Keresés

Részletes keresés

Daniba1000 Creative Commons License 2019.07.24 0 0 17010

Nagyon szépen köszönöm.

 

Lenne mégegy kerdésem, páromnál ureaplazmát mutattak kis, nálam elvileg semmit. Kaptap a dokitól egyszeri 1000 graam azitromicint. Nem tudjátok az elég adag? Nagyon szépen köszönöm a választ

Előzmény: Ricciardo (17009)
Ricciardo Creative Commons License 2019.07.22 0 0 17009

Imacort krémet esetleg megpróbálhatod még. De csak pár napig. Ha 3 nap után nincs változás akkor 4. nap már ne használd. 

Előzmény: Daniba1000 (17008)
Daniba1000 Creative Commons License 2019.07.22 -1 0 17008

Skacok, kb egy masfel hete borzasztoan viszket meg èg meg gennyedzil a fitymám meg pioct a makkom. Kenet eredményére várnék addig kaptam betadinet meg pimafurcortot de semmi javulas. Esetleg van mèg valamo jó krém? Nagyon köszi

watson75 Creative Commons License 2019.07.22 0 0 17007

egy MÁSIK ORVOS

Előzmény: reove (17005)
apeeng Creative Commons License 2019.07.21 -1 0 17006

ezt biztos ismered:

https://www.webbeteg.hu/cikkek/szovettan/18690/szovettani-mintavetel

 

valami nem stimmel a vételnél...

Előzmény: reove (17005)
reove Creative Commons License 2019.07.20 -1 0 17005

Biopsiát végeztek 5,1 PSA miatt, eredmény jó volt, de a vizsgálat után a PSA emelkedett 5,6 rá. Újra biopsia, eredmény jó, vizsgálat után 9,6 lett a PSA. Most újra bopsiat akár az orvos, de én már nem akarom mivelhogy mindig a biopsia után lett magasabb a PSA. Mi lenne a jó választás? 

Ricciardo Creative Commons License 2019.07.14 0 0 17004

Igen, és nagyon jó rá. Nekem is folyton enterococcus jött ki, ennek ellenére nekem használ, pedig ez inkább gombára jó.

Előzmény: watson75 (17003)
watson75 Creative Commons License 2019.07.13 0 0 17003

asszem Riccardo hasznalt vmi kencét. keress rá. lehet h nizoral sampont. nemtom.

Előzmény: XA27 (16999)
Avarsavala Creative Commons License 2019.07.12 0 0 17002

Hát, itt senki se orvos, de eszerint a cikk szerint a 4-10 ng/ml össz PSA ugyan emelkedett, de 25% feletti free PSA-nál kicsi az esély a rákra (8%). Gondolom megtapintotta a prosztatádat urológus és nem talált semmit. Méress PSA-t évente és ha nem emelkedik tovább, nincs gond.

 

https://www.health.harvard.edu/blog/what-is-the-difference-between-psa-and-free-psa-20091001114

Előzmény: mincike1 (17000)
Bohanon Creative Commons License 2019.07.12 -1 0 17001

hát ez sajnos marad. nekem 6 éve vannak ezek a tünetek. felesleges bármi mást szedni. Max pepponen vagy más ilyen készítmény de az sem ér semmit. Kezdj el sportolni másképp ez nem javul

Előzmény: XA27 (16999)
mincike1 Creative Commons License 2019.07.12 0 0 17000

Sziasztok! Ezzel a labor eredménnyel van tennivaló?  Prosztata spec. antigén 7.48 ng/ml.  Szabad PSA  2.15 ng/ml.

Köszönöm a választ!

XA27 Creative Commons License 2019.07.11 -1 0 16999

Sziasztok! Nekem egy problémám van ami úgy látszik maradandó: Vizelés után, ég csip a pénisz vége. Baci. E-coli, enterococcus, változó formában. Ha vizelek akkor 2-3 percig jó, utána újra ég , csip, és ez folyamatos. 

AB 3 hétig használt, minden tünetmentes lett . Most ondó és vizelet tenyésztés van folyamatban. Újabb AB jön ha van valami baci. Alternatív megoldás, ezüstkolloid, propolisz, immunerősitök. Mi a tapasztalat. Köszi.

Ricciardo Creative Commons License 2019.07.04 0 2 16998

Szia. Nagy szar. Azon a pénzen vegyél probiotikumot. Többet ér.

Előzmény: XA27 (16997)
XA27 Creative Commons License 2019.07.03 -2 0 16997

Sziasztok! Én is kérdezném Prostero, valaki szedett, tud róla. Hatásos, vagy egy a sok közül. Köszi

Namurlan Creative Commons License 2019.06.26 0 0 16996

Próbáld ki a Betadinos folyékony szappant, alaposan mosd meg minden nap a húgycsőnyílást és amennyire lehet, csepegtess is bele belőle. Ha ott csíp, akkor szerintem segíthet. 

Előzmény: XA27 (16994)
Avarsavala Creative Commons License 2019.06.25 0 0 16995

Nekem a kisvirágú füzike teában, kapszulában talán használt enyhe urológiai tünetekre. Azért talán, mert egyedül nem tudok klinikai kísérletet végezni, kellene belőlem egy másolat kontrollnak, aki nem szedi. :)

 

Mindenesetre nem olyan drága kipróbálni.

 

https://www.dm.hu/interherb-kisviragu-fuzike-extraktum-kapszula-p5999542641886.html?userOptIn

Előzmény: XA27 (16994)
XA27 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 16994

Sziasztok! Én is szenvedek, főleg a húgycső végén folyamatos égő csípő érzés miatt, Antibiotikum, ha szedem használ , pár nap múlva semmi hatása. Urzinolon kívül tud valaki valami jó szert a csípő érzés megszüntetésére

Namurlan Creative Commons License 2019.06.21 0 2 16993

Ez a Prostero ordas nagy kamunak tűnik....volt már ilyenből több is. Szerintem hagyd és csináld azokat amiket leírtál. Nekem is segített több dolog ezek közül. 

Előzmény: Steewiekek (16991)
Ricciardo Creative Commons License 2019.06.20 0 0 16992

Hát igen, mert a folyadék van tele kórokozóval.

Előzmény: Nanaki (16990)
Steewiekek Creative Commons License 2019.06.20 0 0 16991

Sziasztok ! Előre elnézést kérek a hosszú hozzászólásért , leírom a tapasztalatimat, hátha tudok pár embernek ezekkel segíteni, de nyilván a legtöbbről már hallottatok .

 

Nagyon fiatal korom ellenére, lassan már 2 éve bajlódok ezzel a b*zi betegséggel én is. Mit ne mondjak az elején szinte minden tünet kijött rajtam ami csak lehet . ( tompa ,néha éles fájdalom a heréknél, farokcsontnál, végbélnyílásnál . Vizelési nehézségek, piros makk időközönként, nemi vágy csökkenése, korai magömlés és még sorolhatnám...) Ezek a tünetegyüttesek  engem is kb depresszióssá tettek. Voltam magándokinál, kórházban stb.

 

Sajnos itt Egerben kb leszarnak a magándokik, semmilyen tenyésztést nem csináltattak, felírtak 1 havi ciprinolt ami annyit ért kb el hogy bedurrantak az izületeim a tünetek 2 hónapig elmúltak, majd újra előjöttek. Utána mondtam hogy több antibiot én nem fogok egy jódarabig szedni, mert úgy érzem hogy az fog megölni :D Megjegyezném hogy kórházban vizeletmintát azért kértek, ami nyilván nem mutatott ki semmi baktériumot , se gombát. Ott a doki annyit mondott : tünetmentesítés csak életmódváltással. 

 

Amit én tudok nektek tanácsolni, hátha segít valakin: 

- Rengetegen ajánlották már előttem a mozgást, ez valóban segít. Futás és túrázás a legjobb, esetleg úszás. 

- Minden nap igyál rengeteg vizet, hogy átmosson. Nekem ez is segít a tüneteknél hogy nagyon minimiálisak legyenek. 

- Ha ég a húgycsöved, fáj a vizelés próbáld meg az urzinolt, nekem az végleg ezt a tünetet kiiktatta. 

- Sokan fikázzák a proxelán kúpot ,de pár doboz után sokaknak szerintem enyhíti a fájdalmakat. ( igen drága, de legalább nincs mellékhatása , legalábbis nekem ) 

- Sose ülj le hideg székre , kőre mert ha felfázol kezdheted előröl. 

- Ha állandó párkapcsolatban vagy, elvileg a minél több sex is segít ( na itt  ha nincs nemi vágy pl mint nekem sokszor, néha elég nehéz pedig imádom a párom) 

- Fűszeres kaják off. Alkoholt én szoktam inni, de csak havi 1-2x . Sokan mondják hogy cigi is off. Tudom hogy káros meg szó szerint mindent a testedben szétb*sz , de nem oszt szoroz ennél a betegségnél nálam. 

- KERÜLD A STRESSZT  . Ez nálam nagyon lerontja az állapotom. 

 

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Rettegtem attól is hogy majd idővel elrákosodik. A kórházban az urológus főorvos erre csak annyit mondott nekem hogy nincs bizonyított kimutatás a pr.gyulladás és az elrákosodás között. 

Biztos nagyobb az esélye, de inkább ne vonzd be , és próbálj pozitívabb lenni ennél a genya betegségnél !!!

 

Ugye vannak itt sokkal tapasztaltabb sorstársak, most tőlük kérdeznék . Próbálta már valaki a ProstEro-t ?

Rengeteg a sarlatán oldal, ezen is látszik hogy kamu amit majd linkelek, de mondom hátha valakinek van róla tapasztalata :

https://ezakrem.com/prostero/

 

KÖSZÖNÖM HOGY VÉGIG OLVASTÁL! 

Nanaki Creative Commons License 2019.06.19 0 0 16990

Csak tudnám ez a oldalsó fájás mitől lehet. Nagyon félek attól, hogy sokáig fenn áll ez a gyulladás és a végén rák lesz belőle, mert valljuk be egy gyulladás a szervezetben sosem jó, pláne ha ilyen sokáig fenn áll. Egyébként azt is észrevettem, hogy a húgycső nyílás pirossága(ugye a pénisz teteje) elmúlik, ha nincs ejakulálás. Aztán amint van, már egyből olyan, mintha kimarná a sperma, vagy én nem tudom. Nagyon kezd a lelki állapotomra is rámenni ez a betegség.

bakon Creative Commons License 2019.06.18 0 0 16989

Neked lehet hogy másik ab kell. Nekem a xorimax most 1 hónapja vitt ki e-coli 10 az ötödikent. Sajnos ehhez muszáj ab, ez gyógyteával nem fog gyógyulni ha ugyan az mint nekem volt. Kellene csinálni egy vizelettenyésztést, nekem vér, genny  is volt a vizeletben. Még azt lehet megcsinálni, hogy napi 3 béres c vitamint beszedsz, nem baj ha csak napi 1 van előírva akkor is beszedheted a hármat a felesleg ugyis kiürül.

Előzmény: Blaze82 (16987)
Avarsavala Creative Commons License 2019.06.17 0 0 16988

Érdekes, nekem reggelre mindig elmúlnak a tüneteim és napközben erősödnek fel (alvás közben ellazulnak a gátizmaim talán?).

 

Az urológusok nem-szteroid gyulladáscsökkentőt szoktak írni a tünetek enyhítésére, pl. nekem Zadex-et, később Voltaren kúpot. A másik, amivel próbálkozhatsz, a gyulladáscsökkentő teák/kapszulák (kamilla, csalán, kisvirágú füzike), nekem a kamillatea észrevehetően hatott.

 

Az antibiotikumnak is van gyulladáscsökkentő hatása, sokszor csak az a része segít, baktérium már nincs is. Nekem is volt, hogy vissza-visszajöttek a tünetek szedés közben és teljesen csak az AB/Voltaren kombó szedés után hónapokkal múltak el (egy időre).

 

Mindenkinek más használ. Van, akinek semmi.

 

Gondold végig, hogy volt-e esetleg valami, ami a fellángolást okozhatta (hideg fürdő, forró fürdő, stressz, biciklizés, túl sok ülés, stressz a melóhelyen, új szexpartner stb.) Ha rájössz, akkor próbáld azt a dolgot kerülni.

Előzmény: Blaze82 (16987)
Blaze82 Creative Commons License 2019.06.17 0 0 16987

Sorstársak! Én is régóta küszködöm már ezzel az aljas, szemét betegséggel. Kb. Két hete ismét előjöttek a tünetek. Tenyésztés nélkül kaptam Xorimax AB-t. Eleinte jobban is voltam tőle, azóta viszont hullámzik az állapotom, hiába szedem folyamatosan. A legrosszabb tünet a gyakori vizelési inger és felfázás-szerű érzés a péniszben. A tünetek èjszakára erősödnek fel a leginkább és nagyon megkeserìtik az életemet. Konkrétan nem tudok aludni semmit a rosszabb időszakokban. Két kérdésem lenne: 1. Normális ez a hullámzás folyamatos AB szedés mellett? (amikor először jött ki rajtam a betegségem, pár éve, akkor az AB teljesen rendbetett. Nem volt hullámzás) 2. Van valami módszeretek a sürgető, éjszakai vizelési inger leküzdésére?

Change Request Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16986

Terheléses vércukorszint vizsgálat inzulinszintekkel. Ha ez negatív akkor valószínűleg nem ez lesz a kiváltó ok. 

 

Előzmény: Törölt nick (16982)
Ricciardo Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16985

Hólyagot kizártad, prosztatád nem fáj, akkor csak a húgycső marad. Azzal lesz a gond. 

Előzmény: Törölt nick (16978)
Nanaki Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16984

Hiába, hogy 1 hete nincs ejakulálás, az elmúlt 1-2 napban enyhén rajtam van ez a felfázás érzése. Lehet attól is, mert félmeztelenül vagyok itthon, úgyis alszom, aztán a huzatolás nem tesz jót, vagy már a franc se tudja. Tényleg basszameg így élni nem lehet, hogy mindenre figyeljek oda. Duplazoknit, hosszúnadrágot ne húzzak 35 fokban? Áhh baromira elegem van az egészből. Most amit csinálni fogok, hogy rendszeresítem a mozgást, főleg futásra gondolok, de jó lenne jógázni is elkezdeni. Tolom a nyers fokhagymát reggel-este, valamint majd berendelek két doboz Progastrot. Aztán meglássuk nyár végére mit alkot ez az egész. Én már nem akarok még egy olyan telet, mint tavaly, szörnyű volt. :(

Nanaki Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16983

Nálad az a kérdés, hogy vajon köze van-e a prosztatagyulladásnak a csepegéshez? Én passzolok, de szerintem megérné elmenni egy újabb orvoshoz egyszeri alkalomra, hogy mit mond, mi miatt lehet. Mert a prosztatagyulladáson kívül szerintem több oka is lehet. Ha tudsz angolul érdemes a youtube-on videókat nézni, van bőven anyag róla.

Nem esik jó visszaolvasni, prosztata meg van nagyobbodva? 

Vedd meg a prostazynt, hátha használ valamit.

Előzmény: Törölt nick (16978)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16982

Köszi. Mondjuk munkaalkalmassági miatt, nem olyan régen néztek cukrot, ill. telj. vérkép, akkor rendbe volt a cukor eredményem, vagy az nem elég a vizsgálathoz?!Köszi

Előzmény: Change Request (16981)
Change Request Creative Commons License 2019.06.16 0 0 16981
Előzmény: Change Request (16980)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!