Keresés

Részletes keresés

Acsbar Creative Commons License 2005.07.30 0 0 887
Én meg azt mondom itt is, hogy az idei évben irreálisak voltak a ponthatárok, és emiatt senkinek nem szabad elkeserednie. Bizzunk benne, hogy jövőre, miután elkergetik a mostani minisztert a rákba, egy normális felvételi pontszám mellett meg lehet próbálni újra. Addig pedig fel a fejjel!!!
Előzmény: topizsu (884)
Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.07.30 0 0 886
Szia Zsu! Viszaolvastam és ledöbbentem.... De fel a fejjel,hajrá, én szurkolok.... Az első zicer kapufa lett....a második bemegy...:))) puszillak Jövő héten Balatonon leszek....végre.
Előzmény: topizsu (884)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.07.30 0 0 885

szia-mia!!!

 

 

 

Zsu!Remélem nem az,amire gondolok:(Ha mégis,akkor sajnálom:((

 

Boszi!!Akkor iparkodj hazafelé és nagyon vigyázz magadra,jo?Remélem minél hamarabb meglátogattok a Csoppival!!

De ez titok!!!:))Én augusztus 12-augusztus 22ig nyaralni leszek:)Horvátországban:)

Jok a palik?Hozzál haza 1-2-t..jo??

Jucii!!!BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

 

nah bosi!!LÉgy jo!és mindenkinek jo nyarat.meg sok puszit!!

 

 

 

cuuuppp

Előzmény: topizsu (884)
topizsu Creative Commons License 2005.07.30 0 0 884

Sziasztok!

 

Akiket érdekelt,mi van velem,azoknak a 799. hozzászólás zárójeles megjegyzését kell elolvasniuk,és onnan már nagyjából kitalálhatják,mi történt velem és mi lesz velem eztán.

További szép nyarat mindenkinek!

 

üdv:Zs

Előzmény: bosi. (883)
bosi. Creative Commons License 2005.07.30 0 0 883

imadom h ennyire figyelsz draga edukam:P:)

 

szal en egesz nyaron kulfoldon vagyok, most epp angliaban.....es imadom iszonyat jo....esku idekoltozom, de csak a pasik miatt:)))- mert azok allatul jok:)

na szal en meg csk egy hetet voltam otthon junius ota, szal faradt vagyok es hianyzik a kutyukam, dehat mind1...nemsoka haza aztan vegre egy kis pihi a balcsin.....aztan meg meglatogatunk, te kis cucuska:))) de ez titok:)

na szal minden rendbe van:)

nyugi:) aztan vegre eljutok a rutin vizsgamhoz a jogsi miatt, mert ez is kicsit elcsuszott:)))
na most mennem kell, vigyazz magadra...aztan majd szigeten osszefutunk, bar nemtom:)

csokicsokicsokkkkkkkkkolade:)

 

 

bosi....

Előzmény: Floorballek#18 (882)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 882

sziasztok!!

 

 

Szia bosi!

 

Először is üdv Debrecenből mindenkinek:)

Aztán...hogy birjátok ezt a durva meleget?Ma voltunk az aquaparkban,de hát ott is meg lehetett dögleni:))A csuszdázást kisebb-nagyobb sérülésekkel megusztuk:)

 

Szigetelünk..már tuti.Megyek az osztálytársaimmal:)Tök állat lesz.Bosi.Voltál má nyaralni?Vagy mész vhova??

 

 

üdv mindenkinek pussszz

bosi. Creative Commons License 2005.07.29 0 0 881

szal...

B U L I    V O L T, meghozza nagy:)
most ertem haza:)

na edo szigatre nemhiszem h megyek mert csak a Roots Manuva erdekelne, de mittom en lehet h megyek, majd meglatjuk. mindenesetre iden egyaltalan nem vonzz...tom szar vagyok, kovezzetek.

na orulok h jobban vagy, jajj csopperral meglatogatunk, ugye vagod??
szal megyunk hepajkodni majd jo??
na most mennem kell mert mingyart leszakad a buksi....cuppa aztan legyetek jo....mert jonak kell lenni:)

hu de okos vagyok , nem??

pusz aztan semmi rosszasag:)

hahajjj, tok jol erzem magam

szijjasztok

Floorballek#18 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 880

hellooo!!!!

 

 

Mi van veletek?)

Boszika!

Hát,az van,hogy ugye már régota fáj/fájt a térdem és végre eeljutottam egy normális orvoshoz:)Győrben voltam és kiderült,hogy a jobb térdkalácsom el van fordulva,mivel szalagnyulásom van:)Jo,mi??:)))

Jah szoval most 3honap gyogyszer és ha nem használ,akkor szeptember műtét(blöööö):(Érted?!Most nem is edzhetnék,de azért fogok:))

 

Jah.Szigetre jöttök?Jössz?Mert én lehet hogy megyek Sean Paul-ra,meg minden jora.

 

nah és többiekkel mmi van???Haliho...

Goyo!Zsuval nem tom mi van....nyaral:)

nah legyetek jok

pussz Edu

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.07.24 0 0 879
Hello! Topival mi van, mert ég hallottam felőle....?
bosi. Creative Commons License 2005.07.23 0 0 878

hat szijja mija:P

na mi is van veled, mert en mindenbol kimaradok....:P

na jo, igazabol nem, csak semmirol nem tok:)

szal irj mar>> mi ez a mutetes dolog??

remelem nem komoly, ugye??

ja en megvagyok: csokin, pasikka, bulikkal es haverokkal:)

sok puszika neked meg nektek

bosi

Előzmény: Floorballek#18 (877)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 877

helloooo!!

 

 

 

Van egy rossz hirem.Szeptemberig biztos kihagyás nélkül fogok játszani:))

Szoval most 3 honapig gyogyszer aztán ha nem segít,akkor műtét...ez van!

Amugy jol vagyok.Leszámitva 1-2 dolgot.

 

PÁLMII!!BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

 

Mi van veletek csajszik?remélem mindenkivel minden ok.Bosi,Csoppi,Juci meg a többiek!

Legyen nagyon jo nyaratok!

pussz

omlóstérdkalács Creative Commons License 2005.07.19 0 0 876

Sziasztok!

 

PÁLMA!!!

 

BOLDOG SZÜLINAPOT!      innen is, utólag is :)

 

Én is egész jól vagyok, fáradtan, de vidáman... :) barátokkal, rokonokkal, ismerősökkel boldogan telik a nyaram... :)

 

Edina!

Ne félj, legalább túl leszel rajta.. én is voltam kházban, tudom milyen sz..rossz.. útálom...

Itt van ez a kép, remélem jobb kedved lesz tőle :P

/Szigetszentmártoni részlet :)/

 

 napraforgók... csak tudnám, miért rám nézett mindegyik?.. :)))

 

 

Ági! Juci!

Zsú szeretne gyerekpacis képeket! :) igazából nem mondta, de tudom.. :)

 

Na most megyek, vár a sok fotómodell.. :)

Heló!

                                                                                                              Ibike

bosi. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 875
ne legyetek rosszak....az nem jo:)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.07.10 0 0 874

na haliho lányok!!

 

Mi van veletek?Sok idő után ismét gép előtt állok.Lehet,hogy műtenek,kedden megyek az utolso kontrollomra:(

Remélem nem mond semmi rosszat a dokikám:))

 

Hogy vagytok?Örülök,hogy irtatok..Csoppi,Boszi!Lejöhetnétek Komáromba..persze mindenki hiányzik!!Itt is itt van,hogy MINDENKI!!!:)))

 

Én is megyek Angliába,de csak jövőre:)Most Horvátország lesz:))

 

na puszilok mindenkit!Legyetek rosszak:)

 

pusssszzzzz    Edu

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.07.06 0 0 873
Köszönöm szépen. Nembaj ha csak ennyire futja...ez épp elég... de azért már várom a leveled...:P
Előzmény: topizsu (872)
topizsu Creative Commons License 2005.07.02 0 0 872

BOLDOG SZÜLINAPOT GOYO!!

 

Most csak ennyire futja...teljesen kész vagyok:(

 

üdv:

Zs

bosi. Creative Commons License 2005.06.28 0 0 871

halcsi!!

punnyadás,punnyadás,punnyadás és megint csak punnyadás van itt!!! LÁNYOK MI VAN??????? csopi látom él, edu is.....nekik ezért külön csók!remélem örültök............mert 3 lett a matekom ami azért sajna idén is buksira állt.....de látjátok azért bármit meg lehet csinálni amit csak akartok:) na remélem nemsokára valamilyen formába összefutok pár olyan arcal is akit már kb vb óta nem láttam...pl.(andi, szöszi).......de mondjuk pálmiékra is kiváncsi lennék!! na jó mondjuk h minden kedves kis ifistára!!...és akkor ebből most nem lehet sértődés, mert látjátok, h ott van a MINDEN szó:))))

na jó nem idegesítelek titeket tovább, hisz ez csak életjel volt azért h tudjátok szingapur és montenegro után most pénteken ANGLIA jön 1 teljes hónapig!:)) BIBIBÍÍÍ, NA SOK CSÓK NEKTEK:)

boszkó voltam:)

Előzmény: Adri20 (870)
Adri20 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 870

Na helló mi??!!!

 

Nah, én is megjöttem sokak bánatára!!!:-) vagy örömére!! Engem se kérdezett senki de azért elmondom hogy jól vagyok!!Edo én örülök hogy jól vagy!!!

Boszikám!!!

Veled mi a helyzet?? Na mi lett a matekkal???

 

Amúgy szeretnék gratulálni a lányoknak akik kint voltak szingapúrba!! Nagyon ügyik voltatok!!!

 

És úgy egyébként mi az ábra lányok??

 

Puszilok mindenkit: Csoppi

Floorballek#18 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 869

szoval nekem lehet hogy kellene egy polo...ha lehetséges:)

köszönöm:

                    Edu#18

Floorballek#18 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 868

sziasztok!!

 

 

mi van veletek?Remélem mindenki jol van...én jol vagyok,bár senki sem kérdezte,de elmondtam.:)

Tök jo aza  polo...nekem tetszik:)

Lesz valaki aki átigazol??:)

 

Irjatok már csajok,hogy mi van veletek..Zsu!Te hogy vagy??Kipihentétek már magatokat??:)

 

na üdvözlet mindenkinek: a komáromi brigád egyik tagja

LaPointe Creative Commons License 2005.06.15 0 0 867

Íme a póló csak zöldben..

 

 

LaPointe Creative Commons License 2005.06.15 0 0 866

Sziasztok!

 

Maradt még a női felnőtt válogatott ujjatlan - nyári változat- csájníz adidas egyen pólójából ..zöld színben..- ha valakinek kellene még esetleg, akkor van! :)) Szóljatok!

1000 Ft/db.

 

Üdv, L.

21.század Creative Commons License 2005.06.12 0 0 865

"Még előttünk állnak hosszú évek, de nemsoká egy pillanattá lesz az egész,

had mondjam el, mit is jelentetek, mielőtt ez a pillanat elvész.

Ha ti nem lennétek, életem homályos, fekete- fehér foszló képei lelkemben hiába keresnék az erőt adó színes álmokat.

Köszönöm, hogy vagytok, ti pótolhatatlan drága kincsek!...

 </P>

a 21.század, ami

fájón üres lenne nélkületek..."

Acsbar Creative Commons License 2005.06.12 0 0 864

SZPK-s lányok!

 

Elindult az SZPK-s fórum!!! Használjuk egészséggel és sűrűn!

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125575

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.12 0 0 863

off

Ha tényleg nem voltál akkor....

GREEN DAY;

2005.JÚNIUS 9.

ON

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.12 0 0 862
uhh.. nem engedték el??? te jó ég!!! nem tudja miről maradt le... sajnálom, ha tényleg így volt.... Legalább a Derbi jó volt??? Ki nyert?
Előzmény: Floorballek#18 (861)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.06.11 0 0 861

sziasztok!

 

 

 

Goyo!A Topi nem volt Green Day-en,meert nem engedték el:((

 

Asszem...vagy mi.

Én is gratulálok a válogatottnak és Főleg Lugasi Vandának!!De már irtam neki sms-t!:))

 

Jo volt a csütörtöki meccs...mostmár remélem megnyugodott az egész 5vös csapat:)))

Ugye?

 

 

 

na jol van léptem..még van 10000 dolgom!!:))Elfoglalt vagyok

 

snappi legyen veletek és .... Isten Zoltán:)))

                                                                                      Edu

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.10 0 0 860
HéjjjTopi! Hogy tetszett a koncert??? Nekem nagyon.:)))) Írj mailt!
ágicicamica Creative Commons License 2005.06.09 0 0 859
Sziasztok!!!!! Fiúk + Lányok!!! Jucc!!! Nem tudok elmenni pedig tudod hogy én mennyire imádom.... a floorballt is :) Ma tudtam meg hogy 14-15. én vizsgám van. És sokat kell tancsizni. Ja igen akkor Ibi a hétvégén jössz a Jucchoz???? És a kittyokkal alszol???? :o) Igen igen a héten találkozunk. Amúgy köszönöm kérdéseket azért még élek ám, csak sok a tancsi. Gratulálok( grat, grat, )a válogatott minden tagjának, de főleg Lugasi Vandának!!!!!!! Na megyek mert nem igazán van mit írnom!!!!!!!! További snappis napot mindenkinek! Snap snap snappi , Snap snap snappi...........
LaPointe Creative Commons License 2005.06.08 0 0 858

Sziasztok Lánykák!

 

Azon okból bátorkodom ide írni hozzátok, mert Budapesten formálódik a White Sharks HC női csapata, biztos részvétellel a női bajnokság következő szezonjában.

Akinek volna kedve új csapatban, új kihívásokkal játszani, mert esetleg az iskola vagy bármi Pesthez sodorná, akkor ne hezitáljatok jelentkezni.

whitesharks@freemail.hu

 

Úgy érzem úgy vagyok fair, hogy megemlítem Varsa Zsu is nevezi új csapatát a Phoenix Fireballs-t, szóval igazán van lehetőségetek választani..

Ahol jobban éreznétek magatokat..:))

 

Üdvözlettel:

 

Huszti Péter

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!