Keresés

Részletes keresés

palika25 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 3623

Ugy látszik bizonyos embereknek az a szabadidős elfoglaltsága, hogy a másik dolgaiba ütik az orrukat. Igen megirtam az Évának hogy már az a nagy rajongás nincs ami kb 15 évvel ezelőtt volt, de ez nem azt jelenti hogy a  vele kialakított barátságot felrugom, és hogy soha az életbe nem érdekel a neoton. Jó lenne kedves kisasszony (bubu) ha nem ezen a fórumon panaszkodnál. Nyiss egy topicot szerintem és ott megteheted, ez egy Neoton Familia rajongói oldal, ahol a Neoton Familiával kapcsolatos dolgokat beszélik meg a RAJONGÓK. Ez neked a rajongás amiket ide irkálsz?  Amúgy meg szerintem tök égő, ha még az Éva oldalán is azt lehet olvasni hogy te azzal foglalkozol hogy én hogy rajongok. Hát az Éva erre nagyon kíváncsi és biztos nagyon érdekelheti.  Gratulálok mindenesetre. Ügyes dolog volt. A többieket is nagyon nagyon érdekelheti, hogy téged az zavar hogy én mikor és hogyan rajongok.

Előzmény: Shonda (3622)
Shonda Creative Commons License 2006.02.19 0 0 3622

Kedves Bubu!

 

Boldog névnapot!

Előzmény: bubu79 (3621)
bubu79 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 3621

Sajnos a műsort nem láttam. :(

De én is most néztem meg a Kristóf oldalán a galériát. Szuper archív képek vannak fenn!

Előzmény: kika28 (3620)
kika28 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3620

Sziasztok! Látta valaki ma este a félszázadunkban (M1) egy régi Nem szállunk ki a hajóból felvételt, Jakab Gyurival Pál Évával, ha valakinek megvan nagyon kellene nekem, Ádám egy szines pólóban van rajta. Ja és este a Fásy mulatóban Éva énekelte a Száll a dalt. Éva nagyon jól nézett ki. Az is érdekelne ha valakinek fel lett véve.

 

Más! A Kristóf oldala megújult és szuper képek kerültek fel a galériába! Érdemes nosztalgiázni!

bubu79 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3619

Palika én nem szúrlákódok, csupán egy költői kérdés volt. Ugyanis képmutatás amit művelsz. 2hónapja még azt írtad sms-ben, hogy te már kiléptél a neotonos körböl, és hogy az Évának is megírtad, hogy nem érdekel a neoton és őt sem fogod többet keresni. De ezek szerint neked minden második szavadat lehet elhinni, vagy csupán azért mondtad akkor, nehogy valaki megtudja a szennyes dolgaidat?!

Sajnálom, hogy az új fórumosok nem tudják miről szól a történet...

De nem is érdekel, nyugodtan dobáld csak fel a képeidet mindenki nagy örömére.

Előzmény: palika25 (3617)
Shonda Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3618
tetszenek az általad felrakott képek :-D
Előzmény: palika25 (3617)
palika25 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3617

Tisztelt Bubu! :-))))

Az, hogy ki milyen zenét szeret az azt hiszem mindenkinek a magánügye. Az, hogy a neoton zenéjétől néha elkalandozok azért azt hiszem nem jár botütés. Meg szerintem ez az index szabad felhasználású, és akkor látogatja az illető amikor kedve tartja. A Vincze Lilla zenéjét elég régóta ismerem, és volt szerencsém néhány jó kis koncertjén ott lenni. Ne haragudj, de ez meradjon az én magánügyem hogy ide mikor irok be és mikor látogatom. Nem vagyok elfoglult a zenék iránt igy elég sok mindent szeretek, és két hónapja pont azt a nagyszerű tulajdonságomat gyakoroltam hogy meghallgatok más zenét is. Ennyi. Na szia.

Remélem többi kedves fórumos emberke, hogy tetszenek az általam felrakott képek. igérem kaptok még többet is. (Bubu kár szúrkálódni!!!!!! :-)))

Előzmény: bubu79 (3615)
Éva74 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3616

Sziasztok!

 

bubu79 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3615

Sziasztok!

 

István, nagyon hálásak vagyunk, hogy gyújtottatok a mi nevünkben is egy gyertyát Gyurika sírjánál. Jók a Dunakeszi képek, biztos nagyon szuper buli volt.

 

Palika nem értem miért nem a Vincze Lilla fórumot látogatod, ha egyszer a Neoton téged már nem érdekel.  Vagy nekem hazudtál bő 2hónapja?

Előzmény: palika25 (3613)
DJ Böllér Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3614

Igen, és most arra gyúrok épp, hogy indíthassak egy diszkó topikot. Addig meg nézd meg ezt az oldalt: http://blog.tilos.hu/diszkovagas/archives/007303.html

 

Csak magyar diszkó számok, köztük a Discokece is. Hamarosan le lehet majd tölteni az egész adást.

Előzmény: palika25 (3613)
palika25 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3613
Böllér! Az tényleg jó szám!!! :-))) Te diszkózol? érdekes a web oldalad. :-)))
Előzmény: DJ Böllér (3612)
DJ Böllér Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3612

Sziasztok!

 

Az én kedvenc Neoton számom a Discokece.

 

Shonda Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3611

 

Előzmény: Shonda (3610)
Shonda Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3610
palika25 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3609
Előzmény: fristi (3604)
Shonda Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3608
Shonda Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3607
ez igen :-)
Előzmény: palika25 (3606)
palika25 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3606
Előzmény: palika25 (3605)
palika25 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3605

Sziasztok! Ujabb finomságok! Örülök Gyuszi, hogy neked is azok a kedvenc képeim! :-)))))))

Előzmény: fristi (3604)
fristi Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3604
Sziasztok!
További képek az oldalamon,a tegnapi koncertről, Kati,és Erika jóvoltából.
Jó Hétvégét mindenkinek, és ma este a KMO-ban Éva! Üdv. István
a két kedves hölgy Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3603
Sziasztok!
Néhány kép a tegnapi buliról!
TGyuszi Creative Commons License 2006.02.16 0 0 3601

Sziasztok ma este 19-kor Neoton Koncert Dunakszin!!!

Aki tud jöjjön,nagyon jó kis buli lesz!!!

 

fristi Creative Commons License 2006.02.15 0 0 3600
Sziasztok.
A megemlékezésen ma délután, igéretünkhöz híven gyújtottunk egy mécsest a nevetekben, és Kristóf még szóban is elmondta,hogy nagyon sokan vagytok,akik nem tudtatok eljönni, de hogy lélekben velünk vagytok.Külön vettünk két mécsest amit mindenki nevében elhelyeztünk Gyuri sírján.A zenekart Éva, Laci, és Gyula képviselte.
N Judit Creative Commons License 2006.02.15 0 0 3599

     Kedves Neotonosok!

     Szeretném megköszönni én is,hogy a megemlékezésen

     gyertyát gyújtotok a távollévők nevében is.

                                                                

         " Csak a zene a minden "
Éva74 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 3598

Kedves neotonos barátok!

 

Nagyon nemes gesztus, a ma délutáni megemlékezés, amelynek bármennyire is szerettem volna, nem lehetek a része, sajnos a kisfiam beteg lett, vele vagyok itthon, más esetben dolgoznék.

Fristi nagyszerű az ötlet, hogy a  távol lévő fórumosok nevében gyújtasz gyertyát. Nagyon köszönöm, itthon én is emlékezek arra az emberre, akit bár személyesen nem ismertem, de dalaival és hangjával örökre nyomott hagyott bennem.

Gondolatban ott leszek, fél négykor meggyújtom a gyertyát...

 

                       " Arcomon hópehely, télben térdig járok.

                          Jönnek is, mennek is a szállóról a lányok.

                          Egyik arca olyan tiszta még,

                          a másik talán többet élt,

                          és folytatják a tegnapot a szállóról a lányok."

 

                                       

 

 

 

Szintén más: Nagyon örültem a nyári progi visszhangjának, szerintem is várjunk jó időt, de mindenki törje a fejét, a helyen, hogy hol legyen a találkozó és a részleteken is . Majd tarjuk a kapcsolatot itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

fristi Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3597

Sziasztok!
Természetesen én is Üdvözlök és puszilok mindenkit Valentín nap alkalmából.
A holnapi megemlékezésen, jelképesen gyújtunk egy gyertyát azok a fórumos társaink nevében is akik nem tudnak eljönni.

Jakab Gyuri emlékére Juhász Marika emlékére

Raktam az oldalra egy két régebbi ujság,illettve egyéb képet, már alig várom hogy elindúljanak a koncertek, vagyis ezekben a percekben is tart egy, de csütörtökön ujra bulizhatunk,és egyben az oldal tartalma is lassan elkezd bővülni,a koncertképekkel.Készülünk egy meglepetéssel is, ami remélem elég egyedi lesz,és Gyuszié lesz a főszerep az oldalnak ebben a részében, bár ez még beletelik egy kis időbe, és többet nem is akarok erről előre elárulni,de remélem tetszeni fog mindenkinek.További szép Valentin napot a szerelmeseknek, és az éppen nem szerelmeseknek is :-) ja és a nyári találkozó nagyon jó ötlet!!!! sziasztok,István

bubu79 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3596

A végtelen időt megfordítanám, hogy újra nálam legyél.

Hazudnám neked, az élet dolgait, hogy semmitől se félj.

Hiszen mindent lehet, hogy ha valakit szeretünk...

 

Kristóf, Gyuszi és István!

Sajnos munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudok ott lenni holnap, bármennyire is szerettem volna, de lélekben veletek leszek. Legyetek szivesek gyújtsatok egy gyertyát helyettem is.

 

Előzmény: őzi (3595)
őzi Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3595

Üdvözlet drága Neotonos barátaim!

 

Mivel Szombathely messze van Budapesttől, ezért sajnos szerdán én sem tudok részt venni a megemlékezésen. De arra gondoltam, hogy este itthon gyújtani fogok egy mécsest.

 

Más. Mivel, ma Bálint nap van és ez a barátság napja is, ezért BÁLINT NAP ALKALMÁBÓL, millió puszit küldök minden NEOTONOS barátnak.

Szeretlek Benneteket és remélem egyszer sikerül mindenkivel személyesen is találkozni. Ha erre járnátok, szívesen kalauzollak benneteket.

 

A Neotonos találkozót szerintem megfogjuk tudni szervezni, de azthiszem meg kell várnunk, egy jó kis tavaszi esetleg nyári kellemes időjárást. Ha gondoljátok és persze nem haragusztok meg, én szívesen segítek a szervezésben. Persze, ha valaki felajánlja a segítségét  összefogni a dolgokat, annak nagyon fogok örülni.

Szerintem, ha a Família tagokat nem is tudjuk egyszerre odaszervezni, de ha értesítjük Őket és ráérnek szerintem nem fogják elutasítani a találkozást.

 

Mégegyszer puszi mindenkinek: Őzi

Szabcsi72 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3594
Kedves Neotonos barátaim!Nagyon szép gesztusnak tartom a Jakab Gyuriról való megemlékezést.Vidéki vagyok,így sajnos nem lehetek ott.De lélekben veletek leszek és itthon emlékezek Gyurira.
TGyuszi Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3593

Örök kedvenc képeim:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!