Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.28 0 0 39413

Nagyon szép kisoroszlán!:)) Az is nagyon jó hír, hogy jó helyen van. (Nem hiányzik?:))

Előzmény: XRive (39411)
XRive Creative Commons License 2014.10.27 0 0 39412

Ejnye. A fogalmazásgátlóm... Elnézést.

Előzmény: XRive (39411)
XRive Creative Commons License 2014.10.27 0 0 39411

Huh, elnézést a lemaradásért: igen, a cica azóta új (végleges) gazdit boldogítják egymást.Az utolsó hírek szerint mindenki szíve csücskét (és a környékbeli fák ágait is) elfoglalta.

 

Valamikor mostanában akartam még egyszer rákérdezni, hogy minden rendben van-e.

 

Ez még egy itteni kép:

 

Előzmény: Tibbe (39400)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.24 0 0 39410

Meoinak van egy külön bejáratú terepszínű helikoptere.:) Én is jó alvó vagyok, csak a szelektíven ébredek fel, ..felsír egy kicsi, vagy ki kell menni valamelyik nagynak pisilni..

Előzmény: Bűvössárkány (39409)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39409

Murcos hihetetlenül gyönyörű vadmacska egyébként. Természetileg hasonlít a fiatalkori Haramiához... rossz (akarom mondani, tűzről pattant, eleven), mint a kátrány, izgága, nem szeret ölben lenni, csak akkor hízeleg lábhoz dörgölődzéssel, ha ő akar, 60-nal nyargal, ész nélkül repdes a levegőben stb. Ha továbbra is ilyen jó kondiban lesz (értsd ezalatt, hogy vékony, mint a csík, de színtiszta izom, hosszú, nyúlánk, vékony, erős végtagok, milligramm felesleg nélkül), akkor Meoi hálát adhat az égnek, hogy jó alvó, mert vagy 10 évig tutira nem aludna napi 2-3 összetett óránál többet...

Előzmény: Tibbe (39408)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39408

Murcos extra tarka! Sok jó képet készítettetek, de ebben a blokkban az utolsó kép visz mindent! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39406)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39407

Némi dzsumbuj - most alanti makkák néha velem...

 

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39406

Két makka gazdival:

 

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39405

Még némi Murcos:

 

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39404

Róla jut eszembe Meoi egyik cicája, Murcos:

 

 

Előzmény: MortalWombat (39401)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.23 0 0 39403

Szépséges!:)

Előzmény: MortalWombat (39398)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.21 0 0 39402

Csinos fehér zsabója és cipőcskéje is van! :)

Előzmény: MortalWombat (39401)
MortalWombat Creative Commons License 2014.10.21 0 0 39401

Igen, kapja folyamatosan, 2 hetente.

 

 

Tündér egy dög!

Előzmény: Tibbe (39399)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.21 0 0 39400
Előzmény: XRive (39397)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.21 0 0 39399

nagyon szép cicus!  féreghajtót is kapott? Kamaszodik, sokat kell ennie. :)))

Előzmény: MortalWombat (39398)
MortalWombat Creative Commons License 2014.10.21 0 0 39398

Lujza 3,5 hónapos.

 

 

 

 

Oltásokat megkapta.

Hihetetlen, mennyit eszik.

Ellenben olyan sovány, mintha nem lenne gazdája.

Imád labdázni. Viszont ahogy elnézem, NB-II-nél nem jut feljebb.

 

XRive Creative Commons License 2014.10.14 0 0 39397

Köszönöm, oda is felraktam.

Előzmény: Tibbe (39396)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.14 0 0 39396

Nagyon szép kis vörös, szerintem kandúr. Hirdesd meg több helyen, akár itt is: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9019226

Előzmény: XRive (39395)
XRive Creative Commons License 2014.10.13 0 0 39395

Sziasztok,

 

Befogadót keresnénk neki:

 

Ma este vetődött hozzánk, nagyon kedves, ragaszkodó macsek. Ha minden igaz, fiú.
Van egy idősebb, saját, beteg cicánk, akit nem szeretnénk stresszelni, és: nem kompatibilisek.

Pesten vagy Vác környékén tudnánk átadni.

Ui.: esetleg tanács is jól jönne, hogy hova vihetjük, ahol jó sora lehet.

R.Marci87 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 39394

Megpróbálom.

Köszi a segítséget. :)

Előzmény: meoindil (39390)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.12 0 0 39393

De szuper háttérképed van! :D

Előzmény: Bűvössárkány (39383)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.12 0 0 39392

Látszik, hogy régen használtam, és már a nnéném Macójának sem kell venni sajnos :(

Előzmény: meoindil (39385)
iiko46 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39391

A Spar sajátmárkás almát (vagy alomját?), Zöldre festett zacskó, S-Budget felirattal. Nekünk teljesen bevált, jól csomósodik, szagtalanít, igaz néha kicsit porosabb a kelleténél, de legalább olcsó. Most pontosan nem tudom, de 370 Ft körül van 5 liter.

Előzmény: meoindil (39388)
meoindil Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39390

Szia!

 

Próbáld valamelyik nagyobb csoporttal felvenni a kapcsolatot, mint amilyen a FB-on a Cicamentő Angyalok, hátha tudnak segíteni a meghírdetésben és legalább ideiglenes befogadót találni...

https://www.facebook.com/pages/Cicament%C5%91-Angyalok/186191191455769?ref=stream

Előzmény: R.Marci87 (39389)
R.Marci87 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39389

Üdvözlök mindenkit.

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Befogadtunk átmenetileg 5 kis fekete barátságos kölyök kandúr cicát. kb 10-12 hetesek lehetnek. Mivel van 4 saját macskánk, sajnos helyhiány miatt, nem tudjuk őket megtartani.

Ha valakinek van esetleg ötlete, hogy hol tudnánk őket elajándékozni, kérem írja meg.

Köszönöm előre is.

meoindil Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39388

SPAR-ból melyik almot? Én mostanában az Aldiból veszem, a lidles viszont amit próbából vettem most nem az igazi, összeáll ugyan, de nagyon könnyen szét is esik, nehéz kivenni az alomból, ezért rendesen tisztítani is.

 

Előzmény: iiko46 (39382)
meoindil Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39387

Szépek ezek a cicák! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39384)
meoindil Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39386

Szia!

 

Esetleg próbálkozzatok fedett alommal, hátha kevésbé lesz pisiszag. Sajnos néhány cica valóban nagyon kényes az alomra, a szilikonosok meg nagyon drágák. Talán a szilikonosok között van olyan, amit huzamosabban is használ.

Előzmény: adamx001 (39380)
meoindil Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39385

Keverve nem működik, a hagyományos nem áll össze, a szilikonos meg nem tudja beszívni az összes nedvességet.

Előzmény: Tibbe (39381)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39384

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!