Keresés

Részletes keresés

InteriorLulu Creative Commons License 2008.02.08 0 0 4217

Ötös skálán, ahol csakis Fish a mérce, vagyis saját magához képest - szerintem:

Vigil: 5; Internal: 1; Songs: 3; Suits: 4; Sunsets: 5; Raingods: 4; Fellini: 4; Field: 3; 13th: 3

Az egyest, azaz a mérce egyik határát a helyes értelmezés miatt meg kellett adnom, de kettest "sajnos" nem tudok adni...

Előzmény: Oodzsii (4216)
Oodzsii Creative Commons License 2008.02.08 0 0 4216
Messze nem. :P
Az első 2 az zsír.
Szerintem.
Többiek szerint?
Előzmény: Ripper (4215)
Ripper Creative Commons License 2008.02.08 0 0 4215

Jobb későn, mint soha: megkezdtem az ismerkedést Fish szólólemezeivel. Az első kettő van meg perpill, és tetszenek is, nem kicsit. A későbbiek is ennyire jók vajon?

Lavender Creative Commons License 2008.02.03 0 0 4214
Akkor legyen a febr 18-i hét, részemről ebédidőben bármelyik nap jó! Kezdjük szűkíteni...
kayleigh Creative Commons License 2008.02.02 0 0 4213
Nekem leghamarabb a Feb. 18-i hét lesz jó. Eddig még mindegy, melyik nap.
Előzmény: Lavender (4212)
Lavender Creative Commons License 2008.02.02 0 0 4212
Hát igen, frakciózunk, mi? :-)
Na én összefutottam Dak barátunkkal (ugye olvasod Te is, ha már 1x aszontad, mostanság fórumozol vadul :-) ) és úgy gondoltuk, jó lenne összejönni. Mivel épp az lenne a lényeg, hogy minél többen legyünk, össze kéne várni a kis csapatot, így akkor talán a jövő hét utáni hét legyen! Javaslat dátum szerint elfoglalt urak? :-)
KeyConcept Creative Commons License 2008.02.01 0 0 4211
Én is jelentkezem, de akkor érdemesebb lenne összevárni mindenkit.
Előzmény: Lavender (4207)
kayleigh Creative Commons License 2008.01.31 0 0 4210

Sajna a jövő hét nekem sem megy, de ez ne legyen akadály, jó kávékavarást!

Mellékesen megjegyzem, a Marillionosok Johnny Cash szekciója azért időnként összejön, változó létszámban és összetételben (legutóbb Frumpy, Markov és jómagam, tegnap).

Előzmény: Lavender (4207)
InteriorLulu Creative Commons License 2008.01.31 0 0 4209

Benevezek.

Már csak azért is, mert szeretném a drágáid között teljes joggal érezni magam... :-)

 

Előzmény: Lavender (4207)
Markov Creative Commons License 2008.01.31 0 0 4208
Úgy látszik, enyhül az időjárás... Ki tetszett olvadni?
De a lényeg, hogy "welcome back again"!
Az ötletet támogatom, de épp a jövő héten elutazok - ha máskor lesz a meeting, igyekszem ott lenni!
Előzmény: Lavender (4207)
Lavender Creative Commons License 2008.01.31 0 0 4207

Drágáim!

Bár úgy látom, mintha kissé halódna a topik, de azért előállok egy felvetéssel. Ezer éve nem láttuk egymást, utoljára talán a tavalyi Marillion koncerten. Mit szólnátok hozzá, ha felevelenítenénk a régi szép Noás ebédidős találkozásokat ném,ileg?

Javaslat jövő hét csütörtök vagy péntek, persze csak megfelelő számú jelentkező esetén, ebédidőben egy laza kávé.

Ak tud rákérdezni másoknál telefonon, az tegye meg, mert úgy látom, ide az utóbbi időben kevesen néznek be. Noja, hát én is :-))

De most itt vagyok :-)

KeyConcept Creative Commons License 2008.01.28 0 0 4205

Nnnnnnnna!

Nekem is megjött a Somewhere in London!

 

Igyekszem nagyon visszafogottan fogalmazni. BESZARÁS!

Nagyon élveztem a koncertet és állandóan a budapesti buli jutott eszembe.

 

DE! A második lemezen végre ott van élőben az OCEAN CLOUD! Jaj!

Sőt egy apró koncert vagy 15 rajongónak.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.23 0 0 4204
Nálam ez 2007 legjobb progrock lemeze!!!! Korábbi zenéikhez képest is totális újdonság... olyan modern zene ez, hogy csak na....
Előzmény: kayleigh (4194)
Expresso Bongo Creative Commons License 2008.01.21 0 0 4203
Szerintem beszéljük meg telefonon, az lesz a legegyszerűbb. A számom 30/436-13-73.
Előzmény: Törölt nick (4202)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 4202
Nem valami drága, szívesen megvenném! Hol tudnánk találkozni?
Előzmény: Expresso Bongo (4201)
Expresso Bongo Creative Commons License 2008.01.20 0 0 4201
Hát, szívesen neked ajándékoznám, de sajnos én sem úgy kaptam... 3900 Ft-ot kérek érte (+ esetleg a postaköltség, ha nem tudunk találkozni). Ez az ára a marillion.com-on is.
Előzmény: Törölt nick (4200)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.20 0 0 4200
Húha! Nekem nincsen meg, szívesen elfogadnám, vagy esetleg megvenném!
Előzmény: Expresso Bongo (4199)
Expresso Bongo Creative Commons License 2008.01.19 0 0 4199
Sziasztok!

Érdekel valakit egy From Stoke Row to Ipanema dvd? Teljesen új, még lejátszóban sem volt, az történt, hogy véletlenül megrendeltem még egyszer...
KeyConcept Creative Commons License 2008.01.17 0 0 4198

Szia!

 

Hmmm... a rest kétszer fárad. Úgyhogy én most gyüjtögetem be.

 

Ja és akkor még biztos nem volt meg az új lemezük, a Night.

Nálam most az megy. Le vagyok nyűgözve!

Előzmény: Markov (4197)
Markov Creative Commons License 2008.01.17 0 0 4197
Hello!
Bizony jól le vagy maradva :-))
A Marbles-turnén 2004-ben több helyen ők voltak az előzenekar, így azon a bizonyos bécsi bulin is, ahol jónéhány topiktárssal együtt volt szerencsénk őket élőben is látni!
Előzmény: KeyConcept (4196)
KeyConcept Creative Commons License 2008.01.17 0 0 4196

Hölgyek! Urak!

 

Lehet, hogy lemaradtam és lusta vagyok visszaolvasni a hozzászólásokat, de találkoztatok már a GAZPACHO-val?

 

Én csak most találtam rá erre a norvég bandára a marillion honlapján.

 

Beszarás! Új szerelmem van!

 

Itt kóstolható!

 

 

http://www.gazpachoworld.com/music/

 

http://www.myspace.com/gazpachomusic

 

 

kayleigh Creative Commons License 2008.01.07 0 0 4195
Topictársak.
Előzmény: kayleigh (4194)
kayleigh Creative Commons License 2008.01.07 0 0 4194

Kedves Toictársak!

Ma megérkezett a postás az új Big Big Train Cd-vel. A The Different Machine első hallgatásra igencsak kellemes muzsikának tűnik (kár, hogy nem ismerem a korábbi albumaikat). És hogy miért pont ide írom ezt? Hát mert van két darab az albumon (Perfect Cosmic Storm, Pick Up If You're There), amelyekben vendégként játszik Nick D'Virgilio (mindkettőben), Dave Meros (Perfect...) és a mi Pete-ünk (Pick...)!

tutticuki Creative Commons License 2008.01.05 0 0 4193
Thankyou Whoever You Are !-Karesz
kayleigh Creative Commons License 2008.01.03 0 0 4192

Fish ünnepelt a MC-dal és most a CAS-zal teszi ugyanezt.

Mindenesetre nem valószínű, hogy ezzel a MP projekttel komolyabb utazás nélkül találkozni lehet.

Most egy másik koncertben reménykedem inkább (bár nem szorosan függ össze a Marillionnal) - az új CD-vel turnéra indul az RPWL áprilisban.

Előzmény: InteriorLulu (4191)
InteriorLulu Creative Commons License 2008.01.03 0 0 4191

Hát igen, ha néha venném a fáradságot célzottan rámenni egy-két honlapra, kérdések nélkül is tájékozottabb lennék...

Más kérdés, hogy a kérdések azért jók, mert válaszokat, véleményeket provokálnak, generálnak... :-) Ami pedig erősíti a kis közösség tagjait összefűző köteléket, elvben legalábbis, ugye...(a népek barátságáról már nem is beszélve :-)  ).

 

Friends-koncertek: a teljes Script és jópár korábbi dal, például igen, a Grendel. De tényleg érdekes, miért pont Pointer érezte a jubilálás szükségét...? Miért nem Fish, vagy ugye a M.?

Barrett mindenesetre jó választásnak tűnik Rothery szerepére :-) , bár fura hogy egy élő, sőt jól futó, sikeres brand frontembereként belement egy konkurensnek - igaz, példaképnek is - mondható zenekar népszerűsítésébe...

Bár itt talán nem is igazán a Marillionról van szó, mint inkább egy új korszak első, emblematikus albumáról - lásd neo prog...

 

 

 

 

Előzmény: kayleigh (4189)
sziti Creative Commons License 2008.01.03 0 0 4190

OK.

A lényeg: az volt a kérdés, kik Pointer barátai, akikkel együtt fog játszani.

A barátok névsorát (zárójelben az "anyabandáik" nevével) egy netes lap (DPRP) infójából másoltam ide.

Előzmény: tutticuki (4188)
kayleigh Creative Commons License 2008.01.02 0 0 4189

Játszani bárki bármit játszhat, akár van köze a dologhoz, akár nincs. És neki azért van, ha nem is túl sok. A felvétel készítés persze már nem olyan egyszerű eset.

Engem a Grendel miatt érdekelne a dolog, de aligha reménykedhetünk közeli koncertekben. Azért a lengyelekben bízom.

Egyébként lesznek Aréna koncertek is '08-ban (ld. www.verglas.com/arenaworld/) áprilisban a Script koncertek előtt.

Előzmény: InteriorLulu (4186)
tutticuki Creative Commons License 2008.01.02 0 0 4188
Most nem kötekedni szeretnék,de nem lehetne megkérni kedves fórumozó társainkat,hogy legyenek szívesek az általuk közölt tartalmakat MAGYARUL -is leírni !...Nem vagyok műveletlen,sem paraszt,de nem igazán értem az angolt...Szépen kérnélek benneteket,ezen a magyar szájton(!)-írjatok számunkra is közérthetően,akik nem értik az angol nyelvet szótár nélkül... -Köszönöm.Karesz
sziti Creative Commons License 2008.01.02 0 0 4187

Friends:

 

The line up will be Mick Pointer (ex-Marillion and Arena), Nick Barrett (Pendragon), Mike Varty(Credo), Ian Salmon (Arena) and introducing after an exhausting world wide search Brian Cummins (Carpet Crawlers - Genesis tribute band) in the shoes of the big man.

Előzmény: InteriorLulu (4186)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!