Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 8432
Érdekelt a dolog, ezért föltettem ezt a Spyware Doctort a gépemre, és meg kell mondanom, nem tetszik. Nem meglepő módon nálam is talált ebből a Spyware.Found By Browser Defender izéből, ami csakis úgy lehet, hogy maga a Spyware Doctor tette föl. Ezt látszik alátámasztani, hogy felajánlotta, ha fizetek, akkor megszabadít tőle...

Amúgy a rendszerem spywarementes (volt, mielőtt ezt a szart telepítettem volna).

Tehát a megoldás: 1. Spyware Doctor uninstall, 2. rendszervisszaállítás, 3. sörivás...
Előzmény: Törölt nick (8427)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 8431
Mér' nem a 3.0.4 Firefox fut a gépeden?
Előzmény: harpokratesz (8429)
oldmumus Creative Commons License 2008.11.15 0 0 8430
Csak cookiet talált, semmi mást.
Előzmény: kdezsoe (8426)
harpokratesz Creative Commons License 2008.11.14 0 0 8429

 Tegnap jött egy frissítés a Firefoxom-ra, még a 2-es verzióból (asszem 2.0.18), de azóta egyáltalán nem tudom megnyitni a böngészőt, ráklikkelek, de semmi.

Az Explorer működik. Mitől lehet ez? Hogy tudom újra megnyitni?

Remélem nem vírus.

robicsek Creative Commons License 2008.11.14 0 0 8428
minden lehet. eltéritó trojaik vannak dögivel.

de futtass pár keresőt Safe Mode-ban.
vagy csináld végig a www.wigwam.info -n a féregirtást.
baj nem lehet belőle.
Előzmény: Törölt nick (8427)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 8427

Kérek egy kis segítséget. Találtam valamit a gépemen és nem tudom, hogy sikerült-e kiirtani. A Spyware Doctor egy "közepesen" veszélyesnek jelzett Spyware.Found_By_Browser_Defender nevű valamit talált a gépen. Látszólag sikeresen eltávolította, de néhány újraindítás és újra tesztelés után megint előjött.

Kísérletezgettem, hogy mikor jön elő és szétnéztem a Spyware Doctor logjában is.

A fájl részletei mellett az szerepel, hogy a chello.hu oldalról jött vagy ehhez kapcsolódik. Lehetséges ez?

 

Van egy meredek elméletem, de nem tudom, hogy mennyire korrekt.

Lehetséges, hogy ez egy teljesen másik oldalról érkezett és valahogy a chello.hu oldalhoz rögzítette magát a gépemen? Eltérítheti a böngészőt úgy, hogy a chello.hu címet beírva mindig betölti magát valahonnan és ennek ellenére a chello.hu lap is megjelenik?

 

Egyáltalán mi ez a Spyware.Found_By_Browser_Defender? Hallottatok már róla?

kdezsoe Creative Commons License 2008.11.14 0 0 8426

"Van egy Norton Internet Security 2008. Semmit nem talál."

 

Akkor? Menjünk tovább. Spybot? Ingyen letölthető. (ne felejtsd el a frissítést, mielőtt kerestetsz vele)

Keresés előtt mindenféle kukikat, emporary Internet és egyéb temporary fájlokat célszerű kidobálni, azokon ne agyalogjon feleslegesen.

Ha lefuttattad és talált, (biztos fog találni) javítsa ki, majd gép újraindítása után újra kerestess vele. Ha ugyanazokat megtalálja, akkor jöhet a HijackThis, a rendszervisszaállítás kikapcsolása és egyéb kunsztok.

Előzmény: oldmumus (8425)
oldmumus Creative Commons License 2008.11.14 0 0 8425
Van egy Norton Internet Security 2008. Semmit nem talál.

Most pl. Mozilla kezdőlapra üres lap és a forrása:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<head>
<title>hu.start2.mozilla.com [4]</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
<meta http-equiv="pragma" content="no-cache">
<style>
body
{
margin: 0;
padding: 0;
}
</style>


</head>

<frameset rows="100%" frameborder="no" border="0" framespacing="0">
<frame src="http://www.sedoparking.com/hu.start2.mozilla.com">
</frameset>
<noframes>
<body>

<a href="http://www.sedoparking.com/hu.start2.mozilla.com">Please click here to continue...</a>

</body>

</noframes>
</html>

De csak .com domainnál csinálja ezt, máshol nem.
Előzmény: kdezsoe (8424)
kdezsoe Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8424

Bocs, de szerintem ahelyett, hogy elmerengsz rajta mi csinálja, munkára fel!

Mit mond a teljesen naprakész víruskeresőd? Hát a spyware és adware keresőd?

Valószínűleg el van térítve a böngészöd. Mit mond a HijackThis?

Éééébresztő! Dolog van kedves Oldmumus! :)

Előzmény: oldmumus (8422)
robicsek Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8423
lehet valami féreg a gépedben nyilván.
Előzmény: oldmumus (8422)
oldmumus Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8422
Jó, de mi lehet az, hogy egy tucat .com domaines oldal üres fehér lappal és forrássát megnézve így jön be??
Előzmény: robicsek (8421)
robicsek Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8421
valszleg. Semmi baj a skype-pal.
Előzmény: oldmumus (8420)
oldmumus Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8420
Meg tudja valaki nekem mondani, hogy egy jó hete miért van az, hogy sok nemzetközi cím pl. ma Skype oldala üresen, forrást megnézve: http://www.sedoparking.com/www.skype.com jönne be.
Valami új vírus?
harpokratesz Creative Commons License 2008.11.13 0 0 8419
hát nem tudom, nem lehet, hogy régi a windows-od? talán azért. XP-n kell működjön rendesen.
Előzmény: Diótörő (8418)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8418
No itt vannak a gondok, mert se kis nyil, se első sor tölt lefelé.
Persze lehet, hogy csak nálam. A Real sem kinálkozik fel, de ha bekékítem acímet és átmásolom a letöltés részre, akkor az összejött.Na ez a lényeg.
No nyugodalmas jóéjszakát és kössz szépen mégegyszer.
Előzmény: harpokratesz (8417)
harpokratesz Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8417
Download Helper: mikor forognak a kis színes gömbök, akkor ráklikkelsz, jobb szélen lesz egy lefefelé mutató nyíl, alatta az első sorra klikk és tölt lefele (persze ki kell választani a helyet a mentés ablakban, hogy hova akarod).
Előzmény: harpokratesz (8416)
harpokratesz Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8416
ha forog a kis 3 színes gömb, akkor le tud tölteni, azt jelenti.
azért mondtam, hogy a Real a legjobb, ő kevésbé válogatós és még fel is ajánlkozik.

Előzmény: Diótörő (8414)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8415
A Real Player működik, sajnos nekem ez nagy tortura, de hát ez van. Még egyszer kössz szépen a segítséget.
Diótörő Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8414
Úgy tűnik, hogy a D.Helper csak egy meghatározott csatornákat hajlandó letölteni, amit a listáján felkínál. Na még próbálkozom.
Előzmény: harpokratesz (8412)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8413
Kössz szépen a segítséget. Az elsőt már letöltöttem, de még keresem, hogyan is működik. Koromnál fogva tök hülye vagyok az ilyesmihez. Nem találom, hogy lehet elindítani a letöltést, de majd összejön.
Bocs, ha ilyen helyen kérdeztem,főleg lócsemegétől.
Előzmény: harpokratesz (8412)
harpokratesz Creative Commons License 2008.11.12 0 0 8412
a neten flash videók vannak fent, többnyire .flv kiterjesztésűek (youtube, google stb.). ezeket és más formátumokat is legegyszerűbben a Download Helper -rel tudod leszedni, ez csak Firefox böngészővel működik, a letöltés után felteszi magát a felső böngészősávba. a másik, ami még talán jobb, a Real Player 11 , ami önként felajánlja a letöltést, ha videót lát a neten. ennek előnye, hogy nemcsak letölt, hanem le is játssza, mivel média lejátszó-program (elmenti a saját könyvtárába). az előző Donload Helper csak letölt, ahhoz még kell kereni egy megfelelő lejátszót (ajánlott a VLC player vagy a Flash player, de a Real-en is megy).
Előzmény: Diótörő (8410)
robicsek Creative Commons License 2008.11.11 0 0 8411
mondjuk XP-s topikba.
Előzmény: Diótörő (8410)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.11 0 0 8410
Sziasztok !
Ez most nem vírus, de hát hova írjam?
Tudtok-é egy olyan programot, ami a neten található pár perces videókat le tudja tölteni?
A régi W 98-on volt egy olyan rész, hogy Temporary Int. Files , és ha oda benézett az ember,a sokszor akaratlanul is letöltődött videókat csak át kellett helyezni máshova és kész. DE az XP-n nem találok ilyen részt a Windowsban, vagyis így nem működik.
Hogy van az, hogy letölteni nem lehet, de nézni igan?
Pl. jön az ami űrrepcsi fellövése és a Nasa TV-n szoktam nézni, de nem tudom letölteni, illetve felvenni.
No kössz szépen előre is a segítséget.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8408
Azért írtam, hogy először engedélyezed (a tiltást), másodszor pedig letiltod (a tiltást).
Előzmény: Törölt nick (8407)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8407
Te ebben a gpeditben mionden fordítva van: a letiltva azt jelenti, hogy valójában engedi s dolgot, és az engedélyezve pedig a tiltás. Ez valahogy a kettős tagadással függ össze...

Mert a címe a sornak az, hogy Rendszer-visszaállítás tiltása, tehát ezt a tiltást engedélyezed vagy tiltod, és nem magát a rendszer-vissaállítást, innen a gubanc.

Előzmény: Törölt nick (8406)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8405
Végigcsináltad, amit a (8400)-ban írtam?
Előzmény: Törölt nick (8403)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8404
Valahogy úgy. Ilyen gagyi szart se mindennnap látni, mint ezt a szerencsétlen Albacompot...
Előzmény: Törölt nick (8403)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8402
A rendszer-visszaállítás minden programot visszaállít, ami kiválasztott dátum idején volt a gépen (miközben az adataidhoz nem nyúl!). A megoldás: újra uninstallálnod kell azt a szart.
Előzmény: Diótörő (8401)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8401
Szia!
A Sajátgép-Programok telepítése/törlése úton csináltam és visszaállt. No mindegy, csak így akkor más is a gépen marad?
Előzmény: Törölt nick (8399)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8400
Lesz neked is, nyugi!

Futtatásba írd be: gpedit.msc
A megnyíló ablakban navigálj a
Számítógép konfigurációja
Felügyeleti sablonok
Rendszer
Rendszer-visszaállítás
Rendszer-visszaállítás kikapcsolása sorhoz
Na erre egy jobbklikk, előjön a Tulajdonságok 3 választási lehetőséggel:
Nem konfigurált
Engedélyezve
Letiltva
Akármelyik van bejelölve, válaszd az Engedélyezve-t, okézd le, és indítsd újra a gépet.
Reboot után csináld végig az egáészet, de most a Letiltást jelöld be, OK, és megint indítsd újra. Az újraindulás után már lesz rendszer-visszaállításod.
Előzmény: Törölt nick (8397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!