Keresés

Részletes keresés

PMiki Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7128
Feltettem ide pár képet a MAN-ról.(sajna a többi nemigazán lett jó :(, azért pár hazai versenyző rajtuk van)
http://www.bitbox.hu/public/miki/man/
Bye
Miki
Florance Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7127
attrakció nem szeretek lenni, az olyan cirkuszi ;)

előtte megcsörgetlek.

flo

Előzmény: prézlimájer (7126)
prézlimájer Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7126
Nagyon helyes. Te leszel a fő attrakció mint magyar dinamikus fővilágcsúcstartó :)

Este 9 óra Fat Mo's Music Pub. De előtte biztos ami biztos csörrenj rám, nehogy valami ne stimmeljen (itt olyasmire gondolok, hogy pl én mint legfontosabb ember nem tudok elmenni és emiatt a Pribojszki ijedtében nem tud szájharmonikázni, a gitáros gitározni, a dobos meg dobolni, a sok ember meg csak ott áll és bámul hogy miért van csend, szóval emiatt)

Előzmény: Florance (7125)
Florance Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7125
hétfői Pribi Matyi koncertre én benevezek:)

flo

Előzmény: prézlimájer (7124)
prézlimájer Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7124
Akkor én egy nagyon gagyi uszonyt nyertem. De én büszke vagyok rá, jó az nekem. Mert én magam is gagyi vagyok. De én ezt vállalom

napá

(Este Ferenczy koncert a zoldmenszpubban, hátha valakit érdekel)

Előzmény: Mighty Pablo (7121)
pa3 Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7123

Volt róla szó korábban, de még semmi konkrét. Téged érdekelne?

Csaba

Előzmény: jencibuvarrr (7122)
jencibuvarrr Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7122
Jók a képek az aida hun oldalon, végig néztem őket, és lenne egy kérdésem. Terveztek idénre is akadémiát hr.-ba vagy hasonlót?
Mighty Pablo Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7121
Hey hoooo

Na igen en is probaltam a variantot es gagyi volt .... nagyon gagyi :(

Holnap dogozom utoljara :):):):):):) Aztan mar csak elvezek es roppenek ...

Jaja nem maradok soka de azt nagyon :)

Levego .... P.

jee_c Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7120
Sőt! Jövőre is!
Na jó, komolyan: a www.aida-hungary.hu oldalon is vannak képek a Galéria alatt a versenyről. Elég nagyok (800x600). Ezeket én csináltam, és a Scu segítségével sikerült végül megjelenítésre bírni a web-servert. :)

Ja, és ahogy láttam Scu felpakolt még néhány cuccot, úgyhogy érdemes végigböngészni.. Jut eszembe, lehet, hogy csinálok (vagy kéne csinálni) egy olyan szekciót, hogy újdonságok, vagy Új, amibe fel lehetne sorolni, hogy mik az újonann felkerült cuccok az oldalon.

Előzmény: pa3 (7112)
pa3 Creative Commons License 2004.02.06 0 0 7119

Szia,

Ha megoldható, akkor valami hasonló elrendezése legyen, mint a honlapodon.

A Variant karbonpengével kapcsolatban nekem nem voltak ilyen benyomásaim (többször is használtam), de annyival nem tűnt jobbnak, hogy 100 - 130 €-t kifizessek érte. Ha már karbonpengét akarsz, akkor C4, viszont C4 minőségű, nyáklapból készített sztereo uszonyhoz hozzájuthatsz itthon is, lényegesen kevesebbért.

Üdv,

Csaba

Előzmény: jencibuvarrr (7118)
jencibuvarrr Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7118
hát igen amennyibe kerülne a varianthoz a karbon penge, azért már "igazi" szabadtüdős uszonyt lehet kapni. A képek ömlesztve legyenek vagy, ahogy a weboldalon is van?
jencibuvarrr Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7117
Jó volt az előbbi hozzászolás az uszonystrapbírásáról.Amúgy amikor az abyss-ban vettem az uszonyt már akkor mondták hogy a gyártó cég igazgatója is azt mondta egy gyárlátogatónak maguk közt, hogy a karbon tényleg szar lett.
jencibuvarrr Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7116
pa3 kiírhatom, hétvégén lehet hogy lemegyek a komiba is megnézni titeket ha lesztek és valakinek odaadom, plusz pár közepes mínőségű videó is van a fordulókról az is rajta lesz. megnézem hány mega (öszz kb.100mega).
Carcharodon Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7115
Bizony bizony! És mi is tök ki voltunk akadva, hogy annyira gagyi, hogy nem bírja ki, amikor egy utánfutós Zastava áttolat rajta a téli szöges gumijával, vagy amikor a Zodiak propellere bekapja és 14 másodpercnyi intenzív pörgetés után kiköpi, hogy arról ne is beszéljek, amikor ősi horvát szabadtüdős beavatási szertartásként a frissen diplomázott apneista fejére vernek vele egyet - akin mélymerülő sisak van! Le vele! ;-)

De komolyra fordítva: Umbinak igaza van!

Pá.

Előzmény: Umbi (Janiii) (7114)
Umbi (Janiii) Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7114
Hi!

Nekem van egy olyan érzésem (Karka vagy Scubi talán jobban emlékszik), hogy Zeljko mester mutatott nekünk carbon pengét Varianthoz, és szemmel láthatóan gagyi minősége volt. Sérülések voltak rajta láthatók, amiket rendeltetésszerű használat okozott.

Üdv U

Előzmény: pa3 (7107)
prézlimájer Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7113
Apám mekkora világutazó lettél...Én már itt meg se merek szólalni.

Rájöttem viszont, hogy bordásfalon fejjel lefelé lógva sokkal nagyobb levegőt lehet venni ugyanakkora erőfeszítéssel. Úgyhogy

sokkal nagyobb levegő

kis prézli por

(ui.: legközelebb ha statikus világrekordot döntök, fejjel lefele bordásfalon fogom csinálni)

Előzmény: Mighty Pablo (7110)
pa3 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7112

Srácok,

Harald feltette a MAN I. anyagát a www.freediving.at oldalra. Vannak benne olyan képek, amiket nekünk nem küldött át :))

Csaba

Carcharodon Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7111
Ecsém!

Bruxink köszöni jól van Timorban - járt nála a pereputtya is mostanság és volt közös családi hányás, miazmás... Azt is mondja, hogy márciusban visszamegy Balira egy kicsit szörfni, mert hiányzik neki a dolog és áprilisban őt is hazaeszi a fene...

Hát lassan megtérnek az AIDA Hungary kiküldött tudósítói is - legalábbis ideiglenesen, gondolom?!

Viszlát hamarosan,
Karka

Előzmény: Mighty Pablo (7110)
Mighty Pablo Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7110
Szevasztok hej !!!!

Udv mindenkinek Hong kong felhokarcoloi kozul !!! Nagyon ugy nez ki hogy hamarosan bejelentkezem a komiba egy korre :).... azert mar varom a magyar levegot egy picit ...

mas ... valaki tud valamit Bruxi mesterrol ??? utoljara egy mailt kaptam tole , hogy asszondja ... bazi jok a hullamok Seranganon es uj melom is van Kelet Timorban .... na valszeg nagyon bejott a melo mert azota se hire se hava :) !!!!!!

A kiallitas kepein uszkalo fiu (az egyik) Draga baratom Ivan Punatbol :) ... a masik srac talan a Guszti !!!

Szoval nemsokara latjuk egymast skaccok :)

Uff ... Nagy levegot kifujni :)

Pablo

Carcharodon Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7109
Hogy összedzsuvázza a szép Omer ruciját a tonhallal... ;-)
Előzmény: pa3 (7108)
pa3 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7108

Az előbb kimaradt:

Érdekes cikk, olvassátok el - Shark populations dwindle http://www.signonsandiego.com/news/science/20040204-0100-sharkpopulations.html

Kettő (jó) kép a cikk mellé:
http://www261.pair.com/inkbox/undersea/sharkwake.jpg

http://www261.pair.com/inkbox/undersea/sharkbird.jpg

És egy szép nagy tuna: http://momentoffame.com/snapshot.html?id=69315

Csaba

pa3 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 7107

Pedig ott van a meghívó. Ha kinyitod az oldalt és ráklikkelsz a galéria linjére, akkor a meghívónak is be kellene jönni.

Ha esetleg nem, akkor:

Juhász István
,,Vízmélyi látnivalók"
Megtekinthető a Bankcenter aulájában (2004.február 2 - 14 között), belépő nincs.
Cím: Bp. 1054, Szabadság tér 7.
A kiállítás megtekinthető minden nap 10 - 19 óra között.

Másik meghívó:
Gyimesi Ferenc búvár-fotográfus ,,A tenger kincsei nyomában" című diaest.
Időpont: 2004. február 23 (hétfő) 18:00.
Helyszín: Magyar Fotográfiai Egyesület, Bp. V. Belgrád rkp 17.V.em.

Az előadás anyaga a Vörös -tengeri búvárszafarik, ill. a Bali sziget térségében végrehajtott számos merülés anyagát mutatja be.

Jencibúvár,
Sporasub Variant:
A karbon penge elég jó (és drága). Égbekiáltó különbséget azonban nem éreztem a fekete műanyag penge és a karbonpenge között (ha azonban van ,,rávaló", csalódni nem fogsz benne).

A MAN I.-ről készített képeidet elkérhetném CD-re kiírva? Természetesen a CD-t állom.

Üdv,

Csaba

Előzmény: Scuba (7104)
prézlimájer Creative Commons License 2004.02.04 0 0 7106
HÉTFŐ este 9kor a Fat Moban Pribojszki Mátyás zenél. Hátha valakit érdekel.

przl

jencibuvarrr Creative Commons License 2004.02.04 0 0 7105
Nekem is variantom van de sima pengével.Nincs összhasonlítási alapom más szabadtüdős ill. vadászuszonyhoz, de jó hogy kis helyen elfér szétszedve, és strapabíró.
Scuba Creative Commons License 2004.02.04 0 0 7104
Szépek a képek. Nem tudom figyeltétek-e a manus uszonyát (Spora Variant karbon pengével) hehe.
De nem láttam kiállítási meghívót.
Scu
Előzmény: pa3 (7103)
pa3 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 7103
Én gondolkodok rajta, bár még várok néhány dologra, amitől függhet az indulás....

Más
http://www.inpho.hu/ Nézzétek meg a galériában a kiállítás meghívóját. Tegnap láttuk Békalánnyal, szerintem érdemes elmenni.
A Galériában van néhány szabadtüdős fotó.

Csaba

Előzmény: Sine lege (7102)
Sine lege Creative Commons License 2004.02.04 0 0 7102
G. Tag!

Osztrák versenyt ki fontolgatja magában (Flo? Umbi? BÁkos?)?

B.

jee_c Creative Commons License 2004.02.03 0 0 7101
Nagy különbséget nem érzékeltem, de a lábamat igencsak nyomta, emiatt lehet, hogy nem is volt rendesen rajata lábamon, és ezért is érezhettem, hogy jobban tudok haladni a tieddel.
Onnan tudtam, hogy az inkább rendben van, mert hallottam a víz "susogását" haladás közben - azaz elég gyorsan tudtam vele menni.
Előzmény: Sine lege (7099)
Florance Creative Commons License 2004.02.03 0 0 7100
kösziiii!!
igen..beléptem az öregedők táborába:(

:)

flo

Előzmény: Sine lege (7098)
Sine lege Creative Commons License 2004.02.03 0 0 7099
Jee!

Neked is nagyon köszönöm!

Akkor remélem, hamarosan üdvözölhetünk a monofint preferálók szerény táborában :) A keménnyel - azon kívűl, hogy nyomta a patádat - mi volt a szitu?

Előzmény: jee_c (7096)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!