Keresés

Részletes keresés

magaméri Creative Commons License 2010.01.20 0 0 145
Miért, mennyi egy adag? Most szerencsére nem kell, de ha mégis...(kopp-kopp). Modjuk utálok dokihoz járkálni.
Előzmény: kisidi (143)
shipsk17 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 144
Én már 8éve szenvedem körömgombától akezemen.
Többször voltam bőrgyógyásznál is.Loceryl oldat nekem is bevált de sajnos
nem 100%-osan.Most 4hónapja használom ugyanúgy gyógyszerrel(Mycosist)
és nagyon jelentős a javulás!Nem olcsó valóban 1doboz tabletta 4000ft.
Bár a gyógyszer mellékhatásaitól tartottam szerencsére nincs.A körmöm nagyon el volt már fertőződve rengeteget szenvedtem vele meg a kézen nem valami szép látvány lábon szerencsére nem volt.Tehát szerintem megéri a tabletta(heti 1).
kisidi Creative Commons License 2010.01.16 0 0 143
A Loceryl is körömlakkszerű, receptre van, így olcsóbb. Némi eredmény már van, bő 1 hónapos kezelés után. hetente 1x kell lekezelni, ásztatni, leszedni e régi lakkréteget, kikapargatni az elhalt részeket, megreszelni a felszínét a körömnek is, és újralakkozás. Bő 1 órás elfoglaltság, de csinálom apunak amíg kell.
Előzmény: magaméri (142)
magaméri Creative Commons License 2010.01.16 0 0 142
A lábkörmön lévő gomba azért rosszabb, mert a köröm eleve vastagabb. Ettől függetlenül azt javaslom, szerezz rá ilyen lefestegetőt/stiftet (Nailner), mert ez a körmön keresztül is hat, és egész évben lehet használni. (Szemben a gyógyszerrel, ami a teljes szervezetet terheli antibiotikummal, ezért a 3 hónap a maximum)
Sange:) Creative Commons License 2009.12.29 0 0 141
Szegeny, ez mar azert elorehaladottabb stadium lehet.
Igen, a gyogyszer az lokeskura szeru. Ugy hatasos.
Előzmény: kisidi (140)
kisidi Creative Commons License 2009.12.29 0 0 140
Valószínűleg van többféle körömgomba. A gyógyszerre a bőrgyógyász mondta, hogy három hónapig kell szedni, de csak jó pár hónap múlva lesz a kúra után eredménye, és kell 1 év mire teljesen rendbe jön.
Apunak annyira megvan vastagodva a köröm, hogy szinte több mm vastag, és össze van nőve a bőrrel, ami nagyon fájdalmas is. Ez főleg a nagykörmén.
Előzmény: Sange:) (139)
Sange:) Creative Commons License 2009.12.29 0 0 139
Nekem is koromgombam van. Nekem a gyogyszer eredmenye is latszott par het utan. Nekem duzzadt volt korulotte a koromagyam, es eloszor az kezdett el lemenni es utana lassan nott a szep korom.
Előzmény: kisidi (138)
kisidi Creative Commons License 2009.12.29 0 0 138
Lábgombára biztos jó, de lábkörömgombára nem hiszem. Én most ezt próbáljuk, megkérdeztük a háziorvost a belsőleg ható gyógyszerekről, és inkább ezt ajánlotta, és írt receptet. Most hetente egyszer én kezelem le neki, de lábkörömgombánál nagyon hosszadalmas, 9-12 hónap, igaz, ez a gyógyszerre is igaz.
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/LOCERYL_5_gombaellenes_koromlakk_oldat/957
Előzmény: Sange:) (137)
Sange:) Creative Commons License 2009.12.28 0 0 137
A Batrafen ecsetelo nekem jonak bizonyult. 5 hete kezdtem es mar nagyon szep. Akar abba is hagyhatnam, mert a doki 2 het ecsetelest mondott, de en nem hagyom abba, mig el nem fogy az oldat.
Nem draga, itt van rola par info: http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/BATRAFEN_kulsoleges_oldat/11258
Tavaly elott Orungal-t kaptam iszonyatos aron. Bar az is jo volt a gombara. A majam gondolom nem orult neki. A Batrafen mellekhatasok nelkuli kulso oldat.
kisidi Creative Commons License 2009.12.02 0 0 135
Mindenki mást ajánl. Van akinek beválik, van akinek nem. a gyógyszeres terápia biztos a legmegfelelőbb, mert belülről öli meg a gombát, de féltem aput, amúgy is sok gyógyszert szed.
Sajnos nem tudok visszaolvasni minden hozzászólást, se itt se más fórumokon, viszont a lézeresről még nem emlékszem, hogy valaki szólt volna. a Betadinnal sokat nem veszíthetünk, kipróbáljuk, kösz.
Előzmény: smoncus54 (134)
smoncus54 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 134
BETADIN
Érdekes, hogy szinte senki nem veszi a fáradságot, hogy legalább néhány hozzászólást elolvasson, hátha az adott témában már értekeztünk megoldásokról :)
Előzmény: kisidi (133)
kisidi Creative Commons License 2009.11.30 0 0 133
Apukámnak sajna lábkörömgombája van. Bőrgyógyász messziről megnézte, se tenyésztés, se laborvizsgálat, de kiírt valami gyógyszert, amit 3 hónapig kell szedni napi1x, de eredmény állítólag csak egy év múlva várható. Utánanéztem erős májkárosító hatása van. 2008 febr-ban bypass műtéte volt, azóta is szed gyógyszereket, nem szeretném, ha a mája is károsodna. Így egyenlőre nem váltottuk ki, nem beszélve arról, hogy 6-7ezer ft a havi adag.
Az interneten találtam egy klinikát, ahol lézerrel gyógyítják, állítólag véglegesen. valakinek tapasztalata esetleg?
Sange:) Creative Commons License 2009.11.25 0 0 132
Mar megvettem. Most varok) Remelem nem hiaba. De azert koszi.
Előzmény: smoncus54 (131)
smoncus54 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 131
Javaslom a Betadint, sokkal olcsóbb, nem árt és megszünteti a gombát.
Előzmény: Sange:) (130)
Sange:) Creative Commons License 2009.11.25 0 0 130
sziasztok,

Batrafen ecsetelovel van valakinek valamilyen tapasztalata?
Nekem tavaly az egyik ujjam lett fertozott. Akkor Orungalt kaptam es az nagyon jol bevalt. Most ismet ugyanarra az ujjamra kaptam fertozest de most ecsetelot kaptam.
colour52 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 129
Én használtam a 1oo %-os teafaolajat,  de semmi értelme nem volt,  sőt a körömágy elkezdett tőle fájni egy idő után, sajnos.  Most megvettem a hegyikristály szín és fényterápiát,  - húzós ár 200.000.ft., de sok más beteségre is kitűnő -  melyet naponta kétszer reggel-este használok néhány percig (haszn. utasítás leírva) és a szemmel látható eredmény már látszik is,  kb. 2. hónap után.  Ez mindenféle mellékhatástól mentes és csakis egyszer kell beinvesztálni.  Nem igényel semmilyen karbantartást és nem amortizálódik.  Nagyon jó dolog,  én a tv.-n keresztül rendeltem meg. 
Előzmény: Jutka72 (83)
smoncus54 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 128
Miért nem próbáljátok ki a Betadint? Tényleg elmúlik tőle !!!!
mrmarple Creative Commons License 2009.08.29 0 0 127
Kedves czinka!
Januárban vettem észre a lábkörömgombámat, addig azt gondoltam, hogy beütöttem és majd csak lenő, de nem - egyre mélyebben vált le.
Akkor akadtam erre a fórumra és a Te tanácsodra. Valóban! Csoda történt, igaz, hónapok múlva, de szépen kezd rendbe jönni a körmöm. Még nem teljesen, de majdnem. Az egy évet végig kell csinálni!
Van vizeletes reggeli lemosás is - nem is szörnyű.
Ott sorakoznak a fürdőszobában minden napra a kellékek.
Nagyon köszönöm!
Előzmény: czinka (107)
Zoli049 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 126

Sziasztok!!!

 

Az ezüst oldat és a grapefruit oldat, úgy ahogy van, egy ruppót sem ér!
Kemény pénzket elkérnek érte, azt eredmény az meg zéró!

 

A gyógyszeres kezelés, a neve nincs képben, az állítólag használ, de u-

tána lehet felíratkozni a várólistára, májra...

 

Én már kipróbált mindent, amit hallottam, eddig az ecet és só keveréke

ami úgy ahogy, de ideig óráig...

 

A Carmol cseppek, a kezdetekkor elvileg használnak, de késöbb állítólag

a domestos??? Utána meg a Locoid Crelo szteroidos cuccos, ami nagyjá-

ból...

 

Én feladtam... :-)

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.17 0 0 125
Hová lett a 119, 121, 122, 123 számú hozzászólás????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.13 0 0 124
Most vagy csak én nem látom, vagy tényleg eltűntek az alkimista receptek??:))
Boroca Creative Commons License 2009.06.06 0 0 120
Szia! engem nagyon érdekelne ez az ezüst colloidos dolog. mostanában kezdett elszíneződni a körmöm és hát lehet, hogy a te módszereddel még időben elcsípem a dolgot, mielőtt tovább fajulna. egyébként a boltban mennyi? és ezt az ember meg is eszi, meg ezzel ecsetel is? vagy két különböző készítmény? a grapefruit olajat ecsetelésre használod, vagy azt is megiszod valamilyen formában?
Előzmény: Törölt nick (119)
hunormano Creative Commons License 2009.05.13 0 0 118
A http://auretiel.hu/hazi-praktikak/koromgomba-kezelese.html -en szintén említik az ecetet, illetve az ecetes vizet, de emellett ír még egy elgondolkodtató dologról a körömgombával kapcsolatban. Ez pedig a méregtelenítés és az étkezési szokásaink felülvizsgálata. Akit érdekel a cikk a fenti linken elolvashatja.
smoncus54 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 117
Igen, persze :)
Előzmény: lacid90 (116)
lacid90 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 116
Ez azonos a Betadine oldattal? Ez egy barna színű jódos készítmény.
Előzmény: smoncus54 (111)
smoncus54 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 115
hát én a kezemre nem próbáltam, mert nem volt rá szükség, de szerintem biztosan.
Az a lényeg, hogy minden este cseppents rá, a körömágyra. A kézekörmön biztosan hamarabb fog látszani a hatás mert az sokkal gyorsabban nől.
Előzmény: gkdsi (114)
gkdsi Creative Commons License 2009.04.21 0 0 114
kézkörömre is jó?
Előzmény: smoncus54 (113)
smoncus54 Creative Commons License 2009.01.18 0 0 113
Igen, körömágyra, köré, alá....meglátod, teljesen elmúlik a gomba és szép ép körmöd fog nőni :) , Csak hát lassan, mert a lábköröm nem arról hires, hogy örült tempóban nő :) de ne add fel, mert biztosan rendbe tesz, nincs májkárosodás stb.
Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.17 0 0 112
Simán a köröm tövébe?
Rá a körömágyra, a bőrre?

Köszi
Előzmény: smoncus54 (111)
smoncus54 Creative Commons License 2009.01.17 0 0 111
sziasztok!
Lábköröm gombásodásra nagyon jó és elmulasztja a Betadin.
Este, mosakodás után a körömágyra és alá, ahogy tudod, cseppenteni kell a szert.
Napokon, heteken keresztül. Az új köröm, ami nőni fog, teljesen egészséges lesz !!!!
Nem drága, nem károsit semmit, ezért nem is ajánlják ):
Szép napot !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!