Keresés

Részletes keresés

taksi Creative Commons License 2006.02.27 0 0 397

Szeptemberi koltozessel elado:
Arpad-hid metro megallohoz kozel, de a forgalomtol mar vedve,
51 m2, 1+2fel szobas, keleti, X.em.i panel a Kassak u.ban.

Reszletekert irj a tj_kassak 'kukac' hotmail.com cimre!

Waratah Creative Commons License 2006.02.25 0 0 396

Örs vezér tere, 68 m2 plusz erkély, 2+fél szoba (a fél is majnem egész, 11,5 m2), 9. emelet, na persze ezek szerint panel, de jól rendbentartott házban. A ház Panel Program fűtéskorszerűsítés előtt áll, tehát a fűtési költségek jövőre már remélhetőleg drasztikusan csökkennek itt. Május végi-június eleji költözés. 11,5m. waratah88 -kukac -hotmail.com.

Indexesnek árengedmény;)))

fruzsmogy Creative Commons License 2006.02.24 0 0 395

OK:)

Egyébként tényleg jó beosztású, és jó helyen van. Csak már nekem nagy, a gyerekek kirepültek.

Előzmény: cicó (394)
cicó Creative Commons License 2006.02.24 0 0 394
Köszi.Tényleg jó beosztású, majd szólok neki, hogy nézzen be ide.
Előzmény: fruzsmogy (393)
fruzsmogy Creative Commons License 2006.02.24 0 0 393

 

Bocs az alaprajz lemaradt. Ez esetleg??

Előzmény: cicó (391)
fruzsmogy Creative Commons License 2006.02.24 0 0 392

Csepel központjában nagyon jó beosztású, 5. emeleti,  2+2 félszobás, nagykonyhás, loggiás, 72 m2-es lakás tulajdonostól eladó.

Nincs szomszéd - utolsó lakás a folyosón - , ráccsal lezárt folyosórész, a folyosón külön erkély. Redőnyök, reluxák, laminált parketta, járólap, beépített új konyhabútor.

irányár: 14.000.000.-Ft

06-30/274-1013

Előzmény: cicó (391)
cicó Creative Commons License 2006.02.24 0 0 391
Köszönöm ennyi elég.Egy ismerősöm  keres lakást,de nekik több szoba kell....a két szobást most adták el
Előzmény: szs75 (390)
szs75 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 390

52 négyzetméter + 4 négyzetméter erkély, D-Ny-i fekvés, 2 parkettás szoba, kicsi fürdőszoba, külön wc, normál méretű konyha, ebédlőasztal befér, konyhaszekrény ajtajai fából, közlekedőben gardrob fenyőfából, konvektoros fűtés, vízóra, redőny, biztonsági ajtórács, 4.emelet, irányár 11.2M

Mire vagy kíváncsi? Szívesen írok még részleteket, csak nem tudom, neked mik a szempontjaid.

Előzmény: cicó (389)
cicó Creative Commons License 2006.02.24 0 0 389

Irhatnál bővebbet

?m2  ?szoba  ár?

Előzmény: szs75 (388)
szs75 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 388

Teljesen korrekt az ár, azzal nincs is gond. Nekem is van eladó a XVIII-ban, de valszeg nem ilyenre gondoltál. Kb. 30-35 éves a ház, téglának mondják, a belső falak azok is, de a külső valószínűleg beton, viszont nem az előregyártott, nem panel. Ha mégis érdekel, szólj, honlapom ugyan nincs, de hirdetést több helyen is adtam fel képekkel.

 

A hirdetős oldalakkal az a gáz, hogy ott is előnyt élveznek az irodák, ezen nagyon ki is akadtam. Írok egy példát.

Egy bizonyos oldalon meghirdettem a lakást, a hirdetés ingyenes, de a képekért fizetni kell. Lehet bankkártyával, utalással, vagy csekken, és a képek akkor aktiválódnak, amikor a pénz beért, kártyás aznap, utalás 3-4 nap, csekk 1 hét. Irodáknak havi elszámolás, tehát ők azonnal képpel tehetik fel a hirdetést, fel is teszik minden nap ugyanazokat, így az én hirdetésem annyira hátra került, mire a képek aktiválódtak, hogy a kutya nem nézte meg, előtte pedig azért nem, mert nem volt kép. Esélyegyenlőség, ugye?

 

A minap arról próbált meggyőzni egy ingatlanos, hogy kössek vele szerződést, 3%-ért dolgozik, de az nekem nem kerül semmibe, mert én mondok egy árat, ő hozzáadja a 3%-ot és úgy adja el. Szerinte akkor sem az eladónak, sem a vevőnek nem kerül pénzébe. Noooormááális?????

Előzmény: HA-SLN (377)
zsukka Creative Commons License 2006.02.23 0 0 387

Szia!

 

Aktuális még a lakás problémád? Nekem van egy XX. kerületi eladó lakásom.

 

Előzmény: HA-SLN (380)
HA-LOA Creative Commons License 2006.02.22 0 0 386
Minél közelebb a reptérhez, mi? :D
Előzmény: HA-SLN (372)
liliana01 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 385
ponusabban= pontosabban
Előzmény: liliana01 (384)
liliana01 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 384

Felteszem ide is...

Lakást keresek, a  VIII.Corvin-Szigony Projekt topic 116-ban ponusabban leírva.

dormika Creative Commons License 2006.02.17 0 0 383

Budapesten, Káposztásmegyer II-n költözés miatt, sürgősen, áron alul eladó egy 67 nm,  2.5 szobás, nagyon jó elrendezésű, napos, részben parkettás, 5 emeleti lakás. A lakás azonnal beköltözhető.

Gyermek és egészségügyi intézmények egy-két percre. Tömegközlekedés is gyakorlatilag a ház előtt. A ház nem közvetlen az út mellett van.

 

ár: 9 750 000

30-688-9926

marcsi99@yahoo.com

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 382
Nem vagyok, csak segíteni akartam. Mindegy.
Előzmény: HA-SLN (380)
NNiki Creative Commons License 2006.02.02 0 0 381

Sziasztok. Csak egy lakáshirdetést szeretnék feltenni, hátha valakit érdekel.

 

Újlipótvárosban, a Szt. István parknál Bau-haus házban I. emeleti, igényesen felújított 1,5 szoba-hallos, polgári lakás, MAGÁNSZEMÉLYTŐL eladó. A házban hívólift van. A lakáshoz a pincében tárolóhelyiség tartozik. A hálószoba és a fürdőszoba (kád), csendes, zöld belső udvarra néz, a nappali az utcafronton van. Beépített szekrény és konyhabútor van a lakásban, a nappaliban gipszstukkó-rejtett világítás. Az erkélyajtó hő-és hangszigetelő ablakkal van ellátva, a lakásban összefüggő parketta fut (a hálóban pácolt hajópadló). Nagy 4 szárnyas ajtó, eredeti rézkilincsekkel választja el a nappalit és hallt.Ára: 18,5 millió Tel: 30-4764066 Kérésre küldök még képet.

HA-SLN Creative Commons License 2006.01.27 0 0 380

Jaj ne! Csak nem te is ingatlaniroda vagy!:-)

 

Bár ha találz nkem valót, tök mindegy! Legyél az!:-)

 

Laci

Előzmény: Törölt nick (378)
HA-SLN Creative Commons License 2006.01.27 0 0 379

Köszi!:-) Na mostmár ezt is tudom!

 

De akkor sem világos! Ha nem a tulajdonosé a lkás az milyen is? Mert h nem azé aki árulja, hogyan árulhatja? Ha meg bérleti jogról vagyon szó, n azt írja, hogy eladó lakás, hanem eladó bérleti jog! Nagyon nem mindegy!

 

Tehermentes ugyanez! Legyen az! Alapelvárás!

 

Nekem ez pot így néz ki: Létező mennyezettel rendelkező ablakokkal felszerelt tehermentes öröklakásomat eladnám, melyben fűtés, víz, és áram is van!

 

Nosza! Az ilyen szövegekre kár a btüt pazarolni! elég ennyi: Lakás! mert ahol nincs fal, nem az enyém, vagy nem eladható, az ne jlenjen meg így a hirdetésekben. Vagy nem?

 

Laci

Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 378

Jó megnézem Neked mi a kínálat. :)

Előzmény: HA-SLN (377)
HA-SLN Creative Commons License 2006.01.27 0 0 377

12 millióért 40nm, az 300 ezer /nm!!! Szerintem ez nm egy hú de nyomott ár!

 

Nagyob lakásokat 14-ért már találtam, nekem nem tetszőeket meg 10 ért is! Csak épp arra nem lelek, ami nekem bejönne.

XVIII. ker lenne elsősorban a cél, de jó a XXIII, XX is!

 

Az eladótól az ingatlaniroda legkevesebb 3-4 száz ezer forintot gombol le. Ezért már megérheti rászánni pár 10 percet a számítógép előtt. Már szerintem! Bár lehet valaki annyir elfoglalt, hogy erre nem ér rá....

 

Az én tapasztalatom: 4 ingatlan kiadás/eladás után elmondhatom, hogy egy honlap segítségével a 4 ingatlan esetében úgy 30 telefont fogadtam, és kb ingatlanonként 2 embernek kellett meg is mutatnom.

 

Vagyis egy korrekt pontos tájékoztatás sokklta jobb, mint 300 embert elhurcolni megnézni a lakást.

 

Laci

Előzmény: Törölt nick (375)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 376
Öröklakás = a tulajdonosé. Ezen felül léteznek még önkormányzati bérlakások, ahol a bérleti jogot lehet megvenni, de a lakás az önkormányzaté, ennek különféle előnyeivel és hátrányaival együtt.
Előzmény: HA-SLN (372)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 375

Ott kezdődik a problémád, hogy 12 millióért 40m2-es téglalakást Budapesten...

 

Megnéztem neked 1-2 nagy ingatlancég kínálatát, hát...melyik kerületre gondoltál? Mert nagyon nem mindegy...

 

Az eladók általában azért nem szaroznak saját hirdetéssel, mert nincs idejük kedvük a sok komolytalan érdeklődőt kalauzolni. A jobb ingatlanközvetítők (Duna House, Otthon Centrum) általában a nézelődöket nem viszik ki mutatásra.

 

 

Előzmény: HA-SLN (369)
peniko Creative Commons License 2006.01.26 0 0 374
Árat nem írtam: 10,8 millió az irányár!
peniko Creative Commons License 2006.01.26 0 0 373
Sziasztok! Akkor délpesten! :-) XX. Bíró Mihály utcában, tulajdonostól eladó IV. emeleti, 63 nm-es, 1+2 fél szobás, részben felújított, jó állapotu lakás. Járólap + parketta, 7nm-es erkély, 2 klíma, zárható kisfolyosó. A szobák Ny-i fekvésűek, redőny van minden ablakon. Garázsbérleti jog átadható. Ha érdekel írj a molnar_family@axelero.hu címre, vagy hívj a 06-30-6455997, vagy 06-30-2217733 számokon. Képeket szívesen küldök!
HA-SLN Creative Commons License 2006.01.17 0 0 372

Köszi!

 

Sajnos igazából dél budapest ami nekünk szóba jöhetne....

 

Amúgy mi a rák az öröklakás?

 

Laci

Előzmény: Giacomo75 (371)
Giacomo75 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 371

Helló!

 

Lehet, hogy még nem találkoztál a hírdetésemmel ... ugyan nem biztos, hogy pont erre vágysz, de azért ideírom:

"Eladó a Városligethez közel, egy világos, utcai, kétszobás 2. emeleti 49 m2-es öröklakás, tégla házban, jó közlekedéssel. 2 éves új cirkó fűtés. Irányár, 11,3 M"

Ha érdekel keressmeg a 20/930-3420-as telefonszámon.

 

Üdv

 

Sanya

 

Ui.: magánszemély, nem iroda! :-)

Előzmény: HA-SLN (369)
HA-SLN Creative Commons License 2006.01.16 0 0 370

Látom ide inkább eladó ingatlanokat testek fel! Hát legyen!

történetesen nekem is van, bár lehet off, mert nem budapesti, bár az  8 km nem sokat jelent.

 

Bővebben: http://bolt.tar.hu

 

Jah és az előző írásomhoz! Vegyetek példát rólam! Így ezért ez már tájékoztatás nem?

Írhattok nyugodtan véleméneket is az oldallal kapcsolatban.

 

Laci

HA-SLN Creative Commons License 2006.01.16 0 0 369

Sziasztok!

 

A topik címe számomra nem épp egyértelmű, de arra gondoltam azért ide illenek az alábbiak:

 

Teljesen kiakadtam! Micsoda őrület!!

Én kerek egy éve szeretnék a fővárosban találni egy 40 nm-körüli másfél szobás lakást. Jó megvannak az elvárásaim, de azért szerintem egyáltalán nem extra a kívánságom.

 

Hirdetések: Csak ingatlanirodák hirdetnek úgy megfogalmazot hirdetésekkel, hogy gőzöd nincs a mögötte rejlő tartalomról.

 

Telefon: Amennyiben érdeklődésem rávesz egy hirdető felhívására, ilyen kérdéseket kell feltennem: Mi, ha nem panel? Ugye én nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi nem, hanem hogy mi! Vlszeg jóval hosszabb a sora annak ami nem illik rá egy adott ingatlanra.

 

Konkrét infók kérése: Hogyan juthatunk konkrét információk birtokába egy esetlegesen meghirdetett ingatlannal kapcsolatban?

Sehogy! Illetve igen, de ahhoz vidékről be kell kocsikázni, az irodában aláírni egy papírt, és a kedves munkatársal + egy térképpl hónunk alá vesszük a várost. Majd megállunk egy távfűtéses panel előtt, pedig megugattam!!!! nem érdekel az ilyesmi.

"De hátha megtetszik önnek!"

 

Kérdem én! Mit tesznek értünk vevőkért, és mit tesznek az eladókért ezek a hiénák??

 

Én az interneten fellelhető összes ingatlanirodának elküldtem egy levelet, melyben megfogalmaztam igényeimet egészen pontosan.

A körülbelül 65 emailre egyetlen elektronikus válasz érkezett, ahol egy másfél év múlva tervezett átadású ingatlant jelöltek meg nekem annak ellenére, hogy világosan leírtam, hogy engem már készen lévő épület érdekel csak.

Továbbá 5 telefonon kapott lehetőségről tájékoztattak, melyből egyetlen egysem volt tégla, egyedi fűtésű, már elkészült épület....:-(

 

Mi alapján hívtak fel vajon?

 

Miért mondja nekem egyingatlanos, hogy ez a ház nem panel, ha egyszer előre gyártott betonelemekből készült? Megmondom! "Hát nekem ide az van írva,hogy ez tégla! És ha az van ide írv, kkor bizonyára az is!"

 

Hát anyátokat!

 

Több 10 ezer ft telefonszámla, kb 200 kilóméter, és több mint összeadva 200 óra csatangolás, és semmi.

 

Mi a picsának tartjuk ezeket el? Mot komolyan! Nincs az eladókban annyi, hogy ők tegyenek fel internetre ingyenes hirdetéseket?

Vagy miért nem alakul ki kultúrája annk, hogy minden komolyabb eladó ingatlannak csinálnuk egy komoly honlapot, ami után csak az indul útnak, aki komolyan tudja, hogy hová megy.

 

Mi ez a lehúzó ütődöttség?

 

Példahirdetés: Budapesten a huszadik kerületben eladó egy világos fiatalos öszkomfortos tehermentes öröklakás. Víz, gáz, villany van.

 

Mot komolyan! Ez mit jelent? Nekem annyit, hogy valaki valahol valamit el akar adni!

Mi az, hogy örök? Vagy hogy tehermentes? Hát ha volna rjta valami, el sem lehet adni!! Mi az, hogy özkomfort, de víz is van?

 

És hogy leht egy lakásban lefotózni a dohányzóasztalt?? Az miről fog árulkodni?

vagy a belső sarokban a pók? Minek? Hogy lássam van sarok is extraként?

 

 

ÁÁÁ! Hogy a rákba lehetne venni egy 12 milla körüli 40 nm-es téglalakást???

 

Őrület!!!

 

Laci:-/ 

 

 

*offline* Creative Commons License 2006.01.09 0 0 368

Sziasztok.:)))

Én cserélni szeretnék:

közvetlen vizparti melegkonyhás büfémet a balaton déli partján, saját tulajdon, elcserélném pesti lakásra, házra.

Az üzlet felett garzonlakás. Garantáltan konkurrenciamentes, más nem árulhat semmit a szabadstrandon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!