Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1902
néha rárepülök a gépre,néha nem:o)de tényleg,melóztam:o(mizujs ?
Előzmény: Katus870512 (1901)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1901
Na jónapot!Merre voltál eddig bogárkám?:))))
Előzmény: debutante (1899)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1900
Vagyok, de dolgozom. Nagyon szép ez a cicus. Hiába, a vörös az egyik gyengém.
Előzmény: debutante (1899)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1899
most meg te vesztél el:o((
Előzmény: Hedzsnelke (1897)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1898
jaj,hello,bocs megint szomszédoltam:o)miújság veletek?én egy pár napig nem voltam,meló hegyek:o(itt van még pár kép Rémuszról,most találtam ahogy a képeket válogattam:
Előzmény: Hedzsnelke (1897)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1897
Előkerültél,Te elveszett?
Előzmény: debutante (1896)
debutante Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1896
ide is jóreggelt...
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1895
Szia!Hát igen haldoklunk.
Előzmény: Hedzsnelke (1894)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1894
Úgy látom mindenki kidőlt a nagy melegben.
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1893
Szia!
Előzmény: debutante (1892)
debutante Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1892
aha sztem is nagyon aranyos..nagyon lelassult a gépem,alig tölt be,úgyhogy lemegyek,szia!
Előzmény: Katus870512 (1891)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1891
Jaj,megtudtam nézni a freemailt és nagyon szép a cica!!!!
Előzmény: debutante (1889)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1890
Nem ,csak elmentünk almádiba"szórakozni":)))))
Előzmény: debutante (1889)
debutante Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1889
szia!tegnap elkapott a zuhany árja?:o)
Előzmény: Katus870512 (1888)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1888
JóéjszakáT:))Remélem,hogy holnap leszel!
Előzmény: debutante (1887)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1887
na hol vagy?
Előzmény: Katus870512 (1886)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1886
Most a mi szomszédunkban is van egy anyacicc,majd teszek róla képet.Most megyek lehüteni magam:)))Mindjárt jövök.
Előzmény: debutante (1885)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1885
aha..ha lesz nagyobb házunk jó lenne legalább egyet elhozni a menhelyről...és velük is lehet kiállításra járni:o)képzeld,a 3.szomsz.nak van egy házicicája,jöttem ma haza a boltból,és kinnt feküdt az verandán és ott szopizott 1kölyök cicc..enyhén nézhettek hülyének a sorban ahogy hangosan lelkendeztem hogy milyen édes..:o))
Előzmény: Katus870512 (1884)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1884
Értem!Rengeteg kóbor cica van:(((
Előzmény: debutante (1883)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1883
kizárt,max exot:o)vagy mentett házicicát....de ki tudja...van 1-2hosszúszőrű fajta ami tetszik.
Előzmény: Katus870512 (1881)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1882
:o))))
Előzmény: Katus870512 (1880)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1881
Dehogyisnem!!!!Én nem is tudok magam melett elképzelni másfajta cicust...Te?
Előzmény: debutante (1879)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1880
hát azt nemtudom,hogy mire írtam:)))))
Előzmény: debutante (1878)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1879
sztem szuper élmény lesz,kicsik születése,ahogy nőnek meg rohangálnak...sztem egy perzsababa a legcukibb az összes fajta macskagyerek között nem?
Előzmény: Katus870512 (1877)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1878
mire lennék kiváncsi?
Előzmény: Katus870512 (1875)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1877
Hát ja:))))Majd a hajamat fogom tépni:)))
Előzmény: debutante (1876)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1876
1év múlva jönnek majd nálatok a picik,vagy nem,idegeskedés lesz bőven:o))
Előzmény: Katus870512 (1875)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1875
Én majd a falra mászok 1év múlva:)))Nemtudom megnézni mert xar a freemail:(((((Ahhhh elegem van itt minden rossz...De mért vagy rá kiváncsi?
Előzmény: debutante (1874)
debutante Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1874
majd megnézlek 1év múlva hogy te milyen állapotban leszel:o))elküldtem az emilt.
Előzmény: Katus870512 (1873)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.24 0 0 1873
Jaj na lesz majd baba is és exo is!!!!Csak türelem!Tudom ezt könnyü mondani:(Címem:katus870512@freemail.hu.Köszi,hogy elküldöd!
Előzmény: debutante (1872)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!