Huh, elnézést a lemaradásért: igen, a cica azóta új (végleges) gazdit boldogítják egymást.Az utolsó hírek szerint mindenki szíve csücskét (és a környékbeli fák ágait is) elfoglalta.
Valamikor mostanában akartam még egyszer rákérdezni, hogy minden rendben van-e.
Meoinak van egy külön bejáratú terepszínű helikoptere.:) Én is jó alvó vagyok, csak a szelektíven ébredek fel, ..felsír egy kicsi, vagy ki kell menni valamelyik nagynak pisilni..
Murcos hihetetlenül gyönyörű vadmacska egyébként. Természetileg hasonlít a fiatalkori Haramiához... rossz (akarom mondani, tűzről pattant, eleven), mint a kátrány, izgága, nem szeret ölben lenni, csak akkor hízeleg lábhoz dörgölődzéssel, ha ő akar, 60-nal nyargal, ész nélkül repdes a levegőben stb. Ha továbbra is ilyen jó kondiban lesz (értsd ezalatt, hogy vékony, mint a csík, de színtiszta izom, hosszú, nyúlánk, vékony, erős végtagok, milligramm felesleg nélkül), akkor Meoi hálát adhat az égnek, hogy jó alvó, mert vagy 10 évig tutira nem aludna napi 2-3 összetett óránál többet...
Ma este vetődött hozzánk, nagyon kedves, ragaszkodó macsek. Ha minden igaz, fiú. Van egy idősebb, saját, beteg cicánk, akit nem szeretnénk stresszelni, és: nem kompatibilisek.
Pesten vagy Vác környékén tudnánk átadni.
Ui.: esetleg tanács is jól jönne, hogy hova vihetjük, ahol jó sora lehet.
A Spar sajátmárkás almát (vagy alomját?), Zöldre festett zacskó, S-Budget felirattal. Nekünk teljesen bevált, jól csomósodik, szagtalanít, igaz néha kicsit porosabb a kelleténél, de legalább olcsó. Most pontosan nem tudom, de 370 Ft körül van 5 liter.
Próbáld valamelyik nagyobb csoporttal felvenni a kapcsolatot, mint amilyen a FB-on a Cicamentő Angyalok, hátha tudnak segíteni a meghírdetésben és legalább ideiglenes befogadót találni...
Befogadtunk átmenetileg 5 kis fekete barátságos kölyök kandúr cicát. kb 10-12 hetesek lehetnek. Mivel van 4 saját macskánk, sajnos helyhiány miatt, nem tudjuk őket megtartani.
Ha valakinek van esetleg ötlete, hogy hol tudnánk őket elajándékozni, kérem írja meg.
SPAR-ból melyik almot? Én mostanában az Aldiból veszem, a lidles viszont amit próbából vettem most nem az igazi, összeáll ugyan, de nagyon könnyen szét is esik, nehéz kivenni az alomból, ezért rendesen tisztítani is.
Esetleg próbálkozzatok fedett alommal, hátha kevésbé lesz pisiszag. Sajnos néhány cica valóban nagyon kényes az alomra, a szilikonosok meg nagyon drágák. Talán a szilikonosok között van olyan, amit huzamosabban is használ.