Keresés

Részletes keresés

pampalini_ Creative Commons License 2000.12.05 0 0 423
En pont ezugybol kifolyolag koboztam el tole, es 20 000-ert kinaltam, de arconkoptek....
Előzmény: raba (420)
-emma- Creative Commons License 2000.12.05 0 0 422
Konny szokott a szemembe,annyira meghatodtam..

Ma megprobaltam megvenni a Muvet,de mire vegigalltam a konyvarus elott kigyozo sort, elfogyott:(

Előzmény: raba (420)
GarneTT Creative Commons License 2000.12.05 0 0 421
úgy van! jól tetted, mindannyian büszkék vagyunk Rád.
Előzmény: raba (420)
raba Creative Commons License 2000.12.05 0 0 420
Viszont szerintem adhaták volna drágábban, mert
ez a mű, nem csak ennyit ér! Én a könyvárusnak 10 gurigát adtam, és megmondtam neki, hogy szégyelje magát! Hogy meri ennyiért kinálni ezt az életművet, bestsellert?!

raba mester

Előzmény: pampalini_ (419)
pampalini_ Creative Commons License 2000.12.04 0 0 419
MEGVETTEM A KONYVET! kURRRVA JO!

Előzmény: Guanó (418)
Guanó Creative Commons License 2000.12.01 0 0 418
Pillanatnyilag egy kérdés gyötör. A csütörtöki műsorban milyen feladatot tölt be a VonoSokk együttes? Néháy ártatlan képű fickó és egy átszellemült arcú hölgy még a Dolly Roll alatt is húzta istentelenül, öröm volt nézni.
Még egy dolog: az eminens képű, rasztafrizurás gimnáziumi hallgató a doboknál. Lehet, hogy az egyik KirályFi???
Előzmény: andorra (417)
Sorsha Creative Commons License 2000.11.30 0 0 416


ZÁMBÓ JIMMY - NEM CSAK DALBAN MONDOM EL BODONYI LÁSZLÓ
Bolti ár: 4990 Ft
Speciális internet ár: 4741 Ft
(5% kedvezmény)
Elérhetőség: 1 nap
Kiadó: EPS TRADE KFT.
Oldalak: 312
ISBN: 9630051036
Nyelv: MAGYAR
Ismertető
"végigjárta a művészet rögös útját. Zenélt rossz kocsmákban, fellépett fényes bárokban, része volt amerikai csillogásban. Koncerttermekben, stadionokban aratott fényes sikereket. Igen nagy utat tett meg, rengeteget küzdött a szakmában, magánéletben egyaránt, szeretett közönsége nem véletlenül helyezte fejére a koronát, ő műfajának valóban egyeduralkodó királya. (...)
Elsősorban azoknak ajánlom ezt a könyvet sok szeretettel, akik kiváncsiak e kivételes művész szeretetről, emberi tartásról, művészetről vallott nézeteire, életének néha keserves, olykor szórakoztató epizódjaira." Dr. Székely György

c) www.libri.hu

pampalini_ Creative Commons License 2000.11.27 0 0 415
gondold el, hazamesz karacsonykor, oszt ott fexik majd Jimmy vigyorogva a fa alatt..........

huuuuuuu, bazzeg......

Előzmény: powerage (414)
powerage Creative Commons License 2000.11.27 0 0 414
Par eve volt valami babfilm Tim Burtontol, asszem Nightmare before Christmas volt a cime. Ezt most folytatjak? Csak azert kerdem, mert suliba jovet lattam egy Karacsony Jimmyvel feliratu plakatot...
Sorsha Creative Commons License 2000.11.24 0 0 413
Most reklámozták a Juventus Rádióban, hogy
"nemsokára megjelenik Zámbó Jimmy Nemcsak dalban mondom el c. könyve.
Nov. 27-től keresse a könyvesboltokban"

Asszem kötelező olvasmány lesz belőle... vagy nem? Csak kötelező Karácsonyi ajándék?
Remélem valaki fellövi a netre mindenki javára.

pampalini_ Creative Commons License 2000.11.20 0 0 412
Horváth Charlie miskolci zenész tíz millió forintra akarja beperelni Zámbó Jimmyt, mivel o az eredeti szerzoje a Dalban mondom el címu slágernek.


Zámbó Jimmy elmondása szerint annak idején barátságból, kérésre tette fel a dalt CD-jére. Egyik rajongója szállodáját Jimmyrol nevezte el, és Charlie is ott dolgozik. Jimmy nem érti a zenészkolléga követelését, hiszen mindig megkapja a rá eso juttatást a szerzoi jogvédotol. Kulka Béla, Jimmy zenésztársa szerint ha valami miatt nem szerepel Charlie neve a CD-n, az csak adminisztrációs hiba lehet.

Mai Nap

pampalini_ Creative Commons License 2000.11.20 0 0 411



Zámbó Jimmy rajongói ezentúl csütörtökön láthatják a sztárt az RTL Klubon, a "Meleg-klub" nevu musorban. Jimmy tudja, mi kell a jó szaftos szexhez, minden alkalommal tartogat meglepetést híveinek.

Karácsonyra készülo albumán melegkora kedvenc dalai csendülnek fel, természetesen a sztár új szerzeménye mellett. A Királyról könyv is készül, amelyrol azt mondja: oszinte lesz, púder és mellébeszélés nélkül beszel majd szexualis eleterol, Családjáról, barátairól,partnereirol az Amerikában töltött évekrol szól majd a kötet.

Mai Nap





A te véleményed

pampalini_ Creative Commons License 2000.11.20 0 0 410





Zámbó Jimmy rosszallását fejezte ki a Blikknek, hogy a Pilisben Belapatfalvi kofejto új telephelyet akar létesíteni. A népszeru énekes véleményét osztotta az a több, mint kétszázezer ember, akik a pilisjászfalui falugyulésén tiltakoztak a tervezett gyár építése ellen.




Jimmy hangsúlyozta, hogy o nem egy smucig strici, de megvan a saját véleménye a befektetésrol: “A mai világban nehéz megértetni a vállalkozókkal, hogy ha minden természeti értéket lerombolunk, hogyan fogunk mesélni arról, milyen is volt valaha a kispatak hangja no meg az enye'm " – mondta a Király.

Jimmy egyébként KulkaJncsi nevu lován sokszor bebarangolta a tájat, és még elevenen élnek azok az élmények benne, amikor kantár nélkül, meztelenul bolyongott kedvenc paripájával az erdoben anélkül,hogy megkurta volna valamint, hogy ember alkotta mesterséges építménybe botlott volna.

Blikk


pampalini_ Creative Commons License 2000.11.20 0 0 409
pampalini_ Creative Commons License 2000.11.20 0 0 408

Robi vitt neki vazelint???

Előzmény: raba (407)
raba Creative Commons License 2000.11.16 0 0 407
A Király más tehetséges emberekkel is szeret együtt dolgozni, de Nagy Fecótól elhatárolódik:


LOOK IDE

pampalini_ Creative Commons License 2000.11.07 0 0 406
A Te Ferokad mar azt sem tudja,hogy mit mondjon nektek a szinpadon (nem tudja, mibol eljen meg), mert amit az utobbi par evben muvel Beatrice-neven, attol az embernek hanyingere lesz...
Mar o sem tudja, mit akar-van ez a rendszervaltas ota. Azota piszokul unatkozik....
Előzmény: justinianus (405)
justinianus Creative Commons License 2000.11.06 0 0 405
Pénteken jártam egy Beatrice koncerten.
S túláradó szeretettől és imádattól vezérelve Nagy Feró barátom is igy kezdte a műsort:
"MA ESTE DALBAN MONDOM EL..."
Hát mi ez, ha nem a mi királyunk megbecsülése?
pampalini_ Creative Commons License 2000.11.06 0 0 404

en nem erteni madzsar....
justinianus Creative Commons License 2000.11.02 0 0 403
Sajnálom, hogy kővel dobál a király minket, őszinte és túáradó szeretettől vezérelt, fanatikus híveit.
Lassan már ott tartunk, hogy a pancsoló kislány, a hegyek között és a nyolc óra munka helyett a király "eccer megvadulok én" című dalát játszák nekünk egyész este, s mi ez, ha nem tisztelet és megbecsülés?
Nem is kell nekünk más, csak Jimmy!!!
Alig várom, hogy a Playboyban vagy, (istenem, de örülnék) az Erosz magazinban megjelenjen a mi Jimmynk fényképe, s láthassuk azt, milyen is, amikor a KIRÁLY MEZTELEN !!!!
pampalini_ Creative Commons License 2000.11.01 0 0 402
Hat ezt nektek ricsesek-mutatja kiralyunk :

justinianus Creative Commons License 2000.11.01 0 0 401
Őszinte tisztelet és főhajtás a király nagysága előtt, nem pedig holmi alantas ércelődés a király okozta vizuál-akusztikai élményen.
Ferenc elismeri IMRE nagyságát, hisz ő maga csupán 175 centi.
pampalini_ Creative Commons License 2000.11.01 0 0 400
AZ A CSOTANY CSAK CIKIZI A MI SZERETETT KIRALYUNKAT!
Előzmény: justinianus (399)
justinianus Creative Commons License 2000.11.01 0 0 399
Itt, királyunk virtuális palotájában szeretném felhívni a figyelmet az első hozzászólásomban bemutatott csodálatra méltó, már majdnem szakrális jellegű aktusra, mikor is a hazai rockzene egyik rég elfeledett csillaga, NAGY FERENC, saját egóját háttérbe szorítva baboskendős zenekarának koncertjén is a mi királyunkat, Jimmyt élteti, s imígyen tiszteleg IMRE,A MESTER nagysága előtt!!
Ezen szakrális aktusra folyó hét péntekén, a Josefina Blues Bell-ben is sor fog kerülni.
Isten áldja a Királyt!!!
pampalini_ Creative Commons License 2000.11.01 0 0 398
Es kialtsuk szeretett kiralyunk nevet egyszerre fennhangon : JIMMMMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!
Előzmény: justinianus (397)
justinianus Creative Commons License 2000.10.30 0 0 397
Erős vár a mi istenünk: Zámbó Jimmy
pampalini_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 396
no az is fix!!!!!! :o))

DE AKKOR IS :

O A LEGJOBB......
O A LEGSZEBB;;;;
O A LEGTEHETSEGESEBBB.....
O A LEGHELYESEBB........

Előzmény: GarneTT (395)
GarneTT Creative Commons License 2000.10.30 0 0 395
az biztos. de alulmúlni se%
Előzmény: pampalini_ (394)
pampalini_ Creative Commons License 2000.10.30 0 0 394
Ja, nem gyenge vicc......

De Jimmy gyonyoru erces hangjat nem tudja senki felulmulni!!!!!!!!!

Előzmény: justinianus (393)
justinianus Creative Commons License 2000.10.30 0 0 393
Ismeritek a világ legrondább embere-válogatásról szóló viccet? Biztosan.
A poénja, hogy a quasimodo sértdődötten kiohan és kérdi: Ki a f*sz az a Zámbó Jimmy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!