kölykök mellett, és abbahagyták a szoptatást... (Xemma kivételével, áldott legyen a neve).

Előzmény: Guldtop1 (32965)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.29 0 0 32968

Köszi szépen! :-) Tervezgetem, h mit hogyan kéne, amit tudok, azt saját magam szeretném megcsinálni (függöny, díszpárnahuzatok, ágytakaró, ronda régi fehér konyhaszekrény lefestése virágmintásra, stb.), remélem ki is fognak nézni majd valahogy. :-)

Előzmény: Augies (32967)
Augies Creative Commons License 2012.07.29 0 0 32967

Nagyon jól hangzik - a jövendő otthonod, és a vacsora is...:)) A fiúhoz pedig DRUKKOLOK!!!!:)

Előzmény: Guldtop1 (32964)
Norani2 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 32966

Én is itt vagyok nonstop olvasó üzemmódban.

Augies, sajnálom, hogy rosszul mentek a dolgok az elmúlt időben, remélem, mostmár túl vagy rajta és minden rendben van veletek!

Nyafi, neked ezúton is kívánok jobbulást, és pihenj sokat!

KingA, én is így vagyok ezzel, inkább elropogtatnék egy adag szárazat, mintsem főzzek, nem is beszélve a gyerekről, őt mennyivel könnyebb lenne így etetni.:DDD

 

 

Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 32965

Remélem már a Te gondjaid is megoldódtak!

Előzmény: Augies (32958)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 32964

Köszönöm, talán még nincs minden veszve vele, de minden esetre akármi is lesz, szeretném felépíteni a saját életemet, h legyen egy saját otthonom végre. Apunak meg van egy saját építésű, de még azért munkálatokra meg berendezésre váró háza, pont abban a városban, ahol eddig laktam és amit igen meg is szerettem, sőt, ugyanazon a nyugis környéken, így adott volt a dolog. Viszont évek óta lakatlan volt, úh sztem ORMI igen boldog lett volna, ha meglátta volna azt a pókgyűjteményt, ami ott volt. ;-) Még sok munka és sok pénz, de remélem legkésőbb szeptemberben beköltözhetek.

Előzmény: Augies (32958)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 32963

Hát, nem tudom, én szeretek enni sokfélét, különös tekintettel a Chocapicre, amit most reggeliztem és az epres képviselőfánkra meg az anyu által sütött zsemlére kerti paradicsommal, úh én nem szívesen térnék át a tápra. :-)

Előzmény: kingA (32957)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 32962

:-))) Az biztos.

Előzmény: kingA (32956)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!