Keresés

Részletes keresés

Avic Creative Commons License 2006.07.04 0 0 3752

Hi!

 

Én is azt használom már több mint 2 éve. Az igényeimnek tökéletesen megfelel.

Üdv:

Avic

LaMann Creative Commons License 2006.06.26 0 0 3751
hali
en egy CF kartyat szeretnek vasarolni a gepemhez. Mindegy milyet veszek? 512esre gondoltam, most valahol Kingston-t 4300ert adnak. (CF Type I)
mit szoltok?
clairvoyant Creative Commons License 2006.06.22 0 0 3750
Köszi. Nézem.
Előzmény: Pogesz (3749)
Pogesz Creative Commons License 2006.06.22 0 0 3749
Szerintem itt többre jutsz.
Előzmény: clairvoyant (3748)
clairvoyant Creative Commons License 2006.06.22 0 0 3748
Üdv! Az S7000-esemhez szeretnék átmenetes szürkeszűrőt vásárolni (főképp tájkép fotózáshoz). Körülnéztem és a HOYA Gradual Gray és a Cokin lapszűrőit találtam lehetőség gyanánt. Milyet ajánlanátok? (Eddig csak menetes szűrőket használtam, lap-ot nem.) Cokin esetén megoldható, ha polár+átmenetes ND szűrőt is akarok egy időben használni? Érdekelne a tapasztaltak véleménye. Előre is köszi!
mindex Creative Commons License 2006.06.17 0 0 3747
Lehet, hogy a jövő héten megyek Pestre, lehet, hogy nem. amúgy pécsett lakom.
Az adapter és a szűrő karcmentes, a meneten viszont már látszik a használat, termérszetesen ez semmilyen minőségbeli problémát nem okoz.
Azért adom el, mert, az s7000-sem már elkelt, az új géphez (s9500) meg nem jó.
Előzmény: LaMann (3746)
LaMann Creative Commons License 2006.06.17 0 0 3746
hmmm
engem lehet erdekelne
hibatlan?
miert adod el?

hol tudunk talalkozni, ha szeretnem megnezni/megvenni? (pesten tanulok, meg 2 hetig van vizsgaidoszakom, az alatt jo nekem mar csak)
Előzmény: mindex (3744)
Yokushin Creative Commons License 2006.06.15 0 0 3745
Hogyhogy eladod? Amikor utoljára itt beszélgettünk, ki mit vesz, nagyon szimpatikusan beszéltél róla...
Előzmény: Spenót (3743)
mindex Creative Commons License 2006.06.14 0 0 3744
Eladó S7000-eshez Fuji adapter + tiffen cirkuláris polár (használt) - 7e Ft.
Előzmény: LaMann (3741)
Spenót Creative Commons License 2006.06.14 0 0 3743

Sziasztok!

 

Hatha erdekel valakit:

 

Nagy valseggel elado sorba kerul fel eves Fuji Finepix S9500-as gepem. Masfel ev Fuji Mo. garancia van ra.

 

Tukorreflexesre valtok, ha minden jol megy.

A geppel keszult jobb kepeim itt lathatok:

http://spenot71.uw.hu/mp.pps /10MB 39 kep - PS-sel vannak alakitva, de akit erdekel, termeszetesen kiprobalhatja, hogy mi jon ki a gepbol.../

Pogesz Creative Commons License 2006.06.14 0 0 3742

Nézz körül itt!

Az RT5255 adaptergyűrű kell az S7000-hez. 3360 Ft  (A gyári qrva drága.)

Vagy megveheted szettben:

PFR-490 UV szürő + RT5255 Tubusgyürű

PLP-690 UV és Lineár Polár szürő + RT5255 Tubusgyürű

 

Előzmény: LaMann (3741)
LaMann Creative Commons License 2006.06.13 0 0 3741
----
Szeretnek a gepemhez venni egy polarszurot. Lehetoseg szerint minel olcsobban kijonni a vegen.

Tubusom sincs. Szoval az lenne a kerdesem, hogy hol tudok szerintetek a legolcsobban egy tubust, meg egy polarszuro-lencset venni?

Vagy esetleg mas kombinaciot ajanlotok?
----
oldmumus Creative Commons License 2006.06.13 0 0 3740
Csak egy megjegyzes ide:

Velem anno az S7000 es most az FZ30 tobb tizezer km-et vegigzotykolodott villanymozdonyon az elektromagneses terben. Tobbfele kartyaval, de kopp-kopp sosem volt semmi gond ebbol!
Előzmény: swindler059 (3736)
Pogesz Creative Commons License 2006.06.13 0 0 3739
Lásd: e topic, 2404-2405-2406 hsz-ek!
Előzmény: swindler059 (3736)
Pogesz Creative Commons License 2006.06.13 0 0 3738
Szerintem túlmelegedik a kártya. Asszem volt már erről szó ebben a topicban még az eleje felé.
Előzmény: swindler059 (3736)
mindex Creative Commons License 2006.06.11 0 0 3737
Próbáld ki egy kölcsön kártyával, ha azzal is jelentkezik, akkor valószínüleg kontakt hiba (mechanikai vagy oxidáció).
Előzmény: swindler059 (3736)
swindler059 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 3736
Hali,

ha kontakt lenne, akkor nem kellett volna többször jelentkeznie 1 év alatt? Biztos h valami megszakította az írást... A kártya kimozdulhat a helyéről, de nem tettem ki különösebb fizikai igénybevételnek, naponta végigzötykölődök vele a villamosokon is.
Ami még eszembejutott, hogy általában nem fotózom tele jobban mint 300 mega, ezeknél az alkalmaknál viszont több volt. Kártyahiba?

Najó, akinek van ötlete, vagy volt hasonló hibája, ne titkolja... Szervízbe vihetném, de úgyse találják meg a hiba okát, mert nekik nem fog jelentkezni. De az meg milyen már hogy megint egy nyaralás összes képe úszik el...

üdv,
Marcell
mindex Creative Commons License 2006.06.11 0 0 3735
Szerintem ez kontakthiba. Én soha nem tapasztaltan ilyet a sajátommal.
Előzmény: swindler059 (3733)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.06.11 0 0 3734
Esetleg kontakthiba a kártyacsatlakozónál?
Az okozhat ilyet, mert szerintem ami nálad történt, az nem software-s hiba.
Előzmény: swindler059 (3733)
swindler059 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 3733
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha volt már a kérdés, hirtelenjében nem tudtam előről elolvasni a topicot! :)
"Card not initialized" és "Card error" nevű hibákat sikerült eddig 1 év alatt csinálnia a gépemnek. Oké, kártyaformázással megjavult minden, sőt, egy ügyes progival még a képeket is le tudtam csalni előtte, de azért mégis zavaró a dolog... Ja, Kingston 50x CF 512 MB-ról van szó.

Egyszer volt "Card not initialized" Kapolcson, amikor tűző napon használtam sokat a gépet. Egy "Card error" volt nemrégen egy születésnapon, ahol egy-két óra leforgása alatt 200 kép készült, vakus is. És ma egy koncerten, ugyancsak 200 vegyes kép után megint "Card not initialized".

Ebből nekem az jön le, hogy a meleggel lehet a a gépnek baja? Napfény, vagy sok fénykép után csinálja magának a hőt... Ja, persze, akksi nem merült le, nem történt semmi rendellenes.

Szerintetek?

Köszönöm a segítséget!

Marcell
LaMann Creative Commons License 2006.05.31 0 0 3732
Na ugy nez ki sikerult megoldani a problemamat. (leirom, ha esetleg masokat is erdekelne)

szoval elivttem a hivatalos Fuji szervizbe, ahova abbol a boltbol iranyitottak, ahol vettem a gepemet.

Az Arkad mellett van ez a hely. Furedi u. 9/d. Ez egy panelhaz, aminek egy foldszinti lakasaban van kialakitva a szerviz.

A lany, aki ott volt megnezte es azonnal raavagta, hogy CCD tisztitasra van szukseg. Ja es ami a lenyeg, hogy ezt megcsinaljak nekem garanciaban :)
k_sz315 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 3731
Eladó egy másfél éves Fuji Finepix S7000 gép tartozékokkal.
mailem publikus.
free206cc Creative Commons License 2006.05.12 0 0 3730
Üdvözletem! Érdekelne az előtétlencse,de max 18-20K körül van rá pénzem.Apropó ennek milyen a mérete mert nekem 55-52 méretű közbetét van fenn.Szóval 52mm es kellene. Tisztelettel: K Zsolt.
Előzmény: F67 (3693)
CChelios Creative Commons License 2006.05.11 0 0 3729
Arra gondoltam.
Akkor még próbáld ki, hogy kiveszed belőle az akksikat és hagyod mindent elfelejteni! Annál "hardabb" resetet szétszedés nélkül nem lehet vele csinálni.
Előzmény: LaMann (3728)
LaMann Creative Commons License 2006.05.11 0 0 3728
huhh.....
most a SET tarcsaponton talalhato RESETre gondolsz. kiprobaltam, de nem jott be.

vagy nem tudom lehet hogy valami hard RESETre gondoltal? a regi HP635osomon volt ilyen az S7000en nem talaltam.
Előzmény: CChelios (3727)
CChelios Creative Commons License 2006.05.11 0 0 3727
Szia,
Ilyet az enyém is csinált egyszer. A kijelzőn ott volt a folt a képen viszont nem.
Nekem egy reset megoldotta a problémat. A beállítások között van valahol alul.
Előzmény: LaMann (3726)
LaMann Creative Commons License 2006.05.10 0 0 3726
sikerult meg jobban beazonositanom a hibat.

szoval az a helyzet, hogy az LCDn latom a kis foltot! (amikor meri a fenyt vagy fokuszal, akkor a kis folt elessege/lathatosaga is valtozik)

viszont amikor elkattintom a gepet, akkor az elkeszult kepen mar NINCS rajta.

ha van otlet szivesen fogadom, hogy mi lehet. koszi
k_sz315 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 3725
Tegyél fel egy képet és akkor többet tudunk segíteni. A tisztítás szerintem egyébként nem garanciális.
Előzmény: LaMann (3724)
LaMann Creative Commons License 2006.05.10 0 0 3724
sziasztok

megint van egy kis problemam :) gondoltam itt tudtok tanacsot adni.

az tortent, hogy felfedeztem a fenykepezom elkeszitett fotojan, hogy van egy kis fekete folt. :(

megtisztogattam a kulso lencset, de ott maradt, es az LCDn is latszik amikor fotozni szeretnek. ebbol kovetkeztettem, hogy - nyilvan valamelyik belso lencsere kerulhetett - por.
mi a teendo ilyenkor? (meg garancialis a gep) vigyem vissza es ott megcsinaljak ingyen, vagy esetleg tudok en is hazilag csinalni valamit?

elore is koszonom
gombóc29 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 3723

Szia!

ha aktuális még, engem is érdekelne.

 

Előzmény: k_sz315 (3722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!