Keresés

Részletes keresés

Kzella Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1226
Gyors elszalad az a pár év.
Előzmény: szokimi (1225)
szokimi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 1225
majd legközelebb
Előzmény: Kzella (1224)
Kzella Creative Commons License 2008.09.05 0 0 1224
Igen,de te még szereted is,és ugy nem értél rá.
Előzmény: szokimi (1223)
szokimi Creative Commons License 2008.09.05 0 0 1223
nekem csak az esti összefoglaló jutott
Előzmény: Kzella (1222)
Kzella Creative Commons License 2008.09.03 0 0 1222

Nem néztem csak a nyitást.

És amit félfüllel hallóttam,ahogy ment a tv(én meg mást csináltam)

Előzmény: szokimi (1221)
szokimi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 1221
hiányoltam a tornát....elég keveset közvetítettek a mostani olimpiáról
a jégtáncot nem bírom nézni....belesajog a térdem, amikor leérkeznek egy ugrás után...iszonyatosan megterhelik az izületeiket
Előzmény: Kzella (1220)
Kzella Creative Commons License 2008.09.02 0 0 1220

Kerékpározás.

Nézni : Standard táncok,jégtánc és hasonlók.

Előzmény: szokimi (1219)
szokimi Creative Commons License 2008.09.02 0 0 1219
és van olyan sport, amit szeretsz?
Előzmény: Kzella (1218)
Kzella Creative Commons License 2008.08.29 0 0 1218

Lehet,de én ehhez keveset értek.

Én csak az eredményeket hallom.

Előzmény: offolós szoszi (1217)
offolós szoszi Creative Commons License 2008.08.29 0 0 1217
Engem akkor is érdekelne :) ...lehet, másoknak unalmas lenne, de nekem nem :)
Igazad van.....nagyon sok fiú álma az autóversenyzés, és még a közelébe sem jutnak....ha pedig ott vannak, egyáltalán nem biztos, hogy jó csapathoz tudnak szerződni...ott van, pl szegény Nico Rosberg.....nem lesz így belőle soha világbajnok....vagy ott van Vettel....ha ezzel a B kategóriás járgánnyal kitűnik, mi lenne vele a McLarenben?
...oks, Kimi szerencsés, csak miután világbajnok lett, leeresztett csöppet
Előzmény: Kzella (1216)
Kzella Creative Commons License 2008.08.28 0 0 1216

Ugyan, Szokimi ezt te se gondolod komolyan.

Hány millió ember nem jutott el eddig se.Nézd a pozitiv oldalát.

És kit érdekelne a futam ha mindig ugyanaz nyerne?

Előzmény: szokimi (1215)
szokimi Creative Commons License 2008.08.28 0 0 1215
köszi....egyszer világbajnok lett, ez a lényeg....nem egy szerencsés ember
Előzmény: Kzella (1214)
Kzella Creative Commons License 2008.08.26 0 0 1214

De ha muszáj!

Részvétem a F1 miatt.

Előzmény: szokimi (1213)
szokimi Creative Commons License 2008.08.26 0 0 1213
olyakor mérlegelni kell
kell az összhanghoz
igen, akkor lehet jobb nem emberek közé menni

Előzmény: Kzella (1212)
Kzella Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1212

Néha telitődik a hócipő..

De olyan napok is kellenek.

Akkor még a netet is kihagyom(vagy csak játszom)

Előzmény: szokimi (1211)
szokimi Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1211
...szerencsés vagy
...én egyre többször
...tudom, én miért
Előzmény: Kzella (1210)
Kzella Creative Commons License 2008.08.21 0 0 1210

És a lassuság is okozhatja,bár én nem szoktam elvesziteni azt a topikot ahova járok.

Csak éppen magamba nem beszélgetek.

De most monologizálok magamba(csak tudnám miért)

Előzmény: rózsaszín pitbull (1209)
rózsaszín pitbull Creative Commons License 2008.08.21 0 0 1209
pálfordulás is létezik
Előzmény: Kzella (1208)
Kzella Creative Commons License 2008.08.18 0 0 1208
Az is előfordul.
Előzmény: rózsaszín pitbull (1207)
rózsaszín pitbull Creative Commons License 2008.08.18 0 0 1207
és amíg nem megy el az egésztől a kedved
Előzmény: klikkkirálylány (1206)
klikkkirálylány Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1206
amíg tudsz :))
Előzmény: miakiutma (1205)
miakiutma Creative Commons License 2008.08.13 0 0 1205
Azt azért mondom, hogy ritkán járok erre.
Előzmény: Kzella (1204)
Kzella Creative Commons License 2008.08.13 0 0 1204
Ajjajjjjjjj,ne is mondd.
Előzmény: rózsaszín pitbull (1203)
rózsaszín pitbull Creative Commons License 2008.08.13 0 0 1203
a derekad is szokott?
Előzmény: Kzella (1202)
Kzella Creative Commons License 2008.08.12 0 0 1202
Ha van kedvem akkor örömmel.
Előzmény: szokimi (1201)
szokimi Creative Commons License 2008.08.12 0 0 1201
a szaggatást sem szeretem
Előzmény: Kzella (1200)
Kzella Creative Commons License 2008.08.11 0 0 1200
Nincs kedvem nyujtani(most).
Előzmény: szokimi (1199)
szokimi Creative Commons License 2008.08.11 0 0 1199
másra is használhatod
Előzmény: Kzella (1198)
Kzella Creative Commons License 2008.08.08 0 0 1198

Verjem fejbe magamat?

Lehet hogy akkor jobban fog az agyam?Vagy még..........

Előzmény: sodrófa.rulez (1197)
sodrófa.rulez Creative Commons License 2008.08.08 0 0 1197
a sodrófa legyen kéznél.. :)
Előzmény: Kzella (1196)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!