Keresés

Részletes keresés

reclipse Creative Commons License 2013.01.17 0 0 2979

nincs valakinek egy eladó Sex, Sleep, Eat, Drink, Dream EP-je?

larksfratello Creative Commons License 2013.01.11 0 0 2978

Nekem valahogy a kártyákkal, fizetésnél nem volt szerencsém, ... OTP ...

 

No de ezt találtam a Youtube-on az idegesítő "Neled ajánlott"  alatt:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3PHOE_7ZK3o

 

Ez  remarkábilis Úr, mármint Gurdijeff, nem Tony Levin, viszont a film "recommended", de nagyon, ... de nagyon...

Időnkén, mostanában különösen, de régebben is Fripp diary-jában Gurdijeff könyve jelenik meg, mint első cím fotó, a kerti, vagy a pincében történő olvasási élményéről, penzumáról, vagy valamelyik másik mű !

Bármennyire is fájdlmas, hogy nem folytatódott a Cross-os éra, vagy valami más a 70'-es évek smelljéből, de a guru dolgai fontosak. Miért ? Látott valamit, amit mi nem, vagy még nem. (Ahelyet persze, hogy örömzenélt volna a Pecsában, vagy akárhol, Trafózótt volna, mint néhány éve Adrian Belew.

 

"Discipline is never an end in itself only a means to an end"

reclipse Creative Commons License 2013.01.10 0 0 2977

:D , bíztam benne, hogy nem vagyok egyedül...

apropó, mivel megírtam nekik, hogy igen, így fog történni, mire ezt válaszolták "You are a loyal and very good customer.  We greatly appreciate your business and will do everything in our power to provide good customer service.", így mivel nem akarok hülyét csinálni magamból (ettől jobban), ismertek-e olyan személyt, aki átvenné a Follow cd/dvd-a pakkot?  (a LTIA-nak már megvan az új gazdája)

Előzmény: sziti (2976)
sziti Creative Commons License 2013.01.10 0 0 2976

Van ilyen "hülye", pár éve én is :-D

Előzmény: reclipse (2973)
Borzas Creative Commons License 2013.01.10 0 0 2975

höhöhöh

Előzmény: reclipse (2973)
kaviat Creative Commons License 2013.01.10 0 0 2974

korrektek és aranyos a szöveg, hogy hátha lesz még egy crimson fan : )

Előzmény: reclipse (2973)
reclipse Creative Commons License 2013.01.09 0 0 2973

no, csak megjött, nagyon frankók!

az a vicces, hogy a végén már ők is azt hitték, hogy elveszett a pakk, így elküldték mégegyszer... s tegnap megjött mindkét csomag egyszerre :)

rendes voltam, írtam nekik, hogy visszaküldjem-e a másodikat, de ezt válaszolták:

"Thanks for letting us know what has happened. I guess it is better to receive two instead of none. Since returning one is not really cost effective we suggest you give one to a friend. Perhaps King Crimson will gain a new fan.
Sorry there was such a delay in getting this order to you."

 

tiszta jófejek (bár szerintem rajtam kívül tuti nincs mégegy olyan hülye, aki szól, hogy ööö, megjött az elveszettnek hitt csomag is :) )

Előzmény: reclipse (2972)
reclipse Creative Commons License 2012.11.30 0 0 2972

kezd a tököm tele lenni a DGM-mel: "This order will ship this week.  We experienced complications with the dvd audios for the 40th Anniversary series.  They ended up being manufactured in Europe." - persze, hogy megint nem jött a postázásról semmi, ma sem... :(

reclipse Creative Commons License 2012.11.20 0 0 2971

bár nem mai, azért odabasz a bőrjakós bob bácsi, mikor az asszonyt kíséri :D

RátosiMilán Creative Commons License 2012.11.01 0 0 2970

Elővételben elment mind a 7000 darab. A dupla cd és a dvda verzióval is találkoztam már. Ezek az alternatív mixek mindenesetre nagyon jók! Az Exiles instrumentális változata egyszerűen a csúcs. Pedig nincs benne semmi újdonság. A Larks Tongues In Aspic II-t trióban játsszák, az Easy Moneyban meg nagyon jól hallatszik, hogy Fripp játéka mennyire gazdag volt ebben a korszakban.

Előzmény: reclipse (2969)
reclipse Creative Commons License 2012.11.01 0 0 2969

fasza, a dgm shopban durván sold out-on van, pedig $120 :)

bezzeg a DVD-A/CD kombót, amit augusztus végén rendeltem, s október végi szállítással hírdettek még postára sem került...

Előzmény: RátosiMilán (2968)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.10.31 0 0 2968

"Befutott" közben a Larks Tongues in Aspic box set, pontosabban az eddig nem hallott albumok/koncertek. Még csak az alternatív verziókat tartalmazó cd-ket hallgattam meg, a különbség persze nem eget rengető, az Exiles instrumentálisan mondjuk fantasztikus (!), a hangzás meg erősen basszusorientált, elég nyers, de nagyon jó. A Glasgow-i koncert ellenben nagyon gyengén szól, pedig nagyon érdekes, sőt zseniális lenne zeneileg. 

reclipse Creative Commons License 2012.10.15 0 0 2967

egyébként érdekes, valamelyik rendelős oldalon, ahol már megvehető, október 30-at írnak megjelenési dátumnak... (kösz a küldést egyébként!)

Előzmény: RátosiMilán (2966)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2966

A fel sem tett kérdésre a nagyon egyszerű válasz: a DGM Live le van maradva saját magához képest, illetve (valószínüleg) Nyugat-Európába gyorsabban szállítanak. Jóval gyorsabban. A Follow-t egy francia ismerősöm küldte át, akinek a héten érkezett meg. Az amazonon már fent van.

Előzmény: reclipse (2965)
reclipse Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2965

már nem először fordul elő, hogy neked megvan az is, ami még (mindig) preoder státuszban van a shopban... :)

Előzmény: RátosiMilán (2964)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.10.13 0 0 2964

Itt a Follow szól. Sajnos szerzett verzióban (mp3), így a Steven Wilson zsenijére jellemző elképesztően terebélyes hangzás nem jön át, viszont az album nagyon jó. Az utolsó számban dob is van, a hangulata poénosra van véve - jó, hogy a végére hagyták.

reclipse Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2963

na megjött... hát nagyon súlyos... az első trekkről szerintem egy "mezei" néző azt hinné, hogy ez egy vicc, vagy legalábbis valami monty python őrület :D

Előzmény: reclipse (2958)
reclipse Creative Commons License 2012.10.09 0 0 2962

jaja, akkor is azért szűnt meg a banda, mert jött a világvége :)

azért tényleg remélem, hogy csak megint elgurult a gyógyszere rövid időre...

kanye westnek meg azt...

Előzmény: Borzas (2960)
odson forja Creative Commons License 2012.10.09 0 0 2961

ja, ez egy augusztus eleji Financial Times interjú zanzásítása - szerintem már az eredetit is kihegyezték kicsit a "szenzációra", hogy RF-nek a zenéléstől is elment a kedve, annyira elege van a hagyományos és webes music industyból (amit eddig is tudhattunk).

Előzmény: sziti (2959)
Borzas Creative Commons License 2012.10.09 0 0 2960

egyrészt: pihenjen, ráfér.

 

másrészt: láttunk már fűben nyuszit, meg voltunk már török börtönben, hátha összeszedi magát, ahogy 74 után is összeszedte.

Előzmény: sziti (2959)
sziti Creative Commons License 2012.10.09 0 0 2959
reclipse Creative Commons License 2012.09.27 0 0 2958

elképesztő, lassan két hónapja várom... tegnap ezt írták: "Regrettably the items you ordered have not arrived.  We still expect them soon.
When they arrive we will immediately ship them to you."

Előzmény: reclipse (2953)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.09.19 0 0 2957

Köszönöm! Mindazonáltal befogadni ezt sem igazán tudom. A dallamok/dallamtöredékek egyszerűen kicsúsznak a kezemből. Az Invisible Rays-t szoktam időnként hallgatni, ott is ugyanez a helyzet, ráadásul a hangzás túl van vezérelve.

Előzmény: eref (2956)
eref Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2956

Henry Kaiser ismert figura, többek közt Fred Frithszel is zenélt. Mindig is azt játszotta, amit akart. (:

 

Ajánlom ezt pl.:

 

http://www.ubu.com/sound/agp/AGP134.html

 

 

Előzmény: RátosiMilán (2917)
reclipse Creative Commons License 2012.09.09 0 0 2955

az elsőt sikerült megnéznem... amit korábban írtál az tapasztalható volt: gunn elég halk, de a two sticks-ben azért (no meg máshol is) eléggé jól és hallhatóan tolja... mondjuk érezhetően precízebben nyomja a sticket, mint levin, de sokkal jobb, hogy a későbbiekben warr guitarra váltott...

a koncert maga fantasztikus hangulatú, itt-ott persze érezhető, hogy még nincs 100%-ban együtt a hatos felállás, ha jól emlékszem, pl. a sex, sleep...-ben a "káosz" résznél a két lábdob együtt egy iszonyú krumpliszsák :)

a másik, amiről írtál, tényleg nagyon súlyos...

Előzmény: RátosiMilán (2954)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.09.08 0 0 2954

Kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd, nálam most a kettes dvd forog - iszonyatosan élő ez a megszólalás! A Nashville-i koncert (2001) pedig a legjobb Crimso' bulik egyike, amit eddig hallottam.

Előzmény: reclipse (2953)
reclipse Creative Commons License 2012.09.06 0 0 2953

no, megjött tegnap a dupla argentin koncert, egyelőre csak bele-bele néztem mindkettőbe, már így is elég frankónak tűnnek...

persze a guitar crafty-s dvd nem jött meg, helyette küldtek vígaszként egy hűtőmágnest, meg egy söralátétet :)...

írtam nekik egy mailt, hogy wtf... válaszoltak, hogy nem számítottak arra, hogy ekkora érdeklődés kíséri majd a dvd-t, s a héten érkezik újabb szállítmány és küldik...

Előzmény: reclipse (2947)
reclipse Creative Commons License 2012.08.25 0 0 2952

küldtem neked egy mailt 2001 ügyben

Előzmény: RátosiMilán (2950)
reclipse Creative Commons License 2012.08.25 0 0 2951

hát én csak a "szokásos" cd/dvd-a-t rendeltem meg a larks'-ból...

Előzmény: RátosiMilán (2950)
RátosiMilán Creative Commons License 2012.08.25 0 0 2950

Nem látom egyelőre én sem. Egy jó barátom esküvője eléggé limitálja a kiadásaimat, de ha feltöltődöm anygilag valamelyiket letöltöm mindenképpen. A Follow-t is meg kéne rendelni, az nagyon jónak ígérkezik, főleg, hogy Steven Wilson keverte. A Discretion is nagyon jó. Derülnek ki a dolgok erről a 13 cd-s Aspic kiadványról: 120 dollár (esélytelen kategória), 2 koncert eddig kiadatlan, 1 cd gyakorlatilag kamu (audio dokumentum?!), sőt inkább kettő, mert ott van a harmincadik évfordulós kiadás is. Mindenesetre igazán alapos a kiadvány. Csak kurva drága.

Előzmény: reclipse (2949)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!