hiányoltam a tornát....elég keveset közvetítettek a mostani olimpiáról a jégtáncot nem bírom nézni....belesajog a térdem, amikor leérkeznek egy ugrás után...iszonyatosan megterhelik az izületeiket
Engem akkor is érdekelne :) ...lehet, másoknak unalmas lenne, de nekem nem :) Igazad van.....nagyon sok fiú álma az autóversenyzés, és még a közelébe sem jutnak....ha pedig ott vannak, egyáltalán nem biztos, hogy jó csapathoz tudnak szerződni...ott van, pl szegény Nico Rosberg.....nem lesz így belőle soha világbajnok....vagy ott van Vettel....ha ezzel a B kategóriás járgánnyal kitűnik, mi lenne vele a McLarenben? ...oks, Kimi szerencsés, csak miután világbajnok lett, leeresztett csöppet