édes SHARPEI 2006. május 14., vasárnap NAGYON SZERETNÉK EGY LÁNY SHARPEI KISKUTYUST! JÓ HELYRE KERÜLNE,SZERETŐ,GYERMEKES CSALÁDBA. HA VALAKI NEKÜNK TUDNA AJÁNDÉKOZNI EGY ILYEN ÉDES KISKUTYUST,AZ KÉREM NE HABOZZON,SEGÍTSEN NEKÜNK!! NEM KIÁLLÍTÁSI CÉLRA SZERETNÉNK!! Telefon: 06705908931
most fellelegeztem! nem egy fajtagyoztes cimre varomanyos kutyat szeretne ajandekba!
Szerintem a kisebb, érzékenyebb kutyak csak elpusztulnak vagy idegbetegek lesznek kisgyerekes csaladban. Nekem is vannak gyerekeim, ök megtanultak "kutyául" de a környezetünkben csupa elkényezetett kis idiota van, " ne aludjon a kutya, nem akarom " "de én nyomkodni akarom a szemét" a szerencsétlen kutya meg már menekül, hogy percnyi nyugta legyen.... A szülök többsége meg csak a gyerekre figyel. Ha a kiskutya megdöglik, hát megdöglik, ugyanolyan fogyoeszköz, jatekszer, mint a lego vagy a Barbie baba.
Ez a hülye picsa is... nem is irja, hány évesek a gyerekek. Lehet, hogy 6, lehet, hogy 13. Nem érdekli, milyen igényei vannak a fajtának, majdcsak felnö valahogy. Ha nem , akkor veszünk helyett tengerimalacot...
Ha meg ráunnak és eztán focizni jérnak, akkor igyekeznek megszabadulni a kutyatol, hiszen idegbeteg, odapiszkit es leszedi a tapétát...
Különben is, ha van kutyaja, akkor tudnia kell, hogy a havanese, mopsz nem szül sok kölyköt, 10.000 az a kiskutya oltasi, fereghajtasi költsege az elsö 9 hetben . Komolyan azt hiszi, hogy ennyi penzert egeszseges kiskutyat kap?
Mops, Bichon kiskutyát keresünk 2006. május 12., péntek Sziasztok! Két Kisfiam a húsvéti pénzéből, ami 10000ft, lakásban tartható kiskutyát szeretne.Minden vágyuk, hogy gondoskodjanak egy pici társukról. Golden Retriever kutyánk van, a kicsinyeit születésük pillanatától behozták a lakásba báránybőrben altatták. Aki tud, kérem segítsen Eger és környékén. előre is köszönjük!!! Telefon: 06702050152
es ha lehet legyen szuka, hogy neki is lehessenek kicsinyei amit dedelgethetnek a gyerekek....
igen, nagyon jo helyre kerult, 2 kisgyerek meg egy vizsla melle, hatalmas kertbe. szoktak rola kepet kuldeni, es latszik rajta hogy megint boldog. itt nalunk nagyon depresszios volt, napokig csak fekudt, nagyon lassan oldodott. rettenetesen megviselte hogy kihajitottak....
2 honap mulva majd mar ingyen adja es kerithetunk neki befogadot!
a minap mar nalam is kicsattant a biztositek, hetente 2 gazdakereso basset van, nalam is volt egy fiatal kan, a szomszed talalta az orszagut menten. bar tetovalt volt a gazdijara nem sikerult rabukkanni....pedig szivesen megkerdeztem volna tole miert ult egesz nap az orszagut menten a kutya tele kullanccsal es farkasehesen.....bar a valaszt tudom.
Nagy élmény az expressz.hu -t lvasgatni... egyik hirdetes jobb mint a masik.. Ezt még elmagyarázhatnátok nekem. JÓ HA SZÜZ EGY BULLDOG VAGY NEM JÓ ????
1-2 éves angol bulldog szűz szukák eladók, az egyik Ocobo vérvonalú a másik Tivoli Bulls ,mindkettő törzskönyves.TEL: 06705692141
Perzsa ,himalájai vagy brit lány kiscicát szeretnék ajándékba! -------------------------------------------------------------------------------- Hirdetés típusa: Keres Részletek Régió: Budapest -------------------------------------------------------------------------------- Hirdetés szövege Ajándékba,ingyen szeretnék kis perzsa cicát,lehetőleg lányt! Ha tudsz segíteni légyszí írj az fzsanett@ hotmail.com e-mail címre!
mini yorkit szeretnék a kislányomnak,de max ennyi pénzt tudok rá száni. nem gond ha nem teljesen "tökéletes"törzskönyv sem kell.nagyon jó helyre kerülne.imádjuk az állatokat.köszönöm mindenki segitségét. 40.000
na itt van rögtön vevö is.... és imádja az állatokat... lehet beteg is, csak olcsó legyen.
-------------------------------------------------------------------------------- Fix ár: Igen
Hirdetés szövege Tisztelt Érdeklődők! Szeretném elajándékozni 4 Beagle és 7 Westie kutyusomat! Helyhiány miatt! Az " E-mail-ben tudható meg" rovatban a Westie kutyusok már hirdettem! Ezért most a beagle-kutyusokról : -tricolor -törzskönyves szülők -fajtatiszta -teljes felszerelés -1,5 hónapos kutyusok
Kérem írjanak e-mailt : ergi.regina@ citromail.hu Köszike! Ergi Regina Ha lehet tegeződjünk!
Fix áron elajándékozni? érdekes, hogy ennyi féle kutyusa van... nagy kutyusgyüjtö lehet...kevés hellyel.
-------------------------------------------------------------------------------- Hirdetés szövege Szeretnél olyan a kutyát, amelyik a te barátod lesz és nem a kolbászé? Ha igen, akkor keress meg minket, mert szuper kis fogyasztású és garantáltan odaadó, pajkos kiskutyáink vannak eladók. Fajtájukat tekintve bichon havanesek. A bundájuk fekete fehér rajzos. Megbeszélés szerint törzskönyvet is csináltatunk nekik. Ha szeretnél több képet, szívesen küldök, de személyesen is bármikor meglehet nézni őket. 06 23 336 218, 06 30 222 89 39, maripenur@ citromail.hu
érdekel ez a törzskönyv csináltatás....megbeszélés szerint....
Nem birok rájönni, hogy milyen fajtáju kutyáról van szo. Ti tudjátok?
11.) Carina von Thüringia - tól (Asko), Whisky vom danischenhof - tól februári születésű kiskutyák eladók. A kölykök jó pigmenttel, és csonterővel rendelkeznek. A szuka főtenyészszemlegyőzes, a kan német élvonalból származik. 06 70 244- 01- 39
Nekem csak az hogy tartozékokkal árulja a cicust, meg hogy lánynak született. Ivartalanítás után is lány az a macska, na. sajna nem lehet törölni ha nem túl jó. bocsi
A Tk nélkülinél , mivel nem kellet se tenyésszemlét, se kennelnevet, se szürüvizsgalatokat, se chipet, se tk-vet, se MEOE tagsagit, se fedeztetés tiszteletdijat kifizetni max 15.000 Ft-ba kerül a kiskutya . Tehat 30.000 Ft kölykönként a haszon. Jobban megéri mint a disznó, liba vagy dinnyeföld...