Keresés

Részletes keresés

kakaddu Creative Commons License 2006.10.26 0 0 2581
Mert az ő tesojáé az összes külföldi!Ha janót kirugják akkor megy vele a szlovák-cseh slepp is!De könyörgöm:kire lehet számítani a Kleis fiun kívül?Senkire!Igaz hogy Jurkonak nagy a szíve,de ennyi erővel elmehetne pankrátornak is.A kézilabdához semmi köze.Ugyan úgy a Kopconak sincs.Ő az egész meccset a parkettán tölti.Egy kétméteres 100 kilós játékost nem lehetne felborítani.De a Doros még rosszabb.Szoval:új edző-új fiatal csapat=jönnek a nézők!Holp úr:minden oké a klub anyagi hátterével?
Előzmény: valakivagyok2 (2580)
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2580

Hol van a vezetőség reakciója!Hol van a mindíg segítőkész Holp János?Miért nem ad válasz arra hogy miért Janó Pál az edző annak ellenére,hogy:

1: Nincs edzői tapasztalata!

2: Nincs pedagógiai érzéke(Tarnavölgyi Győző elengedése Debrecenbe ! nem tudta az egyetlen problémás játékost sem kezelni)

3:Nincs taktikai érzéke,tudása( a csapat játéka kezdetleges ,nincs védekezése ,akciói  ötletszerűek ,esetlegesek ,nem kidolgozottak!)

4:Nem  szolgálja a helyi kötődésű fiatalok beépülését a csapatba!

5:Unszinpatikus egyéniség mind az edzői ,mind a játékvezetői társadalom szemében!

SZÓVAL MIÉRT Ő AZ EDZŐ!?????

Tywer Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2579
lassan a csapat ideje is lejár.
Előzmény: aszakértő (2578)
aszakértő Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2578
Lassan lejár az önmagasztalásod ideje......Pali
Tywer Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2577

Varga Zsolt is megsérült

 

Nyíregyháza - Sérülések sújtják a Nyíregyházi KSE férfi NB I-es kézilabdacsapatát.

Ugyanott, napra és órára pontosan egy héttel azután, hogy a jobbszélső Nagy Csabának eltört a jobb felkarja az edzésen, Varga Zsolt súlyos bokasérülést szenvedett egy balszerencsés mozdulat következtében.A balszélsőnek begipszelték a bal lábát, emiatt hosszú időn át nem számíthat rá Jano Pál vezetőedző.

 

 

Micsoda sérülések, Csabika egy félidőket, Varga szinte semmit játszott. Erre aztán lehet fogni...

 

Lassan bekövetkezik az 50 nézős időszak, mert a vereségekre nem kiváncsi senki. Max ki lehet menni anyázni.

Peppo vagyok Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2576
Győr idegenben, Komló idegenben, Békés otthon. :)
Előzmény: valakivagyok2 (2575)
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 2575

Elgondolkodtató, hogy mikor lép a vezetés?Most lehetőség lenne arra hogy 1 új edző felrázza a csapatot! Olyan sorozat jön ha jó tudom (Győr idegenben,Komló itthon,Békés itthon) amiből meg lehetne lódulni).Ha ne adj Isten ezken is botlunk már lehet ,hogy késő lesz még 1 jobb tapaltabb edzőnek is!Ezért minden bántó szándék nélkül kérdem mi a vezetőség elképzelése???? 

Tywer Creative Commons License 2006.10.24 0 0 2574

Nagy Levente a válogatottban

 

Nyíregyháza – A januári világbajnokságra készülő felnőtt férfi kézilabda-válogatott pénteken Ózdon és szombaton Miskolcon Izlanddal játszik felkészülési mérkőzéseket.

 

Skaliczki László szövetségi kapitány a kapusok közül Mikler Rolandra és Fazekas Nándorra nem számíthat, így többek között behívta a Nyíregyházi KSE hálóőrét, Nagy Leventét.

 

Nyáron gondolkodtam, és beszélgettem emberekkel erről, hogy egyre gyengébb a magyar férfi kézilabda... Aztán jöttek a Szeged meglepetései (negatív értelemben)... A Veszprém még csak-csak, de ők sem menetelnek Európában sokáig szerintem...

 

Ettől függetlenül gratulálok Nagy Leventének!

 

 

Peppo vagyok Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2573

2006/2007:

 

Az alapszakasz (1-22. forduló) befejezése után – helyezéseik alapján – az 1-4. és az 5-12. helyezett csapatok  „play–off ” játékrendben játszanak tovább a rájátszásban.


Az 1-4. helyezett csapatok rájátszásának lebonyolítási rendje és ideje:

I.. forduló (három győzelemig): 2007. április 22., 29., május 3., 6., 9.

„A” párosítás: 1. helyezett – 4. helyezett (1-4., 4-1., 1-4., 4-1., 1-4.)
„B” párosítás: 2. helyezett – 3. helyezett (2-3., 3-2., 2-3., 3-2., 2-3.)

II. forduló (három győzelemig): 2007. május 16., 20., 23., 27,. 30.

1. helyért: „A” és „B” párosítások győztesei
3. helyért: „A” és „B” párosítások vesztesei

 

Az 5-12. helyezett csapatok rájátszásának lebonyolítási rendje és ideje:

 

Az 5-12. helyezett csapatok rájátszásának lebonyolítási rendje és ideje:

 

I.. forduló (két győzelemig): 2007. április  22., 25., 29.

 

„C”: 5. 12. helyezett (5-12., 12-5., 5-12., 12-5., 5-12.)

„E”: 7 – 10. helyezett (7-10., 10-7., 7- 10., 10-7., 7- 10.)

„D”: 6. – 11. helyezett (6-11., 11-6., 6-11., 11-6., 6- 11.)

„F”: 8. – 9. helyezett (8-9., 9-8., 8-9., 9-8., 8-9.)

 

II. forduló (két győzelemig): 2007. május 3., 6., 9.

5-8.

 

helyért

„I.”: „C” és „E” párosítások győztesei

„II”: „D” és „F” párosítások győztesei

9-12.

helyért

„III.”: „C” és „E” párosítások vesztesei

„IV.”: „D” és „F” párosítások vesztesei

 

III. forduló (három győzelemig): 2007. május 16., 20., 23., 27., 30.

Az 5. helyért: „I.” és „II”: párosítások győztesei

A 7. helyért: „I.” és „II”: párosítások vesztesei

A 9. helyért: „III.” és „IV”: párosítások győztesei

A 11. helyért: „III.” és „IV”: párosítások vesztesei

 

Az 1-4. és az 5-12. helyekért folyó párharcokban egyaránt az alapszakaszban jobb helyezési számmal rendelkező csapat a pályaválasztó az 1., a 3. és az 5. mérkőzésen! Döntetlen eredmény esetén mindegyik fordulóban 7 méteres dobások következnek a Kupa Rendszabályok 13. szabály 2§.c. pontban meghatározottak szerint!

 

A 2006-07. évi férfi NB I. osztály: 1-8. helyezett csapatai a 2007-2008. évi Nemzeti Bajnokság első osztályának „A” csoportjába, a 9-10. helyezett csapatai a „B” csoportjába kerülnek.

A 11-12. helyen végzett csapatok kiesnek az NB I/B osztályba, illetve osztályozó mérkőzést játszanak az NB I/B osztály harmadik helyezett csapataival az NB I. osztály „B” csoportba kerülés jogáért.

A 2006-07. évi férfi NB I/B két csoportjának bajnoka és 2. helyezett csapata (jogutódja) jogot szerez a 2007-2008. évi NB I. osztály „B” csoportjába való szereplésre. A férfi NB I/B csoportok harmadik helyezett csapatai osztályozó mérkőzést játszanak az NB I. osztály 11-12. helyen végzett csapataival az NB I. „B” csoportba kerülés jogáért.

 

 

Előzmény: Tywer (2572)
Tywer Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2572

Annyi cikket olvastam még anno a mindenféle átszervezésekről, hogy azt sem tudom mi a rendszer. Elmondanád?

Előzmény: Peppo vagyok (2571)
Peppo vagyok Creative Commons License 2006.10.22 0 0 2571
Idén nem lesz kieső.
Előzmény: Tywer (2568)
kakaddu Creative Commons License 2006.10.22 0 0 2570
Gratulálok janónak a 2. helyhez.Csak az a baj,hogy nem jó iránybol 2. a csapat.Tisztelt vezetők:hozzanak ide egy "EDZŐT" akkor nem csak lézeng az a pár ember a csarnokban.Talán megváltozik a szurkolók a kézilabdához való viszonya.Tegnap is leüvöltötte az összes magyart a pályáról egy hiba után.A "zsoldosok"mindenz megtehetnek,mert ők fizetnek azért,hogy a nagy pénzt felvegyék a gyenge kezű vezetőktől.Rá két napra vissza adják a 20%-ot a janó sleppnek.Tiszta kézilabdát NYÍREGYNEK!!!!!
sicu7 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 2569
Azon én is csak nevetni tudtam, hogy a Jurko írányítót játszott... A védekezésben olyen hibákat követtünk el, ami véleményem szerint még az ifi csapatoknál is nagyon nagy SZÉGYEN!! A külföldi játékosok közül Kleis ér valamit, meg védekezésben a Bursac... a többire semmi szükség... Kalousnak meg Jurkonak az ég világon semmi köze sincs a kézilabdázáshoz... Kalousról egy érdekes jelenet jut eszembe a tegnapi meccsről: emberhátrányban beálló nélküé játszottunk, és ő a beállót akarta megjátszani... NEVETSÉGES! Egész jó csapatunk lenne a szlovákok nélkül!!! HAJRÁ NYÍREGYHÁZA!!!
Előzmény: kakaddu (2566)
Tywer Creative Commons License 2006.10.22 0 0 2568
Na, ha jól számololgatok most már csak a Győr van mögöttünk, de lesz ez még rosszabb is. Takarítsuk már el ezt a szlovák brigádot, valakinek legyen már szeme semmi esélyünk semmire... a kiesésre lesz, ha így haladunk.
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 2567
A támadójáték megnt akadozott! 
kakaddu Creative Commons License 2006.10.21 0 0 2566
Láttátok?A kopasz jurkó irányítót játszott?Nevetséges,főleg úgy,hogy Medve Robi a lelátón űlt.Sajnos Robin kívűl nincs irányítója a csaptnak,mert a kalaus csak egy nagy f os.A kis Varga Laci nem kellett,a Gyáfrás nem játszik csak perceket,mert őt nem janó hozta.Lassan JURKÓ lesz a csapatkapitány!!!Vezetők:kapjatok már a fejetekhez,és nézzetek körűl miért fizettek olyan sok pénzt!Kapásból 5 nevet le tudok írni,aki nem Nyíregyre való:Doros,Kopcsó,Jurkó,Kalaus,Gyáfrás.Ezek mind milliókat visznek el évente,és májustól nem itt fognak játszani(de a zsebük tele lesz(meg a vezetőké is).Helyi fiukat ide!!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2565
lennének
Előzmény: Törölt nick (2564)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2564
Gyáfrásról nem tudom, hogy tűzgyújtási szándékai lenneék, de Nagy Csaba már régóta Gyufa.
Előzmény: Peppo vagyok (2563)
Peppo vagyok Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2563
Nálatok Gyáfrás nem Gyufa néven fut vagy két Gyufa van és Nagy Csaba az egyik?
Előzmény: Törölt nick (2561)
Peppo vagyok Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2562
Jobbulást!
Előzmény: Törölt nick (2561)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2561
Gyufának eltört a karja...
szkse Creative Commons License 2006.10.13 0 0 2560

Nem a látszatot kell megőrizni, hanem tudni kell ki, mit, miért csinál vagy tesz. erről beszélni kell, hogy mindenki ismerje a körülményeket, de beszélni csak olyan dolgokról lehet, ahol ismerjük a konkrét kérdéseket.

 

Sajnos sok ember csak profinak nevezi és gondolja magát, de viselkedésében, életmódjában túltesz rajta néha egy óvodás gyerek is. Tisztelet a kivételnek, sajnos a két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány profi gondolkodású játékos van a csapatban. A profiság a fejben dől el először és nem a beszédben, a tettek csak okozatai a fejekben megforduló gondolatoknak. Ha ott fennt a "dióban" rend van, azt a pályán és a pályán kívűl is észre lehet venni.

Előzmény: mezőkövesdi péter (2558)
Tywer Creative Commons License 2006.10.13 0 0 2559
Akkor Mo-n elég kevés a profi. Sajnos. Isznak mint a disznó.
Előzmény: mezőkövesdi péter (2558)
mezőkövesdi péter Creative Commons License 2006.10.13 0 0 2558
Ok elfogadom a választ!De az ellenőrzést szerintem profi sportolók esetében fölösleges!Akkor a sportolók nem profik!a A látszatra viszont tényleg vigyázni kell a vezetőnek is!
Előzmény: szkse (2556)
Tywer Creative Commons License 2006.10.13 0 0 2557

Hm. Hát igen nekem a tavalyi szegedi meccsnél is volt ilyen "köcsög bírós" érzésem, de mindegy, ez tény, hogy őket nem szabad megverni, mert az egymás elleni meccseken szeretnék eldönteni a bajnokság végkimenetelét.

 

Ez az icaka érdekes dolog, köztudott, hogy a "régi" csapat tagjai éjjel-nappal buliztak, ha kellett ha nem. Volt olyan, hogy a Rákóczi úton a gyógyszertár előtt artikulátlan röhögések közepette végezték el a dolgukat csapatunkból vagy 4en. Nem írok neveket, mert a többség már nem játszanak itt.

 

Nem vagyok vele tisztában, hogy a jelenlegi csapat tagjai, hogy állnak a mulatozással, illetve az alkoholfogyasztással. Reménykedem benne, hogy el lehet őket tiltani az éjszakától, mert ez a probléma végiggyűrűzött(ik??) a nyíregyházi sportéleten. Sajnos minden sportágra elmondhatjuk ezt...

 

Remélem pozitív irányba változunk...

 

 

HAJRÁ NYÍREGYHÁZI SPORT!

 

 

Előzmény: szkse (2556)
szkse Creative Commons License 2006.10.13 0 0 2556

Végre lassan "kibújik a szög a zsákból" és talán konkrét felvetésre konkrét választ lehet adni. Valóban lehetett néhány esetben éjszaka látni bennünket az edzővel együtt, de sajnos ennek prózaibb okai voltak a szórakozásnál. Sajnos a tavalyi évben volt néhány (különösen egy személy, aki ma már ennek köszönhetően sem a csapat tagja) olyan játékos, akik miatt a péntek és szombat estét és éjszakát azzal kellett eltölteni, hogy valyon melyik szórakozóhelyen bukkan fel. Mivel Nyíregyháza valamennyi szórakozóhelyét végigjárva, hajnali 5 órakkor sikerült találkoznunkaz illetővel nem éppen józan állapotában, ezért az aggodalmunk azt gondolom jogos volt. Az idén eddig ilyen gondokkal nem szembesülünk, de ha csak a gyanúja is felmerül, biztos lehet benne hogy találkozni fogunk akár minden éjszaka. Nem azért tartunk játékosokat, hogy pihenés helyett szórakozással töltsék a mérkőzések előtti éjszakákat. Ez még a felkészülés alatt sem engedhető meg. a szeződések elég világosan tartalmazzák, hogy annak ideje alatt a csapat csak együttesen, vagy a játékos az edző engedélyével tartózkodhat 10 óra után bármilyen szórakozóhelyen, ha valakinek erről más a véleménye szívesen hallgatom.

Egyébiránt bár nemsok köze van hozzá, de mivel ilyen esetekben gépkocsiban ülök, legfeljebb alkoholmentes sört iszom. Ezek szerint az Ön számára megengedhetetlen, hogy valaki vezetőként néha leüljön megbeszélni dolgokat. Akkor innen fogva vigyázni fogok arra is, hogy nehogy a technikai vezetővel, a gyúróval, az orvossal egy asztalhoz üljek, mert hogyan fogom tudni ezt követően megkövetelni azt a munkát amiért alkalmazva és fizetve vannak. Maga néha elgondolkodik azon, amit mások szemére vet ....?

A sportdiplomácia nem egyszerű dolog, de nem érzem ennyire rossznak a helyzetünket. Sajnos a nagyobb csapatokat akkor is védik, amikor nincsen szükségük rá. Ezt minden bíró megteszi, mindegy kiről van szó. Ez a Veszprémnek, Szegednek 10-15 évébe került. Ma már szinte elképzelhetetlen, hogy pl. otthon ezek a csapatok kikapjanak (legfeljebb egymástól). Idegenben pedig csodának kellene történnie ahhoz, hogy csak egy döntetlent is ki lehessen harcolni ellenük. Talán ha a teljes Pamplonát vagy Ciudad Realt sikerülne jövőre ideigazolnunk, lenne esélyünk. Kíváncsi lettem volna arra, ha nem remegnek meg a kezek a heteseknél a Szeged ellen és két ziccert belövünk a kritikus pillanatokban, milyen végjátékot játszottunk volna az utolsó 5 percben (vagy hagytak volna játszani - Pler ellen utolsó 5 percben 2X volt kétperces kiállításunk és emberhátrányunk).

Mindegy mit mondunk, néha tévednek a bírók és ezzel nem szabad foglalkoznunk mindaddig, amíg a meccseken 15-20 ziccert, hetest, tiszta lövőhelyzetet hibázunk el, ugyanis azt a bírók nem dobhatják be nekünk, és joggal tehetik fel a kérdést, miért nem lőttük be? Akkor kérjük majd ezeket számon, ha mi mindent megtettünk, ennek ellenére a bírók az utolsó másodpercben megadott időntúli hetessel megverettek bennünket. 

Előzmény: valakivagyok2 (2555)
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 2555
Ha vki a beosztottjával jár éjszaka szórakozni az nem helyes,mert nem tud utána számonkérni rajta hitelesen semmit!Nem szabad közel engedni a beosztottat magához a főnöknek!(CLUB 7)
Tywer Creative Commons License 2006.10.11 0 0 2554

nyílván elfogult az ember, de beugrik egy két meccs mikor megnyugtatásképp kiküldenek tőlünk 2 embert és akkor nem kell tovább izgulni..

 

de nem (csak) ezen múlik...

Előzmény: bolygóhollandi (2553)
bolygóhollandi Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2553

Bár nem nekem szólt, de mégis hogy képzeled el az egészet?

 

Javasoljon elnökségi határozatot az NYKSE játékvezetői támogatására?

Medvéék meg boltolják le a továbbképzésen a többi jv-vel? Esetleg meccs előtt?

 

Evvel a gondolkozással a PLER-nek lenne a legnagyobb támogatása, mert jv-k jó nagy része budapesti.

 

Biztos vagyok benne, hogy ugyanannyit tévednek a jv-k a ti javatokra is, csak azt nem szoktad észrevenni, hanem természetesnek veszed.

Előzmény: mezőkövesdi péter (2552)
mezőkövesdi péter Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2552

Tisztelt Holp Úr!(ha tényleg Ön az)

 

Nem szoktam hozzászóni a dolgokhoz,1 kérdést viszont feltennék Önnek!Milyen  a csapat sportdiplomáciai kapcsolata?Én úgy látom lehetne jobb!Mindenki tudja mire gondolok , a bírókra!Szerintem soha nem támogatnak minket ,ellenben sokszor a kárunkra tévednek!Nem lehetne -e kihasználni jobban ,hogy a megyének két élvonalbeli bírópárosa van(Kocsmáros -Nagy,Medve -Tóth),emellett medve még csapattag is?emelllett még elnökségi tagunk is van az MKSZ-ben!Köszönöm válaszát!

Előzmény: szkse (2551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!