Keresés

Részletes keresés

Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.06.14 0 0 20423

Ez a voice-recycling :-)

Előzmény: Törölt nick (20422)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.14 0 0 20422

Eszembe jutott mostanság az a fénymásolós csaj, mert nemrég volt újra a Viasaton az a rész, amikor Chandler Tulsa-ban marad Karácsonykor és csak egy Wendy nevű nő marad bent vele az irodában, akire Monica persze féltékeny. Mintha a fénymásolós lányt is Wendy-nek hívták volna, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

 

Meg Rachel új munkatársa, Gavin, aki elfoglalta  Rachel irodáját, amíg ő otthon volt Emmával. Úgy emlékszem, hogy Chandler folyosói haverja, aki valami más néven szólította mindig, az volt Gavin. Lehet, hogy újrahasznosítják a mellékszereplők neveit? Na persze, miért ne hívhatnának két szereplőt egyformán.

 

A mellékszereplők szinkronhangjait pedig tényleg időnként újrahasznosítják, de erre csak a sokadik újranézésnél jöttem rá és persze csak azért, mert naponta leadnak egy részt. Már nem is emlékszem pontosan, de Rachel szülészorvosának a hangja korábban már volt valakié, meg annak a nőnek a hangja is, aki a főzőtanfolyamot tartotta, amire Joey és Monica belógott, meg a kurva, akit megvádoltak, hogy ellopta Ross eljegyzési gyűrűjét. Azok a szinkronhangok többször, több mellékszerepben visszatértek.

-kozi- Creative Commons License 2012.06.14 0 0 20421

Így megy ez.:)

Mondjuk én két részt ha láttam House-ból. Azt is csak azért, mert a TRON után meg akartam nézni Olivia Wilde-t. :)

Előzmény: Coke Girl :-D (20416)
Édesvíz Creative Commons License 2012.06.12 0 0 20420

Nő létedre? Nagyon haladó :-)

Előzmény: Törölt nick (20417)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.06.12 0 0 20419

Egyébként ahogy visszagondolok a figurára, az attitűdje elég "hauzos" volt ... csak éppen megborotválkozott :-)

Előzmény: -kozi- (20415)
koncsik Creative Commons License 2012.06.11 0 0 20418

So say we all ;-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 20417

De én igen. : )))

Előzmény: Édesvíz (20412)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.06.11 0 0 20416

:-)  LOL  sad but true, true ...

Előzmény: -kozi- (20415)
-kozi- Creative Commons License 2012.06.08 0 0 20415

Repül az idő :)

 

CérnaSzáll Creative Commons License 2012.06.08 0 0 20414

Helyszínelés hetvenöt év után

Kényszerleszállása után rádiójeleket küldött, majd a dagály az óceánba mosta. Kiderül, mi történt a repülés hősnőjével, Amelia Earharttal. Tovább »

forrás: Index.hu

Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.05.08 0 0 20413

Szegény Ross! Ezért mindig sajnáltam őt.  :-)

Előzmény: Édesvíz (20411)
Édesvíz Creative Commons License 2012.05.08 0 0 20412

Hmm... Ezt elég sok sör után írtam, szóval nem egészen értek egyet azzal az emberrel :-))

Előzmény: Édesvíz (20411)
Édesvíz Creative Commons License 2012.05.08 0 0 20411

Óhh...erre az eklatáns-ra rá kellett keresnem :-)

Valaki linkelt nemrég (néhány hónapja) egy ilyen szuvenírekkel teli boltot :-)

Egyébként szerintem szakításban voltak, csak nem kellett volna rejtegetni a xeroxos lányt. Szóval Ross részéről elfogadható volt a tett és Rachel részéről azonnal meg kellett volna bocsátani.

 

Üdv,

Egy XY kromoszómájú egyed

Előzmény: Coke Girl :-D (20410)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.05.07 0 0 20410

És az egyik legekklatánsabb: mit is jelent a "szakításban voltunk/lenni" kifejezés, ki mit ért alatta ... :-)

Előzmény: Édesvíz (20409)
Édesvíz Creative Commons License 2012.05.05 0 0 20409

CNG: nagyon jó mindegyik, nem is emlékeztem, de így most :-))

A kopasz az a tengerparti kiruccanáson van?

 

Új szerelem: Once Upon a Time

Igaz, nem sitcom (nagyon nem), de teljesen rákattantam...

Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.05.03 0 0 20408

Mindig bizonyosodj meg róla, hogy exed új barátnője tényleg kopasz-e még.

Előzmény: Törölt nick (20407)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.03 0 0 20407

Ha két nő ugyanaznap akar lapátra tenni egy fickót (aki az egyiknek a beosztottja, a másiknak a pasija), akkor sietni kell, mert aki másodiknak rúgja ki, az boszorka lesz.

Ha a nő fekete hajú, akkor fekete boszorka.

Előzmény: Édesvíz (20400)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2012.05.03 0 0 20406

Mondjuk, hogy a Village-ben egy háztartási bolt sincs nyitva éjfél után ... :-)

Meg, hogy Phoebe-nek a Central Park a sarkon túl van ... hehe

Előzmény: Édesvíz (20400)
Édesvíz Creative Commons License 2012.04.18 0 0 20405

Ez a "Primera temporada completa" gondolom az Amigos című sorozat első évada...? :-)

Sajnos a könyvet nem ismerem és nem legális forrásokban sem találom, lehet, hogy a Kálvin téri nagy Szabó Ervinben megvan, azt be lehetne szkennelni... Lelkes vagyok, most új célja van az életemnek egy időre :-)

Előzmény: szako (20404)
szako Creative Commons License 2012.04.17 0 0 20404

ezt a hsz-t valamiért nem vettem észre eddig..

 

szóval: örülök az örömödnek! :)

nem hallottam még a filmről, majd utánanézek.

 

szerintem nem is lehetséges mindenkiről mindent tudni, különben szétdurranna a fejünk. :D

általában én is ilyen hobbi-rajongó szinten vagyok. (amellett, hogy megvettem a dvd-ket angolul... aztán magyarul... meg a Jóbarátok-könyvet, ami itthon megjelent... meg egy kvízkönyvet angolul, ami nem... szóval azért hálás lehet nekem a franchise. ;p )

 

Dawsonból az első évad van meg DVD-n (számomra az etalon), amit Latin-Amerikában sikerült beszereznem, miután magyarul még mindig nem jelent meg. Primera temporada completa (egyszer majd megtanulok spanyolul :p), de szerencsére van rajta angol hang és felirat is.

nahát, meg is jött a kedvem újranézni...!

Előzmény: Édesvíz (20402)
Leadfoot Creative Commons License 2012.04.17 0 0 20403

Édesvíz Creative Commons License 2012.03.28 0 0 20402

Képzeld, nagy meglepi volt, most fejeztem be 'A csók' című filmet, s két kedvenc sorozatunkból is szerepeltek benne: egyikük az a csajszi, aki ellopja Monica hitelkártyáját, másikuk pedig a Devon nevű lány, aki Dawson második filmjében Joey-t alakítja, itt Helen Hunt fiatalkori önmagát játssza, egy tánc erejéig.

Óriási film, letaglózott, minden pillanatát élveztem, el sem hittem hosszú ideje, hogy lesz még film rám ilyen hatással. Azonnal bekapcsoltam a számítógépet, hogy leírjam nektek :-)

Tudjátok én nem szoktam a kedvenceimnek utánanézni, nem tudom, ki-mivel foglalkozik a Jóbarátokból vagy éppen a Dawson és a haverokból, milyen egyéb filmjeik vannak, mit és kit szeretnek, az eddigi kedvenc zenekaraimról sem tudok semmit, pedig ezerszer hallottam dalaikat. Nem tudom a dalok címeit sem, pedig az összes taktus századmásodpercre bennem van, ismerem az ének rezdüléseit és hanglejtéseit, mégsem tudok róluk semmit.

Az utóbbi hónapokban odavagyok az Arcade Fire nevű csapatért, akiknek az utolsó lemezét százszor meghallgattam, de addig fel sem tűnt nekem az a daluk, amit feltűnése óta (:-) szintén százszor meghallgattam, talán csak kellett valami, a hangulat, az összhatás, hogy láthatom őket élőben, de még a címét sem tudtam addig, amíg nem ajánlották nekem :-)

Ezt most csak magyarázkodásképp írtam le, ne haragudjatok :o)

Szóval rajongó vagyok én is, úgy érzem, de csak ilyen amatőr módon emlékszem a dolgokra, nem pedig kívülről fújom az összes infót a kedvencekről :-)

Előzmény: szako (20401)
szako Creative Commons License 2012.03.26 0 0 20401

>Azelőtt tudtátok, hogy Tulsa Oklahoma Párizsa?

 

igen. (persze most nem mondok igazat.)

 

viszont Waylon Jennings Tulsa című country-nótáját kifejezetten Chandler miatt kedveltem meg. ;)

 

Előzmény: Édesvíz (20400)
Édesvíz Creative Commons License 2012.03.26 0 0 20400

Helló, nincs kedvetek egy olyan játékhoz, amelyben összeszednénk azokat a dolgokat, amelyeket a Jóbarátok nélkül soha nem tudtunk volna meg? Na persze nem komoly  dolgokra gondoltam... :-)

Azelőtt tudtátok, hogy Tulsa Oklahoma Párizsa?

Édesvíz Creative Commons License 2012.03.05 0 0 20399

Ez az 'Insomnia Café' nekem nagyon bejön :-)

Nagyon elborultra tervezhették volna, igaz, akkor most mások beszélgetnének e helyütt :-)

szako Creative Commons License 2012.02.28 0 0 20398

látom, a lengyeleknek ebbe a szép kifejezésbe is sikerült becsempészniük kezdésként tizenhét mássalhangzót.. :D

Előzmény: koncsik (20395)
szako Creative Commons License 2012.02.28 0 0 20397

Amigos, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :D

 

ezt annyira vártam!

nem tudom, miért, de nagy mosolyt csal az arcomra

Előzmény: koncsik (20395)
szako Creative Commons License 2012.02.28 0 0 20396

Mon Dieu!

ezek a fantáziátlan nyugat-európaiak...!

Előzmény: koncsik (20394)
koncsik Creative Commons License 2012.02.28 0 0 20395

Also Known As (AKA) "Friends" USA (original title) "Friends" Brazil / France / Germany / Italy / Spain "Prijatelji" Croatia / Slovenia "Друзья" Russia "Приятели" Bulgaria (Bulgarian title) "Across the Hall" USA (working title) "Amigos" Mexico "FˇRˇIˇEˇNˇDˇS" USA (alternative spelling) "Frendit" Finland "Friends Like These" USA (working title) "Friends Like Us" USA (working title) "Haverrim" Israel (Hebrew title) "Insomnia Café" USA (working title) "Jóbarátok" Hungary "Prietenii tai" Romania (imdb display title) "Przyjaciele" Poland "Sõbrad" Estonia "Six of One" USA (working title) "Ta filarakia" Greece (transliterated ISO-LATIN-1 title) "Vänner" Sweden "Venner" Denmark "Venner for livet" Norway

 

http://www.imdb.com/title/tt0108778/releaseinfo#akas

 

koncsik Creative Commons License 2012.02.28 0 0 20394

Friends

Előzmény: szako (20392)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!