Keresés

Részletes keresés

ovisista2b Creative Commons License 2018.06.26 -1 0 14143

Mért tűnik olybá, hogy mintha nem Éledezhetne egyetlen topik se annyira, mint mikor trollkodóan bántalmazzák Egymást a népségek?!?

ovisista2b Creative Commons License 2018.06.26 -1 0 14142

Szia! MInden Jókat és mindég és Előre is! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel!

 

Hát sajnos lelepleződhettem Magam Előtt is, hogy mennyire is butácska ostoba vagyok, hogy nem Értem sehogyan se ezt a passzust Tőled!

 

Nyilván valami gúnyolódás és bántó heccelés földbedöngölni, ugye?!?

 

Vagy megkegyelmezhetel és elMagyarázod, hogy mért is agressziód?!?

 

Ennek ellenére is minden Jókat és mindég! Hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: Törölt nick (14141)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.26 -3 0 14141

"Én nem vagyok sajnos Doktor House sem!

 

De majd Pótoljuk, ha Igénylik!"

:)

https://www.youtube.com/watch?v=CuzsIWe2FlE

bolond halál Creative Commons License 2018.06.20 0 0 14140

Galambokat etetünk? :)

Előzmény: DHARMAHOBÓK (14139)
DHARMAHOBÓK Creative Commons License 2018.06.19 -1 0 14139

A nagy Doktor Bubó, és a kis okoska, az ő prófétája... 

ovisista2b Creative Commons License 2018.06.02 -2 0 14138

Szia Kedves Értettetőm! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat és mindég!

 

Te kis Értelem! Hogyan Lehet Neked szinte mindig Igazad?!? Most is Igazabbságod van!

 

Oké, akkor nyugika! Nem nyüstölni a szegény beteget!

 

Bár Én Láttam a Doktor House-tól sok mindent, viszoant abban is Igazad van, hogy Én nem vagyok sajnos Doktor House sem!

 

De majd Pótoljuk, ha Igénylik!

 

Viszont addig is szenved a szegény nagyon beteg! Még ha csak "gyíknyi agya is van, nem de?!?

Előzmény: bolond halál (14137)
bolond halál Creative Commons License 2018.06.02 0 0 14137

Tehát ha majd azzal állít be, hogy "kényszeres mínuszoló vagyok, kérlek segíts ovisista!", na majd akkor... :)

Előzmény: bolond halál (14136)
bolond halál Creative Commons License 2018.06.02 0 0 14136

Ja, ez nagyon jó, ezt ismerem, ezt a "terápiát". :D csak annyi a különbség, hogy a te mínuszolód nem kért segítséget. Engedd el szerintem.

Előzmény: ovisista2b (14134)
bolond halál Creative Commons License 2018.06.02 0 0 14135

Nem hiszem, hogy ő az... egyébként az arctalan utálatnak, nem tetszésnek nagyon sokszor nincs oka. Engem szoktak mindenféle ok nélkül is utálni, tudom. :) El kell menni mellette, teljesen felesleges egy kérésnél többet foglalkozni vele. (még ezzel is szívességet tettél neki) Egy hüllőaggyal beszélgetsz.

Előzmény: ovisista2b (14134)
ovisista2b Creative Commons License 2018.06.02 -2 0 14134

Szia Kedves Segítő Barátocska! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Hát Látod a nagyon betegünk aki rejtekezik bujkálva dupla inkognitója mögé, sajnos félre Értett Tégedett és kifulladásig nem ír és KOmmunikál, hanem sajnos megátalkodva Magát csak minuszol, csakazértis!

 

Nagyon beteges szegény!

 

Mi Jó és Szép, meg Igaz Szókat Irányíthatnánk Felé, hogy hagyja abba ezt a "metódusát", hogy idegel csak Bennünket minuszkodva?!?

 

Ha Gondolod, akkor ideIntegrálom a más sokszor idézhetett kis videó-morzsát is!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ixbWELyHcmM

 

Így JÓ?!?

Előzmény: bolond halál (14132)
ovisista2b Creative Commons License 2018.06.02 -2 0 14133

Szia Kedves Segítő Barátocska! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! MInden Jókat Előre is és mindég!

 

Hálásan Köszönöm, hogy Helyettem is megFogalmaztad és Nálamnál is Jobban, hogy a betegnek mit kéne Csinálnia ahhoz, hogy Jobban Lehessen! Gratulálok az Éles-Látásodhoz is, hogy előbb a kevésbé beteget Szólítottad meg, aki azért írka-firkálni már Tudhat, mert Mutatott némi Példa_Kép-Mintádzkodtat róla!

 

De mi Legyen a nagyon betegggel, aki itten negációzkázik dupla inkonkodnitója mögé bujkálva és rejtekezve?!?

 

Ő sajnos Jobban rászorulna a pátyolgatásunkra!

 

Előzmény: bolond halál (14131)
bolond halál Creative Commons License 2018.06.02 0 0 14132

Vagy felkerekedni, és addig menni, amíg szinte össze nem esel a fáradtságtól. 

Előzmény: bolond halál (14131)
bolond halál Creative Commons License 2018.06.02 0 0 14131

Közhelyes és régi módszer, de kiírni próbáltad már? Nem gondolkodva a fogalmazáson, a formán, a papíron vagy fájlformátumon, amin tudod, és addig írni, amíg megnyugszol. Beszélgetve magadban magaddal, másokkal (amit nem tudsz vagy mersz kimondani), kimondani a saját kudarcaidat és sikereidet önmagadnak. Hogy érezd, van ott valaki, ahol te magad vagy, és aki van, az tenni képes.

Előzmény: hgbfdhgfjghj (14124)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -3 0 14130

Hoppá! MegJelent egy Plusszocska is!

 

Tehát Értelmezni kell!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Kedves Plusszolóka!

 

Köszönöm Hálásan hogy megszántál Bennünket és ha Jól érthetjük hogy nincs ellenedre a Kommunikációka, hogy kiDeríthessük, hogy mi is abj Veled, amért muszáj tartsd a kettős "inkognitókádat", de ugyanakkor nem veted el elve a Segítség Kérésed Méltánylását sem, hogy ne kelljen mindig bujkálj?!?

 

Akkor minden Jókat és mindég és Kérek egy energizáltságot Kölcsönzó Pluszt ide, ha Jól értjük Egymást valahára Kezdődőleg és akkor az Intonációkákat miképp Applikálhassuk úgy hogy ne sértsünk, de ugyanakkor bántalom se Érhessen ha netán valakik "üldöznek" és ezért Óvatoskán inkább rejtekezel, JÓ?!?

 

Köszi Előre is és mindég! Minden Jókat addig is és mindég! Hajrá Előre a Gyógyulandokba! Gyógy-Puszikák hozzá!

Előzmény: ovisista2b (14122)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -3 0 14129

Szia nem épp Kedves még egyelőre sajnos!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Amíg várom hogy visszaJelezz, kissé Türelmetlenke netán de előrerohanok, hogy miket is kéne megBeszéljünk, ha mégis inkább Élnél és nem önpusztítanál!

 

Nos, beszéltünk már arról hogy az Objektív és Szubjektív körülmények áldozata vagy úgy mondd!

 

És most Egyedül nem nagyon Tudhatod megOldani a Lét összes Problémáját!

 

Ám ha mondgyjuk a Vizsgákra Készülődés helyett mondgyjuk elszaladhatnál pszichológushoz, hogy akkor mikkel is szembesülhetnél?!?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Lksldwi3a-8

 

https://www.youtube.com/watch?v=cPzSgET7eDA

 

https://www.youtube.com/watch?v=Py49YtXeoas

 

És hogy az Objektív vagy külső körülmények iszonyű szörnységei miképp Oldhatóka?!?

 

Gyógyulászva!

 

Ehhez némi Példakép-Mintádzkodt talán kihámozható, ha Jobban Lehetsz Te is, miképp Én is kissé felSzabadulhattam a borzasztóságok alól!

 

Sziasztok Anya és Gyerekek, meg Szerethettjeink!

 

Szia Pityukánk! Mi a szösz, hogy valahára Terápiázgathatunk?!?

 

Köszi, hogy Tudakolhatjátok, de előbb egy hiba-rendeszeremet kéne azzal megBocsátani, hogy Jóvá is Teszem eme szeleburdiságomban okozott netáni bajokat, amik következhetnek a Többiek figyelmetlenségéből is, amért összezavarom Őket is!

 

Húhh Pityu! Ne mán no!

 

De sajnos nem csak hogy Ön-Kritát kell Alkossunk, hanem még Vigyázni arra is, hogy Másikaink is Tudhassanak Javíthatni!

 

Na, akkor Tessék!

 

Szóval Változás Lett a Gyógyszerelésemben és egy kissé netán „túlpörögtem” és figyelmetlen voltam és ez hibához vezetett!

 

Pontosabban?!?

 

Julcsika egy a korábbi napokból jött cikket osztott meg és Kérdezett is, hogy Ismerem-e ezt a Főnix Házat, ami itt a kerületeünkben abajgatnáő a skizókákat?!?

 

És?!?

Hát sajnos hirtelenke és szeleburian utána is néztem a cikknek, de elfeledtem a Böngészőben is Keresni, hogy hátha van róla Infóka, de amit később Javítón Pótoltam, nos nincs, csak az említett cikkben van jelzés róla!

 

És ezzel elindult akkor ez a délutáni lavina, hogy összekultultad a Dolgokat?!?

 

Igen, sajnos!

 

Akkor most hogyan is van?!?

 

Gyógyszer-adag csökkentés, Jobban Lét és az elmaradozott Dolgok Pótlása, illetve csak Jelzése, hogy Pótolni kéne, valamint Bocsánat-Kérés!

 

Jó, hát akkor Próbáljuk meg kisilabizálni, hogy mikről is kell Értekezzünk?!?

 

Minden Jókat ehhez is meg továbbra is és mindég!

 

Hajrá Előre a Gyógyulandokba!

 

https://www.youtube.com/watch?v=pPr8RYpxIU4

 

https://www.youtube.com/watch?v=maT__8zKy5U

 

https://www.youtube.com/watch?v=LmYUBpl5QHc

 

https://www.youtube.com/watch?v=M9uFKLT9Q7Y

 

 

 

Sziasztok Anya és Gyerekek, meg Szerethettjeink!

 

Szia Pityukánk! Folytatódik a Terápiácskák Pótlandásainak Imprókái Készítésével a Jóvá Tétele is a sajnálatosan elmaradt Műveleteknek?!?

 

Igen Anyu! Talán Sikerült, ha hevenyészve is, de összehozni némi Applikációkát ahhoz, hogy enyhüljön a fájdalom a vétődhetek hibák miatt!

 

Akkor most Pihike van?!?

 

Igen, némiképp!

 

Akkor hogyan is van ez Hangzóka Zengeményekkel  Exhibiciókálva?!?

 

Íme:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qxtqWbZq3Oc

 

https://www.youtube.com/watch?v=ViWy9RJJAGc

 

https://www.youtube.com/watch?v=mJmdrUjRryk

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=uMKXzxRm9AI

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=VdUaJxvd2LA

 

https://www.youtube.com/watch?v=j621GS5bGUk

 

 

Akkor majd ugye megLátjuk hamarost, hogy hogyan-miképp is tovább?!?

 

Igen Pityukám Bízvást már is!

 

Köszi Anyu és Gyerekek meg Szerethettjeink!

 

Minden Jókat és mindég és hajrá Előre a Gyógyulandokba!

 

Gyógy-Puszikák hozzá!

Előzmény: hgbfdhgfjghj (14124)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -2 0 14128

Sziasztok! Üdv és Üdvözülendés az üdvlészletekkel! Minden Jókat és mindég!

 

Hálásan Köszi először is hogy itt vagytok!

 

Ki kéne Tudgyjuk azonban, hogy mért ragadtatta valaki arra magát, hogy leszóljon Minket, hogy Segíteni Próbálunk?!?

 

Hogyan került a minusz ehhez a bejegyzséhez is?!?

 

Ha épp nem hallucinálódom, akkor nagyon gyorsan jött a letolás! MegGondolta egyáltalában a minuszulóka, hogy mit Tesz?!?

Előzmény: ovisista2b (14126)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -2 0 14127

Jajj és Bocs Kedvetlenke-Motiválatlanka!

 

Szabad Tudakolni, hogy elhalaszthatók-e a Vizsgák?!?

 

Mert ilyen állapotban az kéne!

 

Vagy sajnos még nagyobb anyagi gödörbe huppannál elvesztve azt a pénzt is, hogy Újra Próbálkozhatnál?!?

Előzmény: hgbfdhgfjghj (14124)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -2 0 14126

Kedvesebbíthetünk-e nagyon Magad alatt Lévő sajnos Magad még egyelőre hgbfdhgfjghj-nek aposztofáló és netán így-ekképpen babusgatva becézendő is?!?  

 

Szóval a most is arra Gondolok-jelzésed az arra vonatkozik, hogy önpusztítással foglalkozz?!?

 

Ahelyett, hogy mint mondod "régen" inkább Segíthettél Sokaknak, hogy ne ezt Tegyék?!?

 

Illetve hogy a betegségtől és rossz sorsodtól megkopott Segítési Vágyad regenerálhasd inkább vagy annál is inkább?!?

 

Úgy Tűnik, hogy az Objektív és Szubjektív körülmények közül Nálad az Objektív is cudar, de ha nem tévesztek, akkor legalább még sikítasz azért, hogy a Jóságod el ne vesszék miattuk?!?

 

Vagyis hogy kivüled levő világtalanság felmorzsolt és netán annyira eltorzulhat ettől a Bennsőd is, hogy nincs már Világ amiért Élhetnél?!?

 

És azért szóltál Rám is, hogy Javíttats Magaddal Pisti, mert túlságosan elterpesztkedtem itten a Létezés Jobbításaival és kiszorítottuk a rászorulókat, hogy merjenek megnyilvánulniés hogy Taglaljuk rendesen az Ő Problémáikat inkább?!?

 

Bocsáss meg Kérlek hogy ezt a hibát vétettem!

 

Tehát akkor a depressziód kell valahogyan ártalmatlanítani, ugye?!?

 

Mert Élnél mindenképp, sőt Jól is, azaz Kedvesen, Szeretettelien és Igazan és Szépen, csak összecsaptak úgy mondd a fejed felett a hullámok és többnyire a többiek is még mélyebbre nyomkodnak lefele?!?

 

Most Figyelj Kérlek nagyon, mert netán félreÉrthetsz és netán olyna sértéseket "tulajdoníthatsz" Nekem, amivel Igazából nem is bántalmaználak!

 

Úgy vélem ennyiből, amivel kifakadtál, hogy azért vagy bajban, mert nem Tudod, hogy pszichológussal elég lenne-e hogy tovább Dolgozz, vagy már Pszichiáterre lenne szükséged és Kórházra, mert bajok annyira eszkalálódtak sajnos Nálad, hogy Egyedül képtelen vagy felDolgozni őket?!?

 

Hogy beszűkült Tudat-állapotod nem Engedi sajnos hogy OPtimka Legyél és hogy az Első Lépéseket úgy mondd megTehesd a Dolgok Jobbítgatásai felé?!?

 

Azt mondod tehát, hogy valami haladékot kellelne találni, hogy újra pénz gyűjthess, hogy megint elkezd a pszichológussal a munkát és immár Teljesebben, nem csapva be őt azzal, hogy nem vagy úgy mondd "nyílt" Vele, így sajnos félre is csúszott a talán megkezdett kezelés is?!?

 

Illetve nem Tudhatjuk, hogy mit követtél el szeptember környékén, vagy kik és hogyan vétkeztek óriásit ellened, hogy ennyire összeestél azóta?!?

 

Ha nincs nagyon ellenedre -- de ha mégis úgy vélnéd, hogy túl "intím" volna és ezért egyelőre nem Szabadna még Gondolkodni se Együtt a gátlás feloLdásán! --, nos akkor persze Tehetünk is, meg nem is sokat azért, hogy ez a görcsös tehetetlenség miképp Oldódhatna, hogy Tudhass úgy Terápiázgatni, hogy a Javadra Váljék és ezzel Mindőnket is megnyugtathatnál hogy nem önpusztítasz, hanem a körülmények ellenére is inkább most Magadon is SEgítve, Bennünket akik rászorulunk, hogy Jobban Legyél persze azért nem kihagyva Teljesen abból, hogy Épebbülhetve megint a "régi" Jóságodban Köszönthessünk és Ünnepelhessünk méltán és méltóan is?!?

 

 

 

Akkor minden Jókat és mindég és hajrá Előre a Gyógyulandokba! Gyógy-Puszikák is hozzá!

 

És Becsülj meg Kérlek Bennünket a Válasz-Kérdődések Bonyolítgathatásaival is mielőbb és minél Teljesebben, JÓ?!? Hálásan Köszi Előre is!

Előzmény: hgbfdhgfjghj (14124)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -2 0 14125

Hát nem éppen Kedves is egyben valamelyik "minuszolóka"!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Most Te vagy-e vajon ama "minuszolóka" egyben, aki az imént beJelentkezett egy csupa össze-vissza betűzött nick-névval, vagy Te a Másika vagy a két "minuszolókánknak" és visszaestél netán a negációkhoz kötődéseidbe?!?

 

Jó Lenne ezt Tudhatnunk, hogy úgy Tervezhessünk, hogy még Jobb Lehessen!

 

Kérlek erősítsd meg pozitív-jellel, ha nem Te vagy egyben az imént Segítségért sikíítóka nagyon beteg, JÓ?!?

 

Hálásan Köszi Előre is és minden Jókat és mindég továbbra is, meg hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: ovisista2b (14123)
hgbfdhgfjghj Creative Commons License 2018.05.31 0 0 14124

Most is arra gondolok. Kezdem megutálni az életet, pénzről és az örökös körforgásról szól az egész(felkelsz, eszel dolgozol, alszol stb.), van még egy betegségem is ami gyógyíthatatlan, és félek attól, hogy súlyosbodik. Régebben szerettem segíteni az embereknek, mostanában már ez a segítség vágy lángja is kezd kihunyni. Eddig ez legalább motivált. Rengeteget szorongok sok foson mentem keresztül, és a legtöbb körülményt nem én, hanem a velem együtt élő/körülöttem lévő  emberek generálták. 4 évvel ezelőtt majdnem kinyírtam magam, az eszközöket is beszereztem, és arra is összegyűjtöttem a pénzt, hogy eltudjanak kaparni, de végül nem tettem meg. Megpróbáltam változtatni, valamennyire sikerült, a múltat lezárni és a visszahúzó közegből kiszakadni. De eléggé elszigetelődtem. Ez egészen jól ment szeptemberig, amikor történt egy eset, ami feltépte a sebeket és azóta csak vergődök, jártam pszichológusnál, de neki se tudtam megnyílni teljesen, és a pénzem nagy részét a szeptemberi esetre, meg a pszichológusra kilapátoltam. Ennek hatására még szarabbúl érzem magam, és kezdenek visszatérni a 4évvel ezelőtti gondoltok, nem tudom mit tegyek, teljesen roncsnak érzem magam, és csak vergődök egyik napról a másikra. Vizsgák előtt állók, azt se tudom, hogyan fogom tudni minimum a kettest összekaparni. Nem motivál már semmi.

ovisista2b Creative Commons License 2018.05.31 -2 0 14123

Szia Kedves Egyik ex-"minuszolóka"!

 

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! MInden Jókat és mindig!

 

Hálásan Köszönöm hogy visszaJelezhettél! Nagyon Örülök hogy Indítványom Érvényülhetett és Kezdetnek legalábbis átVálthattál Pozitívba!

 

De van is Elsőképp egy Gond még, mielőtt Találgathatnám hogy miket is rontottam el és miket is akarsz Javítattatni Velem?!?

 

Neveztesen, hogy bevárjuk-e, hogy a Másik "minuszolóka" is ideérjen és Közösen és Kölcsönös megBecsülésben mindketten Alkotatthatjátok Velem a Korrekciókákat, akárha úgy is, hogy sajnos netán ragasztkodnátok "ingkognitókátokhoz"?!?

 

Mert nézd csak mit Találtam a Múltakból, hogy egy Kísérlet nem Kísérlet a Jóra sem!

 

Ám, ha igaz és jóindulatuan mért ne feltételeznők, hogy az, hogy észlelődéseinkbe a jelenségek nyomai ellenőrzéseképp, hogy nem hallucinálódik-e csupáncsak puszta Tébolykállatocska rémlés, meg kell kíséreljük, hogy ismét ismerhessük fel, meg, ki, be és akárha el is igazolódhattát, hogy van, létezik és valamit kéne vele mit kezdhetni, nos ekkor meg kell jegyezzük, hogy egy kísérlet nem kisérlet, mert nincs mihez képest igazodni, azaz viszonyulatlan se különbözés, se hason azonosság se nincsen, ekképp kettő próbálozásból már lehet fele-fele esélyű a lehetősége, hogy a dolog megint mutatkozik-e, vagy ilyen is, meg olyan is lett, hogy nem ismerünk emlékezetből se rá, mert azzal nem egyező, viszont mégiscsak van érzéklődhetődte másképp. Lássuk a harmadikat: egyként ugyanaz-e mind, vagy kettő ilyen, egy olyan? Tehát már az egyik több, azaz más, mint a fele-fele ilyen-olyan. Akkor hát a negyedik, ha nem egyenlítődik ki a dolog 2-2-re, akkor 3-1-ként már trend, azaz jelzi, hogy várható, hogy az ötödik kísérlet inkább lehet 4-1, semmint visszaminősítő 3-2, ami emlékeztet a korábban már kísértő kiegyenlítődésre. Tehát folytatni kell, hogy a hatodik, ha nem mind ugyanaz, akkor 5-1-e vajon, vagy 3-3, ami a véletlenre mutat. És ekkor ellenörizhető, hogy a hetedik kisérlet eredménye 6-1-e, azaz csak kis piszok van benne – nem 7-0 lévén, illetve megfordul-e a dolog, azaz lesz-e 3-4? Utána persze folytatni kéne, mert ez a 3-4 lehet még 4-4 is és újból az előbbi vezető érvényül 5-4, hogy kiegyenlítődve 5-5-re láthassuk: vajon 6-5 lesz-e vagy 5-6, ami további vizsgálatot kíván, hogy elválik-e, hogy lehet-e dominancia, azaz többször van egyik, mint a másik a kiegyenlítődést eltolva valamelyik javára, vagyis még és még próbálkozva: ha olyan értelemben lassan is, hogy sok-sok próbálkozást követőn stabilizálódva a dominancia mértékének fokozódása legalább hajlamosságosságot ölt, semmint különféle oszcillálódások közepette marad kiegyenlítődés, azaz kiszámíthatlansága, hogy mi történik: az-e, amit vártunk, vagy csak sokszorozottan rásegítve nem az, amit nem, vagyis a szerencsétlenkedés?

Nos, akkor ugye Világos, hogy meg kéne könnyítsétek kissé a Kommunikációkát, még akkor is ha Kezdetben, Intonációképp hibázhattam netán, de aztán Ötletesen Javító Szándékom is generálhattátok, míg most haladhatnánk is a ki-beTeljesedések felé ilyetén is akár, hogy csak bepöttyintetek egy-egy plusz-minuszt?!?

 

Várom Szeretettel és el is visszaJelzésedet és a Másikodét is, hogy vajon Folytatsuk-e így amíg el nem fogy a Válasz-Kérdődések hiányában a Türelmünk netán, vagy inkább nekiveselkedtek és írtok Bőven és PLasztikus-szerteágazóan Szorgalmazhatni azt, hogy Egyetebb Érthessünk mielőbb és minél inkább?!?

 

Minden Jókat addig is mindég! Hajrá Előre a Gyógyulandokba és Gyógy-Puszikák is hozzá!

Előzmény: ovisista2b (14122)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.30 -1 1 14122

Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Hát nem épp Kedves "minuszolókák", akik vagytok 1,5-3-an maximun, illetve ketten! (ha nem fog a Gép ugyanattól a Személytől több rosszallást!)

 

Bocsássatok meg Kérlek, amiért megsérthettelek Titeket akaratlan és szándéktalanka mégis bántalmazván Benneteket Ti csak a kettős "ingognitó" mögül jajdultatok fel, hogy Korrigáltatsataok Velem!

 

Csak megÉrthetitek, hogy nem nagyon Tudgyjuk egyelőre még, hogy mit is, illetve hogy merre is Kutatsunk, hogy kiTaláljuk úgymondd a Gyermekded Ihlődhett diktálásai közepette, hogy miket is Közöl?!?

 

Ha megTehetitek, akkor legalább azt jelezzétek vissza, hogy Bocsánat-Kérésem elfogadható-e amennyiben nem úgy nevezettt "üres frázis" vagy netán hamis megtévesztés, csakhogy netán méginkább egrecíroztatsunk Benneteket Mi, akik Érteni-Véljük, hogy Felőletek baj volt Velünk, amikor az utóbbi beJegyzéseket leminuszoltátok!

 

Ha Fontos Lehet a Béke Nektek is és nem akartok duzzogni és netán bossszú-vágytól bosszankodva rosszalkodni, akkor Kérlek ekképp járjatok el:

 

ha sért ez is Titeket, hogy Igyekeznék Javíthatni, akkor minuszoljatok erre a hsz-re is minuszt!

 

Ha meg Üdvözülhetitek a KOmmunikációka kiTeljesítendését, akkor plusszoljatok és ha nem esne le az aranygyűrű úgy mond a kacsókátokról, akkor pedig Bővebben és Plasztikus szerteágazóan Fejtsétek is ki, hogy hol és mennyiben tévedtem el, hogy akartlan megsértődhettetek Tőle, JÓ?!?

 

Előre is Köszi és hajrá előre a Gyógyulandokba! Addig is minden Jókat!

 

Előzmény: ovisista2b (14121)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.11 -2 0 14121

Szia Kedves Észlelő! Üdv sé Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat és minid!

 

Köszi, hogy Jelzed Te is, hogy a mínuszoló kifejthetné, hogy mért is rosszalja a bejegyzést! Dehát ő csak így Tudgyja kifejezni neheztelését, hogy Él a kettős "inkognitójával" és Gondoljunk amiket csak akarunk felőle, ugye?!? Lényeg, hogy "megdorgált", hogy kapjunk Észhez és találgassunk, hogy mi is van emögött?!?

 

Igen, csakugyan, ahogyan mondod is: "nem egy lelki pátyolgatós kézikönyv, így nem is kell ezt várnunk tőle.", sajnos Én vagyok a hibás, hogy mindig Jó, Szép és Igaz Szókra vágyva igényelném a Tanulást és Nevelődést! Óvatos Kíméletesen persze!

 

Tudod az Interenet-szerte levő különféle beteg-Segítő oldalak, mint ez is, sajnos vagy se, de begyűjthetnek mindenféle aberációkban is szenvedőket, így a szado-mazochistákat is, akik persze, hogy rosszalják, ha elvitatják tőlük, hogy "joguk" olyannak volniuk, amilyenek! Talána minuszoló is egyikük, nem?!?

 

Továbbra is minden Jókat és mindég! Hajrá Előre a Gyógyulandokba!

Előzmény: bolond halál (14120)
bolond halál Creative Commons License 2018.05.11 0 0 14120

Nah, támadt egy mínuszolód. :D kifejthetné, mivel nem ért egyet, talán érdekes lenne.

Szerintem ez nem egy lelki pátyolgatós kézikönyv, így nem is kell ezt várnunk tőle.

Előzmény: ovisista2b (14119)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.07 -2 0 14119

Szia Kedves Egyetebb Értődhető! Üdv és Üdvözülendés az üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Hálásan Köszönöm, hogy Közelebb Kerülhettünk a Gondolkodás szerteágazó és bogodzódó gubancai közepette!

 

Nem kukacoskodni akarok azonban, de a "szerzőnek" nehezére esett volna azt is odaírni, ami Te azonnal átLáttál, hogy milyen motivációja volt az elsődleges kötéltáncosnak?!?

 

Vagyis, hogy megijedt, összerezzent, egyensúlyvesztéssel reagálva "ösztönösen" kapkodta csak a fejét -- amit netán le is rughatott volna a vetélytársa az ugribugriaja közepette! --, de nem!

 

Váratlan helyzet persze mindig van! Teljesen Igazad van!

 

Mert tudatlanság-tébolyban szenvedünk a Föld-Gaia-Világlódhatácska összes Lakójával és ráadásul ott van még az is, hogy feledékeny és torzító 'zEmber-agyi rögzülődésben sem Békülnek Közzé a Dolgok!

 

Viszont épp ezért kell Tanuljunk mindig és ezt Lehetőleg Kímélt Körülményezéssel, mert épp elég megrázkódtatás a megÉrtése a Dolgoknak és az a sok-sok kudarc, amikor félreÉrtünk, Igaz?!?

 

Úgyhogy nagyon veszélyes ilyen "szerzőre" Bízzuk Magunkat, aki nem SEgít, aki szinte férc-művet hagy maga után!

 

Mert ha körülményezi a bajt, akkor ugyan kissé elveszi azt annak az Aktusnak az erejét is egyben, hogy Magunk jöjjönk úgy mondd rá a hibákra és a tapasztalásból az absztakciókákra, ha túlélhetjük az eseményeket, ám csak úgy odavetni hozzávetőlegesen úgymondd a Problémákhoz a Gyermekeket az felelőtlenség és nagy fokú rosszindulat is egyben! Csak mert szenved a szerző és szenveleg! -- bár még neki talán nincs Igazi Gyógy-Módgyja abban a pillanatban, de akkor átlőcsölni plusz tehetetlenségét a Többieire az szadizmus, vagy nem?!? És nem követlei ki szinte senki se, hogy egrecírotatóan szadizzák, ugye?!?

Előzmény: bolond halál (14118)
bolond halál Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14118

Az, hogy megijedt, "fejét vesztette, s a kötelet", egy ösztönös reakció volt... de értem, amit mondasz, hogy tudatossággal lehet készülni a váratlan helyzetekre. Viszont még akkor is tudni kell, hogy lesznek olyan váratlan helyzetek, amelyekben az ember kudarcot vall. Nem létezik 100%-os biztonság, 100%-os felkészültség.

Előzmény: ovisista2b (14115)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14117

Ja?!? És bocs! Történelmileg épp azért jöttek Létre a Szabályozandási Kísrletek, mert magukban, mint a Gyermeknek is sokszor, csak úgy kottyan épp az agya és olyasmiket "művel", amik kárt okoznak és épp a Prevenciók, hogy ne "szabaduljanak el az indulatok" és nehogy indulatoskodások tömgemészárlásokba fuljanak a vendettákkal és egyéb reakciós tébolyló dühöngésektől -- ezzel védi a lassan Eszmélkedő "fél-állatiság" azt, hogy elhagyván lassacskán az ösztöniségeket, hogy ne rossz hajlamok alakuljanak ki, hanem a Boldogságok-Csúcsoztaos Harmóniák és kipottyantan netán Belőlük a visszakapsztkodtandás!

 

DE ha Múltakat akarnánk konzerválgatni csak paranoid vádaskodással, hogy ki milyen "állat" volnhat, ha nincs Nevelődése, ha nincs a Szabályzók Ismerete és be is Tartani azokat Tudása, nos akkor a téboly maga nyilván kiirtítatja maga-magát, vagy nem?!?

 

Mert Jókodni Lehet egymásból következhetően -- Előttünk a Csillagos Ég!

 

Ám rabolni-gyilkolni csak addig volhat, míg akad kit-mit, utána már csak a magány maga-magát szüntetheti!

 

Ezért szoktak a gyilkosok is néha levegőt venni úgy mondd a mészárlásaik közben, hogy írmagját hagyják a Jóknak hogy legyen mindig miket pusztíthatni, ugye?!?

Előzmény: ovisista2b (14116)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14116

Jajj! Bocsánat! Ezzel áthágtam épp azt a Figyelmeztetést, hogy nem Szabad a Múltakat a Jelendhető Jövőkből bírálni az Igazságosabbságokkal, mert akkor megcsaljuk Magunkkal Másikainkat is!

 

Tehát némi javítás Pótlóan!

 

Igen, amikor a Múltakban még nem voltak biztosító berendezések, nem volt hatóság sem, amely ellenőrizhette volna hogy csakugyan nem hagyják Figyelmen kivül az előírásokat -- nos még előírások se voltak a tébolylatosságokat némiképp Szabályozhatni, így persze, hogy Értődhet a vérengző tömeg, meg a paranoid és parodisztikus kihívók soka, akik nagyobbat akarna árnyékszékelni a trónolni vágyóak fölé!

Előzmény: ovisista2b (14115)
ovisista2b Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14115

Szia! Üdv és Üdvözülendés az Üdvlészletekkel! Minden Jókat Előre is és mindég!

 

Hát abból Gondoltam, hogy szuicid volt az elsődleges kötéltáncos mandró, mert így fogalmaz a "szerző":

 

"Ez  pedig  győzni  látván  versenytársát,  fejét vesztette  s  a  kötelet;  eldobta  rúdját  és  ennél  még  gyorsabban,  kezek-karok  örvényeképpen bukék  le  a  mélységbe.”

 

Tehát "győzni látván"! És "eldobta rúdgyját"! Vagyis nem kiesett a kezéből, nem a balesett mellékhatása és származék kára volt, hanem mert "fejét veszettte", azaz bedilizett, hisztizni kezdett és és felindulásából otthagyott csatot-papott, vagy nem?!?

 

Ha fontos Lett volna, hogy puszta "malőr" lett volna a lezuhanása, akkor a "szerző" biztos krimit csinált volna belőle, azaz a bűnöst megnevezi, aki meggyilkolta  riválisát azzal, hogy eröltette a Mutatványt és nem csak elorozta a munkavédelmi felszereltségképp a biztosító kötelet is, amely Mutatványosok elengedhetetlen kelléke, mivel a biztosító nem fizet, ha mellőzték azt, ugye?!?

 

Vagyis elvesztve a fejét csak azt vélte, hogy "le van győzve" és maga mondott ítéletet magára, hogy jajj a legyőzötteknek!

 

És a bűn nyilvánosan megtorlatlan maradva, vagyon milyen "piac" ez, amely fölibe a kötéltáncosok rejcsúroznak?!? Hol volt a terület-foglalási engedély és hatóságok minden bizonylata, hogy szabad úgy mondd a "közönséget" is veszélyeztetni?!?

 

Vagy ebbe az allegóriába ilyesmik nem férnek bele?!?

 

És mi van a "gyilkossal", aki miatt egy faszit el kell temessen Zaratusztra?!? Továbbra is ott pöffesztked az iker-tornyoknál és várja az őt is "kihívóakakt"?!?

 

Meddig tart az ilyen fantazmagória határ-rendszere, ahol "büntetlenül" keverhetik az delivensek agyát úgy mondd?!?

Előzmény: bolond halál (14114)
bolond halál Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14114

Szerintem nem direkt esik le, nem tudom, ez honnan jön neked. Sajnos van az a társadalmi környezet, és legtöbbször ilyen van (vagy én ilyennel találkozom), ahol az egüttműködési szándékot gyengeségnek nézik. Ott hiába próbálnál valami közös harmónia jegyében együtt kötéltáncolni, mert bedarálnak. A valóságban már ez nem fizikai halált, hanem társadalmi félreállítást jelent, de abból még vissza lehet fordulni, ha nem hagyod magad. Lehet ez passzív ellenállás is, rendíthetetlennek lenni. Ezért valószínűleg utálni fognak (engem szoktak).

Veszélyesség-bátorság... valahogy ez hasonlít az egérlyukfilozófiára is, bár Nietzsche nem bírja ezt a Dosztojevszkij-féle bűntudatban tocsogó, nyomorult karaktertípust, mégis mindkettőt ugyanaz hajtja, valami többet tenni, mint ami az emberből látszólag következik.

Előzmény: ovisista2b (14112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!