Keresés

Részletes keresés

bubis Creative Commons License 2000.04.12 0 0 977
Kedves Speaker!

Allitsuk egy kicsit parba a te kijelenteseidet a Bibliarol Jezus es Pal kijelenteseivel,
es magaval a Bibliaval, ami Istentol igletett, es Jezus szerint minden szava igaz!

Te ezt irod:

A biblia ószövetségi része a tudatlan, istentől rettegő ember irománya, annak tükre,
mit gondol az ember az isteni tanításról.

... Ez bizony ószövetségi primitív szemlélet.

Ezzel szemben Pal azt allitja, hogy a teljes iras Istentol ihletett, tehat nem a tudatlan,
istentol rettego ember iromanya, es nem primitiv! Te mondod ram, hogy istenkaromlast
kovetek el?!?

Aki komolyan azt olvassa ki a bibliából, hogy Isten itt a földön büntetgeti ezért meg
azért a cselkedetéért az embereket, az a teremtés alapvető dolgaival nincs tisztában.

Szerintem inkabb olvasd el az elso nehany fejezetet a Bibliabol, es mindjart ra fogsz
jonni, hogy Isten a bunert megbuntette az embert. Aztan olvasd tovabb, es ra fogsz jonni,
hogy nem ez volt az utolso eset...

Csak a vallás alapelveiben teljesen járatlan és primitív emberr képzelhet ilyen
badarságot, hogy Isten majd minden embernél beavatkozik a folyó ügyekbe és tisztába tesz
minden bajba került embert, mint egy becsinált csecsemőt.

Bocs, nalam az alapelvek koze tartozik, hogy Isten Szeretet, o az Atyam, es meghallgat.
Tovabba igazsagos, es biro. Olvasd el ezt, egy katolikusnak illene ezt kivulrol fujni:

Akkor monda Mária: Magasztalja az én lelkem az Urat ... És az ő irgalmassága
nemzetségről nemzetségre vagyon azokon, a kik őt félik. Hatalmas dolgot cselekedék
karjának ereje által, elszéleszté az ő szívök gondolatában felfuvalkodottakat. Hatalmasokat
dönte le trónjaikról, és alázatosakat magasztalt fel. Éhezőket töltött be javakkal, és
gazdagokat küldött el üresen...
(Luk 1.46-55)

Jezus szerint tovabba:

Nemde öt verebet meg lehet venni két filléren? és egy sincs azok közül Istennél
elfelejtve. De néktek a fejetek hajszálai is mind számon vannak. Ne féljetek azért,
sok verébnél drágábbak vagytok.
(Lukacs 12.6-7)

Meg lehetne folytani, de nekem nincs tul sok kedvem hozza. A kovetkezo hozzaszolasodbol:

Az evangelium ismeretében azonban olyanokat állítani, hogy nyugodtan kívánhatjuk, sőt
tevőlegesen beszegíthetünk Istennek valamiféle földi igazságszolgáltatásban, csak egy műveletlen
és gyűlölködő szektavezér állíthat.

Eloszor is szeretnem leszogezni, hogy amit irsz, az hazugsag. Meghozza az, amit a tevolegesseggel
kapcsolatban allitassz. Tudom, hogy honnan veszed, csakhogy azok akik ezt irtak, hazugsagot irtak.
Kerlek mond meg, hogy ezt honnan veszed, es ha tenyleg onnan, ahonnan gondolom, be fogom bizonyitani,
hogy ez hazugsag. (Ja, persze feltetelezem, hogy a NS-re gondoltal...) Az meg, hogy hogy szabad
imadkozni, vagy hogy nem: Isten van annyira onallo, hogy eldontse, o hogy latja a dolgot. :) Azert meg
egy pelda, amit szerintem elegge ujszovetseginek fogsz tartani:

Örülj ő rajta menny, és ti szent apostolok és próféták; mert az Isten büntette meg őt érettetek
való büntetéssel.
(Jel 18.20)

És ezek után hallám mintegy nagy sokaságnak nagy szavát az égben, a mely ezt mondja vala: Aleluja!
az idvesség és a dicsőség, és a tisztesség és a hatalom az Úré, a mi Istenünké! Mert igazak és
igazságosak az ő ítéletei, és azt a nagy paráznát, a mely a földet megrontotta az ő paráznaságával,
elítélte, és megbosszúlta az ő szolgáinak vérét annak kezén. És másodszor is mondának: Aleluja! és:
Annak füstje felmegy örökkön örökké.
(Jel 19. 1-3)

Jo ki primitiv oszovetsegoi szoveg! :)

Udv.
Andras

Előzmény: speaker (974)
olhado Creative Commons License 2000.04.11 0 0 976
Az SZDSZ hozzá igazán nem illő avíttas patetikussággal HITvallásnak nevezi (leendő programját). Lehet, hogy mégsem tagadták meg HITüket?
faithful Creative Commons License 2000.04.11 0 0 975
Itt van például rögtön a római pápa, meg a szent inkvizíció...
Előzmény: speaker (974)
speaker Creative Commons License 2000.04.11 0 0 974
Miután a Megváltó azért jött a földre, hogy az eredendő bűnért örök halálra itélt embereket Megváltsa és örök élet esélyének örömhírét hozza nekik, a Biblia korábbi részeit csak ennek megfelelően lehet értelmezni. Elképesztő, hogy ezt nem tudod. Ettől még szent a Biblia minden sora de értelmezni csak az Evangelium alapján szabad, az pedig kiegészíti, meghaladja, új értelmet ad a korábbi tanításoknak, anélkül hogy eltörölné, vagy megsemmisítené azokat. Az evangelium ismeretében azonban olyanokat állítani, hogy nyugodtan kívánhatjuk, sőt tevőlegesen besegíthetünk Istennek valamiféle földi igazságszolgáltatásban, csak egy műveletlen és gyűlölködő szektavezér állíthat.
Előzmény: bubis (973)
bubis Creative Commons License 2000.04.11 0 0 973
Kedves speaker!

Olyan aranyos amikor valaki megkritizal valakit, es rogton be is bizonyitja, hogy azon a teruleten neki van problemaja!

Ne gondoljátok, hogy jöttem a törvénynek vagy a prófétának eltörlésére. Nem jöttem, hogy eltöröljem, hanem inkább, hogy betöltsem. Mert bizony mondom néktek, míg az ég és a föld elmúlik, a törvényből egy jóta vagy egyetlen pontocska el nem múlik, a míg minden be nem teljesedik. (Máté 5.17-18)

A teljes írás Istentől ihletett és hasznos a tanításra, a feddésre, a megjobbításra, az igazságban való nevelésre (2 Tim 3.16)

Szoval a feluletes olvasasrol ennyit. Ez annyira alapveto, mar ne is haragudj! A hittanon ezt nem tanitjak? Elkepeszto!

A tobbit holnap.

Udv.
Andras

Előzmény: speaker (971)
Messire Creative Commons License 2000.04.11 0 0 972
Kedves bubis!

"de nekem meg nem sikerult megszereznem a pontos szoveget."

Itt a szoveg:

"Németh Sándor: Terrorizmus: ez hozzá tartozik az arab vérhez. Egy arab először terrorista és utána
ember. Komolyan mondom, előbb terrorista és utána ember, ez annyira hozzátartozik a lényéhez."

Folyt. kov. csak most mennem kell.

Előzmény: bubis (970)
speaker Creative Commons License 2000.04.11 0 0 971
Kedves bubis!

Érvelésed, már megint csak arra bizonyíték, hogy milyen helytelen, ha emberek felületes beleolvasások alapján kezdenek érvelni bibliai idézetekkel. Pont úgy, mint Lenin összes műveivel, Marx, vagy Mao tanításaival. Aki komolyan azt olvassa ki a bibliából, hogy Isten itt a földön büntetgeti ezért meg azért a cselkedetéért az embereket, az a teremtés alapvető dolgaival nincs tisztában. Isten szabad akaratot adott nekünk és nem ezen a földön van az elszámolás. A biblia ószövetségi része a tudatlan, istentől rettegő ember irománya, annak tükre, mit gondol az ember az isteni tanításról. Nagyon tanulságos a bibliának ez a része, hiszen megmutatja, milyen félelmekkel várta az ember a megváltót, milyen téveszmék gyötörték.
De a megváltó itt járt közöttünk. És ma, ha Kirie Eleisont kiáltunk, nem a földi gyötrelmek elkerüléséért könyörgünk, hanem azért, hogy az egész életünk érjen jó véget. Ha nem így lenne, a vallásosság egyszerű kereskedés lenne, én felejánlok valamit Istennek, ő cserébe mentesít a bajok alól, stb. Ez bizony ószövetségi primitív szemlélet. Az, meg hogy azért könyörögjön valaki, hogy Isten büntesse meg az ellenem vétőt, valóságos Istenkáromlás. Csak a vallás alapelveiben teljesen járatlan és primitív emberr képzelhet ilyen badarságot, hogy Isten majd minden embernél beavatkozik a folyó ügyekbe és tisztába tesz minden bajba került embert, mint egy becsinált csecsemőt.
A szekták nagy veszélye, hogy a legostobább babonaságokat terjesztik, a vallás alapvető ismerete nélkül hirdetnek ősi vallási kultúrák dokumentumaiból kényükre kedvükre kiragadott idézeteket, és az, hogy ezt legtöbbször aljas indokból, rossz szándékból teszik.

Előzmény: bubis (970)
bubis Creative Commons License 2000.04.11 0 0 970
Kedves Messire!

Kerlek szepen: "minden arab szuletett terrorista" - hogy csak a leghirhedtebb
antiszemita szovegre utaljak. "Az olaszok, franciak es a spanyolok fasisztak",
"ellensegeinket simogassa a halal" - ezek mind a BTK-ba utkozo, kozosseg(ek) elleni
gyuloltkeltesre alkalmas szovegek. Nemethnek ezek utan ugyanugy racs mogott a helye
mint Ekrem Kemalnak.

"minden arab szuletett terrorista":
Ilyen nem hangzott el, ez biztos. Amit en hallottam, az valahogy ugy szolt, hogy egy arab
eloszor terrorista, azutan ember, de nekem meg nem sikerult megszereznem a pontos szoveget
a megfelelo szovegkornyezetevel, szerintem csak ekkor van ertelme az egeszrol vitatkozni.
Egyebkent ami ezzel kapcsolatban elhangzott az 1985 nyaran tortent, es ha jol tudom pont
egy tobb tucat aldozatot kovetelo terrorista merenylet utan. A helyzet azota sem javult sokat:
Lionel Jospin francia miniszterelnokot kis hijjan megkoveztek, mert el mereszelte itelni a
Hezbollah es mas terroristak tamadasait. Es nem am a por nep, hanem a ramallahi Bir Zeit
egyetem tanuloi zuditottak ra kozaport! Meg egy kis adalek: Pal a Titushoz intezett leveleben a
kovetkezot irja: "... A krétaiak mindig hazugok, gonosz vadak, rest hasak. E bizonyság igaz:
annakokáért ...". Micsoda rasszista ez a Pal apostol! :) Be kell tittani Pal apostolt!

"Az olaszok, franciak es a spanyolok fasisztak":
Pontosan valoszinuleg ez hangzott el:

Ezek még a '60-as években félfasiszta országok voltak. A '70-es években is még
félfasiszta országok voltak és most ezekkel akarják, ezek tanítsák meg a magyaroknak,
hogy mi a demokrácia? Nem, ők nem fogják megtanítani, hanem azt, hogy hogyan kell
átfesteni, transzformálni a dolgokat. De valójában ott a szívek végén nincs változás.
Sajnos, bár csak ne legyen igazam, de ki fog bújni a szög a zsákból. A portugál, spanyol
népben nincs változás és nem is lesz, mindaddig a Jézus Krisztus nem változtatja meg azt
a népet, az továbbra is intoleráns, inkvizíciót működtető, fasiszta, elnyomó, nemzet volt,
eddig mindig. Olaszországot meg senki nem veszi komolyan. Nehogy azt mondják, hogy az, amit
ők produkáltak az elmúlt ötven évben, az demokrácia. Az egy tragikomikus operett.

Forras: Naprakesz - MTV1, 2000. aprilis 4.

Bocs, de szerintem ezen a szovegen akarki akarhogy erolkodik, nem lesz belole
buncselekmeny, csak a velemenynyilvanitas alkotmanyos jogaval valo eles.

"ellensegeinket simogassa a halal":

Olvasd el kerlek a 35. es az 55. zsoltart. Nem gondolod, hogy a Bibliat is be
kellene tiltani? :) Abban a predikazioban tobbek kozott arrol is volt szo, hogy lehet
kerni Istent, hogy lepjen fel az ellensegeiddel szemben. Ebben ugye nincs semmi uj
vagy kivetni valo. Elpanaszolod Istennek, hogy mi van, es ra bizod a dolgot. David
az 55. zsoltarban mondott olyat Istennek, hogy vegye korul az ellensegeit a halal.
NS pontosan ezt mondta a szoban forgo mondat elott: Hat ha a halalomat akarjak, akkor
vegye korul oket a halal! Hol utkozik az a BTK-ban, hogy valaki igy imadkozzon?
Egyebkent a Bibliaban a halal egy szellemi allapot, es szemely is, nem csak a fizikai
halal. A szoban forgo predikacioban arrol is szo volt, hogy Jezus mikor az ellenseg
szereteterol beszelt, az agape szot hasznalta (pontosabban a gorog szovegben ez szerepel,
vannak meg mas szavak is a gorogben, amik szinten a szeretetrol szolnak, de mas ertelemben,
mint peldaul a filoe vagy a sexus). Isten is agape szeretettel szeret, es ez nem jelenti
feltetlenul minden foldi jot, plane, ha Isten azt szeretne, hogy megterjel. Az ellensegednek
a legfobb jo, amit kivanhatsz (ha igazsagtalan tamadas aldozata vagy), hogy terjen meg. Ha
nem ter meg szep szora, nyugodtan kerheted, hogy Isten leckeztesse meg ha kell, nem biztos,
hogy az fog neki hasznalni, ha nyugodtan leeli egeszsegben az eletet, es ugy megy a pokolba.
Ez szeretet, Isten is ezt csinalja, ha valakit szeret, meg meg is ostorozza, ha kell. Lehet,
hogy ez nem egy nepszeru uzenet a Bibliaban, es az sem lesz nepszeru aki errol beszel, de ez
van.

Feljelentes:
Nem volt, eppen ez a baj! Ezert is ideje lenne mar egy alairas-gyujtest szervezni.

Akkor miert csinalsz ugy, mintha mar lett volna. Egyebkent nem tudom mit hasznal egy alairasgyujtes. Nem hiszem, hogy az alpjan elitelnek valakit, ha egyebkent nem, de lehe probalkozni.

Udv.
Andras

Előzmény: Messire (965)
bubis Creative Commons License 2000.04.05 0 0 969
Szia GEZA!

Legyszi forward mar at nekem is!

Koszi!
Andras

Előzmény: GEZA (968)
lujza Creative Commons License 2000.04.05 0 0 967
:) Es hogy titkoljak el, hogy hitgyulisek ?
A 3. szonal kiderul....
Előzmény: Patmore (966)
Patmore Creative Commons License 2000.04.05 0 0 966
Kampányt indít a Hit Gyülekezete

A Hit Gyülekezetéhez való tartozásukat eltitkolva írjanak minél több levelet Orbán Viktor miniszterelnöknek, és szorgalmazzák, hogy „békén kellene hagyni végre a Hit Gyülekezetét és vezetôit; abba kellene hagyni a médiában való lejáratásukat” – olvasható abban az elektronikus úton közzétett körlevélben, amelyet a Hit Gyülekezete Hetek című hetilapjának szerkesztôje, Kiss Márk küldött az egyház tagjainak. A lapunkhoz is eljuttatott drótpostaüzenet annak a kampánynak a részét képezi, mellyel a gyülekezet az utóbbi napok sajtóhíradásaira – a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsora, illetve a Világgazdaság hétfôi írása – való reagálásra szólítja fel híveit. A rádióműsorban ugyanis felhívás hangzott el, melyben arra biztatták a hallgatókat: írjanak levelet a kormányfônek, hogy az egyházi törvény módosításával vonják meg bizonyos szektáktól és közösségektôl az egyház elnevezést, a napilap pedig arról írt, hogy ügyészségi vizsgálat folyik a gyülekezet ellen.
A felszólítás szerint továbbá a tagoknak meg kellene keresniük minél több szerkesztôséget – ezek közül megemlítik a kereskedelmi Tv 2-t, melynek SMS-, illetve diszpécserszolgáltatását ajánlják a hívek figyelmébe. A körlevél a felszólamlásokhoz segítséget is kínál, és „érvanyagként” csatolva küldi Mészáros István – szabad demokrata politikus – egyik elôadásának szövegét. Az egyháztagokat ezenkívül felszólítják, hogy rendszeresen figyeljék a helyi sajtót, és az abban megjelenô híradásokra hasonló módon reagáljanak. A parlament emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottsága egyébként – Semjén Zsolt egyházügyi helyettes államtitkár jelenlétében – ma délelôtti ülésén tárgyalja meg Schanda Balázsnak, a kultusztárca fôosztályvezetôjének az egyházi törvény módosítását célzó koncepcióját.

(szônyi)

Mai Nemzet

Messire Creative Commons License 2000.04.05 0 0 965
Kedves bubis!

"Tudnad idezni azokat a bizonyos zsidosag elleni uszitashoz hasonlo szovegeket NS-tol?"

Kerlek szepen: "minden arab szuletett terrorista" - hogy csak a leghirhedtebb antiszemita szovegre utaljak. "Az olaszok, franciak es a spanyolok fasisztak", "ellensegeinket simogassa a halal" - ezek mind a BTK-ba utkozo, kozosseg(ek) elleni gyuloltkeltesre alkalmas szovegek. Nemethnek ezek utan ugyanugy racs mogott a helye mint Ekrem Kemalnak. (Utobbi csak felfuggesztettet kapott. Nemeth-tel vegre precedenst teremtethetne a magyar joggyakorlas.)

"Milyen nyomozas volt mar NS ellen eddig?"

Nem volt, eppen ez a baj! Ezert is ideje lenne mar egy alairas-gyujtest szervezni.

Udv.

Messire

Előzmény: bubis (945)
bubis Creative Commons License 2000.04.04 0 0 964
Sajnos szuletett ma egy nagyon rossz nyilatkozat.

Udv.
Andras

cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 963
Igen!

És bocsánatot kértem. De ha most azzal jössz, hogy hol, akkor ezt megelőzve engedd meg, hogy én osszam be a saját időmet.

Előzmény: lujza (962)
lujza Creative Commons License 2000.04.04 0 0 962
kaptad magad tevedesen mar, itt az indexen, valaha is ? Hol, mikor ?
Előzmény: cafon (961)
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 961
Én is. Ha rám gondoltál be szoktam ismerni. Nem tévedtem.
Ösmeg beigazolódott a régi gallkakas mondás:
Sersé lá fám :((
Előzmény: lujza (960)
lujza Creative Commons License 2000.04.04 0 0 960
Nem.
Van egy rossz hirem, egyebkent : megvetem az olyan embert aki keptelen beismerni, hogy tevedett valamiben.
Előzmény: cafon (958)
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 958
Szia!

Döntöttem: nincs benne bukfenc. Na, most is egyetértesz?

Előzmény: lujza (957)
lujza Creative Commons License 2000.04.04 0 0 957
"Kicsit fáradt vagyok, lehet hogy van egy két logikai bukfenc a gondolatmenetben. :))"

Azert akad olyan dolog is, amiben egyetertunk. :)

Előzmény: cafon (956)
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 956
Szia!

Tudtam, hogy nem birod ki. :))) úgy szeretek neked írni.

A felvetés jó, de nem értem az értelmét. Ha valaki elkezd cikkezni, hogy a Kövér szeretőt tart és x hotelban van a randija keddenként, akkor ezt úgy kell cáfolni, hogy kedden az adott órában bemutatja a királyi tv, ahogy kis családja körében társasozik, amíg a háttérben sül a palacsinta?

Szerintem senkinek semmi köze, ahhoz, hogy NS hol tölti a szabadidejét (ha éppen ott tölti, mert ugye lehet, hogy más van ott). A rágalmazás visszaverésének egyik lehetséges rossz módja a kitárulkozás, ugyanis ami nincs azt nem lehet bizonyítani, másrészt ugye a vérszem, amit ilyenkor kapni szoktak a meg nem győzhetők.

Kicsit fáradt vagyok, lehet hogy van egy két logikai bukfenc a gondolatmenetben. :))

Üdv!

Előzmény: lujza (955)
lujza Creative Commons License 2000.04.04 0 0 955
Tegyuk fel, a vicc kedveert, hogy nektek irtora igazatok van, mindenben.
Mi akadalya van, hogy NS sajtotajekoztatot tartson Camp Davidben, s bemutassa a szereny hajlekot a szomszed csirkeivel, meg kacsaival ? Hogy bemutassa azt a 1,5 szobas ujpalotai lakast, ahol lakik, meg azt az ezereves ladat, amivel jar ?

Ne mondjatok, hogy van olyan teve, amelyik nem adna le. Ez egy igazi szenzacio volna ugyanis. :)

cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 954
Azt, hogy a Bartus magától szenved én is el tudom képzelni. Rossz lehet neki, hogy ő a Bartus. :))
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 952
Hi!

Szerencsére már a sajtó is unja. Csak a Tusfi (bar Tus) gerjeszti a feszültséget. A helyzet azonban az, hogy Mónár LAci 13 vádpontjából 11-et eleve hülyeségnek talált az ügyészség :))), a maradék kettő pedig adminisztrációs kavarás, de az is kacsa. Mónár fizetni fog, mint a katonatiszt. Huhhúhhuhhúú.

A luxusnyaralót még egy tv sem merte bemutatni, mert akkor kiderülne, hogy nem is luxus és oda a hazugság. :))

Előzmény: GEZA (948)
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 950
Szia!

Igaz. Minden balatoni telektulajdonos potenciális bűnöző. Akinek meg ház is áll rajta az meg egyenesen maffiózó. Micsoda ország. Nyaralót építenek az emebrek egy üdülőkörzet telekire. Fujj! Bezzeg külföldön minden másképp van. De jó nekik. Különben is azok a gyerekek maraggyanak a panelba. Minek mennek a Balatonra. Biztos burzsujok.

Előzmény: lujza (949)
lujza Creative Commons License 2000.04.04 0 0 949
Jartal mar Balatonaligan, a volt partuduloben ?
Ott is(?) igy ment : Volt egy kulso resz:az ugy nezett ki, mint egy jobb vallalati udulo.

Aztan egy sorompoval be lehetett menni egy masik reszre : ide a fontos elvtarsak jartak, itt mar villak voltak, majd legbelul : a szolid Kadar hazaspar nyaraloja. Na, oda elmehetett volna nyaralni a Ewing familia egyszerre, az olyan "szolid" volt.

Te peldul jartal mar "Camp Davidben", az elkeritett reszben ?

Előzmény: GEZA (948)
bubis Creative Commons License 2000.04.04 0 0 947
Hat ez jo poen! Ez nem gondoltam volna! A HGY nyilatkozata a sajtohir(eszteles) kapcsan:

A Hit Gyülekezete a leghatározottabban visszautasítja a sajtóban megjelent információkat, miszerint egyházunk tevékenysége során bármilyen buncselekmény történt volna. A Legfobb Ügyészség egyházunk számára a mai napon elküldött állásfoglalása szerint "a Legfobb Ügyészség Molnár Róbert országgyulési képviselo úr beadványa alapján nem nyújt be keresetet a Hit Gyülekezete" ellen. A Budapesti Rendor-fokapitányság szintén cáfolta, hogy nyomozást folytatna az egyházunkkal szemben. Nekünk sincs tudomásunk arról, hogy a közel egy éve zajló adóhatósági sorozaton kívül - amely eddig az egyházunk ellen megfogalmazott gyanúpontokból semmit nem igazoltak - bármilyen újabb vizsgálat indult volna a Hit Gyülekezetével szemben.

A Hit Gyülekezete törvénytisztelo egyház, amely továbbra is együtt kíván muködni a hatóságokkal abban a reményben, hogy a tényszeru és korrekt vizsgálatok véglegesen tisztázzák a Bartus László által megfogalmazott rágalmakat. Több mint elgondolkoztató ugyanakkor, hogy az egyházunkat évek óta folyamatosan támadó vallási csoport tagjának és aktivistájának uszítása nyomán újra és úja politikai hecckampány és ezzel együtt járó médiakampány indul a Hit Gyülekezetével szemben.

A Vilagossag Fiai Alapitvany nyilatkozata:

A Világosság Fiai Alapítvány a leghatározottabban visszautasítja a Világgazdaság című lapban 2000. április 3-án megjelent hamis információkat. Alapítványunk működése minden szempontból törvényes. Tevékenységünket az elmúlt időszakban két ízben is vizsgálta az adóhatóság, amely nem állapított meg pénzügyi visszaélést. Nem igaz továbbá, hogy alapítványunk balatoni villával rendelkezik. Az általunk működtetett gyermektábor és a tábor működését kiegészítő épületek nem Balatonon, hanem Székesféhérvár kőrzetében, Enyig külterületén vannak. Az alapítvány vagyona teljes mértékben a alapítvány céljait szolgálja, évente ezer gyermek nyaraltatását biztosítja. Sem Németh Sándor, sem hozzátartozói nem alapítói vagy kurátorai a Világosság Fiai Alapítványnak. Az épületet továbbá nem Németh Sándor és családja használja, bár nincsenek is kitiltva az ingatlanról.

Udv.
Andras

Előzmény: Messire (941)
cafon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 946
Hi!

Megint felültél a propagandának öcsi! Lacika melegítette újra a főzeléket, de mint korábban, most is "a fele sem igaz".

Ha fasisztázni akarsz kezd a főnököddel (tudod aza kis titokzatos).

Előzmény: Messire (941)
bubis Creative Commons License 2000.04.04 0 0 945
Kedves Messire!

Ez folhaborito! Akkor Adolf Hitler is csak "szemelyi velemenyt" nyilvanitott amikor a zsidosag ellen uszitott? Nemeth Sandornak ugyanakkora buntetes jar mint Ekrem Kemalnak! Legyen vege a kettos merce alkalmazasanak!

Tudnad idezni azokat a bizonyos zsidosag elleni uszitashoz hasonlo szovegeket NS-tol?

Uj nyomozast a rasszista szektavezer ellen!

Milyen nyomozas volt mar NS ellen eddig?

Udv.
Andras

Előzmény: Messire (941)
Messire Creative Commons License 2000.04.04 0 0 944
:))
Előzmény: zebUlon (943)
zebUlon Creative Commons License 2000.04.04 0 0 943
Kedves Messire !

Nem szoktál Te ilyen rosszindulatú lenni ! :-))

zebUlon

Előzmény: Messire (942)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!