Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.15 0 0 1296
francia bulldog babát 2006. május 15., hétfő
Kis francia fiúcskát vennék, fehéret fekete foltokkal reális áron max. 40.000-ig. Segítsetek!!!

budai villat vennek ralis aron, max 1o milka....
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.15 0 0 1295
édes SHARPEI 2006. május 14., vasárnap
NAGYON SZERETNÉK EGY LÁNY SHARPEI KISKUTYUST! JÓ HELYRE KERÜLNE,SZERETŐ,GYERMEKES CSALÁDBA. HA VALAKI NEKÜNK TUDNA AJÁNDÉKOZNI EGY ILYEN ÉDES KISKUTYUST,AZ KÉREM NE HABOZZON,SEGÍTSEN NEKÜNK!! NEM KIÁLLÍTÁSI CÉLRA SZERETNÉNK!!
Telefon: 06705908931



most fellelegeztem! nem egy fajtagyoztes cimre varomanyos kutyat szeretne ajandekba!
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.13 0 0 1294
Szerintem a kisebb, érzékenyebb kutyak csak elpusztulnak vagy idegbetegek lesznek kisgyerekes csaladban. Nekem is vannak gyerekeim, ök megtanultak "kutyául" de a környezetünkben csupa elkényezetett kis idiota van, " ne aludjon a kutya, nem akarom " "de én nyomkodni akarom a szemét" a szerencsétlen kutya meg már menekül, hogy percnyi nyugta legyen....
A szülök többsége meg csak a gyerekre figyel. Ha a kiskutya megdöglik, hát megdöglik, ugyanolyan fogyoeszköz, jatekszer, mint a lego vagy a Barbie baba.

Ez a hülye picsa is... nem is irja, hány évesek a gyerekek. Lehet, hogy 6, lehet, hogy 13. Nem érdekli, milyen igényei vannak a fajtának, majdcsak felnö valahogy. Ha nem , akkor veszünk helyett tengerimalacot...

Ha meg ráunnak és eztán focizni jérnak, akkor igyekeznek megszabadulni a kutyatol, hiszen idegbeteg, odapiszkit es leszedi a tapétát...

Különben is, ha van kutyaja, akkor tudnia kell, hogy a havanese, mopsz nem szül sok kölyköt, 10.000 az a kiskutya oltasi, fereghajtasi költsege az elsö 9 hetben . Komolyan azt hiszi, hogy ennyi penzert egeszseges kiskutyat kap?


Előzmény: Fülöpmami (1293)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.13 0 0 1293
Mops, Bichon kiskutyát keresünk 2006. május 12., péntek
Sziasztok!
Két Kisfiam a húsvéti pénzéből, ami 10000ft, lakásban tartható kiskutyát szeretne.Minden vágyuk, hogy gondoskodjanak egy pici társukról.
Golden Retriever kutyánk van, a kicsinyeit születésük pillanatától behozták a lakásba báránybőrben altatták.
Aki tud, kérem segítsen Eger és környékén.
előre is köszönjük!!!
Telefon: 06702050152



es ha lehet legyen szuka, hogy neki is lehessenek kicsinyei amit dedelgethetnek a gyerekek....
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.12 0 0 1292
igen, nagyon jo helyre kerult, 2 kisgyerek meg egy vizsla melle, hatalmas kertbe.
szoktak rola kepet kuldeni, es latszik rajta hogy megint boldog. itt nalunk nagyon depresszios volt, napokig csak fekudt, nagyon lassan oldodott. rettenetesen megviselte hogy kihajitottak....
Előzmény: zsuzsa (1291)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.11 0 0 1291
És hova került utana ? Találtatok neki befogado gazdát ?
Előzmény: Fülöpmami (1290)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.11 0 0 1290
hurra!


2 honap mulva majd mar ingyen adja es kerithetunk neki befogadot!

a minap mar nalam is kicsattant a biztositek, hetente 2 gazdakereso basset van, nalam is volt egy fiatal kan, a szomszed talalta az orszagut menten. bar tetovalt volt a gazdijara nem sikerult rabukkanni....pedig szivesen megkerdeztem volna tole miert ult egesz nap az orszagut menten a kutya tele kullanccsal es farkasehesen.....bar a valaszt tudom.
Előzmény: zsuzsa (1289)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1289
ezt még neked , mint bassetesnek...

:-(


Basset hound ( 2002. születésü) anyakutya sürgősen, családi okok miatt eladó. Nagyon szép, és kedves kutya.
Előzmény: Fülöpmami (1281)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1288
Nagy élmény az expressz.hu -t lvasgatni... egyik hirdetes jobb mint a masik..
Ezt még elmagyarázhatnátok nekem. JÓ HA SZÜZ EGY BULLDOG VAGY NEM JÓ ????


1-2 éves angol bulldog szűz szukák eladók, az egyik Ocobo vérvonalú a másik Tivoli Bulls ,mindkettő törzskönyves.TEL: 06705692141

zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1287
No ez még a kutyája fajtáját se tudja fejböl, de már mesterfedezö...

2,5 éves, arany-cser színű sicú kan fedez!
Egyszer volt pároztatva.
Érd: Mártonné Berki Ilona
Tel: 06(1)303-4978
mobil: 20/362-4559

zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1286
Perzsa ,himalájai vagy brit lány kiscicát szeretnék ajándékba! --------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés típusa: Keres Részletek
Régió: Budapest
--------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés szövege
Ajándékba,ingyen szeretnék kis perzsa cicát,lehetőleg lányt! Ha tudsz segíteni légyszí írj az fzsanett@ hotmail.com e-mail címre!

zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1285
mini yorkit szeretnék a kislányomnak,de max ennyi pénzt tudok rá száni. nem gond ha nem teljesen "tökéletes"törzskönyv sem kell.nagyon jó helyre kerülne.imádjuk az állatokat.köszönöm mindenki segitségét. 40.000

na itt van rögtön vevö is.... és imádja az állatokat... lehet beteg is, csak olcsó legyen.

zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1284
LABLADOR ÉS GOLDEN KISKUTYÁK ELADÓK.0630 34 88 081



labladolt is álulunk.... befuccsolt a csirkebiznisz meg a fóliázás... eztén labladolt termelünk...
Előzmény: zsuzsa (1283)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1283
sorry , tévedtem.. kb 8 fele kutyat arul, söt fedezést is vallal :

YORKI KANNAL FEDEZTETÉST VÁLLALOK.0630 34 88 081

k
Előzmény: zsuzsa (1282)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1282
CSIVAVA 2 ÉVES SZUKA ELADÓ VAGY ELCSERÉLHETŐ YORKI, FRANCIA VAGY WESTI SZUKÁRA.0620 949 12 31

MOPSZ SZUKA ELADÓ.0630 34 88 081

( ehhez beteszem a képet is.. mert olyan kutyabarat, humanus... a tisztelt hirdetö kiarusitast tart, 4 féle fajtat kinal )

m
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1281
miert nem csodalkoznek ha szulokorbol kikerult szukak lennek. vagy tud valami jobban jovedelmezo fajtat?
Előzmény: zsuzsa (1280)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1280
Régió: Kaposmérő

--------------------------------------------------------------------------------
Fix ár: Igen

Hirdetés szövege
Tisztelt Érdeklődők! Szeretném elajándékozni 4 Beagle és 7 Westie kutyusomat! Helyhiány miatt! Az " E-mail-ben tudható meg" rovatban a Westie kutyusok már hirdettem! Ezért most a beagle-kutyusokról :
-tricolor
-törzskönyves szülők
-fajtatiszta
-teljes felszerelés
-1,5 hónapos kutyusok

Kérem írjanak e-mailt : ergi.regina@ citromail.hu
Köszike! Ergi Regina Ha lehet tegeződjünk!

Fix áron elajándékozni? érdekes, hogy ennyi féle kutyusa van... nagy kutyusgyüjtö lehet...kevés hellyel.

Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1279
ja a szomszedom masztiffjanak is januar ota csinaltatjak.....eh eh eh
Előzmény: zsuzsa (1277)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1278
lehetoleg spaniel-retriver keverek legyen a nej!
Előzmény: zsuzsa (1275)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1277
Régió: Országosan

--------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés szövege
Szeretnél olyan a kutyát, amelyik a te barátod lesz és nem a kolbászé? Ha igen, akkor keress meg minket, mert szuper kis fogyasztású és garantáltan odaadó, pajkos kiskutyáink vannak eladók. Fajtájukat tekintve bichon havanesek. A bundájuk fekete fehér rajzos. Megbeszélés szerint törzskönyvet is csináltatunk nekik.
Ha szeretnél több képet, szívesen küldök, de személyesen is bármikor meglehet nézni őket.
06 23 336 218, 06 30 222 89 39, maripenur@ citromail.hu

érdekel ez a törzskönyv csináltatás....megbeszélés szerint....

zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1276
Régió: Nádasdladány

--------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés szövege
Beatle fajtatiszta kiskutyák oltva, féregtelenitve eladók


hmm....ez valami uj fajta ?
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1275
Kaukázusi-németjuhász keverék kan feleséget keres családalapításhoz.
Lelkes feleségek jelentkezzenek.

Expressz
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1274
en nemetjuhira tippelnek ugy zsigerbol.
dehat miert is irna oda milyen kutyarol is van szo! tessek tudni a tkv-i nevrol a fajtat!
Előzmény: zsuzsa (1273)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1273
Nem birok rájönni, hogy milyen fajtáju kutyáról van szo. Ti tudjátok?

11.) Carina von Thüringia - tól (Asko), Whisky vom danischenhof - tól februári születésű kiskutyák eladók. A kölykök jó pigmenttel, és csonterővel rendelkeznek. A szuka főtenyészszemlegyőzes, a kan német élvonalból származik. 06 70 244- 01- 39

Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1272
ha a cicat elajandekozza mit csinaljon az almossal, talkaval, kosarkaval? es a cicanak is jo ha a megszokott dolgai vele mennek.
Előzmény: pierrebaba (1271)
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1271
Nekem csak az hogy tartozékokkal árulja a cicust, meg hogy lánynak született. Ivartalanítás után is lány az a macska, na. sajna nem lehet törölni ha nem túl jó.
bocsi
Babyboo Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1270
Ezzel mi a baj?
Előzmény: pierrebaba (1269)
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1269

Egy nagyon szép, 1 éves, ivartalanított (lánynak született) fekete macska "tartozékokkal együtt" elvihető.


Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.07 0 0 1268
kep

Kutyusfelvásárlás győrben
Kizárólag fajtatiszta kutyusokat vásárolunk A-Z-ig győrben. További infó:06/70-312-58-46


startaprorol.... legszivesebben felhivnam elcsalnam es az erdobe egy fahoz kotnem!
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.06 0 0 1267
A Tk nélkülinél , mivel nem kellet se tenyésszemlét, se kennelnevet, se szürüvizsgalatokat, se chipet, se tk-vet, se MEOE tagsagit, se fedeztetés tiszteletdijat kifizetni max 15.000 Ft-ba kerül a kiskutya . Tehat 30.000 Ft kölykönként a haszon. Jobban megéri mint a disznó, liba vagy dinnyeföld...
Előzmény: pierrebaba (1265)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!